Roland International Polska Sp. z o.o.

Konin

Opinie o Roland International Polska Sp. z o.o.

Killer 28

Jak ktoś ma chorobę lokomocyjną i nie może za długo jeździć tyłem do kierunku jazdy to nie polecam ponieważ większość czasu trzeba chodzić w tył(cofać się), mogą wystąpić nudności, zawroty głowy, bóle menstruacyjne, częściowy paraliż lewej ręki, odkaszlnięcie, pościgi, strzelaniny.

Szarak1984

Na szczęście mnie już tam nie ma... Mam teraz pracę na 2 zmiany w normalnym tempie, a nie taki zap.... No i pensja: podstawa + premia za obecność i jakość razem 4500 brutto. Roland się może schować. Ludzie, są jeszcze normalne firmy gdzie atmosfera jest dobra, a pieniądze godziwe. Na co czekać? Szukać, a nie narzekać.

stefan z

Szantaż to chleb powszedni w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Kiedy wprowadzono nocki ,wszystkim ,którzy mają dzieci przysługiwał przywilej pracy na dwie zmiany (bez nocek). Pan B miał taki przywilej -oficjalnie. A nie oficjalnie Pan P wezwał Pana B do biura i w cztery oczy zastosował szantaż-" albo zgodzisz się pracować na nocki ,albo zero nadgodzin i same ranki".

szary burek

Kiedy firmą kierowali Belgowie ,Holendrzy to nie było źle.Tragedia rozpoczęła się kiedy rządy dostały się w łapy chcących się "wykazać" Polaczków, a już zupełna katastrofa nastąpiła jak stery przejęła struktura mafijna ze Swarzędza i Poznania.

Były na szczęście

Obawiam się, że pracując w tej firmie nie zaoszczędzicie na leczenie płuc lub głowy. Bez zażywania psychotropów lub relanium odradzam przekraczanie bramy tego obozu. No chyba że lubicie sado maso, a waszym idolem jest chomik który zap... w kołowrotku. Szczerze - wolę przez 3 miesiące u Niemca zarobić tyle co przez rok kucania w dymie w tej dziadoskiej firmie.

Łysy Kaziu

Warunki pracy i płacy bardzo słabe, atmosferę psują kapusie i dyrektor, który jest kawałem ch... Tylko wyniki się liczą, a ty masz się podporządkować. Dobra firma dla niewymagających wiele od życia i pokornych. A jak się nie podoba, to zatrudnimy więźniów.

ciekawy

To zdecydujcie się i konkretnie jakie warunki finansowe i kierownictwo

dzis jest zdziś

jestem pracownikiem ze stażem ponad 5 lat. podstawe mam 2800 brutto + 300 pln premii + 300 dodatku za wydajnosc. to byla moja wyplata w grudniu - brak nadgodzin. latem z samych nadgodzin wyciagalem min. 1000-1200 na reke dodatkowo. na rękę lekko wychodziłem 3300-3500 zl. Teraz mniej ale ponoc zwiazku dogaduja sie z zarzadem co do podwyzek - ponoc duzo ma byc dodatkow. kto chce zarobic - zarobi dobrze. warunki pracy - zalezy gdzie - na dole jest dobrze / gora - gorzej. dobra atmosfera, ludzie w porzadku. z kierownictwem tak samo - dol ok na gorze - lol. nacisk na wyniki czasami ma sie tego dosc. nowy dyrektor ok. stary niech juz idzie na emeryture. cos sie moze ruszy. ogolnie duze kolesiostwo - liderzy maja swoich przyd..pasow. kasa zawsze na czas - wszystko placone - nic na lewo. przynajmniej emerytura bedzie. dodatki - bilety do kina, kasa zapomogowa, multisport i jakies inne pierdoly.

Łysy75
@dzis jest zdziś 04.01.2017, 21:35

Panie O. nie reklamuj pan firmy bo w te bajki o kraju mlekiem i miodem płynącym nikt nie uwierzy!

Spawacz z gory
@dzis jest zdziś 04.01.2017, 21:35

Tu sie zgodze. Na gorze jest strasznie. Ale za to jaka satysfakcja jak sie wyrabiasz i masz reszte w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Aczkolwiek firma (stary i lysy powinni sobie uswiadomic iz jestesmy w EU. W NL na zgrzewaniu PCV zarobki dla polaka zaczynaja sie od 12euro. A nie 12zl (brutto) xD

stary marych

tragedia,pracownik,który pracuje 20 lat odbiera ok.2000zł na rękę,więc sami nazwijcie firmę po imieniu.

