Dark-Marine Kryska Dariusz

Serock

Opinie o Dark-Marine Kryska Dariusz

Kamil

Super serwis !! Uruchomili mi silnik a 4 innych mechaników nie potrafiło tego zrobić Polecam

Adam

Super serwis Polecam w 100%

tomasz

witam Mam 3 swoje motorówki od dobrych kilku lat u Pana Darka i nigdy z ta firma nie miałem problemu Polecam w 100%

perlowy

Uwaga na Dark Marine! To oszuści! Wstawili mi stare świece i stary wirnik pompy mówiąc że części są nowe i oryginalne. Polerowanie łódki w ich wykonaniu było tak niechlujnie zrobione że szok. Mówili że lepiej się nie da. Polerowanie po nich poprawiła mi inna firma udowadniając że da się to zrobić porządnie. Dodatkowo są niesłowni, umawiają się za godzinę a przyjeżdżają nawet za 5. Oczywiście jak dzwoniłem co 15 minut to mówili że już jadą i za 10 minut będą. Kilkakrotnie złapałem ich na kłamstwie. Pracują niechlujnie, łódkę zadeptali brudnymi buciorami i porysowali przy wodowaniu. Niby są tani ale lepiej dopłacić i mieć dobrze zrobioną robotę niż żałować. Z pewnych względów o których długo by pisać byłem na nich skazany przez 3 lata. W tym czasie narobili więcej szkód niż pożytku. Spróbujcie określić z nimi front robót, i tak zrobią po swojemu. Generalnie syf i padaka. Szkoda waszych pięknych łódeczek na których oni po prostu dokonają gwałtu.

Tadeusz

Polecam w 100%

Arek Bayliner

Polecam w 100% omija zakład naprawczy na Borowej Gorze

MOTOROWODNIAK

OMIJAĆ WIELKIM ŁUKIEM (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Dark-Marine Kryska Dariusz - Serock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dark-Marine Kryska Dariusz