LUMATECH Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o LUMATECH Sp. z o.o.

Aktualność
Dzień dobry.

Firma Lumatech wita wszystkich zainteresowanych. Chcemy wyjść naprzeciwko osobom szukającym informacji o naszej działalności i pracy u nas, równocześnie nawiązując dialog na z każdym, kto przyszedł tu aby wyrazić swoje zdanie lub chciałby się czegoś dowiedzieć. Jesteśmy wdzięczni za każdy konstruktywny komentarz.

Stale się rozwijamy, często szukamy nowego talentu, wierząc, że ludzie są najważniejszą inwestycją. Wszystkich zainteresowanych pracą zapraszamy do kontaktu: info@lumatech.eu
Zatrudniony

Atmosfera w pracy bardzo fajna. Zdecydowana większość pracowników jest miła i pomocna. Przed pandemią organizowane były regularnie imprezy firmowe, w lato wspólne mecze i grill, na święta wigilia firmowa. Ruch w pracy duży i dużo się od ludzi wymaga - myślę że stąd tak wielu ludziom wystawiającym opinie się nie podoba.

Andrzej

Bardzo dobry pracodawca ale dla dobrego pracownika!!!

Maciej Gadomski

Pan Lucjan to uczciwy i bardzo miły człowiek. Jest pracodawcą którego dobrze wspominam. Kadra kierownicza rozumie potrzeby pracownika oraz potrafi wesprzeć. Polecam tego pracodawcę.

KKKK

polecam lojalny pracodawca mozna dosc do porozumienia miła admsfera

Administrator Nowy wpis

LUMATECH Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista Ds. Handlu Zagranicznego w Mikołów. Jeżeli dysponujesz informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji, napisz jak on wyglądał. Takie informacje mogą okazać się cenne dla osób rozważających pracę w firmie.

Wewerka
Kandydat

Czy kobieta która ma bardzo długą przerwę w pracy, ma jakikolwiek szansę u państwa, nie szukam pracy w kontroli czy na maszynie ?

@Wewerka

Dzień dobry. Przy zatrudnianiu każdego pracownika, bez względu na jakie stanowisko aplikuje, bierzemy pod uwagę merytoryczne dopasowanie kandydata do pracy. Długa przerwa od pracy sama z siebie nie dyskwalifikuje kandydata na dane stanowisko.

Wewerka Nowy wpis
@LUMATECH Sp. z o.o.

Dlaczego często pojawiają się ogłoszenia w/s pracy? są jakieś rotacje, czy nowi przyjęci się zwalniają?

Nowy wpis

@Wewerka

Nasza firma stale się rozwija, co wiąże się z rosnącym zapotrzebowaniem na talent. Niektóre stanowiska wymagają też konkretnych kwalifikacji o które trudno na rynku pracy, a więc ogłoszenia pojawiają się raz za razem dopóki nie znajdzie się odpowiedni kandydat na dane stanowisko.

Ewcia
Kandydat

Dzień dobry , czy sa wolne wakaty na produkcje kontrole jakości?

Nowy wpis

@Ewcia

Dzień dobry. Na dzień dzisiejszy nie szukamy ludzi na to stanowisko.

Ewcia
Kandydat

Witam , wysłam cv do lumatech , kiedy mozna spodziewać odzewu ?

@Ewcia

Dzień dobry. Staramy się zawsze odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe. Czas odpowiedzi jest różny, zależny od wielu czynników. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za zainteresowanie pracą u nas.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie LUMATECH Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Lakiernik
Zatrudniony

Jakub na dziale wydawce jest kawał chama i pomiata współpracownikami a sam nic nie robi tylko wydaje rozkazy i polecenia jak by był kierownikiem i tylko siedzi przed komputerem albo gada z innymi o byle czym i bajki opowiada a inni robią za niego to jest nie wporządku do innych pracowników którzy żetelnie pracują i mają taką samą wypłatę

@Zatrudniony

Dzień dobry. Pan Jakub jest brygadzistą - wydawanie "rozkazów i poleceń" pracownikom działu jest jednym z jego obowiązków. Po drugie, skargi na współpracowników lub na przełożonego powinny być podnoszone wewnętrznie, a nie publicznie. Tarcia pomiędzy ludźmi zdarzają się wszędzie, ale to co Pan robi to publiczne wylewanie frustracji i nie ma nic wspólnego z konstruktywną krytyką ani próbą załagodzenia konfliktu.

