Opinie o Firma Usługowo Handlowa Robert Trela w Kowalewo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Usługowo Handlowa Robert Trela. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Usługowo Handlowa Robert Trela o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo Handlowa Robert Trela w Kowalewo

Sławomir Nowy wpis

Bardzo porządna Firma.Pracowałem tam 3 lata i żałuję iż zaprzestałem tam pracować.Szef wporządku a klientów samochody traktuje jak swoje.Nie ma fuchy.Bardzo wymagający w stosunku do pracownika ale dzięki temu idzie się nauczyć porządnie fachu.Sam tam serwisuje swoje auto bo uważam że nie ma porządniejszej i uczciwszej firmy niż ta.Gorąco polecam

Jak długo czekaliście na odzew z Firma Usługowo Handlowa Robert Trela? Oddzwaniają zawsze?

Rocky Nowy wpis

Bardzo porządna firma.Opony pierwsza klasa.Fachowcy posiadają dużą wiedzę na temat opon.Cała moja rodzina tu jeździ.Polecam

Damian

Nie polecam. Zakupiłem parę opon na OLX. Jedna na boku opony miała łatkę wulkanizacyjną. Na środku 2 cm pasek popękanego bieżnika i zniszczone brzegi + bicie. Druga opona z 2019 chociaż miały być obie z 2017 ale chyba tylko dlatego żeby siedział cicho bo pierwsza to szmelc.

STACH Nowy wpis
@Damian

OPINIA JEST FAŁSZYWA I OBRAŻAJĄCA.FIRMA JEST SOLIDNA I UCZCIWA

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Firma Usługowo Handlowa Robert Trela? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nic więcej,nie dajcie się naciągać na prostowanie felg

Kiwi

Uwaga (usunięte przez administratora) do potęgi entej

W ostatnim czasie pojawiają się jedynie wpisy od klientów firmy a nie od pracowników. Ja chciałabym się natomiast dowiedzieć jak się tam aktualnie pracuje. Napisze ktoś? Będę wdzięczna za udzielenie mi informacji na ten temat. Czy polecacie pracę w Firma Usługowo Handlowa Robert Trela?

Zbyszek

Rewelacja.Super obsługa i towar.

Marian

Opony zakupione dużo taniej niż gdziekolwiek.Super obsługa.Polecam innym

wykiwany

Kupione na odległość opony w firmie p.Treli,okazały się w rzeczywistości znacząco gorsze niż opisane w aukcji.Mógłbym na niewielką różnicę przymknąć oko,ale jeżeli różnica wynosi 1,5mm na bieżniku, rocznik 2 opon jest starszy o 2 lata i są naprawiane i z obtarciem, a miały być bez wad,to proszę sobie samemu odpowiedzieć,jak w tej firmie robi się interesy i ilu klientów zostaje tu "nabitych w butelkę". .Zastanów się dobrze ,za nim zrobisz tu zakup ! Ja raczej odradzam po takim doświadczeniu. Jestem nawet mocno zdziwiony,że tak duża firma, pozwala sobie na takie numery.

Gosia
@wykiwany

Dziwolągów nie brak.Chcesz kupić opony nowe w cenie używanych to do Biedronki.Głupoty każdy może pisać.Ja jestem zadowoloną klientką i polecam tą firmę.Weź się człowieku do pracy a nie oczerniasz uczciwych ludzi.

slawol

Porażka. Facet wystawia opony, których nie ma. Mami innymi droższymi jak człowiek chce przyjechać.

Łukasz
@slawol

Dobrze cie zrozumiałem? Firma sprzedaje towar, którego nie posiada? Może musi je sprowadzić i trzeba poczekać chwilę na dostawę. Wyjaśnij to proszę.

Bori
@slawol

Bzdura .Posiadamy towar na miejscu.Nie wiedział co napisać więc pisze głupoty.Jestem klientem tej firmy od kilku lat to rzetelni ludzie i uczciwi nie tacy jak ty.Oczerniać każdy potrafi .Bardzo nieładnie.Borys

Mati
@slawol

Nie rozumię co za bzdury napisałeś.Oni posiadają wszystko na miejscu chyba że zamówisz opony i będą na drugi dzień logiczne.

Oszukan

Witam chciałem cale koła kupic do busa na olx za 1500zl od tej firmy zażądała całej zapłaty za towar obrazu poprosiłem zeby wystawili koła na allegro odpisal mi gon sie co za (usunięte przez administratora) chciał wyłudzić pieniądze UWAZAJCIE NA NIEGO

ROB
@Oszukan

W jaki sposób (usunięte przez administratora) jak nie kupił kół.Proponował 1200zł za koła z wysyłką za 1600.Niepoważny,ordynarny człowiek.Nie wychowany wręcz prymitywny.Takie oczernianie nadaje się do Prokuratury.

Iza

Powiedzcie czy oni tam biorą osoby które nie posiadają doswiadczenia?

Dawid

Bardzo dobre opinie o firmie. Żałuję, że nikt tu nie wpisze jaka atmosfera i zarobki?

Janusz

Jestem pozytywnie zaskoczony ceną jaką zapłaciłem za nowe opony.Zaoszczędziłem 250zł na komplecie pomiędzy allegro a serwisem w Kowalewie.Bardzo tanio i solidnie.Praca pali się fachowcą w rękach.Polecam innym

Dariusz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

KRZYSZTOF

SUPER.REWALCJA

KRZYSZTOF

Super.Bardzo fachowo i sprawnie.Polecam innym.Krzysztof

Bardzo porządna firma.Polecam innym

jonasz

Polecam innym 100% jakości!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo Handlowa Robert Trela - Kowalewo

• Jak się pracuje w Firma Usługowo Handlowa Robert Trela?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowo Handlowa Robert Trela tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowo Handlowa Robert Trela?

Firma Usługowo Handlowa Robert Trela
4.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Szkolna 1
    89-200 Kowalewo