LUMATECH Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy LUMATECH Sp. z o.o.

Wewerka
Kandydat
 Pytanie

Czy kobieta która ma bardzo długą przerwę w pracy, ma jakikolwiek szansę u państwa, nie szukam pracy w kontroli czy na maszynie ?

Pracodawca

@Wewerka

Dzień dobry. Przy zatrudnianiu każdego pracownika, bez względu na jakie stanowisko aplikuje, bierzemy pod uwagę merytoryczne dopasowanie kandydata do pracy. Długa przerwa od pracy sama z siebie nie dyskwalifikuje kandydata na dane stanowisko.

Wewerka Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@LUMATECH Sp. z o.o.

Dlaczego często pojawiają się ogłoszenia w/s pracy? są jakieś rotacje, czy nowi przyjęci się zwalniają?

Nowy wpis

Pracodawca

@Wewerka

Nasza firma stale się rozwija, co wiąże się z rosnącym zapotrzebowaniem na talent. Niektóre stanowiska wymagają też konkretnych kwalifikacji o które trudno na rynku pracy, a więc ogłoszenia pojawiają się raz za razem dopóki nie znajdzie się odpowiedni kandydat na dane stanowisko.

Ewcia Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry , czy sa wolne wakaty na produkcje kontrole jakości?

Nowy wpis

Pracodawca

@Ewcia

Dzień dobry. Na dzień dzisiejszy nie szukamy ludzi na to stanowisko.

Ewcia
Kandydat
 Pytanie

Witam , wysłam cv do lumatech , kiedy mozna spodziewać odzewu ?

Pracodawca

@Ewcia

Dzień dobry. Staramy się zawsze odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe. Czas odpowiedzi jest różny, zależny od wielu czynników. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za zainteresowanie pracą u nas.

deva
Kandydat
 Pytanie

Jaką pracę wykonują kobiety i jakie są zmiany?

Pracodawca

@deva

Na stanowiskach produkcyjnych, kobiety są u nas zatrudnione na szerokiej gamie stanowisk, tak samo jak mężczyźni - jako operatorzy frezarek i innych maszyn, na stanowiskach szlifierskich, kontroli jakości. Kobiety co do zasady nie wykonują pracy na stanowiskach związanych z noszeniem dużych ciężarów. Przy zatrudnianiu na stanowiska biurowe nie jest brana pod uwagę płeć kandydata. Zmiany na produkcji są od godziny 6 do 14 i od 14 do 22.

deva
Kandydat
 Pytanie
@LUMATECH Sp. z o.o.

Nie pracowałam nigdy na maszynach, czy jest to ciężko dla takiej osoby ? trochę się obawiam

Pracodawca

@deva

Osoba potrafiąca obsłużyć komputer, raczej będzie w stanie nauczyć się obsługi maszyn. Poza tym, na produkcji jest wiele stanowisk o różnorodnym charakterze - czasami związanych z pracą na maszynach sterowanych numerycznie, które wymagają dłuższego szkolenia, a czasami związanych tylko z pracą manualnymi narzędziami.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie LUMATECH Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Lakiernik
Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera panuje w firmie LUMATECH Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 26 października. Czy jest rotacja?

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Witam....na jakie zarobki moze liczyc Lakiernik?? Jak wyglada kwestia skladek....sa odprowadzane od calosci wynagrodzenia czy od podstawy??

Pracodawca

@Zainteresowany

Dzień dobry. Składki są odprowadzane zgodnie z kodeksem pracy, w oparciu o podpisaną umowę o pracę. Wynagrodzenie jest ustalane z każdym pracownikiem osobno i jest zależne od wielu czynników, takich jak kwalifikacje, umiejętności, zaanagażowanie itp. Konkretne liczby nie są ujawniane publicznie - kwestie te mogą być poruszane przy spotkaniu o pracę.

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie
@LUMATECH Sp. z o.o.

Czy w takim razie na umowie w wynagrodzeniu jest wpisana premia czy tylko stawka podstawowa??

Pracodawca

@Zainteresowany

Na umowie o pracę znajduje się jedynie stawka podstawowa. Premia, która jest składnikiem ruchomym, zależnym od różnych czynników, nie jest w niej określana kwotowo, ale stanowi integralną część wypłacanego wynagrodzenia brutto.

Pytanie
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w LUMATECH Sp. z o.o. na część etatu?

Dada
Pracownik
@Pytanie

Też chcę wiedzieć

Pracodawca

@Dada

Praca na część etatu jest możliwa na wybranych stanowiskach lub w określonych okolicznościach.

Pytanie
 Pytanie

Na jakie wsparcie w LUMATECH Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Pracodawca

@Pytanie

Lumatech przestrzega wszystkich praw pracowników wynikających z Kodeksu Pracy - bez względu, czy mowa jest o pracownikach regularnych czy kobietach w ciąży.

Zostaw merytoryczną opinię o LUMATECH Sp. z o.o. - Mikołów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

LUMATECH Sp. z o.o.