Opinie o U Tomaszka Pizzeria J. Tomaszewska w Ciechocinek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy U Tomaszka Pizzeria J. Tomaszewska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie U Tomaszka Pizzeria J. Tomaszewska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o U Tomaszka Pizzeria J. Tomaszewska w Ciechocinek

Nie znajomy Nowy wpis

Chciałbym dodać że wcześniej też była taka sytuacja z tym samym pracownikiem ale z inną pracownicą wiecie o kim wiadomo . Ci którzy tam odwiedzają to na dzień dobry go widza

Były klient

Nie wiem kim ty jesteś,że się wtrącasz do mojej opinii z ubiegłego roku? Może właścicielem lub współudziałowcem w biznesie, że za nimi obstajesz ? Skorzystaj sama z ich usług ,może zmienisz zdanie. Znam ten lokal jak i inne w Ciechocinku od 2005 roku.Wiem co było kiedyś a co jest obecnie.Przeczytaj pozostałe opinie ,byłego pracownika ( z przed lat) i konsumenta pizzy (tegoroczną) . Jałowa dyskusja wywołana przez ciebie.

Ryszard
@Były klient

A co jest obecnie, bo nie mogę się połapać? Co jest problemem? Cena? Obsługa? Czas oczekiwania? Będę wdzięczny za info.

@Ryszard

Obecnie to od roku omijam ten przybytek. Problem opisałem we wrześniu 2021. Ceny nie kwestionowałem ,tylko nadmieniłem. Chodziło o długi czas oczekiwania oraz jakość potraw ( to nie był np.schabowy smażony od ręki tylko pieczeń w sosie ,kapusta zasmażana i ziemniaki ), podane wszystko ZIMNE. Można sądzić że z dni poprzednich ... nawet dobrze nie odgrzane. Proszę przeczytać raz jeszcze poprzedni mój wpis a także opinie innych konsumentów.

Krystyna
@Były klient

No dobrze ale to chyba jednorazowo się zdarza tak? To chyba można mieć wyrozumiałości trochę dla ciężko pracujących ludzi?

@Krystyna

Skoro wg Pani jednorazowo można zignorować i tak potraktować klienta za jego, też ciężko zarobione pieniądze ,więc mniemam że będzie Pani miała trochę wyrozumiałości że też ją zignoruję . Następna obrończyni się znalazła. Ile was jeszcze??? A gdzie jedno słowo od właściciela lokalu ?

Magdalena Nowy wpis
@Były klient

długi czas oczekiwania - to ile on trwa ??

Były klient Nowy wpis
@Magdalena

Głupie "bicie piany" przez ciągle nowych "obrońców". Właściciel przybytku nie ma odwagi od września 2021r. przedstawić się i odnieść do sprawy? Widać jak mu zależy na kliencie. Byłem klientem od 2007roku. Na tym wpisie kończę tę jałową i głupią dyskusję.

Były kilent

Mój wpis z 24.09.2021 pozostał bez reakcji i odpowiedzi ze strony właściciela lokalu ,o czymś to świadczy. Omijam ten przybytek z daleka. Ryszard

@Były kilent

A czy jest jakakolwiek pewność, że właściciel odwiedza to forum? Bo może w tym leży problem z brakiem reakcji? Może lepiej bezpośrednio w tej sprawie się skontaktować?

Byly klient
@Alicja

A co to da ??? Szkoda nerwów i zachodu. Tam jest duży przepływ klientów ,co im zależy ,nie ten to inny.

@Byly klient

No to skoro szkoda zachodu, to po co znowu ten post przytaczasz i podkreślasz, że nie zareagował?Xd Z tym przepływem to niby racja, ale to nie jest tak, że 1 niezadowolony klient pociąga za sobą 7 kolejnych? No właśnie dlatego powinni na to reagować, zwłaszcza, że na forum starasz się innych teraz zniechęcić. ;)

były klient
@Alicja

Nikogo nie staram się zniechęcić,wyraziłem swoje zdanie. A jak jest to to sama się przekonaj a mnie nie pouczaj. Nie ja rozpocząłem z tobą tę dyskusję.

@były klient

Nie pouczam nikogo, nie chciałam, żeby to było w ten sposób odebrane. :( Po prostu fajnie jakby mieli szansę na poprawę błędów sygnalizowanych przez klientów, dlatego spytałam o to czy wprost czegoś nie zgłaszałeś. Ciekawa w sumie jestem czy jednak ktoś kompetentny się do tego jeszcze tu odniesie

Pit

Kiedyś może i było smacznie ale teraz to jest okropne, pizza średnio letnia, smak okropny. Ostanio obsługa taka panienka nie wiem czy tam jeszcze pracuje chamska małolata. ODRADZAM I GORĄCO NIE POLECAM

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie U Tomaszka Pizzeria J. Tomaszewska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy ELEKTYK , ELEKTROMONTER
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
logo firmy KUCHARZ
HR Support
logo firmy Doradca Techniczno-Handlowy
CT-CARD SP. Z O.O.
Ryszard

Wielokrotnie jadłem obiady U Tomaszka,dawniej było ok. W dn. 24.09.2021 o godz. 12,50 przyjęto zamówienie i zapłatę za zestaw karczek w sosie ,ziemniaki ,kapusta zasmażana ( 32 zł) *2. Po 25 minutach oczekiwania na moje zapytanie o potrawę otrzymałem odpowiedź ..się gotuje.Po następnych 10 min.otrzymałem zamówione potrawy w stanie ledwo letnim a wręcz zimnym.Po reklamacji otrzymałem propozycję podgrzania potraw (pewno w mikrofali). Odmówiłem,zjedliśmy zimny "obiad" w obawie przed możliwą złośliwością personelu lokalu na zgłoszoną uwagę. W ten sposób firma nie zyska klientów a wręcz przeciwnie. Będę odradzał znajomym wizyty u was.

pracuje tam, bo musze

(usunięte przez administratora). biedni ludzie nie czują i nie widzą co jedza? wszystko najtansze, najgorszej jakości(usunięte przez administratora) nie polecam ani do pracy ani jako klient. brrrr.

Zostaw merytoryczną opinię o U Tomaszka Pizzeria J. Tomaszewska - Ciechocinek

• Jak się pracuje w U Tomaszka Pizzeria J. Tomaszewska?

Zobacz opinie na temat firmy U Tomaszka Pizzeria J. Tomaszewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w U Tomaszka Pizzeria J. Tomaszewska?

U Tomaszka Pizzeria J. Tomaszewska

U Tomaszka Pizzeria J. Tomaszewska