Stopex Z.P.H. Sławomir Gosławski

Łowicz

Opinie o Stopex Z.P.H. Sławomir Gosławski

Pracownik dziewiarni....

A ja tam złego słowa nie powiem, każdy kto odchodzi....źle mówi...jak to Polak....A przysłowie mówi że najlepiej tam gdzie nas nie ma..... Ja tam robię i zadowolony jestem...... A każdy powinien się dogadywać z szefem indywidualnie.....A nie wyrażać się o innych .... bo kwestie wynagrodzenia czy umowy to uważam indywidualną sprawa każdego prawnika.... A przecież jak komuś nie odpowiadają warunki to się zmienia pracę A nie komentarze bo mi akurat tymi szef nigdy niczego nie narzuca , mówi tyle i tyle mogę dać taka i taka umowę...I jak nie odpowiada to po co podejmować pracę...przecież to wybór tej osoby....że zgadza się .. A potem się czyta o firmach taki i nie taki ale to wybór każdego to po co się godzić lepiej nie pracować i nie narzekać ... Takie jest moje zdanie. A ja uważam że może i są jakieś problemy ale nie znam drugiego takiego człowieka jak szef Jarek, a w wielu firmach pracowałem przed praca tu....I nie znam nikogo kto mi tyle pomógł sam od siebie tak po prostu bezinteresownie...( Z sercem co rzadko się już zdaża W dzisiejszych czasach ).....

byly pracownik

Czytam i oczom nie wierzę. Pracowalam tam pare ladnych lat i moge napisac jak bylo. Kiedy firma dobrze prosperowala na prawde chcialo sie tam chodzic ale gdy w gre weszly problemy finansowe zaczely sie schody nie do przejscia. Pieniadze wyplacane w 3ratach. Brak porozumienia z zarzadem. Ciagly wyzysk. W ciagu doby szlo sie na 6.00 do 14.00,pozniej na noc na 22.00 do 6.00 o znow na14.00. Zarzad szybko zapomina o duzym poswiecenie pracownikow. Umowy roznorakie..1/8,1/4 itd.misz masz. Na obecna chwile nie polecam

Kasia

Różnie bywa jak wszędzie ale jedna najważniejsza sprawa to normalny szef, który przyjdzie powie jak jest problem z czymś ( powie a nie się drze ) i wyjaśni sytuacje. Z każdym problemem można do niego iść porozmawiać ,nawet jak miałam prywatnie z czymś problem to wysłuchał i doradził. Wielki szacunek takich ludzi już nie ma w Tym Mieście !!!

MMMBBB

10 LAT w firmie i ciągle stała stabilna praca. polecam.

Krysia

Super... Polecam. Miła atmosfera, jak na Łowicz zarobki ok.

CZEREŚNIA

WITAM, POLECAM PRACODAWCE, POMOCNY W KAŻDEJ SYTUACJI, JAK NA ŁOWICZ TO CIĄGŁA PRACA CHOCIAŻ A NIE PRZESTOJE I URLOPY BEZPŁATNE.

Cycu

Jak najbardziej polecam. Na moim dziale atmosfera super. Szefowie bardzo spoko, do tańca i różańca. Polecam. Stawki jak na Łowicz całkiem spoko. Zawsze pomaga Szef w potrzebie :)

beata

bzdura niezadowolona albo nie dająca sobie rady osoba to napisała ja pracuje na 1/1 trzeba iść do szefa i rozmawiać a nie bzdury wypisywać ( każdy powinien sam rozmawiać osobiście ) a po za tym nie odpowiadają warunki nie pracuj prosta zasada ja jestem zadowolona jak na Łowicz to jest ok i można w weekendy dorabiać gdzie w innych zakładach jest to nie możliwe............. 2 lata już pracuje na początku było ciężko ale trzeba się wdrożyć jak wszędzie

mała5

Jeśli liczysz na umowę o pracę to zapomnij. Dostajesz coś niby przypominające umowę na 1/10 etatu lub 1/4 . W czasie kontroli inspektora pracy przełożeni uczą jak odpowiadać na pytania. Pracują po dwie godziny dziennie, a w rzeczywistości po 10 godzin dziennie...

Zostaw opinię o Stopex Z.P.H. Sławomir Gosławski - Łowicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stopex Z.P.H. Sławomir Gosławski