Opinie o Ever Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ever Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ever Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ever Sp. z o.o. w Swarzędz

Ewa Nowy wpis

Czy to prawda,że przyjmują do Ever?

. Nowy wpis
@Ewa

Nie.

Emdżej Nowy wpis

Eeeeeee chyba nie jest tam aż tak źle skoro wszyscy wciąż tam działacie...

Olgierd

Jakiś powód tego milczenia na forum istnieje? Warto starać się o pracę w firmie?

Dżon Nowy wpis
@Olgierd

Podwyżki były.

Chłe,chłe,chłe,panie Ryszrdzie czy pan jeszcze może?

Janusz
@ja

Twoja opinia nie wnosi zupełnie nic wartościowego do wątku. Proszę Cię o konstruktywne wypowiedzi na temat firmy Ever. Może jest jakiś temat, który chciałbyś poruszyć, albo wiesz coś więcej na temat aktualnego poziomu wynagrodzenia w tej firmie?

@Janusz

Wnosi,wnosi, pani B.wraca do firmy z wielkim przytupem.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Ever Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Iwona

@anonymous, czy próbowałeś negocjować wynagrodzenie w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej? Może warto porozmawiać na ten temat z przełożonym? Może warto udowodnić swoją przydatność dla firmy i pokazać swoje zaangażowanie. To na pewno będzie mile widziane przez pracodawcę i może pomóc w trakcie ewentualnych rozmów. Czy udało Ci się dostrzec jakieś plusy w pracy dla firmy Ever?

Dawid

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Może dowiem się jaka umowę proponują na początek? Jakiś socjal macie?

@Dawid

Umowa słaba pensja rownież słaba. Socjal człowieku zapomnij o socjalu. Tu u nas nie ma żadnego socjalu. Podwyżka raz na 8-10 lat 100 zł btutto.

Iwona

@none Faktycznie, umknęło mi to. Dziękuję za podesłanie linku z ofertami pracy w firmie Ever. W ogłoszeniach firma pisze, że oferuje możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Czy oznacza to, że firma regularnie organizuje dla pracowników jakieś kursy bądź szkolenia?

Tolek
@Iwona

Firma nic nie organizuje. Motto Prezesa to więcej więcej, a jeszcze jedno słabo idzie nie ma kasy. Nie licz kolego na dobrą pensję Ever zawsze mało płacił i to się nie zmieniło, chciwość i jeszcze raz chciwość to takie Janusze biznesu.

Pigi

A Mario Buhahaha jeszcze robi?

Iwona

@Robson Jak widzisz - post ten został usunięty. Faktycznie nie wnosił on nic do wątku na temat pracy w firmie Ever. Niemniej, czy sam osobiście w takim razie miałeś okazję pracować w firmie Ever? Jak wrażenia? Co możesz powiedzieć o pracy tutaj? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Iwona

@windykacja na koszt dłużnika Możesz proszę wyjaśnić co to ma wspólnego z pracą w firmie Ever? Osobiście nie widzę żadnego związku jednego z drugim. Zatem chciałabym Cię prosić o wyjaśnienie. Forum nie jest miejscem do ogłaszania swoich ofert.

Robson
@Iwona

Dlaczego administrator Gowork nie zlikwiduje postów "windykacja"one nie są na temat i nie dotyczą firmy Ever sp z o.o.

Iwona

@none Dziękuję za odpowiedź. Orientujesz się w takim razie, czy firma Ever prowadzi aktualnie jakąś rekrutację? Pytanie to kieruję do Ciebie, dlatego że na stronie firmy niestety nie ma zakładki "Kariera".

none

Mają zakładkę praca: http://ever.eu/c/pl/praca

Iwona

Napiszcie jeszcze proszę czy można liczyć na umowę o pracę od firmy Ever? Są może jakieś dodatkowe benefity od firmy? Jaka jest atmosfera wśród pracowników? Podzielcie się proszę opinią.

Wsiur
@Iwona

Wystarczy przeczytać poniższe opinie i chyba już wiadomo wszystko.

BestialDevotion
@Iwona

Można napisać: jaka praca taka płaca. Rękawów sobie tu nikt nie wyrywa. ZUSy popłacone, wynagrodzenie na czas, dobre miejsce na dotrwanie do emerytury.

none
@Iwona

Umowa o pracę to norma, benefitów brak. Duża segmentacja pracowników - "każdy sobie rzepkę skrobie" - w ramach pojedynczych działów atmosfera jest OK, ale z innymi działami prowadzi się wieczne wojny. Brak celów organizacyjnych i ogólny chaos z jednej strony i fakt, że większość ludzi pracuje tu po kilka-kilkanaście lat z drugiej - czyli jednak coś w tej stabilizacji musi się podobać.

