KOLEJOWY SZPITAL UZDROWISKOWY SPÓŁKA Z O.O. W CIECHOCINKU

Ciechocinek

Opinie o KOLEJOWY SZPITAL UZDROWISKOWY SPÓŁKA Z O.O. W CIECHOCINKU

Olo

Nie polecam panuje mobbing i są najniższe płace w całym Ciechocinku. Właścicielem jest żyd więc wyzysk za najniższą krajową. Nie znam gorszego miejsca do pracy

Tao

Zgadzam się z powyższą opinią - wyzysk!

Harry

Nie polecam tego miejsca, jest tam mobbing i jeden wielki wyzysk!

Szukasz pracy?

Czy warto podjąć pierwszą pracę w firmie KOLEJOWY SZPITAL UZDROWISKOWY SPÓŁKA Z O.O. W CIECHOCINKU? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o KOLEJOWY SZPITAL UZDROWISKOWY SPÓŁKA Z O.O. W CIECHOCINKU - Ciechocinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOLEJOWY SZPITAL UZDROWISKOWY SPÓŁKA Z O.O. W CIECHOCINKU