Opinie o Sofra Sp. z o.o. w Mielno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sofra Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sofra Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Paramedycy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sofra Sp. z o.o. w Mielno

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
 Pytanie

Czy w Sofra Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Załamany Nowy wpis
Inne

W Ośrodku trwa jedna wielka budowa( rozbudowa) , hałas, utrudniony dojazd. Co prawda budowa jest oddzielona od części mieszkalnej ale krzyków z budowy nie dało się czasem wytrzymać.

Fizjo
Były pracownik

Praca na pierwszy raz, na pewno nie na stałe. To taka praca dla ludzi prosto po studiach. Trzeba sprzątać toalety i szorowac podłogi jakąś chemią. Jedynie czego się czepia szefostwo to, że za słabo się sprząta albo przepytuje z nazw chemii do sprzątania. Problem z urlopem-najlepiej brać cały zimą. Nie rozumieją, że połowa osób mieszka kilkaset km od Mielna i czasem potrzeba wziąć urlop.

Kamila
@Fizjo

Czyli robota jako taka odskocznia jakby. Ale piszesz, że najlepiej wziąć zimą czyli jednak pozwalają latem ale rozumiem, że ciężko z tym? A co z zarobkami tak właściwie?

Fizjo Nowy wpis
Były pracownik
@Kamila

Latem maksymalnie tydzień i do końca będą trzymać w niepewności czy na pewno go dostaniesz. Obowiązkowo trzeba wziąć 2 tygodnie w drugiej połowie grudnia, bo wtedy ośrodek jest zamknięty i najlepiej dla nich jakby resztę wziąć w marcu :P Zarobki kilka lat temu dla mgr to było prawie równo 2000zł netto. Teraz minimalna dla fizjo ustawowo jest 3tyś więc chyba muszą sie tego pilnować. Na plus możliwość wykupienia smacznych obiadów za ok. 80 zł miesięcznie :)

Kamila Nowy wpis
@Fizjo

Tylko 80 zł za miesiąc wyżywienia? :o Spore te obiady? Samo drugie danie czy też zupa do tego, bo to z 2,7 wychodzi za posiłek aż w szoku jestem. ;p

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Sofra Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Roksa
Pracownik
@Pytanie

Różnie.Samozatrudnienie również.

Roksa
Kandydat
@Pytanie

Śmieciowa!

logo firmy Manager Salonu Kosmetycznego
Łódź
Perfect Skin Daria Turoboś
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy FRYZJER/KA
Oslo
GP Recruitment
(16 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Podolog/kosmetolog/specjalista ds podologii
Konin
Wielkopolskie Centrum Podologiczno Medyczne La Perle Bogumiła Woźniak
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Yeti
Były pracownik

Pracowałam tam 2 lata jako rehabilitantka. Wykonywałam sumiennie swoje obowiązki związane z terapią o oraz ... sprzątaniem. Tak- w ramach pracy trzeba także czyścić basen, szatnie oraz toalety, w których pacjenci nie zawsze zdążyli z dobiegnięciem do kibelka po kuracji oczyszczającej organizm serwowanej w tym ośrodku. Poniżanie, zastraszanie na porządku dziennym, w zasadzie można nazwać to mobbingiem. W ciągu 2 lat nie byłam na zwolnieniu lekarskim, przyjeżdżałam czasami do pracy z gorączką. Podziękowaniem było wypowiedzenie a argumentacją "Taka polityka firmy". W ciągu tych 2 lat zostało zwolnionych lub zrezygnowało z pracy co najmniej 5 osób. Gdyby jakaś Inspekcja się tym zainteresowała, to w przeciągu 10 ostatnich lat nazbierałoby się kilkadziesiąt takich przypadków. Trzymajcie się z daleka od tego ośrodka, jeżeli nie macie innego wyjścia i już tam pracujecie, korzystajcie z świadczeń zdrowotnych w razie choroby, bo tam nikt nie ceni twojego zaangażowania i pracy. Kiepskie wynagrodzenie, zapieprz jak w (usunięte przez administratora) i pogarda przełożonych.

1234
Były pracownik

Najbardziej toksyczne miejsce pracy. Wykorzystywanie, zastraszanie, pracownik w tym miejscu jest traktowany jak śmieć. Ze wszystkim robią pod górę, po złości. Możnaby wymieniać w nieskończoność. Trzymajcie się z daleka od tego miejsca, bo szkoda zdrowia i nerwów. Jednym słowem PORAŻKA !

Roksa
Inne
@1234

Potwierdzam,to prawda!!!

Karolina
Pracownik
@1234

Potwierdzam!Prezes nie nadaje się na to stanowisko kompletnie!!Elita spotyka się codziennie na ławce,żeby obrabiać tylki oraz utrudnić życie!Nie polecam pracy tam,chyba że chcesz wykończyć się psychicznie!Zarobki śmieszne!Wieczne nerwy!

1313
Były pracownik
 Pytanie

Okropna placówka! Nie polecam pracy w tym miejscu! Ciągły stres, potwierdzam niżej napisaną opinię, ciągłe zastraszanie, trzeba się podporządkowywać. Nie można powiedzieć, tego co się myśli, trzeba cicho siedzieć. Urlop? Zapomnij, wiecznie problem! Trzeba często wykonywać dodatkowe zajęcia a nic się z tego nie ma, wyzysk! Fizjoterapeuta w tym miejscu musi sprzątać toalety, szorować basen i wykonywać inne zadania nie związane w ogóle z zawodem. Niesprawiedliwe traktowanie! Nawet jak się bardzo starasz to i tak każdy ma to gdzieś. Kierownik w ogóle się nie sprawdza, jest strasznie leniwy i jak jest potrzeba to nawet nie pomoże bo twierdzi, że jest od kierowania a nie od zwykłych robót. Zawsze musisz się podpodporządkowac! Omijajcie z daleka to miejsce! Praca, w której będziesz stać w miejscu, można powiedzieć, że nawet cofać.

Zostaw merytoryczną opinię o Sofra Sp. z o.o. - Mielno

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Sofra Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Sofra Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Sofra Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Chełmońskiego 2
  76-032 Mielno
 • NIP: 4990666331 REGON: 367791767 KRS: 0000687097
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Sofra Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii