Opinie o ZNTK Paterek w Paterek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZNTK Paterek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie ZNTK Paterek o rekrutacji.


Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZNTK Paterek w Paterek

Weronika Nowy wpis
Inne

Hej, czy dalej tak macie, że aby się dostać na kontrolera jakości to wcale nie trzeba mieć uprawnień w sektorze kolejowym tylko są one mile widziane? tak było kiedyś w ogłoszeniu napisane. interesuje mnie to jakie ewentualnie można sobie jeszcze dorobić podczas zatrudnienia. stawiają na rozwój?

Ryży śledziuch Nowy wpis
Pracownik
@Weronika

Na kontrolera jakości była rekrutacja wewnętrzna, więc chyba nie brali pod uwagę nikogo z zewnątrz. Aktualnie szukany jest kierowca z kat. B

moroszku Nowy wpis
Pracownik
@Weronika

Zakład znajduje się w takiej lokalizacji, że doświadczenie w sektorze kolejowym nigdy nie będzie warunkiem zatrudnienia bo w okolicy takich ludzi właściwie nie ma, a migrować nikt nie będzie dla takich warunków zatrudnienia. Po zdobyciu doświadczenia to raczej ludzie uciekają z ZNTK do innych firm w podobnym sektorze z uwagi na brak konkurencyjności "Paterka".

Szef Nowy wpis
Były pracownik

Nowy dyrektor produkcji -brak podwyżek -brak sobót -brak chęci do pracy Niech zarząd zobaczy co się dzieje bo jeszcze troszkę to nie będzie kim robić

Pytanie
 Pytanie

Co wchodzi w socjal ZNTK Paterek?

Julita
Inne

Jakie zarobki przypadają za pracę? zastanawiają mnie tegoroczne stawki, bo mam przed sobą ofertę z ubiegłego dla tokarza, w treści której było napisane, że zarabia się od 24 do 30 pln. To 24 przypadało za spełnienie tego warunku, o którym ktoś pisał, że wystarcza dwie ręce i dwie nogi? A co z najwyższym progiem?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w ZNTK Paterek odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Referent ds. Technicznych
Warszawa
Mennica Polska S.A.
Wyślij CV
logo firmy Elektromechanik
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(47 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodszy Maszynista Chłodni
Chojnice
Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"
(230 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu ZNTK Paterek?

Dżiny
Pracownik
@Pytanie

Dwie ręce,dwie nogi oraz chęci do pracy

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w ZNTK Paterek?

Urszula
Inne

No cóż a wyjaśnisz czemu? Martwi mnie sugestia odnośnie podlizywania się, nie powinno się tu bardziej na samej pracy i efektach skupić?

Kto pyta nie błądzi
Pracownik

Przyszłość jest jeśli ktoś ma ochotę do pracy.

As
Inne
 Pytanie

A co na to kierownik i dyrektor?

Xyz
Pracownik
@As

Oni i tak o tym nie wiedzą co się powie mistrza to zamiatają pod dywanik każdą sprawę dla nich jest tylko ważę żeby wagony wyjeżdżały

Urszula
Inne
@Xyz

No a co gdyby wszyscy wspólnie wyrazili mocne niezadowolenie co do tej sytuacji? wtedy raczej nie powinien być na to obojętny? Nikt o tym otwarcie nie gadał?

As
Pracownik
 Pytanie
@Xyz

A może to dlatego, że dyrektor odchodzi? A tak właściwie to ciekawe dlaczego odchodzi.

Urszula
Inne
@As

I faktycznie do tego doszło, jak tu zostało napisane? Jest ktoś nowy? Jak się sprawuje po takim czasie?

Tomasz
Inne

Wszyscy wiedzą wszystko najlepiej ale tylko po to żeby oczernić firmę. Jest źle to zmieńcie firmę skoro w dobrej wam nie pasuje.

