Conect Maciej Poneta

Rybnik

Opinie o Conect Maciej Poneta

Internet =moc.

Zapraszam również do współpracy z firmami,które operują w branży media z firmą Conect z Wrocławia.Jesteśmy dostępni one line.

Internet =moc.

Spółka Conect to również dostawca internetu w Wrocławiu,który wciąż jest za drogi.

Iwona 34

Spółki,które są współwłaścicielami spółek zagranicznych powinny mieć to w nazwie.

Man

dlaczego nie można wystawić ocen spółką które współpracują z danymi podmiotami?byłoby znacznie ciekawiej.

neo 123

Conect Maciej Poneta rzetelna spółka,która parę lat temu dzięki wspólnemu przedsięwzięciu z moją firmą budowlaną doprowadziła do wybudowania na terenach Wrocławia domów szeregowych.Nasza współpraca układała się dobrze,dlatego wystawiam ocenę pozytywną.

Zostaw opinię o Conect Maciej Poneta - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Conect Maciej Poneta