Opinie o Dark-Marine Kryska Dariusz w Serock

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dark-Marine Kryska Dariusz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dark-Marine Kryska Dariusz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dark-Marine Kryska Dariusz w Serock

Mercury 115pro Nowy wpis

Bardzo fajny serwis i miła obsługa. Będę polecać innym.

Kamil Nowy wpis

Super obsługa, gorąco polecam.

Mariusz Nowy wpis

Odebrałem dziś skuter po naprawie i mogę stwierdzić ze robota zrobiona jak należy. Napewno wrócę na serwis i polecę znajomym

Mercruiser Nowy wpis

Robiłem remont kapitalny w swoich dwóch silnika. Fajna ekipa i oczywiście robota pierwsza klasa. Polecam

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dark-Marine Kryska Dariusz? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Filip

Robiłem remont silnika i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalny warsztat. Serwis napewno godny Poleceń.

Elżbieta

Kochani, ile zarabia u nich szwaczka pokrowców? Widziałam w ofercie z PUP, że np. w 2019r. pomocnik mechanika miał 2,250,- brutto. Szwaczki też tak po najniższej krajowej dostają? A może choć inflacyjne płacą..

Wojtek

Odebrałem dziś Lodke z silnikem po remoncie Testy na wodzie rewelacja !!! Bardzo miła obsługa Zrobili mi kapitalny remont silnika w 2 tyg Wszystkie stare części oddali mi Pełen profesjonalizm dostawałem zdjęcia jak silnik był rozbierany i później jak go składał na nowych częścią Serwis godny polecenia!!!! I oczywiście dali mi gwarancje pisemna ???? Napewno tam wrócę i będę posyłać klientów

Seadoo

Robiłem remont skutera u Chłopaków i jestem bardzo zadowolony z ich obsługi.

Sławomir
@Seadoo

A ile osób tam robi, bo nie wiem, czy poradziliby sobie z remontem statku w rozsądnym terminie?

Kamil

Super serwis, napewno godny polecenia

@Kamil

A co serwisowali?

Przemek

Super serwis naprawili mi łódkę i nadal mogę się Cieszyć z pływania. Polecam

Lidia
@Przemek

No i super. A tak z ciekawości. Ile kosztowała Cię naprawa?

Tadeusz

Polecam 100%%%% bardzo fajne miejsce

@Tadeusz

A co w nim jest najfajniejsze? ;p Te procenty to mi niepotrzebnie tak dwuznacznie wyglądają? ;)

Kamil

Całkiem spoko serwis godny polecenia.

Mariusz

Super serwis i podejście do klienta! Jeżeli mam kogoś polecić to tylko ich.

@Mariusz

Skąd się o nich dowiedziałeś? Znajomy mówił czy gdzieś w necie ich znalazłeś?

Jeden z lepszych serwisów nad Zalewem Zegrzyńskim. Polecam

Klient

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Mercury/Mercruiser????Nie wiem kto temu syfowi dałby autoryzację gdzie wchodzisz do warsztatu przewracając się o narzędzia leżące wszędzie bo to tuczniki-niechluje 150 kilogramowe knury żyjące w brudzie. Merytorycznie bez wiedzy, przetrzymujący lodzie miesiącami z których giną elementy wyposażenia. Warsztat nastawiony na serwis z fakturą min 2 cyfry, inni klienci się dla nich nie liczą z naprawą 1-2 tys bo szkoda czasu. Polecam omijać łukiem najszerszym z możliwych.

Dawid
@Klient

Hej, no tak to bywa w warsztatach że przeważnie jest brudno, nie czepiałbym się aż tak :D Przybliżysz problem z którym się do nich zgłosiłeś? Coś Ci zginęło? Jak to się zakończyło?

charles
@Klient

Potwierdzam. (usunięte przez administratora) i brud. Brak kompetencji i umiejętności.

@charles

Poważnie? A na bazie czego te braki zaobserwowałeś? I jakich kompetencji i umiejętności byś w takim razie oczekiwał?

zainteresowany

Jakieś informacje o ewentualnej pracy w firmie mógłby ktoś zostawić na wątku.

Adas

Polecam serwis miła obsługa !!

Aga

Tragedia! Posiadam dowody. Merytorycznie - nie potrafią naprawić zaburtowego silnika dwusuwowego. Pan trzymał silnik 2 tygodnie, nie naprawił (problem był taki, że silnik odpalał 3-4 razy a potem już nie). Odwoziliśmy silnik dwukrotnie do warsztatu, już za 1 razem pan był mega niezadowolony, że zabieramy mu czas. U siebie w warsztacie po pierwszym udanym odpaleniu silnika pan postawił go obok nas i odszedł bez słowa. Nie otrzymaliśmy paragonu ani nawet informacji co zostało naprawione choć o to prosiliśmy. Po powrocie do portu, gdy silnik nie odpalił, i ponownie zadzwoniliśmy do pana (z trzeciego już numeru telefonu, ponieważ ze znanego nr tel nie odbierał) poprosiłam by przyjechał (miał niedaleko - 5 min), powiedział, że nie przyjedzie. Dopiero gdy powiedziałam, że jak się natychmiast nie zjawi to dzwonię do Urzędu Skarbowego przywiózł paragon i zjawił się w 10 min. Ostatecznie silnik nie odpalił - pan stwierdził, że silnik wymaga generalnego remontu. Gdy mu powiedziałam, że miał go naprawić i nieistotne jaka to będzie naprawa, byle by działał (to on jako specjalista decyduje) pan powiedział, że nie ma czasu. Posiadam dowody. Niemerytorycznie - właściciel jest takim (usunięte przez administratora) że nas obrażał i startował z łapami - chwila i byśmy dzwonili po policję. Nie polecam jeśli ktoś nie che się denerwować i mieć do czynienia z człowiekiem, który się nie zna na silnikach i nie ma czasu a chce tylko zarobić. Posiadam dowody.

Mirek
@Aga

Nie ma co się dziwić, ledwo skończona szkoła zawodowa.

Wiktor

Może ktoś z pracowników wrzuci na forum kilka zdań informujących jak się tu pracuje? Czy warto starać się o pracę?

Ada
@Wiktor

Napewno nie warto! Pracowałam tam i wiem że właściciele to zboki!

AdA
@Ada

potwierdzam, syn właściciela wyszedł w stroju co najmniej niewłaściwym - było widać i półdupki i część z przodu, chyba nie przystoi

AdA
@Wiktor

Wystarczy krótkie spotkanie z właścicielem, by poznać, że jest wredny, opinia w mieście - popytaj - wyrobiona

Aga

Zostaw merytoryczną opinię o Dark-Marine Kryska Dariusz - Serock

• Jak się pracuje w Dark-Marine Kryska Dariusz?

Zobacz opinie na temat firmy Dark-Marine Kryska Dariusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dark-Marine Kryska Dariusz?

Dark-Marine Kryska Dariusz
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • ul. Aleja Tysiąclecia 33 lok. 33
    06-100 Serock