Opinie o Dfds Logistics Polska Sp. z o.o. w Szubin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dfds Logistics Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dfds Logistics Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dfds Logistics Polska Sp. z o.o. w Szubin

Kobita

Szukam zmiennika, zmienniczki może też ktoś szuka??? Zostaw kontakt a się odezwe

K.
@Kobita

Hej, niedługo zaczynam pracę w tej firmie i szukam kogoś z kim będę mógł jeździć w podwójnej obsadzie. Jeżeli to nadal aktualne, napisz: marcusnoniusmacrinus@protonmail.com Pozdrawiam, K.

@Kobita

Jestem bez doświadczenia mogę dołączyć do firmy tel 881428267

Nowa

Szukam zmiennika, zmienniczki może też ktoś szuka!

K.
@Nowa

Tak ja szukam zmienniczki
@Nowa

Tak. Ja szukam zmienniczki

Patry

W tej Firmie mają tylko dobrze Ci którzy mają rodziny znajomych w biurze i na plamingu no i jeszcze kapusie których nie będę wymieniać bo starzy pracownicy ich znają tacy ludzie mogą sobie wybierać auta pracę każde święta w domu tak naorawde co tylko chcą reszta pracowników się nie liczy a odezwiesz się to cie zniszczą psychicznie i fizycznie taka jest prawda o tej firmie

Kierowc

HSF nie wprowadza zadnych srodkow ostroznosci jezeli chodzi o kierowcow. Kierowca wiadomo najgorszy sort jaki moze byc. Kierowcy jak wyjezdzali ciagle do pracy tak ciagle beda jezdzic autobusami itd. kogo to przeciez obchodzi ze jest jakis wirus. Obracam sie na oddziale gdzie wozi sie warzywa i owoce tzw. ,,dijco,, Od tygodnia kierowcy nie maja zadnego socialu,poniewaz firmy od srodka. Musisz blagac by ci ktos otworzyl drzwi abys mogl pojsc do lazienki lub skorzystac z prysznica. Wiec kogos z HSF kto ma ,,wladze,, obchodzi czy kierowca ma jakies normalne warunki w czasie trwania tego wirusa itd? NIE. Szanowny MJ zalatwil super dostep do budynku z toaletami (w sumie to jedna na dosc duza firme) ze kierowcy musza dzwonic dzwonkiem do biura aby im ktos otworzyl. Jaka szkoda ze w biurze nie ma juz nikogo od godziny 16/17 do 5/6 nad ranem. Smiech na sali Panie MJ. Kierowca rowniez dostal informacje ze 1000 m od miejsca gdzie stoi na pauzie itd. znajduje sie stacja cpn i tam ma latac zalatwiac swoie potrzeby. Czy to jest ludzkie? Mam nadzieje ze jak jakis kierowca to przeczyta to mnie poprze bo to czysta prawda. Do biura takie wiadomosci beda dochodzic chyba dopiero jak sprawy braku socialu itd. zostana zgloszone do odpowiednich instytucji.

Żona Kierowcy HSF
@Kierowc

Jestem żoną jednego z kierowców. I zgadzam się z Twoim wpisem. Teraz w okresie pandemii pracodawca (czyt.HSF) nawet nie zapewnił środków odkażających, rękawiczek ani maseczek swoim kierowcom. A to przecież podstawa. Skąd pracownik ma to wziąć? Czy pracodawca, pracownicy którzy pracują w biurze mają pojęcie o niebezpieczeństwie, na które skazany jest kierowca? W Holandii na bazie pracownicy mają środki odkażające, ale one nie są przeznaczone dla kierowców. Gdy mąż zapytał czy może sobie trochę wziąć to został poinformowany, że absolutnie nie i że ma sobie kupić!!! Tylko gdzie? Apeluję do osób decyzyjnych w HSF: zakupcie środki odkażające, rękawiczki i maseczki i przekażcie je swoim kierowcom, pokażcie że ten kierowca jest ważnym, jeśli nie najważniejszym ogniwem w Firmie!

Hsf kierowca
@Żona Kierowcy HSF

Wszystko co piszecie mocno nie aktualne firma wszystko zapewniła :)

Kierowca Hsf
@Żona Kierowcy HSF

Przepraszam a proszę powiedzieć jak się mąż nazywa bo on chyba u nas nie pracuje. Jak tylko wybuchła pandemia to mieliśmy wszystko w workach popakowane maseczki jednorazowe, żel odkażający i rękawiczki gumowe więc proszę nie siać plotek.

Rozmowę kwalifikacyjną w Dfds Logistics Polska Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Customs Assistant?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kierowca

Czy ktoś szuka kierowcy do podwójnej z woj pomorskiego?

