Opinie o LUMATECH Sp. z o.o. w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LUMATECH Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LUMATECH Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUMATECH Sp. z o.o. w Mikołów

JWP

Zaklad ok. Ale na magazynie robia dziwni ludzie. Jak sie tam poprostu komus nie spodobasz ,nie przypadniesz do gustu... Lecisz. Twoj status jest uzależniony od czyjiś nastrów.

@JWP

Tak zgadzam sie tam tylko wyzysk nic wiecej na premie nie masz co liczyc za soboty placą 50 %

@Ania

Bzdury opisujesz. Większość tych negatywnych opinii nie wiem skąd się biorą. No chyba, że jest to jedna i ta sama osoba... sąsiad zza płotu xD

Bożena

To może w takim razie Ty sprostujesz i napiszesz jak to realnie wygląda w Lumatechu? :) Jak płacone są soboty? Ile sobót w miesiącu przypada na jednego pracownika? Czy są one obowiązkowe?

Zatrudniony
@Bożena

W soboty stawka jest 150%. To ile ich przypada, albo czy są obowiązkowe, zależy od stanowiska na jakim się pracuje.

@JWP

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera w pracy była przyjazna i postaramy się, aby takie sytuacje nie mogły się powtórzyć. Równocześnie zapewniamy, że status pracownika nie jest zależny od niczyjego gustu, lecz od merytorycznej i sprawiedliwej oceny jego pracy.

@Ania

Ta informacja jest nieprawdziwa. Wynagrodzenie za pracę w soboty wynosi 150% podstawy, tak samo za nadgodziny. Oprócz tego są premie wydajnościowe i uznaniowe.

mixer

dużo roboty a dyrektorzy myślą że każdy to lubi. inni pracownicy na hali nie tolerują obiboków, więc polecam tylko tym którzy chcą pracy a nie się prześlizgać. dobrzy pracownicy robią tu od wielu lat więc widać że są dobrze traktowani tylko trzeba sobie zapracować

Zatrudniony

Atmosfera w pracy bardzo fajna. Zdecydowana większość pracowników jest miła i pomocna. Przed pandemią organizowane były regularnie imprezy firmowe, w lato wspólne mecze i grill, na święta wigilia firmowa. Ruch w pracy duży i dużo się od ludzi wymaga - myślę że stąd tak wielu ludziom wystawiającym opinie się nie podoba.

Bożena

Jak wygląda typowy dzień w LUMATECH? Zastanawiam się jakie są takie typowe obowiązki pracownika i czy ograniczają się one do tego co jest mu od początku wyznaczone czy może czasami trzeba wykraczać poza nie. Dajcie znać proszę.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie LUMATECH Sp. z o.o..
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Maximus

Tak jak wszędzie trzeba pracować. Nikt awansów i pieniędzy nie rozdawał i nie będzie rozdawał za darmo. Firma rozwojowa to napewno na tyle na ile się znam. Każdy kto wyzywa niech otworzy konkurencję i niech płaci więcej. Przeciętny pracownik nadaje się do sprzątania tylko ,mało który włoży cegiełkę do rozwoju firmy. Ja byłem pracownikiem teraz jestem sam sobie szefem zarabiam ale wiem teraz jak to wygląda ze strony pracodawcy. Chciałem tylko dodać że nie mam pracownika i dzięki boguuuuuu.. Nie muszę czytać tych wypocin na temat mojej firmy. Do mojej firmy włożyłem wszystkie pieniądze i pracuje 14 godzin dziennie. Pracownika nie chce. Potrzebuje wspólnika. Oczekuje 160 000 zł i praca dziennie 12 godz. Jakoś nie ma chętnych hiiiiiiii

Maja

@Rekrutowana a sama tektura ja w ogóle jak przebiegała?

A co tam?

Firma ogólnie spoko.Prezes super do każdego się uśmiecha. Zarobki niestety takie sobie bez szans na podwyżkę. A już jak zachorujesz to że strony dyrektora same docinki ale to zależy od tego czy wlazisz w (usunięte przez administratora) czy nie A takich w tej firmie znajdzie się sporo(usunięte przez administratora)Masz pracować i się nie odzywać.

Bardzo dobry pracodawca ale dla dobrego pracownika!!!

Maciej Gadomski

Pan Lucjan to uczciwy i bardzo miły człowiek. Jest pracodawcą którego dobrze wspominam. Kadra kierownicza rozumie potrzeby pracownika oraz potrafi wesprzeć. Polecam tego pracodawcę.

endriu

Praca w tej firmie jest dosyc przyjemna.Mili ludzie i atmosfera.Tylko zarobki troche małe.

Tyr

Chcę złożyć CVkę na Verkäufer'a ale nie wiele słyszałem o tej firmie i nie mam pewności czy to nie jakaś podpucha?

KKKK

polecam lojalny pracodawca mozna dosc do porozumienia miła admsfera

Zostaw merytoryczną opinię o LUMATECH Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w LUMATECH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LUMATECH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUMATECH Sp. z o.o.?

LUMATECH Sp. z o.o.

LUMATECH Sp. z o.o.