HSF Logistics Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o HSF Logistics Polska Sp. z o.o.

Marta

@LIMOczy możesz powiedzieć coś więcej? Jakie złe doświadczenia mas związane z pracą w HSF Logistics Polska Sp. z o.o.? @Ząb czy pracujesz obecnie w firmie? Jak długo i na jakim stanowisku? Każde stanowisko jest inne i są inne warunki pracy.

Zab
@Marta 26.09.2017 15:05

Hej pracowalem na planingu i wiem co mowie.Kasa slaba mimo zapewnien a jak chcesz wiecej to od razu szukaja kogos innego. Zreszta ta oferta na planing jest od. bardzo dlugiego czasu.Nawet jak ja pracowalem to caly czas rekrutowali ,mimo ze nie trzeba bylo. - odradzam

Marta

Obecnie firma HSF Logistics Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Planista Transportu Międzynarodowego w Szubinie. Z oferty pracy wynika, że zapewniają dobre warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę w nowoczesnej firmie o stabilnej pozycji na rynku. Ktoś zastanawia się nad aplikowaniem na to stanowisko?

Ząb
@Marta 11.09.2017 17:45

zdecydowanie odradzam...cały czas potrzebują kierowców i dyspozytorów. Na dyspozytora 2500 na rękę dadzą ,ale nic więcej( dużo bajek wciskanych ) Pan Kierowniczek rekrutuje wg. kryteriów - podoba mi się albo nie i przy innych robi z Ciebie idiotę ,żeby się szefostwu przypodobać. 3 miesiące i zmiana i tak w koło....ile tam już ludzi próbowało - machlojki Pana Mikusia ...

Lestor

NIE POLECAM - tylko lizanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i znajomości.

Wirtas

Coś jest z tymi przekaźnikami, znam osobiście kolo który mi mówił z planningu o tym jak tam jest tam gościu "kierowniczek" - ładny podpierdalacz ... mówi ładnie do słuchawki, a potem kpi z ciebie przed wszystkimi.

Omen
@Wirtas 06.05.2017 08:34
Coś jest z tymi przekaźnikami, znam osobiście kolo który mi mówił z planningu o tym jak tam jest tam gościu "kierowniczek&...

Wirtas masz racje , na planningu ,,kierowniczek" robi sobie jaja z kierowców. Pozdro

ja

chora firma

?

No to faktycznie musicie posyłać pojazdy do czarnej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

soltys

No tak sa potrzebni ,,przekazniki''ale czy ktos zadal sobie pytanie dla czego.... Bo kierowca nie zna jezyka polskiego co dopiero obcego.Na temat topografii ile razy kierowca pisze daj flage bo nie wiem gdzie to jest wystarczy zanik sygnalu GPS i juz ma problem z orietacja w terenie i dla tego musza byc przekazniki........ Pozdro

Adek

No powinno się znać język, przynajmniej w stopniu komunikatywnym @Yogi. Na stanowisko kierowy międzynarodowego trzeba mieć jeszcze roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy powyżej 12 ton oraz posiadać Kartę Kierowcy i wszelkie badania psychologiczne.

ktos

hsf to firma w ktorej jestes numerem prowadzonym w trasie przez ludzi ktorzy umieja tylko angielski i sa przekazikami holendrow nie maja pojecia o topografi angli i czasie pracy kierowcy oni poprostu sa by pisac bzury

gość

Bez obrazy nikt tam nie potrzebuje planisty a tylko przekaźnika i to wyłącznie takiego bez mózgu Ważne żeby mówił po angielsku rozumieć nie musi.

tang

lipa to i tylko

Ja

Witam, czy ktoś wie kiedy będą rekrutować? Chcę się zatrudnić.

snack0990mskgo.pl

dziadoska firma omijac szerokim lukiem maja jakiegos informatyka bo czysci im prawdopinie a jest ich nie malo

Pol

Dziwne' że tak duża firma a brak opinii o warunkach pracy- bardzo bym prosił o jakieś informacje w kierunku stanowiska kierowcy C+E

Zostaw opinię o HSF Logistics Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HSF Logistics Polska Sp. z o.o.