Mocarz

Witam, zmieniło się coś w stosunku od ostatnich wpisów? Jak wygląda temat dla debiutantów w zawodzie?

Podajcie realne pieniądze jakie są w systemie 2/1 ile podstawy netto i dodatek w netto ja wysłałem cv dzisiaj

Jaki jest styl zarządzania kadrą w HSF Logistics Polska Sp. z o.o.?

Styl ? ziomek ta firme prowadzi Jeziorski i Jakóbowski wiec o jakim stylu mowa ? Jeziorski - wyzsza szkola lansu w Slupsku wiec wiele sie spodziewac nie mozna. Jakóbowski - samo to ze jego nazwisko jest z bledem ortograficznym mowi samo za siebie.

Radosław

Może należy lepiej pilnować swoich obowiązków a nie innych kolegów? Firmę mamy dobrą dla pracowników, polecam.

DAMIQN

Hsf to zwykly najpodlejszy (usunięte przez administratora). Slaba kasa. Brak szacunku. JAZDA BEZ PRZEGLADU TECHNICZNEGO NIESPRAWNA CIEZAROWKA. (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)PRZELADUNKI NA PAUZACH. To przeginki czasu jazdy i pracy. To msciwosc jesli odezwiesz sie w swojej sprawie. Z zemsty planing za przyzwoleniem przelozonych i szefa firmy daje kierowcy coraz wiecej pracy po zlosci i po zlosci msciwie najgorsze trasy same ciezkie trudne wjazdy to jazda po centrach miast i w zasadzie tylko jazda po miescie. To 99procent pracy w nocy. Nie dadza ci pospac jednej nocy jak sie odezwiesz. Abeda na sile wymyslac prace. PRZELADUNKI NA PAUZACH. Wszystko po to by cie zniszczyc by ci pokazac nie zadzieraj z nami. Masz tanczyc jak ci zagraja. A ZE JEST TO NIEZGODNE Z PRAWEM. Poprostu jedno wielki nieporozumienie. JAK TAK ROBI NIBY POWAZNA FIRMA TO PRZEPRASZAM.ALE JA WYSIADAM. Brudne ciezarowki to norma. Jakis hol3nderski system rozliczania w polskiej firmie. Nie doliczysz sie pieniedzy. Sami po kursach wygodnych dla siebie przewalutowuja euro wiec dodatkowo oszukuja kierowcow na kasie i,placa diety euro w plnach wiec z 55 euro jak masz 50 to sukces. Ta firma zapomniala kto pracuje na sukces tej firmy. Ze kierowca ktorych juz coraz mniej odchodzi i nie wraca. Ze maja ciagla rotacje. Nawet ukraincy odeszli. Wiec sami sobie wystawiaja swiadectwo. (usunięte przez administratora) Najhorsze jest to ze nikt tego syfu nie przeswietli. Przydalby sie tam podstawiony reporter ktory zebral by materialy dowodowe a pozniej caly ten absurd ujzalby swiatlo dzienne. Ludzie tam sa zastraszeni i boja sie wlasnego cienia. Sprali lidziom mozzgi by uwierzyli ze juz nic lepszego w zyciu ich nie spotka.

Cezar
@DAMIQN

Nic dodać nic ująć ,ręce opadają

Janusz
@DAMIQN

To dlaczego nikt nie idzie z nimi do sadu. Wystarczy zglosic sprawe do PIP lub w Holandii do odpowiedniech sluzb. Nie ma potrzrby by znac jezyk oni daja Ci tlumacza. Wiem bo sam zglaszalem na podobna firme zażalenie i sprawe mam wygrana. Koszty podrozy tez zwracaja. Satysfakcja jest zaden Holender nie bedzie ze mnie smiecia robil. Na koniec mina jego bezcenna.

Hrapek
@DAMIQN

Popieram to napisala ta osoba pracowalem w tej paskudnej fiyrmie to co napisane to czysta prawda

@DAMIQN

Jak ktoś ma doświadczenie to omijać szerokim łukiem, a jak ktoś nie ma, to na dzień dzisiejszy nawet nie ma co wysyłać CV, bo pierwszeństwo mają koledzy z Ukrainy.

