p.a.GRYF

Kartuzy

Opinie o p.a.GRYF

Pasażer

.Linia 841 to porażka. Mam uwagi do pewnego kierowcy. Który poniża i czepia się o byle co do pasażerów. Jeżdżę codziennie tą linia i to co się tam wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. Kierowca ma obowiązek się zatrzymac na przystanku widząc tam osoby. Moja kolezanka machala ręką , aby się zatrzymał . Zatrzymal sie. A po wejsciu do autobusu kierowca powiedział "A pomachac to nie łaska" . Aż zaniemowilam. Nawet na to nie odpowiadalam. Albo druga sytuacja. Czekam na przystanku na autobus o 19. Wchodze , a kierowca do mnie " Nie za późno tak wracać? " Normalnie szczyt hamstwa. Takich sytuacji jest o wiele więcej. Proszę bardziej pilnowac kierowców. Czytałam tez inne komentarze. I tez racją jest to ze w lato włączają grzejniki i jest gorąco jak w saunie. A w zimę są często wyłączone.

Adam

Adam Jechałem dziś z Somonina do Gdańska Wrzeszcza (linia 810, nr autobusu 7532). Chciałem kupić bilet przesiadkowy z Kartuz do Gdańska Wrzeszcza, a gburowaty kierowca wystawił mi cały bilet za 8,5 zł, a nie przesiadkowy, bo nie chciało mu się zajrzeć na datę biletu z Somonina do Kartuz. Chamstwo i żenada.

Weronika

Zapoznaliście się już z ofertami pracy w p.a.GRYF? Możecie je znaleźć na stronie internetowej firmy http://www.gryfkartuzy.pl/o-nas/oferty-pracy/ Będziecie aplikować?

Nikt

Kierowcy w gryfie to jedna wielka porażka. Na godziny wczesne gdzie każdy chce zdążyć do szkoły/pracy ci potrafią sie spóźnić nawet o 15 minut. Zero entuzjazmu, a jeden to mi nawet powiedział ze jak mi sie nie podoba jego spóźnianie to mam taxą jeździć. 1/10

Ktoś
@Nikt 04.01.2017 07:36

A jaka linia to była że 10 minut spóźnienie było, jeśli chodzi o Z to od 1 stycznia gryf nie obsługuje.

Zyta listopad 2016

ciekawe czy w tym ciepłym jesiennym tygodniu WSPANIALI KIEROWCY Gryfa U G O T U J Ą Pasażerów Ż Y W C E M ogrzewaniem autobusów, to co teraz wyczyniają to MASAKRA,jakaś SAUNA,nie ma czym oddychać,ciekawe jak będą grzać jak nadejdą mrozy,albo chcą doprowadzić swojego pracodawce do bankructwa albo nie zależy im na pasażerach,bo jak pasżerowie pochorują się to nie będą mieli kogo wozić.............

ola

folk' ale nie zawsze czasami juz tak drastycznie nie patrza na to dsowadczenie a jeszcze na pokojowke

angel

MNIE PRZYJELI BEZ DOŚWIADCZENIA DALI MI SZANSĘ I JĄ WYKORZYSTAM W 100000% JAK NARAZIE JEST OK BO BABA ZA KIEROWNICĄ A MNIE POTRAKTOWALI BARDZO OK

Mamy kilka pań za kierownicą także zapraszamy.

Angela

Witam, w dniu dzisiejszym dzwoniłam na informację aby dowiedzieć się godziny odjazdu autokaru, odebrał jakiś baran co nawet dzień dobry nie powiedział i był opryskliwy. Nie wiem czy chciał się wyżyć czy "żona mu nie dała" ale z takim podejściem do klienta to nie odpowiednia osoba do pracy na infolinii.

pasazerka

mam pytanie Dlaczego autobus linii 847 w kierunku Pruszcza codziennie sie spoznia chodzi mi o godziny popoludniowe a szczegolnie o autobus ktory powinien byc w Rotmance o godz.16.51 codziennie jest 15 minut pozniej .!!!!! A co bedzie jak spadnie snieg ????!!!!!

kazik

Co ty pitolisz koleszko? Pewnie jesteś z działu propagandy magistra Misiaka.

maciekabiks

P.A. GRYF jest największym przewożnikiem na Pomorzu, obsługuje linie miejskie, podmiejskie w trójmieście jak i linie lokalne w powiecie kartuskim, kościerskim oraz nowodworskim. Płaca zależy w dużym stopniu od numeru linii (ilość sprzedanych biletów) oraz premii za kulture i podejście pracownika do klienta-pasażera , dbałości o sprzęt powierzony oraz dobro firmy. Ilość godzin w miesiącu - ok.165 , płaca około 2500 zł!

devil

praca ok płaca hmm na ciężarówce troszkę wiecej można zarobić

bolo

kasa w gryfie to tragedia (2 tyś),niestety dojazdy to kasa i czas,praca niezła ,umowa stała

kierowca

mam pytanie, ile zarabia się w Gryfie? Kierowca D E. Sa umowy o prace? Wszelkie informacje mile widziane.

Zostaw opinię o p.a.GRYF - Kartuzy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie p.a.GRYF