HSF Logistics Polska Sp. z o.o.

Szubin

HSF Logistics Polska Sp. z o.o.

Opinie o HSF Logistics Polska Sp. z o.o.

Anna

@Były, przypominam Tobie o regulaminie forum GoWork.pl, który zabrania upubliczniania danych osobowych pracowników firm. Zarzut mobbingu jest poważny, czy masz na niego odpowiednie dowody? Czy zgłaszałeś to najpierw swojemu przełożonemu? Mobbing, to na przykład długotrwałe nękanie pracownika. Czy według Ciebie takie coś miało miejsce w firmie HSF Logistics Polska? Czy jesteś pewien, że inni pracownicy zgodzą się z Twoją opinią?

Były

Według mnie za takie obozy pracy powinien wziąść się odpowiedni urząd. Przegięcia tachografu bo przecież prawo to można różnie interpretować, mobbing na porządku dziennym. Jednym słowem Pan Holender z Talkowskim na czele zabawiają się POLAKAMI. Ale jest dla nich plus zawsze znajdzie się jakiś idiota, który pójdzie do takiej pracy pomimo tak złych opinii. :-)

Garijq

Potwierdzam 100% kończy mi się właśnie staż w HASYFIE i myśle by im zapłacić te 5000 i wywalać z tego szamba bo firma to nie nazwę. Miałem 20h szkolenia wiec to tak wychodzi. Co mądrzejsi to stad uciekają także NOWI KIEROWCY BEZ DOŚWIADCZENIA PRZESTRZEGAM PRZED HaSYFEM!!!! Jest mnóstwo innych firm co szkoła na pewno lepszych niż ten (usunięte przez administratora) Po 15 miejsc rozładunku orasz po całym Londynie w tym po centrum oczywiście 90% rozladunkow ręcznie ściągniesz paleciakiem więcej niż pani na BHP mówi ze możesz wtedy odmówić pracy ciagle telefony szkolenia i dokładnie tak jak pisał przedmówca.

Można dobrze zarobić w firmie HSF Logistics Polska Sp. z o.o. czy jednak zdobycie dobrej wypłaty wymaga sporo wysiłku? Jak oceniacie pracodawcę? Czekamy na Wasze komentarze na forum!