Driver

Ja robię już kilka lat i szczerze mówiąc to nigdy mnie nie interesowało jak wygląda ten MJ nie wiem jak wygląda Damian robię swoje jadę do domu i tyle a niektórzy żyją tylko pitoleniem non stop jak to jest źle i sianiem plotek. Kilka osób się wypowiadalo o robocie więc co tu więcej mówić są przepinki jest kilka miejsc rozładunku oczywiście są plusy są minusy ale wydaje mi się że zawsze i wszędzie jest coś nie tak mam takie dni że nie chce mi się w tej firmie robić pojadę do domu po 2 tyg przyjadę znowu trafi się spokojniejsza rajka i tak się kręci

Zwiazkowiec

Pomimo wydanego przez pracodawcę polecenia wyjazdu służbowego w rejon, gdzie występuje koronawirusa, pracownik ma prawo odmówić wykonania takiego polecenia, z powodu bezpośredniego zagrożenia swojego życia lub zdrowia oraz ryzyko rozprzestrzenienia choroby w kraju tzn. narażenie na niebezpieczeństwo innych osób. Uzasadnia to art. 210 § 1 KP, bowiem w razie gdy warunki pracy nie odpowiadają przepisom bezpieczeństwa i higieny pracy i stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia pracownika albo gdy wykonywana przez niego praca grozi takim niebezpieczeństwem innym osobom, pracownik ma prawo powstrzymać się od wykonywania pracy, zawiadamiając o tym niezwłocznie przełożonego.

Nsf

W nijmegen

Nsf

Czy ktoś się orientuje jakie warunki od 1 marca czy będą naliczać po nowemu i jakaś zmiany . Czy jak dotychczas 1850zł + 50€ diety za 2/1 i śpisz ze szczurami na bazie Pytam bo nie wiem czy warto znów dzwonić

Honda

Jak pisalem plusy i minusy jak znasz przepisy to niegodzisz się a jak umiesz tylko na parkingu i forum pisac i narzekać to zwolnij się i idz gdzie płynie miód tylko niewracaj za miesiąc

Jolanta
@Honda

Twój wpis jest trochę mało pomocny. Nie napisałeś żadnych konkretów. Jakie są Twoim zdaniem plusy i minusy pracy w HSF Logistics?

@Michu, rozumiem, że zgadzasz się z postulatami @hana solo. Czy uważasz, że godziny na magazynie powinny być płatne? Jaka stawka byłaby dla Ciebie satysfakcjonująca? Użytkownik @hana solo nie podał dokładnych stawek.

rebel
@Marta

Witam, droga Marto, w firmie wystarczy zmienić 2 rzeczy, a mianowicie zwiększyć podstawę do 4000 zł brutto, zachowując przy tym diety oraz symboliczne ryczałty za spanie w kabinie, jak również zmienić system pracy na 2/2 bądź 20 dni w pracy a 10 w domu, dodatkowa zmiana formy dojazdu do pracy np. busami bądź zwrócenie kosztów dojazdu osobom dojeżdżającym na własną rękę byłaby na pewno wielkim plusem. Tylko tyle, a na brak kierowców HSF nie mógłby narzekać, pozdrawiam :)

Zbigniew
@rebel

Twoje propozycje są bardzo konkretne. Czy uważasz, że pozostali pracownicy się z nimi zgodzą? Pomysł zwrócenia kosztów dojazdu, mógłby stanowić mały ale motywujący dodatek. Czy planujesz przedstawić swoje pomysły na forum firmy?

rebel
@Zbigniew

Nie mogę pisać w imieniu wszystkich kierowców, natomiast wiem , że wielu z nich oczekuje zmian związanych z podstawą pensji, systemem pracy czy dojazdem do pracy. Poznałem sporo osób, które rezygnowały bądź nie podejmowały się pracy w Firmie, ze względu na uciążliwe dojazdy autobusami, a podróż swoim środkiem transportu była / jest za droga.

Xxl
@Zbigniew

Czy w biurze na serio nie mcie co robic. Po rych wpisach nikt do Was nie przyjdzie. Mialem dzwonic zeby isc jezdzic z zona ale bie ma sensu. Z jednego kolchozu juz wlasnie wyszedlem a Wy w zyciu czlowieka nie poszanujecie. Liczy sie kasa.

Mikołaj
@Xxl

Czy dobrze rozumiem,uważasz że wpisy na forum pisane są przez pracowników na prośbę przełożonego? Skąd takie podejrzenia? Rozwiń proszę swoją wypowiedź.

Lisek

Praca jest ok robisz swoje i masz spokój nikt się Ciebie nie czepia.Jedyny minus według mnie to mało wolnego.

@Lisek

Masz inne zdanie na temat pracy w firmie HSF Logistics Polska niż niektóre osoby, które wypowiadały się w tym wątku. Mógłbyś napisać, czy Twoja opinia dotyczy działu kierowców?

Lisek
@Bronisław

Tak dział kierowców.