Przemysław R
Były pracownik
@Tomasz

Firma bardzo słaba (usunięte przez administratora) na maxa brygadziście tacy jak Małek znają się na robocie ale nie na kontaktach z ludźmi . Mistrzowie jak Piotr czy Przemek to (usunięte przez administratora) totalne tylko gnać ludzi żeby kierownik i dyrektor dali im spokój . Nie polecam zimno brudno praca ciężka a zarobki marne

Pracownik
Kandydat
@Tomasz

Prawda. Tak źle, a byli pracownicy wracają. „Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma”.

Urszula
Inne
@Pracownik

Aż tak tłumnie, że o tym wspominasz? Po jakim czasie można wrócić co ze stanowiskiem, jest się degradowanym?

Zuzia
Pracownik
@Tomasz

Prawda

Urszula
Inne
@Zuzia

Skoro przytakujesz i widzę, że dalej jesteś zatrudniony to może doprecyzujesz jakie obecnie warunki zatrudnienia tutaj są tak dla jasności? Święta się zbliżają, na co możecie z tego okazji liczyć? ;)

Zuzia
Pracownik
@Urszula

Na święta są pieniądze ze socjalnego. Zaraz napiszesz, ze wszędzie są. Tak ja nadal pracuję i cieszę się z tego powodu. Nigdzie nie ma idealnie. Rynek pracy jest duży. Komu się nie podoba, to po prostu zmienia pracę;) Co do warunków to wiele zależy od stanowiska. Proszę dzwonić do kadr lub złożyć cv i dopytać na rozmowie kwalifikacyjnej.

Anna
Inne
@Zuzia

U mnie w firmie obecnej nie ma nawet kasy z socjalnego, totalnie nic nie dostaniemy nawet paczki, wiec dobrze ze tutaj jest cokolwiek. Czy wiesz jaka to jest kwota tego socjalnego,bo pewnie co roku jest wam wyplacana?

On
Były pracownik
@Tomasz

Jest, było i będzie źle. Zmieniłem firmę.

Pracownik
Pracownik

Jeszcze dobrze nie pracuje ten (usunięte przez administratora) pojawiają się komentarze,niezle

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Ilona

Jakiego zająca? Do czego zmierzasz pisząc tego typu wpis?

Maria
Inne

Sporo ofert pracy jest na stronie ale nic mi się nie otwiera. Interesuje mnie kierownik produkcji, ktoś był już może na rozmowie i powie jak wygląda? Powiedzcie też trochę jak by wyglądała praca na tym stanowisku, jaka umowa i godziny pracy?

Kto pyta nie błądzi
Pracownik

W ZNTK jest jedyna brygada gdzie ludzie się szanują i są za sobą......

Pytanie
 Pytanie

Czy ZNTK Paterek zapewnia kartę multisportu?

Ja
Pracownik
@Pytanie

Firma ledwo ma na wypłaty i takich benefitów nigdy nie będzie.

Urszula
Inne
@Ja

Nawet jakby z finansami było lepiej? Dlaczego?

Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca ZNTK Paterek organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Byly pracownik
Były pracownik
@Pytanie

Czekalem pare lat na szkolenie i sie zwolnilem.(usunięte przez administratora)

Pan Rafał

Jakiś czas temu zadzwoniła do mnie miła Pani w celu zaproszenia na rekrutację. Na stanowisko spawacz. Zadzwoniła kiedy byłem w pracy i poprosiłem aby nasze ustalenia wysłała w smsie, bo nie mam jak tego zapisać. Nie dostałem wiadomości. Nie poszedłem na próbki.(usunięte przez administratora) W trakcie rozmowy jeszcze zapytałem ile płacą, nie chciała powiedzieć, poprosiłem by powiedziała jakie są widełki płacy dla spawacza. W odpowiedzi usłyszałem, że zależy od próbek - (przecież certyfikaty są potwierdzeniem umiejętności)(usunięte przez administratora)Teraz mam 21 netto więc w żaden sposób bym sobie nie polepszył.

1
Pracownik
@Pan Rafał

Witam a gdzie tak dobrze płacą ?

Kadry
@Pan Rafał

Kadry w tym zakładzie cieszą się najgorszą opinią.