Max Kolonko Mowie Jak Jest
@admin 14.08.2015 07:44

HaeSyF jak sama nazwa wskazuje do tego bagna lepiej sie nie pchac!!! Zreszta przekonaj sie sam i zadzwon....Odrazu Cie chca.Nie wazne kim jestes i co potrafisz.przyjedziesz do szubina to oni sprawdza jak jezdzisz po miescie i na placu.jak popelnisz tylko minimalny blad np zachaczysz kraweznik to przyklepia ci kilka godzin szkolenia z jazdy i itak cie wezma do pracy bo tam przyjmuja wszystkich.oczywiscie za te kilka godzin masz zobowiazania tzn musisz u nich pracowac okreslony czas w zaleznosci od ilosci godzin szkolenia np.tzw swiezaki musza ok 25 h wyjezdzic za co maja oddac ok 6.000 zl albo rok przymusowe pracy dla tej beznadziejnej firmy.mysle ze juz to pokazuje ze robia wszystko zebys jak najdluzej u nich robil bo zdaja sobie sprawe ze nikt o zdrowych zmyslach i szacunku do samego siebie dlugo tam nie pojezdzi.system Niby 2 na 1 ale to kolejne oszustwo bo 16 dni w pracy i niby 5 w domu ale prawda jest taka ze w domu 4 pelne doby bo np wyjazd w poniedzialek o 20 z szubina powrot w srode ok 10 dodaj sobie dojazd do domu i masz 4 dni.za dojazd Swiniobusem 50 osobowym do holandi mowia ze placa polowki ale to tez klamstwo.Nie placa zadnych polowek bo jak to szubin okreslil kiedys na przymusowym spotkaniu z kierowcami AUTOBUS TEZ KOSZTUJE a zgodnie z przepisami to podroz sluzbowa wiec jestes w pracy o czym oni sami mowia bo nie masz prawa pic alko w swiniobusie.dojezdzasz na baze w winter i wchodzi ochroniarz z alkomatem zeby cie wydmuchac bo pseudo koledzy kierowcy autobusu juz dali znac kto pil i masz wtope jak piles.kiedys nagana u wypad dzis w obliczu braku kierowcow w tej firmie nikt cie nie wyrzuci tylko upomnienie dostaniesz.Nastepnie wypakujesz torby i szukasz auta ktorego oczywiscie nie ma na placu i siedzisz na lawce od 8 rano do czasem nawet 22 czekajac na auto a o 23 masz wyjazd.mozesz isc do tzw hotelu na obszczane prycze sie polozyc jesli sie zalapiesz.wpis manualny w tacho przed samym startem ok ok ok czyli pauza od wyjecia karty z tacho do wlozenia bez uwzglednienia podrozy sluzbowej swiniobusem.taki cmyk bo zadne organy nie chca i nie maja mozliwosci tego sprawdzic wiec niema z tego zadnych mandatow to tak robia.Dalej...masz juz auto karte w tach i ruszasz po naczepe zaladowana na 10 msc rozladunku po ciapatych turasach itp kebaby glownie haki z miesem plus skrzynki na paletach jeden wielki mix ktory zostal zaladowany na bazie przez ludzi ktorzy nie maja o tym pojecia.otwierasz na pierwszym punkcie i juz cos sie nie zgadza albo cos lezy lub byk spadl z haka ktorego musisz powiesic zpowrotem bo nie przyjma a on wazy ponad 100 kg.najgorsze jest wymiana skrzynek z miesem na skrzynki z salmonella bakteriami zgnila krew resztki miesa starego bo stoi to na dworzu badz na hali kupe czasu brudne i gnije.smrod niesamowity.ladujesz to na pake gdzie masz towar tzn swieze mieso do kilku jeszcze klientow.firma ma certyfikat czystosci swierzosci pewnosci ze wszystko jest git.gdyby wpadl tu polski sanepid to by pozamiatal ta firme bardzo szybko tak jak to ze do polski syfy nie jezdza no bo wiadomo w polsce ITD na kazdej trasie stoi i tez by zamkneli ta firme za przekrety z tachem ktore robia jak np ciagle skrocone pauzy tygodniowe 24h 6 cykli i znow 24h.na pojedynczej np 3 dni 15h pracy 9 pauzy potem 24h i znowu 15 na 9 i tak cale 2 tygodnie czyli od pon do niedzieli 6 razy 15 na 9 robisz 24h i znowu to samo az do zjazdu.Dalej...Auta nowe max 3 letnie czyste wmiare ale typowe na holandie czyli nie znajdziesz w nich poduch pod kabina przez co przy ciaglym przeladowaniu tak buja ze nie da sie napic podczas jazdy a tym bardziej kimnac na podwojnej co jest wiadomo zabronione prawnie.wagi na oskach nie ma i na bazie tez nie zebys nie odmowil przypadkiem wyjazdu.Wkilu slowach Firma Straszna Lipa typowa ba przetrwanie z braku laku albo dla mlodych co gdzies musza sie nauczyc fachu kierowcy zawodowego bo jak pisalem biora wszystkich.powoli staje sie uk co nie znaczy wielka brytania tylko ukraina.osobiscie nic do tych ludzi nie mam bo gonia za chlebem i lepszym zyciem tak jak i my z tym ze dla nich ta firma jak i unia europejska to cos jak zbawienie wspaniale zycie itd ale my polacy bardziej sie cenimy i po tylu latach w tym (usunięte przez administratora) wiemy na czym to polega.Dodam jeszcze ze po odejsciu z tego syfu zostalem oszukany na pare set zlotych wlasnie za to ze odeszlem i to pokazuje profesjonalizm ludzi decydujacych w tej firmie jak traktuja pracownika a zaznaczam ze wiele dla nich zrobilem i kilku kierowcow im zalatwilem za co ci nawet zaplaca premie ale nie jesli odchodzisz.tak ze nie pucowac sie chlopy jak macie cos dostac i nie podpisywac sie na forum bo oni to czytaja co udowodnili ostatnio usuwajac caly watek na temat pracy w HSyF.POZDRAWIAM KUMATYCH. CHMUR@ Mowie Jak Jest

Zostaw opinię o HSF Logistics Polska Sp. z o.o. - Szubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HSF Logistics Polska Sp. z o.o.