Szukam pracy w mieście Rybnik. Zainteresowała mnie oferta firmy LUMATECH Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 5200 ?

Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy LUMATECH Sp. z o.o.. Poszukiwani są Pakowacz. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

deva
Kandydat

Jaką pracę wykonują kobiety i jakie są zmiany?

@deva

Na stanowiskach produkcyjnych, kobiety są u nas zatrudnione na szerokiej gamie stanowisk, tak samo jak mężczyźni - jako operatorzy frezarek i innych maszyn, na stanowiskach szlifierskich, kontroli jakości. Kobiety co do zasady nie wykonują pracy na stanowiskach związanych z noszeniem dużych ciężarów. Przy zatrudnianiu na stanowiska biurowe nie jest brana pod uwagę płeć kandydata. Zmiany na produkcji są od godziny 6 do 14 i od 14 do 22.

deva
@LUMATECH Sp. z o.o.

Nie pracowałam nigdy na maszynach, czy jest to ciężko dla takiej osoby ? trochę się obawiam

@deva

Osoba potrafiąca obsłużyć komputer, raczej będzie w stanie nauczyć się obsługi maszyn. Poza tym, na produkcji jest wiele stanowisk o różnorodnym charakterze - czasami związanych z pracą na maszynach sterowanych numerycznie, które wymagają dłuższego szkolenia, a czasami związanych tylko z pracą manualnymi narzędziami.

Jaka atmosfera panuje w firmie LUMATECH Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 26 października. Czy jest rotacja?

Myslacy o zatrudnienieu w Luma
Kandydat

Zapytam tak Czy w 160godz pracy w lumatech zarobi sie 3000tys netto (na reke) Czy odrazu czy po okresie probnym czy po wiekszym czasie przepracowanym.

@Myslacy o zatrudnienieu w Luma

Dzień dobry. Stawki są różne dla poszczególnych stanowisk, oraz zależne od wielu czynników osobistych, innych niż tylko zajmowane stanowisko. Szczegóły warunków zatrudnienia, w tym płaca, omawiane są prywatnie, na rozmowie o pracę.

Zainteresowany
Kandydat

Witam....na jakie zarobki moze liczyc Lakiernik?? Jak wyglada kwestia skladek....sa odprowadzane od calosci wynagrodzenia czy od podstawy??

@Zainteresowany

Dzień dobry. Składki są odprowadzane zgodnie z kodeksem pracy, w oparciu o podpisaną umowę o pracę. Wynagrodzenie jest ustalane z każdym pracownikiem osobno i jest zależne od wielu czynników, takich jak kwalifikacje, umiejętności, zaanagażowanie itp. Konkretne liczby nie są ujawniane publicznie - kwestie te mogą być poruszane przy spotkaniu o pracę.

Zainteresowany
@LUMATECH Sp. z o.o.

Czy w takim razie na umowie w wynagrodzeniu jest wpisana premia czy tylko stawka podstawowa??

@Zainteresowany

Na umowie o pracę znajduje się jedynie stawka podstawowa. Premia, która jest składnikiem ruchomym, zależnym od różnych czynników, nie jest w niej określana kwotowo, ale stanowi integralną część wypłacanego wynagrodzenia brutto.

Czy jest możliwość pracy w LUMATECH Sp. z o.o. na część etatu?

Dada
@Pytanie

Też chcę wiedzieć

@Dada

Praca na część etatu jest możliwa na wybranych stanowiskach lub w określonych okolicznościach.

Aktualność
Dzień dobry.

Na jakie wsparcie w LUMATECH Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

@Pytanie

Lumatech przestrzega wszystkich praw pracowników wynikających z Kodeksu Pracy - bez względu, czy mowa jest o pracownikach regularnych czy kobietach w ciąży.

