Szczecin International School Zespół Szkół

Szczecin

Opinie o Szczecin International School Zespół Szkół

Iza

Pracuje jako nauczyciel języka polskiego w International School w Szczecinie warunki pracy i atmosfera jest pozytywna, dyrektor placówki jest osobą otwartą na innowacje i polepszenie poziomu edukacji więc praca dla nauczycieli w tej szkole jest jak najbardziej rozwojowa http://preply.com/pl/szczecin/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-polskiego

Znasz dobrze firmę Szczecin International School Zespół Szkół jako pracownik lub jako klient? Wiesz coś o niej produktach, usługach? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Szczecin International School Zespół Szkół - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szczecin International School Zespół Szkół