Opinie o Oskar Bar w Mielno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Oskar Bar. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Oskar Bar o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oskar Bar w Mielno

Barbara Nowy wpis

Obsługa bardzo miła , robi co może , ale wysoka zgarbiona blondyna- chyba właścicielka, to jakiś tyran. Drze się na kelnerki przy gościu a to świadczy że ani kultury, ani rozumu u niej za grosz, o szacunku do pracownika nie wspomnę. Widać że tępa dzida, nieudacznik życiowy wiec frustracje wyładowuje na Bogu ducha winnych dziewczynach. Jedzenie bardzo średnie .

Oskar Nowy wpis

Żenada pl napiszę krótko.... poprosiłem do napoju (usunięte przez administratora) cytrynę miła Pani za barem powiedziała że nie ma ŚMIECH bo do ryby podają . Poprosiłem o lód też nie ma ZDZIERSTWO NA WSZYSTKIM OSZCZĘDZAJĄ a zostawiłem u nich ponad 200zlotych. Kelnerka ta miła Pani kłami w żywe oczy. NEWER !!!!!!!! BRAK KOMPETENCJI I POSZANOWANIA KLIENTA

Łucja Nowy wpis
@Oskar

Czyli w sumie panie nie mogły tym razem liczyć na jakiś fajny napiwek? :( No wiesz ona raczej nie trzyma tej cytryny na siłę tylko ma takie zalecenia odgórnie. Zawsze do kierownika / właściciela można się udać z tym problemem. ;p

Klient

Dziewczyna za barem miła pracowita ale szefową istny tyran krzyczy na nią przy gościach sama robi największy zament i nie potrzebnie wchodzi jej w obowiązki . Bardzo nie przyjemna pani . Nugetsy 4 szt za tą cenę to żart .

Grzegorz Nowy wpis
@Klient

Ceny teraz oszalały więc nie powinieneś się dziwić. Atmosfera chyba nie za ciekawa jak szefowa tak krzyczy przy klientach. Nie mogłeś zwrócić jej uwagi? W końcu płacisz za jedzenie w miłej atmosferze.

Syf

Omijać szerokim łukiem syf toaleta płatna

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Oskar Bar, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Wściekły gość

Najgorsze odgrzewane jedzenie jakie w życiu jadłem, radzę omijać z daleka!

Zostaw merytoryczną opinię o Oskar Bar - Mielno

Oskar Bar