Jasiek

Może dowiem się czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Cześć! Ile można teraz (przełom 2017/2018) realnie zarobić w Ever na rękę na stanowisku magazyniera lub pracownika produkcji? No i co ważnego ewentualnie poza tym - ludzie, kierownictwo, perspektywy firmy?

Beatapiguła
@Zainteresowany

Wątpię abyś dostał 2tysie na magazynie. Zresztą nie wiem czy potrzebują, bo z oszczędności zwolnili tam wszystkich, że względów ekonomicznych. Zastąpił ich "szwagier" szefa, dziwny i ciężki typ. Parę lat temu ludzie na produkcji zarabiali 1500, wątpię aby wielce coś się poprawiło.

Chłe Chłe
@Beatapiguła

A Dżon z KJ jeszcze robi?

ernest
@Zainteresowany

nie polecam, marne zarobki, ludzie źle traktowani, ogółem atmosfera nie ciekawa, rodzina prezesa na pokładzie, a o kablowaniu już nie wspomnę

JaśFasola
@Beatapiguła

Na szczęście ten koleś już tu nie pracuje. Powinno to znacząco oczyścić atmosferę

Beatapiguła
@JaśFasola

Święta racja,rozgarnięty to on nie był.

Iwona

@Listwy i Młotek, możesz napisać coś więcej? Kiedyś było lepiej w Ever? Z jakiego względu? @Ernest, a na jaką umowę mogą liczyć nowi pracownicy? W jakich godzinach odbywa się praca? Czy weekendy są wolne? Kto jeszcze podzieli się opinią?

Stella

Czy są jakieś słuchy o ewentualnych podwyżkach?

Sinlajdy
@Stella

20 zł

@Stella

Tak 30 zł brutto

Filterek

Dialog, który pamiętają starsi pracownicy: - Ile masz? - 124 szt. - A ile będziesz miał do przerwy? I jeszcze jeden tekst: "Witamy na pokładzie"

Ajgor
@Filterek

Ha ha ha dokładnie!Pozdro!

Filterek
@Ajgor

Ale opowieści "Kompla" i tak nic nie pobije! O tym jak jeździł w karetce i dymał albo o tym, że jego "kompel ma dwa stawy, jeden wyżej, drugi niżej". No i oczywiście niezastąpiona jednoosobowa służba medyczna nazywana czarną skrzynką :D

Ajgor
@Filterek

I słynne 14 kilo karpia na święta.

Ftel
@Ajgor

I niezapomniany brygadzista z listew przypominający przepitego Aborygena,wertujący pod stanowiskiem pracy gazetki "przyrodnicze".

Listwy i młotek
@Ftel

:)))to byly czasy

Sinlajdy
@Listwy i młotek

Kiedyś było fajnie w Ever

Iwona

@Pracownica co było powodem zabierania dodatków? O jakim kłamstwie mówisz? Czy mogłabyś powiedzieć coś więcej na ten temat?

pracownica

zachłanność prezesa

Igor

Może mniej narzekania a więcej pracy??

Iwona

@Filterek nie zamierzam aplikować. Jestem moderatorem forum GoWork.pl i jestem tutaj po to, aby pomóc w odnalezieniu informacji dotyczących pracy w firmie Ever Sp. z o.o. Czy podzieli się ktoś swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie?

Albert
@Iwona

Doświadczenia wręcz żadne - praca na tzw. głupka. Robienie za 3-ech - kasa ta sama a nawet czasami mniejsza. Prezes chamski, wojny ciągłe pomiędzy handlem, serwisem i DBIR. Co chcesz wiedzieć więcej? obiecanki cacanki prezesa. W dodatku masowe zwolnienia ludzi z powodu kryzysu a jak już człowiek sobie poszuka pracę to tel. od byłego szefa - może wrócisz? jest lepiej? psssst nie polecam. Co drugi wtej firmie to kabel i zrobi wszystko by go nie zwolnili. Najniższa krajowa i więcej nie dadzą.

Ino zaległe
@Albert

Prezes Marek (usunięte przez administratora)?Ale się porobiło...

Fazi
@Albert

Ale przecież się ogłaszają,że potrzebują na produkcje do dynamicznie rozwijającej się firmy z atrakcyjnym systemem wynagrodzeń,to jak w końcu tam jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Ever Sp. z o.o. - Swarzędz

Ever Sp. z o.o.