Opinie o p.a.GRYF w Kartuzy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy p.a.GRYF. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w p.a.GRYF o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o p.a.GRYF w Kartuzy

baner wywiady
Juni Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Przepraszam bardzo ja rozumiem spóźniać się 5 minut ale nie 20/15 właśnie siedzę na przystanku i gryf ile się spóźnia? 22 minuty :)) no przepraszam ale to jest skandal ludzie nie zdążają na inne autobusy

Ooo Nowy wpis
Inne
@Juni

To życzę Ci wiele punktualności w takim razie. A jak z punktualnością płacenia i jakie są wypłaty? Ile bym tu dostał, gdybym się zatrudnił?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy p.a.GRYF zapewnia kartę multisportu?

SKARGA NA KIEROWCE Nowy wpis
Inne

dzień dobry. jechałem gryfem 8 z starszym panem który nie dość że jest (usunięte przez administratora)to jeszcze źle wydaje resztę. kupiłem 2 bilety( za banknot 20 zl) z początku pan ewidentnie nie doszlyszał bo wydał 12zł i miał problem do osoby za którą też zapłaciłem problem. Kulturalnie przeprosiłem i powiedziałem spokojnie że to nie moj wina że Pan nie dosłyszał bo mówię wyraźnie po czym za tą 2 osobę pań skasował 12zł,gdy się skapnąlem było już za późno aby zwrócić uwagę

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy w p.a.GRYF dogadują się między sobą?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie p.a.GRYF? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI PIZZY
Amstelveen
E&A
(6558 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektromechanik samochodowy
Fredericia
Praca ApS
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Wykwalifikowana krawcowa/szwaczka - firanki i zasłony
Poznań
Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o.
(18 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Zniechęcona
Inne
 Problem

Witam wszystkich : czytam te opinie i jie wiem czy mam płakać,czy się śmiać....Ja ciężko pracuję i wymaga się odemnie . Stojąc np w Dzierzaznie wies czy Dzierżążno Szpital można spodziewać się spóźnień bo są korki w Żukowie...Ok...Ja to rozumiem.przezucilam się więc na ten przed 7ą. Żaden kierowca się nie spóźnia...czasem Ok 5 min góra jak się spóźni. Dziś jest 1 grudnia...czekam na przystanku i kto jedzie .... nasz kochany gryf 15 minut po czasie. Patrzę i wiedzę...że to nasz pań Ukrainiec, który wiecznie się spóźnia bo zapewne żona szanownego Pana na gaciach mu się położyła i bidula nie mógł wstać. Rozumiem że zmęczony itd...ale do kw nędzy niech nie orzeciaga się kw za kierownicą bo to wygląda jakby ta hazda go męczyła. A jak dzwonisz że skargą na kierowcę to słyszysz wyzwiska. Ja nie jestem ani wariatka,ani kim kolwiek. Od nas pasarzerow wymaga się 5 min przed odjazdem a od kierowców nic się nie wymaga bo kw korki na trasie. Moich chorych nie interesuje czy korek nz drodze czy trop w tyłku jest. Nikt nie chce we własnych odchodach leżeć 2 czy 4 godz bo oan kierowca miał korek. Nikt się koło 7ej nie spóźnia tylko ten jeden.Nie jestem uprzedzona do ludzi ale wnerwia mnie raki stan.

Marcin
Kandydat
 Pytanie

Witam. Na jakie zarobki realne można liczyć jako kierowca na trasach regionalnych? Czy 4000zł netto za nominał tak jak przedstawiają jest realny?

On
Kandydat
@Marcin

Słabo na zwykłej solówce zaczyna się od 5tys bez łaski. Dla tego kierowców autobusów brakuję.

Julia
Inne
@On

Tylko widzisz, pytał o to ponad pół rok temu to wiadomo, że oczekiwania teraz rosną. Czyli czekaj to ile tutaj płacą w końcu?

On
Pracownik
@Julia

3-3.5tys

Julia
Inne
@On

No to fatycznie różnica jeśli on by 4 chciał. Ale to netto już prawda? Ta różnica 500 zleży od długości stażu czy czego?

Ludek
Inne

To nie jest forum dla klientów a dla pracowników piszących o pracy!!

