Opinie o Brothers B W.R. Bochniarz Sp.j. ZPCH w Siedlce

Brothers B W.R. Bochniarz Sp.j. ZPCH
counter
1 3 6 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 85 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Brothers B W.R. Bochniarz Sp.j. ZPCH?

TakNie
bombka2

jest to praca dla odpornych psychicznie i fizycznie szycie na wyścigi który zespół uszyje więcej torebek ,szycie na minuty chcesz więcej zarobić musisz szyć z językiem na wierzchu na produkcji krzyki ,kłótnie jeden zespół drugiemu podbiera skórę do szycia ,ciągle czegoś brakuje a gdy się upomni o brakującą część to kierowniczka i brygadzistka odpowiadają z wielkimi łaskami jak by to była wina pracownika, zakład dla idiotów. Szef wymaga od pracownika nie wiadomo czego za tak małe zarobki ,gdyby mógł to by kazał w niedziele przychodzić do pracy,niech sobie sam siądzie przy maszynie i uszyje jedną torebkę na minuty to zobaczy jak to jest ,albo zatrudni chińczyków.To jest praca dla tych którzy nie mogą się gdzie indziej zatrudnić ,a tam każdego przyjmą

Tak28Nie

rena1
@bombka2

tak zgadzam się

Tak10Nie

lucas1 Nowy wpis
@bombka2

(usunięte przez administratora) w panstwie robota dla (usunięte przez administratora) trzeba biegiem ganiac

TakNie

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Brothers B W.R. Bochniarz Sp.j. ZPCH? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tak8Nie

Veni Vidi Vici Nowy wpis

Nie polecam pracy w tym getcie! Szef Robert to skończony palant. Nie polecam!!!

Tak12Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw merytoryczną opinię o Brothers B W.R. Bochniarz Sp.j. ZPCH - Siedlce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Brothers B W.R. Bochniarz Sp.j. ZPCH