KOLEJOWY SZPITAL UZDROWISKOWY SPÓŁKA Z O.O. W CIECHOCINKU

Ciechocinek

KOLEJOWY SZPITAL UZDROWISKOWY SPÓŁKA Z O.O. W CIECHOCINKU
1 5

Opinie o KOLEJOWY SZPITAL UZDROWISKOWY SPÓŁKA Z O.O. W CIECHOCINKU

Opinie związane z warunkami zatrudnienia w KOLEJOWY SZPITAL UZDROWISKOWY SPÓŁKA Z O.O. W CIECHOCINKU, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Olo

Nie polecam panuje mobbing i są najniższe płace w całym Ciechocinku. Właścicielem jest żyd więc wyzysk za najniższą krajową. Nie znam gorszego miejsca do pracy

Tao

Zgadzam się z powyższą opinią - wyzysk!

Harry

Nie polecam tego miejsca, jest tam mobbing i jeden wielki wyzysk!

Czy warto podjąć pierwszą pracę w firmie KOLEJOWY SZPITAL UZDROWISKOWY SPÓŁKA Z O.O. W CIECHOCINKU? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o KOLEJOWY SZPITAL UZDROWISKOWY SPÓŁKA Z O.O. W CIECHOCINKU - Ciechocinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOLEJOWY SZPITAL UZDROWISKOWY SPÓŁKA Z O.O. W CIECHOCINKU