Radio Plus - Legnica

Legnica

Opinie o Radio Plus - Legnica

ROZZEN

Radio Plus Legnica lubię słuchać,lecz mam obiekcje do pewnego jednego konkursu meilowego organizowanego przez Radio Plus Legnica w lipcu 2012 r ,sponsorem nagród był LEROY MERLIN w LEGNICY -to były lampki 10 szt , Pani Redaktor [usunięte przez moderatora] po zakończonym konkursie wyczytała ostatnią osobę moje imię,lecz mnie nie ;powiadomiła na skrzynkę,napisałam meila,czy to o mnie chodzi nie dostałam odpowiedzi,dopiero na drugi dzień,zadzwoniłam na nr telefonu.ten dostępny co jest ogłaszany, P.sekretarka odpowiedziała w imieniu Pani redaktor,że ona odpisała do mnie,lecz dlaczego meill przyszedł w ten dzień mojej rozmowy,lecz z datą z poprzedniego dnia nie wiem jak to możliwe zrobić taką przekrętkę,i opowiedż brzmiała,że mnie to nie dotyczy,dlaczego w takim razie Pani Redaktor,od razu tego nie wyjaśniła jak były dwa takie imiona,bardzo mnie to wkurzyło,bo to jest nieuczciwość.

Witam panie Marcinie:) Nie wiem czy jeszcze tu ktoś zagląda ale....w dniu dzisiejszym moja desperacja dosięgła szczytu...szukam pracy od ponad roku bezskutecznie. Czy radio plus legnica aktualnie nie potrzebuje czasem kogoś do pracy? gdzie składać podania i do kogo? zapewne zależy to także od stanowiska....proszę o odpowiedź....:) ps.(tak jak w pytaniu) Jeżeli chodzi o same radio to słucham często :) pozdrawiam

Zostaw opinię o Radio Plus - Legnica - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radio Plus - Legnica