Hotel Villa Park **** Med.& Spa

Ciechocinek

Opinie o Hotel Villa Park **** Med.& Spa

Młoda

Zarobki to najniższa krajowa, natomiast obowiązków mnóstwo. Trzeba gościom kłaniać się w pas. Ponadto kierownictwo straszne. Nerwowa atmosfera. Każdy kto może to ucieka stąd.

lew12

W Hotelu Willa Park jest ciężka atmosfera kierowniczka od służby pięter źle i pochamsku traktuje pracowników.Każdy kto tam pracował to charówka za najniższą krajową po złym zachowaniu pracownice które pracowały odeszły z pracy bo nie wytrzymały tej kierowniczki. Ludzie są źle traktowani mobing w pracy pracownice ciągle były gnane a pracowników brakuje do pracy.Kobiety te są zmęczone praca ponad ich siły tak pracują panie pokojowe.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Hotel Villa Park **** Med.& Spa - Ciechocinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Villa Park **** Med.& Spa