Opinie o Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. w Ciechocinek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. w Ciechocinek

Julka Nowy wpis

Nie ma opinii od pracowników? Widzę tylko jeden komentarz we wpisach i to sprzed czterech już lat. możecie proszę określić jakie występują warunki dla pomocy kuchennej? Na stronie widnieje oferta do niej ale po wejściu w odnośnik już nic mi się nie wyświetla. Nabory wstrzymane? Jakie płace mimo wszystko oferują i jak często kogoś szukają?

Jolanta Nowy wpis
@Julka

Nie polecam szczerze pracowałam za biurkiem ludzi tam (usunięte przez administratora)nie mają szacunku bez możliwości. Awansu omijać szerokim łukiem

@Jolanta

Witam, co w zasadzie za biurkiem można tu w uzdrowisku robić? Na głównej stronie jak przeglądałam oferty pracy widziałam cztery opcje i jedna z nich prowadziła do księgowości to jedyna funkcja czy może na administracji także można się zatrudnić?

Henryk Elżbieta MA.

Ciechocinek - perła ale dla nas okazał się koszmarem . Sanatorium Julianówka. To tam po raz kolejny zdecydowaliśmy się na popyt u pani Heleny Szulc i doznaliśmy po dwóch tygodniach pobytu publicznego linczu w wykonaniu dyrektorki sanatorium w czasie śniadania . A dotyczy to zapytania, sugestii, prośby skierowanej do pani kelnerki po kolacji czy rano moglibyśmy zjeść jajecznicę ? . Pani dyrektor rano w obecności kuracjuszy na cały głos wypomniała nam, że my mamy więcej jedzenia od innych, że otrzymujemy dodatek cukrzycowy nam nie należny a sanatorium to nie restauracja, państwo nie macie prawa żądać innego traktowania .Po prostu koszmar , szok, niedowierzanie. Za cztery złote, a pobyt był opłacony prywatnie i z panią Heleną uzgodniony. Niestety zapanowała arogancja, brak wychowania, empatii, szacunku dla drugiego człowieka. Pani dyrektor, jak w omoku, pokazała jak traktuje się gości . Zostaliśmy poniżeni, upokorzeni za swoje własne pieniądze, które to nie zostały nam zwrócone za niewykorzystany pobyt . Wnuk pani Heleny ma dyrektora do brudnych spraw. To jej rękoma załatwia to, co mu się nie podoba i władza pani HELENY to FIKCJA . Nikomu nie polecam tam pobytu by nie narazić się takie podłe traktowanie. Mijajcie sanatoria panów SZULCÓW to nie doznacie upodlenia . Anons piszemy tu by go administrator Julianówki nie usunął .

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A. - Ciechocinek

Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A.
  • Kościuszki 10
    87-720 Ciechocinek

Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A.