Piotrek
Kandydat
@Ludek

Ponieważ skargi od pasażerów powinny być gdzie indziej nie ten adres tego typu komentarze że autobus przyjechał za późno ten kierowca był taki a nie inny powinny zostać usunięte

Skarga na kierowcę
Inne

Dzień dobry!!! Jestem stałą pasażerką Gryf na trasie Kartuzy -Gdańsk i Gdańsk -Kartuzy W dniu 14.10.2021r. o godz.14.45 jechałam z Gdańska do Borowa linią 801, kierowca ordynarny, chamski, kłóci się z pasażerami, ma ciągle coś do powiedzenia, jakieś uwagi , do tego najpierw zwraca pasażerowi uwagę, żeby usiadł , bo za wcześnie wstał , żeby wysiąść, a gdy ja wstałam i przycisnęłam stop , to się nie zatrzymał, twierdząc, że za późno nacisnęłam przycisk, oczywiście celowo przyśpieszył , chociaż mógł się zatrzymać , bo był na przystanku BOROWO, WSTYDU taki typ nie ma. Chciałam jeszcze zasygnalizować, że to nie pierwszy tego typa występ, pasażerowie jak go widzą , to ciągle słychać ,że ten (usunięte przez administratora) dzisiaj jedzie i czekamy co wymyśli, oczywiście gęba bez maseczki i brak ludzkiego zachowania, pasażerowie to jego WROGOWIE płacąc za bilety i dając jemu możliwość zarobkowania. Gratuluję takiego pracownika, myślę, że właściciel się obudzi i zrobi z nim porządek, Pasażerka

Paula
Inne

Niestety muszę tu wspomnieć o bardzo nieprzyjemnym kierowcy. To moja pierwsza skarga, kierowcy potrafią być bezczelni lub wredni, a to kolejny taki przewoźnik i to przelało kielich goryczy. 07.10.2021 15:21 na trasie Kartuzy- Sulęczyno kierowca nie okazał się sympatią dla osób podróżujących tą linią pierwszy raz i przy zapytaniu czy autobus zatrzymuję się w danej wsi - dla pewności. Kierowca odpowiada niegrzecznie, z grymasem na twarzy, ironicznie, złośliwie. Moim zdaniem gryf 14 powinien bardziej przyglądać się osobom tam pracującym. Tym bardziej, że jest to stanowisko w kontakcie z innymi ludźmi, aż nie ma się ochoty wsiadać do autobusu z takim kierowcą.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda ścieżka awansu w p.a.GRYF?

P.A. GRYF
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

A o jakie stanowisko pracy chodzi?

Tak
Pracownik
@Pytanie

Nie wygląda :)

Ktiz959

(usunięte przez administratora) 9708.... Jeździ taki (usunięte przez administratora) lewym pasem i daje wszystkim długimi żeby mu zjeżdżalni (usunięte przez administratora) jak wariat bo to je jego auto ostatnio dawał czadu 17 gr. 2018.ok chwilę po 6.00.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zainteresowany praca
Kandydat
@Ktiz959

Jeżeli ktoś nie ma pojęcia dlaczego kierowca jedzie lekko śrotkiem, to najczęściej ludzie z kategorią b, lub wcale nie mają prawa jazdy. Jakby ktoś nie wiedział czemu kierowca jedzie środkiem ( dla ciemnych): - na drodze są koleiny i kierowca chce aby był lepszy komfort jazdy dla pasażerów i nie chce aby go pobocze wciągnęło, przy takich połatanych drogach. -druga sprawa to drzewa, kierowca też musi patrzeć na, to żeby nie wychaczyc. Ludzie ludzie przyjzyjcie się do lustra i wtedy krytykujcie

Mała

Autobus 6.19 który ma być na ul. młodej Polski w Straszynie odjeżdża sobie 15 czasem 14 po... Na zapytanie dlaczego jedzie aż 5 minut szybciej odpowiedz kierowcy jest żenująca...bo nie ma korków. A to muszą być aby przyjeżdżał punktualnie? To jest jedyne policzenie do przedszkola o tej godzinie ...

Tymon
Inne

Mam nadzieję, że tak dobrze się pracuje iż nie macie potrzeby korzystania z tego wątku?

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda sytuacja w razie kolizji trzeba zapłacić za swoje czy jest jakieś ubezpieczenie grupowe od takich sytuacji?

