Opinie o Bank Spółdzielczy w Pucku w Puck

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bank Spółdzielczy w Pucku, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bank Spółdzielczy w Pucku o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Spółdzielczy w Pucku w Puck

Łucja

widzę, że od paru dni szukają specjalisty ds. Monitoringu, Restrukturyzacji i Windykacji. Ktoś ma jakieś doświadczenie z pracy na tym stanowisku i by się nim podzielił? Stawka wskazana wynosi 4000-5000 ale to brutto czy netto?

Administrator Nowy wpis

Bank Spółdzielczy w Pucku jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Analityk Finansowy w Władysławowo. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Łucja

widzę, że od paru dni szukają specjalisty ds. Monitoringu, Restrukturyzacji i Windykacji. Ktoś ma jakieś doświadczenie z pracy na tym stanowisku i by się nim podzielił? Stawka wskazana wynosi 4000-5000 ale to brutto czy netto?

Ja
Pracownik
@Łucja

Brutto.

Krystyna
@Ja

Dochodzą do tego jakieś premie albo dodatki? I czy macie poza tym jakieś benefity pozapłacowe może? Mi by bardzo zależało na opiece medycznej

Janka
Kandydat
@Łucja

Ogłoszenia tego pracodawcy są głównie na Olx.

lol
Pracownik
@Krystyna

Oprócz wynagrodzenia są premie uznaniowe. Poza tym jest Pracowniczy Program Emerytalny, pakiety medyczne oraz świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

Marzena Nowy wpis
@Ja

No a czy firma organizuje szkolenie przed rozpoczęciem pracy? Jeśli tak to jak długo trwa takie szkolenie i gdzie jest organizowane?

Magdalena Nowy wpis
@lol

Na czym polegają te premie uznaniowe? Kto może je dostać i w jakiej mniej więcej wysokości? Jeżeli to nie jest tajemnica. I jeśli chodzi o pakiety medyczny - to LuxMed? Czy coś innego? I w jak dużej części są one opłacone? :-)

Pytanie
 Pytanie

Czy w Bank Spółdzielczy w Pucku występują paczki/bony świąteczne?

Janka Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Tak

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest umowa w firmie Bank Spółdzielczy w Pucku? Wiecie, czy jako Analityk zatrudniają na umowę zlecenie?

Krycha
Pracownik
@Pytanie

Jest umowa o prace. Okres probny 3 misiace.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Bank Spółdzielczy w Pucku na stanowisko OPIEKUN KLIENTA? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kontroler weterynaryjny
Puck
Służba Cywilna
(131 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Energetyczny
Puck
Columbus Elite S.A.
(177 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Senior Software Developer
Puck
Marcel S.A.
(58 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy firma Bank Spółdzielczy w Pucku w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Bank Spółdzielczy w Pucku w całości finansuje szkolenia dla pracowników w trakcie zatrudnienia.

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z Bank Spółdzielczy w Pucku?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Sympatyczna atmosfera w pracy, którą tworzą ludzie - życzliwi i pomocni.

Czarek

Podpowiedzcie czy są aktualnie jakieś potrzeby kadrowe? Od dawna nikt tu nie zaglądał?

Januzi
Kandydat
@Czarek

https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/specjalista-ds.-monitoringu-restrukturyzacji-i-windykacji,gratka.ple0538cb9e7bc988101376c93091cf85a,puck Nie wiem czy jeszcze aktualne. Więcej ofert pracy ten bank chyba nie ma w tej chwili.

Krystyna
@Januzi

Bank Spółdzielczy w Pucku szuka teraz kogoś na stanowisko kontroli wewnętrznej i ds. zgodności oraz stanowisko ds. Monitoringu Restrukturyzacji i Windykacji. Tu są te oferty: https://www.bspuck.pl/kariera/ @Januzi, wiesz może, czy nowy pracownik może tam liczyć na szkolenia wdrażające do pracy?

Lusia757
Pracownik
@Januzi

Dzień dobry Oferta jest nadal aktualna.

Magda K.
Pracownik
@Czarek

Dzień dobry. Aktualne rekrutacje znajdują się w zakładce kariera na stronie internetowej Banku. https://www.bspuck.pl/kariera/

Paweł

Zawsze ciekawiło mnie, jak wygląda praca w banku spółdzielczym i zastanawiam się aktualnie, czy bank ten jest dobrym miejscem pracy dla osób, które szukają swojego pierwszego miejsca pracy w dziedzinie finansów? Okropnie mnie to ciekawi i liczę po prostu na rzetelną odpowiedź. Ktoś zechce mi odpowiedzieć?

Lusia757
Pracownik
@Paweł

Dzień dobry Oferta jest nadal aktualna.

Oszukany

Na początku września 2018roku zwróciłem się do pracownika banku spółdzielczego w Pucku z zapytaniem o realizację czeku z UK. Pani poinformowała mnie, że owszem czeki są realizowane w ciągu 3miesięcy od daty złożenia ale praktycznie ten czas jest o wiele krótszy, a klient który ostatnio realizował czek otrzymał przelew środków po 2tygodniach.Dzisiaj,po 3miesiącach i kilku telefonach otrzymałem informację, że pracownik banku w Poznaniu, do którego został przesłany mój czek poinformował, że są problemy z przeliczeniem funtów na złotówki dlatego do realizacji transakcji dojdzie w połowie stycznia 2019! Mamy 21 wiek,wszystko skomputeryzowane! Pytam: O CO CHODZI?Może ktoś coś doradzi bo okazuje się, że nie mogę na chwilę obecną nawet wycofać czeku gdyż maszyna ruszyła..i trybu tak pracują i są nie do zatrzymania.! Moim skromnym zdaniem to jest SKANDAL! Moje sugestie dla Bank Spółdzielczy w Pucku: Mówić prawdę, a nie koloryzować!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Jak wygląda atmosfera i praca w firmie Bank Spółdzielczy w Pucku w miejscowości Puck? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy! Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Spółdzielczy w Pucku - Puck

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Bank Spółdzielczy w Pucku
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gen. J. Hallera 3
    84-100 Puck
  • NIP: 5870201541 REGON: 496076 KRS: 0000083796
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 233 060
  2. GoWork.pl 3 490 290
  3. olx.pl 3 219 750
  4. jooble.org 2 432 754
  5. indeed.com 2 324 052
Bank Spółdzielczy w Pucku
Przejdź do nowych opinii