Chronos Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Roman Chmielowiec

Swarzędz

Chronos Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Roman Chmielowiec

Opinie o Chronos Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Roman Chmielowiec

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy Chronos Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Roman Chmielowiec jest takim przedsiębiorstwem?

matthias

niestety prawda (usunięte przez administratora) i oszust

Robert

W mojej ocenie pan Roman to czlowiek o wielkim sercu uccziwy z zasadami naprawde polecam nie zgadzam sie z powyzszymi wpisami mielismy z zona przyjemnosc poznac pana Romana

oszukany

Potwierdzam...oszust i zlodziej, ktory patrzy tylko zeby nie zaplacic nalezenych pieniedzy za wczesniej wykonana prace !!!

Sprostowanie

Mam okazję pracować w Chronos Deo i nie zgadzam się z tym poprzednikiem. Szef - Roman Chmielowiec - czasem opóźnia wypłatę o tydzień jednak płaci dobrze, a że wymaga od swoich pracowników to nic dziwnego. Bardzo często się zdarza tak, że z winy pracownika ponoszone są dodatkowe straty. A za swoje błędy każdy odpowiada i płaci sam Praca specyficzna z racji na branżę jednak całościowo oceniłbym bardzo pozytywnie, zwłaszcza za ciekawy zarobek i fakt, że 90% obecnych pracowników to super ludzie

Oszukany

Jako jeden z wielu bylych pracownikow katogorycznie nie polecam firmy CHRONOS DEO oraz jej szefa ROMANA CHMIELOWCA, gdyz jest to naciagacz i oszust, ktory tylko kombinuje jak ma nie zaplacic albo zanizyc wynagrodzenie swoim pracownikom za wykonana prace !!!

Zostaw opinię o Chronos Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Roman Chmielowiec - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chronos Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Roman Chmielowiec