Opinie o Kancelaria Notarialna Piotr Kuśba Beata Necel Spółka Cywilna w Puck

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Notarialna Piotr Kuśba Beata Necel Spółka Cywilna. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Notarialna Piotr Kuśba Beata Necel Spółka Cywilna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Notarialna Piotr Kuśba Beata Necel Spółka Cywilna w Puck

Paweł Jeka

Kompletnie nie polecam tej kancelarii. Dzisiejsza sytuacja pokazała przede wszystkim jakim jest Pani człowiekiem. 10 min spóźnienia wystarczyło żeby Szanowna Pani notariusz odesłała nas z kwitkiem (usunięte przez administratora) Zaznaczę, że spóźnienie wystąpiło po pierwsze dlatego, że Pani notariusz twierdziła, że nie otrzymała dokumentów, a niestety otrzymała tylko zawiódł czynnik komunikacyjny, który ewidentnie w tej kancelarii słabo funkcjonuje. Po drugie w związku z powyższym otrzymaliśmy informację meilem o godz 14, że termin na 15:30 jednak jest aktualny jeśli chcemy. Telefon w kancelarii nie działał, zapewne z powodu śnieżycy. Zatem będąc praktycznie gotowym napisaliśmy, że jedziemy i ruszyliśmy do Pucka. Ja z Bojana, siostra z Gdyni w pogodzie, która była fatalna dotarliśmy faktycznie na godz 15:40, a nie na 15:30. Na miejscu okazało się, że Państwo, którzy byli za nami wstawili się wcześniej, więc Pani najpierw podjęła do obsługi ich. Po odczekaniu jeszcze 15 min w końcu ukazała się nam Pani notariusz i oświadczyła, że już nas dzisiaj nie obsłuży ponieważ się spóźniliśmy. Nie mam w naturze spóźniać się jednak dzisiaj było to naprawdę nie zamierzone i do usprawiedliwienia. Niech Państwo sami ocenią sytuację. W skrócie wygląda to tak, że ogólnie w kancelarii mamy do czynienia z średnio ogarniętymi osobami, (usunięte przez administratora) Co do drugiego Pana notariusz nie mogę się wypowiedzieć ponieważ nie mieliśmy z nim kontaktu, także nie chciałbym przy okazji nie słusznie pokrzywdzić tą opinią, natomiast (usunięte przez administratora) Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że tą opinią spowoduje, iż zyskacie Państwo więcej czasu na rzetelne zaznajamianie się ze sprawami i prawidłowe podejście do klienta!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Notarialna Piotr Kuśba Beata Necel Spółka Cywilna - Puck

Kancelaria Notarialna Piotr Kuśba Beata Necel Spółka Cywilna

Kancelaria Notarialna Piotr Kuśba Beata Necel Spółka Cywilna