Bakas

Praca w miarę przyjemna, zarobki małe z małą szansą na podwyżkę ponieważ wolą zwolnić człowieka który pracuje lata niż dać mu więcej zarobić. Ogólnie wszystkie działy w porządku prócz prasy, gdzie obrabiają (usunięte przez administratora) na prawo i lewo.

@Bakas

Każdy pracownik który się u nas sprawdzi może liczyć na podwyżkę - mamy wielu pracowników z wieloletnim stażem którzy są na to dowodem. Dziękujemy za poinformowanie nas o konfliktowych pracownikach. Podejmujemy działania, aby upewnić się, że ta sytuacja nie będzie się dłużej utrzymywać.

nieznany sprawca

Powiem tak. (usunięte przez administratora). 1450 zł na rękę przy umowie na czas nie określony to jest porażka. Atmosfera spoko jest ale zależy gdzie. Każdy kto pójdzie na prasę może liczyć się ciśnięciem ze strony 2 nie miłych pań przez które ludzie przychodzą i odchodzą. Gdyby zarobki były w miarę ok to by było fajnie. PRaca jest idealna dla ludzi co się uczą i chcą zarobić na wakacje. Szkoda nerwów i zdrowia za te pieniądze.

Pracowity
@nieznany sprawca

Jak sie komuś nie chce pracować to niech się nie dziwi, że inni pracownicy są dla niego surowi. Czasy komuny się skończyły i nikt nie będzie na ciebie zasówał w robocie.Szczególnie młodym się wydaje, że praca to sanatorium. Chcesz pracować to tyraj a nie stój jak ciele. Skoro się musiałeś zwolnić to widocznie praca cię przerosła a nie zwalaj winy na kogoś.

Nieistotny
@Pracowity

Dokładnie, przez 2 nie miłe panie psuje się klimat całej pracy, odechciewa się wszystkiego za wszelką cenę chcą pokazać, że są najlepsze tylko po co? Wyzwiska i poniżanie z ich strony na porządku dziennym. Pracodawca lojalny i praca też całkiem w porządku

@nieznany sprawca

Stawka minimalna krajowa (na dzień dzisiejszy 2800 zł brutto przy pełnym etacie) jest u nas kwotą na początek. Pracownicy sprawdzeni mogą liczyć na podwyżki i premie. Dziękujemy za zwrócenie uwagi na problem konfliktowych pracowników - podejmujemy kroki mające na celu zapewnienie pozytywnej atmosfery w naszym zakładzie.

zawiedziony

Odradzam jaką kolwiek prace w tej firmie ,poprostu strata czasu lepiej dokładniej poszukać pracyz lepszymi zarobkami , sama prawda co jest opisywane powyżej przez niektóre osoby z tą prasą i tymi dwoma babsztylami sam sie przekonałem tyle że ja poprostu sobie nie pozwole no i mnie przeniesiono ,pytanie tylko dlaczego one dalej pracują ? hehe tyle złych opini robią tej firmie ,najwidoczniej kierownictwu to albo nie przeszkadza albo tych opinii nie czytają , powiem tak bardzo małe stawki nawet nadgodzinami nie dadzą ci zarobić jeżeli chcesz uczciwie zapracować nie licz na to jeśli ty chcesz ,przed podpisaniem nowej umowy dostałem słowo dyrektora, że na urlop sobie przez pełny miesiąc sobotami i nadgodzinami po 2 h zapracuje ,słowo które było kłamstwem nie było dla mnie żadnej pracy w sobotę o którą tak prosiłem ,ale wystarczyło dać polecenie bym okna- maszyny pomył by tylko godziny wleciały i sobota była zaliczona ,nie dbają o pracowników jeśli chodzi o zarobki są Ukraińcy którzy zawsze pracują kiedy chyba zechcą te stawki to wstyd że wogóle takie coś proponują ,JESZCZE RAZ ODRADZAM FIRMĘ ,którą uważam za najgorszą w Mikołowie.

