Ship ZimWiesław Zimmermann

Kartuzy

Ship ZimWiesław Zimmermann
0 0

Opinie o Ship ZimWiesław Zimmermann

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kartuzy.

Jak od czasu dodania ostatniej opinii o Ship ZimWiesław Zimmermann zmieniły się warunki zatrudnienia w niej? Napiszcie, jak aktualnie wygląda praca w firmie.

Kubica
@Administrator 20.04.2018 10:07

Nigdy nic tam nie jest pewne z tego co wiem... Ostatnio chłopaki ponoć maja problemy z prowadzącym... Zawsze kasa po niskim kursie... Zero lightu... Non stop w gorączce... Jak chcesz ponoć zjechać możesz na swój koszt i opłacić zamiennika...

Królik

Nie polecam tej firmy stres z strony foremana (usunięte przez administratora)

Lampion

Duzo by opisywać...zmiana kursu(niezgodny z kursem w danym kantorze) placi sie za taxi itp...zero poszanowania pracownikow...nakaz pracy w dzien emigration z rana(co jest nie dopuszczalne i nielegalne na typie visy b1 b2)...brak ubezp...duzo by wymieniac...

Lampion

Piszmy i piszcie jak najwiecej...

Zostaw opinię o Ship ZimWiesław Zimmermann - Kartuzy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ship ZimWiesław Zimmermann