Foto-Laboratorium Zakład Fotograficzny Bogdan Ogrodnik

Żyrardów

Opinie o Foto-Laboratorium Zakład Fotograficzny Bogdan Ogrodnik

Magda

Bardzo miła współpraca, super kontakt :) Film tradycyjny, z nowoczesnymi dodatkami. Zdjęcia super zrobione, naturalne, bez żadnych udziwnień. Serdecznie polecamy Magda i Paweł

Bartek

Nie polecam....długi czas oczekiwania....słaby kontakt po przyjęciu zapłaty....zdjęcia kiepskiej jakości...bez pasji...jedyne co jest ok to film. Obróbka zdjęć na poziomie programu GIMP... Podczas imprezy bardzo nachalni...

Szczęśliwa ;)

Świetna firma i do tego bardzo profesjonalna. Potrafi współpracować z klientem i do każdego podchodzi indywidualnie. Polecam w 100% :)

Zostaw opinię o Foto-Laboratorium Zakład Fotograficzny Bogdan Ogrodnik - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Foto-Laboratorium Zakład Fotograficzny Bogdan Ogrodnik