Elpor S.A. Zakłady Sprzętu Elektrotechnicznego w Upadłości

Mysłowice

Opinie o Elpor S.A. Zakłady Sprzętu Elektrotechnicznego w Upadłości

Jon

ale ściama po firmie zostaly zgliszcza

Magda

kto to tą firmę tu podesłał do opinii?? prezciez porcelany nie ma juz kupe lat, wiec co to za bzdury tu sa i niby kto sie ma tu wypowiadac emeryci??? albo ci co ktorych wywalono na bruk?

waldek

pogielo was? tej firmy nie ma jzu dobre 15 lat !!!

Jakie istnieją możliwości rozwoju pracownika w firmie Elpor S.A. Zakłady Sprzętu Elektrotechnicznego w Upadłości? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Elpor S.A. Zakłady Sprzętu Elektrotechnicznego w Upadłości - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elpor S.A. Zakłady Sprzętu Elektrotechnicznego w Upadłości