Opinie o Bank Spółdzielczy w Pucku w Puck

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bank Spółdzielczy w Pucku, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bank Spółdzielczy w Pucku o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Spółdzielczy w Pucku w Puck

Łucja

widzę, że od paru dni szukają specjalisty ds. Monitoringu, Restrukturyzacji i Windykacji. Ktoś ma jakieś doświadczenie z pracy na tym stanowisku i by się nim podzielił? Stawka wskazana wynosi 4000-5000 ale to brutto czy netto?

Administrator Nowy wpis

Bank Spółdzielczy w Pucku jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Analityk Finansowy w Władysławowo. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Łucja

Ja
@Łucja

Brutto.

Krystyna
@Ja

Dochodzą do tego jakieś premie albo dodatki? I czy macie poza tym jakieś benefity pozapłacowe może? Mi by bardzo zależało na opiece medycznej

Janka
Kandydat
@Łucja

Ogłoszenia tego pracodawcy są głównie na Olx.

lol
@Krystyna

Oprócz wynagrodzenia są premie uznaniowe. Poza tym jest Pracowniczy Program Emerytalny, pakiety medyczne oraz świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

Marzena Nowy wpis
@Ja

No a czy firma organizuje szkolenie przed rozpoczęciem pracy? Jeśli tak to jak długo trwa takie szkolenie i gdzie jest organizowane?

Magdalena Nowy wpis
@lol

Na czym polegają te premie uznaniowe? Kto może je dostać i w jakiej mniej więcej wysokości? Jeżeli to nie jest tajemnica. I jeśli chodzi o pakiety medyczny - to LuxMed? Czy coś innego? I w jak dużej części są one opłacone? :-)

Czy w Bank Spółdzielczy w Pucku występują paczki/bony świąteczne?

Janka Nowy wpis

Tak

Jaka jest umowa w firmie Bank Spółdzielczy w Pucku? Wiecie, czy jako Analityk zatrudniają na umowę zlecenie?

Krycha
@Pytanie

Jest umowa o prace. Okres probny 3 misiace.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Bank Spółdzielczy w Pucku na stanowisko OPIEKUN KLIENTA? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kontroler weterynaryjny
logo firmy Senior Software Developer
Marcel S.A.
(58 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy firma Bank Spółdzielczy w Pucku w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@Pytanie

Bank Spółdzielczy w Pucku w całości finansuje szkolenia dla pracowników w trakcie zatrudnienia.

Jak się pracuje z ludźmi z Bank Spółdzielczy w Pucku?

@Pytanie

Sympatyczna atmosfera w pracy, którą tworzą ludzie - życzliwi i pomocni.

Czarek

Podpowiedzcie czy są aktualnie jakieś potrzeby kadrowe? Od dawna nikt tu nie zaglądał?

Januzi
Kandydat
@Czarek

https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/specjalista-ds.-monitoringu-restrukturyzacji-i-windykacji,gratka.ple0538cb9e7bc988101376c93091cf85a,puck Nie wiem czy jeszcze aktualne. Więcej ofert pracy ten bank chyba nie ma w tej chwili.

Krystyna
@Januzi

Bank Spółdzielczy w Pucku szuka teraz kogoś na stanowisko kontroli wewnętrznej i ds. zgodności oraz stanowisko ds. Monitoringu Restrukturyzacji i Windykacji. Tu są te oferty: https://www.bspuck.pl/kariera/ @Januzi, wiesz może, czy nowy pracownik może tam liczyć na szkolenia wdrażające do pracy?

Lusia757
@Januzi

Dzień dobry Oferta jest nadal aktualna.

Magda K.
@Czarek

Dzień dobry. Aktualne rekrutacje znajdują się w zakładce kariera na stronie internetowej Banku. https://www.bspuck.pl/kariera/

Paweł

Zawsze ciekawiło mnie, jak wygląda praca w banku spółdzielczym i zastanawiam się aktualnie, czy bank ten jest dobrym miejscem pracy dla osób, które szukają swojego pierwszego miejsca pracy w dziedzinie finansów? Okropnie mnie to ciekawi i liczę po prostu na rzetelną odpowiedź. Ktoś zechce mi odpowiedzieć?

Lusia757
@Paweł

Dzień dobry Oferta jest nadal aktualna.

Oszukany

Na początku września 2018roku zwróciłem się do pracownika banku spółdzielczego w Pucku z zapytaniem o realizację czeku z UK. Pani poinformowała mnie, że owszem czeki są realizowane w ciągu 3miesięcy od daty złożenia ale praktycznie ten czas jest o wiele krótszy, a klient który ostatnio realizował czek otrzymał przelew środków po 2tygodniach.Dzisiaj,po 3miesiącach i kilku telefonach otrzymałem informację, że pracownik banku w Poznaniu, do którego został przesłany mój czek poinformował, że są problemy z przeliczeniem funtów na złotówki dlatego do realizacji transakcji dojdzie w połowie stycznia 2019! Mamy 21 wiek,wszystko skomputeryzowane! Pytam: O CO CHODZI?Może ktoś coś doradzi bo okazuje się, że nie mogę na chwilę obecną nawet wycofać czeku gdyż maszyna ruszyła..i trybu tak pracują i są nie do zatrzymania.! Moim skromnym zdaniem to jest SKANDAL! Moje sugestie dla Bank Spółdzielczy w Pucku: Mówić prawdę, a nie koloryzować!

Jak wygląda atmosfera i praca w firmie Bank Spółdzielczy w Pucku w miejscowości Puck? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy! Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Spółdzielczy w Pucku - Puck

Bank Spółdzielczy w Pucku
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gen. J. Hallera 3
    84-100 Puck
  • NIP: 5870201541 REGON: 496076 KRS: 0000083796

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Bank Spółdzielczy w Pucku