Chronos Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Roman Chmielowiec

Swarzędz

Opinie o Chronos Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Roman Chmielowiec

Robert

W mojej ocenie pan Roman to czlowiek o wielkim sercu uccziwy z zasadami naprawde polecam nie zgadzam sie z powyzszymi wpisami mielismy z zona przyjemnosc poznac pana Romana

oszukany

Potwierdzam...oszust i zlodziej, ktory patrzy tylko zeby nie zaplacic nalezenych pieniedzy za wczesniej wykonana prace !!!

Sprostowanie

Mam okazję pracować w Chronos Deo i nie zgadzam się z tym poprzednikiem. Szef - Roman Chmielowiec - czasem opóźnia wypłatę o tydzień jednak płaci dobrze, a że wymaga od swoich pracowników to nic dziwnego. Bardzo często się zdarza tak, że z winy pracownika ponoszone są dodatkowe straty. A za swoje błędy każdy odpowiada i płaci sam Praca specyficzna z racji na branżę jednak całościowo oceniłbym bardzo pozytywnie, zwłaszcza za ciekawy zarobek i fakt, że 90% obecnych pracowników to super ludzie

Oszukany

Jako jeden z wielu bylych pracownikow katogorycznie nie polecam firmy CHRONOS DEO oraz jej szefa ROMANA CHMIELOWCA, gdyz jest to naciagacz i oszust, ktory tylko kombinuje jak ma nie zaplacic albo zanizyc wynagrodzenie swoim pracownikom za wykonana prace !!!

Zostaw opinię o Chronos Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Roman Chmielowiec - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chronos Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Roman Chmielowiec