Opinie o VG Polska Sp. Z o.o. w Chełmek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VG Polska Sp. Z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VG Polska Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VG Polska Sp. Z o.o. w Chełmek

Meś

Generalnie to jest dobrze. już sie nawet do pracy na zmiany przyzwyczaiłem i do dojazdów. jest dobrze

gizmo
@Meś

No ja tez musialem sie wdrozyc na poczatku, ale potem jakos szlo i juz wstawanie nawet weszlo w nawyk

nnn
@gizmo

same spiochy na tym forum hahah ale no potwierdzam

Jarek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jakie wymagania stawiają przed kandydatem?

ARON
@Jarek

Rozgladnij się na necie czy nie ma ofert albo na ich stronce popatrz.

Jemi
@ARON

ja widzialem niedawno na internecie chyba na produkcje i na operatora maszyn wiec warto sobie sprawdzic

Finek

Juz jestem przyzwyczajony do pracy tutaj i nie myslalem wcale o tym zeby odchodzic.

timer
@Finek

No jak czlowiek wejdzie w rytm pracy to leci ta zmiana niezle

Mister

Witam. Czy ktoś mógłby napisać mniej więcej ile można zarobić na VG i jak wyglądają premię czy są jakieś premie wakacyjne, świąteczne i nadgodziny?-> produkcja i czy istnieje możliwość w późniejszym okresie przeniesienia do innego działu i czy firma przeprowadza jakieś szkolenia? etc. Dzięki za odpowiedzi.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Igor

Podpowiedzcie jak przebiega rekrutacja? Czy trudno jest przejść?

krellss
@Igor

w normalnej atmosferze, bez stresu

Soosin
@Igor

Nie ma nerwowki, dasz rade.

Waflik

tak generalnie to jest calkiem znosnie.

Nemo

ocena mówi sama za siebie

Sandra

Cześć. Czy ktoś wie dlaczego znowu jest oferta pracy dla Specjalisty jakości???

betik
@Sandra

Bo najwyraźniej dalej kogoś szukają na to stanowisko :)

booster

pojawiło się kilka ogłoszeń w necie. wysłałem zgłoszenie, zostaje teraz tylko czekać.

Tater
@booster

Tez widzialem niedawno. CV poszlo i teraz czekam na odpowiedz z produkcji.

Lelmek

Robota jak robota, pracuje w chelmku już drugi rok i tragedii nie ma jak to opisują. Moja sytuacja w tej firmie jest stabilna.

Iwona

@Meś a możesz opowiedzieć coś o szkoleniach wdrożeniowych dla nowych pracowników? Czy nowy pracownik może w VG Polska na takie szkolenia liczyć? To dość stresujący czas dla wielu osób, pomoc i życzliwość ze strony doświadczonych pracowników firmy zawsze są dużym plusem i pozwalają szybciej wdrożyć się w pełni samodzielną pracę.

Meś
@Iwona

Przecież cię od razu do pracy nie rzucą.

@Iwona

Pewnie że odpowiem-przyjemnie pokazuje jak masz pracować ,a ty spokojnie i wolno opanujesz umiejętności pracy .Ciekawe kto w to uwierzy .

aza

ktos coświe o ogłoszeniach o pracę do vg? wielkie dzieki za każde info.

wrzasnik
@aza

sa oferty na pracuj nie jest trudno znalezc

Resusu
@aza

Bardzo pozadna firma, chyba jedyna w CHełmku która się jeszcze jako trzyma

Iwona

@anonymous, na forum GoWork.pl każdy ma prawo wyrazić dowolną opinię, również negatywną. Ważne, żeby opinia ta była zgodna z prawdą i nie łamała regulaminu. Z regulaminem możesz się zapoznać pod adresem https://www.gowork.pl/regulamin Jeżeli Twoja opinia o firmie VG Polska jest negatywna, wyraź ja w oparciu o konkretne argumenty. Czy rzeczywiście nie znalazłeś żadnych plusów w tej pracy? Przecież z każdej pracy można się czegoś nauczyć.

Mops
@Iwona

To prawda co piszesz, każda praca czegoś uczy. Czasem jest stres, nie da się ukryć, ale mi nigdy nie zdarzało się przenosić tego do domu a to dla mnie ważne, żeby nie odreagowywać potem na innych. Nie uważam, żeby praca była lekka, o tym trzeba pamiętać. Wg mnie plusy są, jest ich trochę. Głównie atmosfera.

Iwona

@aza, na stronie firmy VG https://www.vangenechten.com/pl/kariera dostępne są wyłącznie ogólne informacje. Może warto po prostu złożyć samodzielnie aplikację i wysłać na adres mailowy swoje CV? Sprawdzałam też portale z ogłoszeniami i niestety nic nie znalazłam. Może to wskazywać, na małą rotację, a co za tym idzie zadowolenie pracowników ze swojej pracy.