Marcin
@zawiedziony

Kilkukrotnie w swojej wypowiedzi wspomniałeś o niskich stawkach wynagrodzenia, które oferował pracodawca. Chciałbym sprecyzować, jak dokładnie te stawki wyglądały? Pomoże to lepiej zrozumieć Twój komentarz. Być może znajdą się osoby, które stwierdzą, że stawki te wcale nie są tak niskie.

@zawiedziony

Zarobki pod postacią stawki podstawowej, premii oraz nadgodzin lub pracy w sobotę są dostosowane do niezależnej oceny pracy każdego z osobna. Dowodzi tego zatrudniony u nas szeroki zespół zadowolonego personelu produkcyjnego i biurowego z wieloletnim stażem. Dziękujemy za podzielenie się Pana opinią, wykorzystamy ją do stworzenia miejsca pracy przyjaznego dla wszystkich w nim przebywających.

Rekrutowana

Nie miałam okazji tam pracować. Natomiast jakiś miesiąc temu pojechałam na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy. Jak już było po wszystkim, zostałam zapewniona, że nawet jeśli decyzja będzie negatywna to zostanę telefonicznie poinformowana. Telefon miał być do tygodnia czasu... Pokazali jaki mają szacunek do drugiej osoby. Do dnia dzisiejszego zero odzewu.

Rekrutowana
@Rekrutowana

Podpisuję się pod powyższą opinią. Miałam taką samą sytuacje do dzisiejszego dnia zero odpowiedzi. Pokazują jaki mają szacunek do drugiego człowieka .

Ona
@Rekrutowana

Zgadzam sie ,zapewniają ze zadzwonią po rozmowie kwalifikacyjnej a potem Cisza zero odzewu. Tak nie powino sie oklamywać ludzi.

@Rekrutowana

Dokładamy wszelkich starań, żeby kandydaci w przypadku braku zatrudnienia w Lumatech otrzymali informację zwrotną. Nasz proces rekrutacji jest wieloetapowy i dość długi, jednak każdą z decyzji o zatrudnieniu traktujemy bardzo poważnie. Jeśli doszło do takiej wyjątkowej sytuacji, że informacja zwrotna nie dotarła, przepraszamy.

iksde
Kandydat

Pamiętam jak kilka lat temu złożyłem tam cv, a dopiero po trzech miesiącach się odezwali xD

@iksde

Rekrutacja bywa skomplikowanym procesem, czasami CV może zaginąć jeżeli oferta cieszy się dużym zainteresowaniem. Dokładamy wszelkich starań aby kontaktować się z każdym zainteresowanym pracą w naszym zakładzie.

JWP

Zaklad ok. Ale na magazynie robia dziwni ludzie. Jak sie tam poprostu komus nie spodobasz ,nie przypadniesz do gustu... Lecisz. Twoj status jest uzależniony od czyjiś nastrów.

Ania
@JWP

Tak zgadzam sie tam tylko wyzysk nic wiecej na premie nie masz co liczyc za soboty placą 50 %

Ja
@Ania

Bzdury opisujesz. Większość tych negatywnych opinii nie wiem skąd się biorą. No chyba, że jest to jedna i ta sama osoba... sąsiad zza płotu xD

Bożena
@Ja

To może w takim razie Ty sprostujesz i napiszesz jak to realnie wygląda w Lumatechu? :) Jak płacone są soboty? Ile sobót w miesiącu przypada na jednego pracownika? Czy są one obowiązkowe?

@Bożena

W soboty stawka jest 150%. To ile ich przypada, albo czy są obowiązkowe, zależy od stanowiska na jakim się pracuje.

@JWP

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera w pracy była przyjazna i postaramy się, aby takie sytuacje nie mogły się powtórzyć. Równocześnie zapewniamy, że status pracownika nie jest zależny od niczyjego gustu, lecz od merytorycznej i sprawiedliwej oceny jego pracy.

@Ania

Ta informacja jest nieprawdziwa. Wynagrodzenie za pracę w soboty wynosi 150% podstawy, tak samo za nadgodziny. Oprócz tego są premie wydajnościowe i uznaniowe.

Zostaw merytoryczną opinię o LUMATECH Sp. z o.o. - Mikołów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w LUMATECH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LUMATECH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUMATECH Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LUMATECH Sp. z o.o.