KOLEJOWY SZPITAL UZDROWISKOWY SPÓŁKA Z O.O. W CIECHOCINKU

Ciechocinek

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 5 ocen.

KOLEJOWY SZPITAL UZDROWISKOWY SPÓŁKA Z O.O. W CIECHOCINKU
1 5 6 1

Opinie o KOLEJOWY SZPITAL UZDROWISKOWY SPÓŁKA Z O.O. W CIECHOCINKU

admin

Czy warto podjąć pierwszą pracę w firmie KOLEJOWY SZPITAL UZDROWISKOWY SPÓŁKA Z O.O. W CIECHOCINKU? Czekamy na Twój komentarz.

Bolo
@admin 21.08.2015 17:03

Omijajcie DUŻYM łukiem to miejsce ! Szukają haków na swoich pracowników żeby się bali zwolnić.

Administrator

Opinie związane z warunkami zatrudnienia w KOLEJOWY SZPITAL UZDROWISKOWY SPÓŁKA Z O.O. W CIECHOCINKU, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Olo

Nie polecam panuje mobbing i są najniższe płace w całym Ciechocinku. Właścicielem jest żyd więc wyzysk za najniższą krajową. Nie znam gorszego miejsca do pracy

Tao

Zgadzam się z powyższą opinią - wyzysk!

Harry

Nie polecam tego miejsca, jest tam mobbing i jeden wielki wyzysk!

Zostaw opinię o KOLEJOWY SZPITAL UZDROWISKOWY SPÓŁKA Z O.O. W CIECHOCINKU - Ciechocinek

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOLEJOWY SZPITAL UZDROWISKOWY SPÓŁKA Z O.O. W CIECHOCINKU