Wanat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna Wanat

Konin

Opinie o Wanat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna Wanat

Me

Mi Babeczka zaproponowała - prace kierowcy na ue system 4/1 niby 4.500 zł jazda manem na zachodzie (solowka) ue, ale za dużo ma tych firm - i budowlanka i sklep o trnasporcie nie ma nic prucz PHU, oprócz tej jedenj opini też nić nie ma na Jej temat. Mam stracha czym to pachnie- nie wiem czy płaci , czy tylko mówi ,że płaci.

pracownica

"Szefowa" pełna arogancji, zapatrzona w siebie, bez szacunku dla pracowników. Max wymagań, min. godności. Moim zdaniem chyba trzeba być zdesperowanym żeby tam pracować.

Zostaw opinię o Wanat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna Wanat - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wanat Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna Wanat