2
1234
@Pan Rafał

Certyfikat...? Przychodzą "chłopcy" z certyfikatem... Przylepienia, ażury, nierówna spoina... a no i najlepsze szlifierki się boją panowie wielcy spawacze! Nawet nie mają pojęcia jak się nazywają poszczególne elementy wężownicy... Brak umiejętności podstawowych. Dostają nowe półautomaty i po godzinie zgłaszają, że coś jest nie halo... No przepraszam... Więc nie dziw się, że stawka zależy od oceny próbek. Napisz lepiej czy masz dozorowe czy tylko podstawowe. Certyfikat każdy głupi dostanie...

Artur
Inne
@1234

Skoro stawka wynagrodzenia uzależniona jest od oceny próbek danego kandydata, to zastanawia mnie, czy w przypadku osób, które mają braki w podstawowych umiejętnościach istnieje możliwość uzupełnienia tych braków pracując już w firmie ZNTK Paterek? Mam nadzieję, że można liczyć na jakieś szkolenia, które sprawią, że pracownik stanie się bardziej wykwalifikowany.

Jama
@Kadry

Zgadzam się też mailem z nimi do czynienia i widać totalny brak kompetencji.

Kolega Rafała
@1234

Widać jaką znajomość masz o spawaniu nie ma czegoś takiego jak wezownica tylko przewód spawalniczy o czym ty wogole piszesz

Michal
Inne
 Pytanie
@1234

Nie kolego nie każdy głupi dostaje. Dwóch robiło kurs na jedną metodę aż 1,5 miesiąca w kursalu. Wiem bo robiłem na trzy metody i kończyłem z nimi. Rurki im nie zaliczył. Natomiast jeżeli chodzi o próbki to znam takich spawaczy co próbki robią pierwsza klasa ale spawać nie umieją?

Pytanie
 Pytanie

Czy w ZNTK Paterek są szkolenia zewnętrzne?

Janusz
Pracownik
@Pytanie

Tak są jakieś szkolenia

Ja

Jezeli chcesz sie cofnac w czasie to polecam te firme. Ta firma mentalnie jest daleko w polu. Oprocz tego ze wyplaty na czas to koniec zalet. Odradzam z calego serca.

1
Wedel
@Ja

Zapraszamy to działu technologicznego. Kierownictwo nie mam żadnej kontroli nad nami. Będzie zrobione jak będzie zrobione.

1
Zatrudniony

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko spawacza. Nie mogę powiedzieć niczego pozytywnego o tej firmie. NIE POLECAM

uknow
 Pytanie

Czy praca jako ślusarz w zntk jest ciezka i na jakiego zarobki moge liczyć na początku i ilu zazwyczaj zmianowa praca jest

Kazimierz
Inne
@uknow

Dodałeś tę opinię prawie miesiąc temu, czy od tego momentu dowiedziałeś się już czegoś na temat zarobków w firmie? Może sam wybrałeś się na rozmowę i wiesz coś na ten temat? Też ciekawi mnie kwestia wynagrodzenia, mam nadzieję że już coś wiesz i dasz mi znać.

flesz

Nz jakie zarobki mozna liczyc

Arss
@flesz

Zarobki zależą jaką stawkę dostaniesz

Unknow
 Pytanie

witam Mam pytanie czy w zntk przyjmują spawaczy bez doświadczenia

Andrzej
@Unknow

Przyjmują wszystkich jak leci.

Unknow
@Andrzej

A ilu zmianowa jest praca ?

Arss
@Unknow

Z tego co wiem to nie zatrudniają narazie nikogo

Zostaw merytoryczną opinię o ZNTK Paterek - Paterek

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w ZNTK Paterek?

  Zobacz opinie na temat firmy ZNTK Paterek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w ZNTK Paterek?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZNTK Paterek
2/5 Na podstawie 57 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Przemysłowa 1
  89-100 Paterek
 • NIP: 5580001325 KRS: 0000057379
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
ZNTK Paterek
Przejdź do nowych opinii