@Lisek

Pracujesz w systemie zmianowym, że brakuje Ci wolnego? Mógłbyś przybliżyć specyfikę tej pracy i warunki wynagrodzenia, tak żeby osoby zainteresowane złożeniem CV mogły poznać rzeczywistą ofertę pracodawcy. Liczę, że podzielisz się swoim doświadczeniem.

Mikser

Witam Chciałbym dodać Swoją krótką opinie na temat HSF Polska dział kierowców Potwierdzam wszystkie informacje opisane przez kolegów we wcześniejszych postach Wielkim sukcesem zakończyła się pierwsza edycja eco-driving u wśród kierowców pierwszym 3 kierowcą spośród ponad 600 zostały wręczone nagrody pierwsze trzy miejsca otrzymały piękną torbę z logiem HSF za 19 90 z Biedronki i małe ciężaróweczki HSF proszę państwo czy to nie jest kpina osoby które za oszczędzają setki litow paliwa ł co roku dla firmy otrzymują pierdoły wart 30 zł Po prostu kpina jak ja bym coś takiego otrzymał automatycznie oddałbym takiemu panu to z powrotem I powiedział że na pewno mu się bardziej przyda niż niż mi bez komentarza do widzenia waż mikser

@Mikser

Wiadomo że firma nie zwróci całej zaoszczędzonej kwoty ale rzeczywiście patrząc na wartość nagród możesz czuć rozgoryczenie... Jak długo jesteś pracownikiem firmy? Czy przez te lata byłeś zadowolony ze współpracy?

Mikser
@Bronisław

Pracownikiem jestem od paru lat Nie podam Dokładnej daty z wiadomych przyczyn nie będę się tutaj rozpisywał bo rozgoryczenie to jest bardzo słaby słowo w porównaniu do oszczędności które generujemy tak samo jak się koledzy wypowiadali przepinanie naczep na parkingach na pauzach praca nocna ciągle telefonu na pauza od spedycji szkoda mi gadać tragedia za cały rok oszczędzania dostaniesz torba za 19,90 Chryste Panie

HONDA

PRACUJE I UWAZAM ZE KAZDA FIRMA MA PLUSY I MINUSY DLA KAZDEGO SA ONE INNE MI PASUJE WIEC PRACUJE SA ROZLADUNKI RECZNE SA LONDYNY JEST CIEZKO A GDZIE JEST LEKKO I TAKA KASA I SYSTEM WKUZAJA TUMACZE A JA ROBIE SWOJE PRZEPISY ZNAM I JE PRZESTRZEGAM

Iwona
@HONDA

Należy Ci przyznać całkowitą rację - każda firma posiada zarówno pozytywne, jak i negatywne strony. Sztuką jest, by potrafić dostrzec te dwie strony, a nie tylko jedną. Chętnie dowiedzielibyśmy się od Ciebie czegoś więcej o HSF Logistics Polska jako pracodawcy. Nie nadmieniłeś nic odnośnie tamtejszych zarobków. Określiłbyś je jako dobre czy raczej jako wystarczające?

blitz

Kiedyś byłem w tej firmie. Jazdy przygotowujące miałem z bardzo doświadczonym kierowcą z ponad 20 letnim najazdem. Chyba miał (usunięte przez administratora)na imię, ale nie pamiętam. Bardzo fajny gość. Wszystko wytłumaczył, spokojnie. Pozdrawiam go. Natomiast trafiła mi się też jazda z młodym chłopaczkiem. No typ niepoprawny umysłowo! Darł się, przybity, zero kontaktu, buc, jakby za karę pracował jako instruktor. Ja bym typa wywalił bo psuje opinię Firmy! A to ma znaczenie. A robota jak wszędzie. Mieliśmy też przypadek, że holender podmienił nam paleciaka na stary niesprawny. Tak nas szanują. Ale też prawda, że zachowanie i styl bycia "kierowców" naszych jest obleśny. Każdy normalny kto trafia w takie środowisko chce uciec jak najszybciej.

Robert
@blitz

HSF Logistics Polska firmą transportową wyspecjalizowaną w międzynarodowym transporcie chłodniczym. Oferują także szkolenia dla kierowców bez doświadczenia, którzy chcą rozpocząć pracę w transporcie. Z tego co piszesz także brałeś udział w takim kursie. Dodaj, czy zacząłeś pracę i jakie warunki zatrudnienia Ci zaproponowano. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/hsf-logistics-polska-sp-z-o-o,5810 można znaleźć ogłoszenie dla kierowcy międzynarodowego i pracownika ochrony w różnych lokalizacjach. Dajcie znać jeśli zdecydujecie się na rekrutację.

Zostaw merytoryczną opinię o Dfds Logistics Polska Sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Dfds Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dfds Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dfds Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dfds Logistics Polska Sp. z o.o.