HENRYKA

JEŻDŻĘ LINIĄ 846 OD DWÓCH LAT. JESTEM POD WRAŻENIEM KIEROWCY PANI AGNIESZKI . JEST TO OSOBA PRZEMIŁA DLA PASAŻERÓW , BARDZO PUNKTUALNA I UPRZEJMA. MA DUŻO EMPATII I ZROZUMIENIA DLA PODRÓŻNYCH. GRATULUJĘ DOSKONAŁEGO KIEROWCY. HENRYKA N.

Weronika
Inne

@Cezary p.a.GRYF potrzebuje w tej chwili mechaników samochodowych (nie jest konieczne doświadczenie zawodowe) i kierowców autobusów (z ważnym prawem jazdy kat. D oraz kursem przewozu osób). Szczegóły oferty: http://www.gryfkartuzy.pl/o-nas/oferty-pracy/ Masz zamiar wysłać swoje cv na któreś z tych stanowisk? Jeśli podejmiesz tam zatrudnienie lub chociaż odbędziesz rozmowę kwalifikacyjną, podziel się z nami wrażeniami na forum. Dzięki temu osoby, które chciałyby aplikować do p.a.GRYF., będą mogły dowiedzieć się czegoś więcej o realiach panujących w firmie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kierowca
@Weronika

Zgłosiłem się do Firmy Gryf w Tczewie zapytałem kierownika czy potrzebują kierowców,pan ten powiedział że tak ale jak powiedziałem że pracowałem u poprzedniego przewożnika oraz nazwisko odpowiedział bez żadnego wytłumaczenia że nie zatrudni mnie ,jest to zasada ktoś coś powie a pan kierownik odmówi pracy .....brawo.

Jacek
Inne
@kierowca

Dziwna sprawa. Próbowałeś dowiedzieć się, dlaczego pracodawca w taki sposób zareagował na informacje, u kogo wcześniej pracowałeś? Na pewno byłeś zaskoczony taką decyzją.

pasażer mimo woli

dla mnie te autobusy to porażka teraz latem na liniach 854.855,856,jeżdżą stare pojazdy w których jest gorąco to bardzo delikatne słowo ,ja jako pasażer nie mam praktycznie żadnego wyboru płace krocie za bilet mieśięczny aw zamian za to mam zawsze miejsce stojące gorąc że można zdechnąć spóżnienia kierowcę który pracuje tam za karę chyba ta firma tylko chce kasy za bilety a niema nic do zaoferowania pasażerom no chyba ze te zabytki rozpadające się ktore nazywa autobusami

PA GRYF
@pasażer mimo woli

Wymienionych linii nie obsługuje PA GRYF!

Hmmm
@pasażer mimo woli

854, 855 i 856 to linie nienależące do P.A. GRYF

Koźliny

Gryf i PKS Gdańsk to jedno i to samo. Jeżdżą z Tczewa do Gdańska przez moją miejscowość i tak sobie ułożyli rozkład, aby odjeżdżać kilka minut przed konkurencyjnym przewoźnikiem, który kursuje na tej trasie od wielu lat. Co ciekawe, w godzinach, w których nie jedzie konkurencja, oni też nie mają kursów. Zamiast ulepszyć skomunikowanie z Gdańskiem, podbierają tylko pasażerów innemu przewoźnikowi, którego autobusy jadą puste te kilka minut po Gryfie. O złotówkę taniej wszyscy pojadą, nie zdając sobie sprawy z tego, że jak konkurent zlikwiduje kursy, to Gryf podniesie ceny biletów o 2, a może i o 5 zł i będzie sobie na wszystko pozwalał jako monopolista. Autobusy to straszny złom, ale ludzie wsiądą, bo taniej...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
PA GRYF
@Koźliny

GRYF nie jeździł i póki co nadal nie ma kursów na trasie Tczew-Gdańsk.

Cezary
Inne

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Chude
@Cezary

I to mocno za 14.60 na godz a nie jak piszą 21.30

PA GRYF
@Chude

Trzeba odróżnić netto od brutto :)

Fifa

Linia 859 mogła by być z zajazdem do Drzewiny lub Pawłowa

PA GRYF
@Fifa

PA Gryf nie obsługuje linii 859 to linia PKS Gdańsk.

Zostaw merytoryczną opinię o p.a.GRYF - Kartuzy

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w p.a.GRYF?

  Zobacz opinie na temat firmy p.a.GRYF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

p.a.GRYF
2.9/5 Na podstawie 35 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Armii Krajowej 1 lok. D
  83-330 Kartuzy
 • NIP: 5890015451 REGON: 190166322
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
p.a.GRYF
Przejdź do nowych opinii