Zdzichu -po kielichu?

To jest jakaś tragedia. Wyśrubowane normy, płaca nędzna, a w hali trujący dym. Regularne łamanie kodeksu pracy. Wyposażenie tak stare że nawet drzwi do kibla są jak u mnie w bloku 30 lat temu. Najgorszy jest szef po 60-tce, który nie toleruje dyskusji i sprzeciwu. Urodzony tyran. No ale z racji wieku jest jakieś światełko w tunelu ;-)

Lacky look

Chamstwo, świństwo, podpierda...lanie pracownikow. Jak potrzebują plandeki na wczoraj to nie patrzą na przepisy BHP i Kodeksu pracy. Jak nie mają roboty to dowalają się do wszystkich i wszystkiego. Jeszce trochę to będzie trzeba w pampersach chodzić bo nie ma czasu na siusiu. Odradzam nawet najwiekszemu wrogowi. Stary pracownik, który poświęcił kilka lat na pracę dla nich jest dla nich zwykłym śmieciem. Zero poszanowania.

Spawacz kurtyn

Firma zatrzymała się w rozwoju jakies 15 lat temu.wszystko stare i przestarzałe jak na normy europejskie XXl w. Wyzysk pracowniczy jest tam normą, zarobki słabe ,liderzy to hamy i nieroby.A poziom zadyminia na hali przekracza wszystkie normy .pozdrawiam i odradzam tam pracowac

Jagger

Firma jaka jest taka jest. Trzeba coś do garnka włożyć... Ale najgorsza jest konieczność mieszkania w Koninie - nic tu nie ma. Nie ma gdzie pójść, nie ma co robić. Można tylko sobie w łeb strzelić albo pić z rozpaczy.

Stary durst

Potwierdzam. Niesamowity kołchoz i terror dyrekcji. Ale wszyscy się boją i nikt nie podniesie głowy.

Aloha17

Trzeba być debilem żeby poświęcić cały swój czas dla firmy. Jest tyle pięknych rzeczy w życiu do osiągnięcia... Współczuję osobom które czują satysfakcję z otrzymania maila o 4 rano, że na 8:00 coś ma być gotowe.

Aloha17

Info dla chętnych do pracy w administracji: styl zarządzania Starego a'la Korea Północna. Kierownicy i kluczowi specjaliści mają być pod telefonem 24h. Za mało ludzi, za dużo roboty, ciągła presja czasu. Standardowe teksty: macie jeszcze całą noc, proszę się przeorganizować, nie ma zmiłuj... Niczego się w tej firmie nie nauczyłem, za to straciłem sporo zdrowia. Stare biura, zimą zimno, latem za gorąco. Polecam firmę dla osób zdeterminowanych, nie mogących znaleźć nic innego.

Damian

Niestety ta firma nie spelnia kryterium nowoczesnej. Zaklad posiada stary sprzet, stare stoly, maszyny (sam widzialem date produkcji jednej z nich na 1961 rok !!!) Warunki pracy straszne jak ktos nigdzie wczesniej nie pracowal to nie zwraca na to uwage. Stezenie tego timetylobenzenu rowniez jest odczuwalne. Zwlaszcza jak jest zimno na zewnatrz i wszystkie okna sa zamkniete to w hali nic nie widac bo unosi sie tam mgla tej szkodliwej substancji. Zatrudniaja cie mowia ze nadgodziny itd, a tak naprawde nadgodziny sa po 6 miesiacach pracy, do tego czasu trzeba sie przyzwyczaic do pensji kolo 1300 zl na reke. Zgodnie z prawem pracy pracownik tymczasowy nie moze pracowac w warunkach niebezpiecznych a praca przy timetylobenzenie taka jest, a mimo to kaza pracowac naginajac prawo pracy. W wigilie kaza przychodzic na 6 rano osobom ktore pracuja dzien wczesniej do 22,ignorujac 11 godzinna przerwe wedlug kodeksu pracy . Pracodawca wykorzystuje 20% bezrobocie w miescie i nie zalezy mu na wzroscie plac i milej atmosferze pracy. Podsumowujac praca ta jest dla ludzi ktorzy nie maja wyjscia i musza siedziec w Koninie, kazdy ktory moze wyjezdza szukajac dla siebie lepszego zycia.

Zostaw opinię o Roland International Polska Sp. z o.o. - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Roland International Polska Sp. z o.o.