Miś
@Iwona

Każdy wie, że jest sezon urlopowy i zastój z pracą, to dlatego nie ma ogłoszeń, ale w vg wystarczą znajomości, żeby zgarnąć fajna pracę. To, że nie ma ogłoszeń uwierz mi to nie znaczy, że ludzie są zadowoleni,! No może niektórzy, ale z reguły są to osoby wyżej niż produkcja. Już ktoś wcześniej pisał, że mają czas na wszystko i wolno im wszystko, bo odpowiedzialność i konsekwencje i tak spadną na tzw. rboli.

Turbek
@Iwona

Jak dobrze poszukasz to znajdziesz, bo są ogłoszenia sprzed paru dni zaledwie na operatora wózka widłowego chociażby.

luna

CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM (usunięte przez administratora) To jedyna firma w okolicy w której są cały czas przyjęcia ,a stan załogi utrzymuje się na podobnym poziomie to nie daje wam do zastanowienia???

@luna

Racja! A Iwona dobrze pracuje nad wizerunkiem firmy i wyciąga od ludzi tylko to co jest korzystne dla Vg, ale myślę, że ludzie mają swój rozum! Iwona! DOBRA ROBOTA! A Wy ludziska nie dajcie się Iwona manipulować!

V
@anonymous

Przecież Iwona to moderator, zadaje pytanie pod to co się akurat na forum dzieje. A skoro są w większości opinie pozytywne to pyta o pozytywne aspekty pracy w firmie. A co do wcześniejszej uwagi to przyjęcia nie są wcale cały czas, w wielu firmach jest pod tym względem dużo gorzej, więc bez przesady.

@V

(usunięte przez administratora) Kto tam pracuje ten wie jak jest, ten kto nie pracuje a się wypowiada pozytywnie też nie jest wiarygodny, bo jakiś powód zwolnienia chyba był? ????nikt nie odchodzi od dobrego pracodawcy tak, czy nie??

Hack/slash
@anonymous

No zobaczymy czy zostanie usunięty Twój komentarz kolego. Jeśli nie to znaczy że ktoś ma paranoje, jeśli tak to trzeba się jasno i wyraźnie zapytać moderatora forum WTF???

@Hack/slash

Noooo, jaki szczęśliwy pracownik! Twój komentarz napewno zostanie! Szkoda, że anonim, bo może jakaś premia by wpadła.

fibal

kiedys pracowalem tu na produkcji i jak ktos szuka stalej zwyczajnej pracy to w vg ja znajdzie. praca jest na trzy zmainy w dobrym towarzystwie i kierownictwo i pracownicy. placa uczciwie za prace, nie narzekalem nigdy.

@fibal

fibal,nie pracowałeś na produkcji poniewarz to nie stała zwyczajna praca,a i wpis (kiedyś)znaczy miesiąc,rok,kilka lat?Nie jesteś wiarygodny by robić pochlebny wpis.Ta firma zmienia sie w stosunku do rynku/zapotrzebowania/klientów.Według pracownika jest ciężko,dwunastki robić trzeba(nie dla zarobku ,bo chcesz)potrzeba produkcji.Jednym pasuje drugim nie.Towarzystwo ,znaczy współpracownicy są ok,ale w okresie zwłaszcza urlopowym coraz bardziej zmęczeni i drażliwi(po dwunastkach),a kierownictwo-jak nie narzekałeś nigdy to wracaj(bo ludzi trza)i sam się przekonaj.

Jacek

Witam. Widziałem ogloszenie na grafika. Czy praca jest zmianowa? Na jakie zarobki mozna liczyc ? Jakie są struktury działu graficznego? Mam spore doświadczenie pracy w drukarniach. Pozdrawiam.

@Jacek

Jak masz doświadczenie to walcz na samym początku o stawkę która jest równowartością twojej wiedzy,jak uwierzysz w obietnice oferowane na początku popłyniesz.

Iwona

@ren, czy w firmie VG Polska występują nadgodziny? Jeżeli tak, to czy są one dodatkowo płatne? Rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy dla tej firmy. Czy możesz jeszcze napisać jakie aspekty pracy oceniasz pozytywnie? Czy w firmie panuje pozytywna atmosfera i można liczyć na wsparcie pracowników?

@Iwona

zdarzaja sie nadgodziny ale zawsze placone. zadowolony. jestpozytywna atmosfera.

Iwona

@ren, co masz na myśli pisząc, że praca w firmie VG Polska jest wymagająca? Czy masz na myśli warunki pracy, szeroki zakres obowiązków, może odpowiedzialność na swoim stanowisku? To są aspekty, które interesują wielu potencjalnych kandydatów. Czy możesz im pomóc i napisać, coś więcej o tej firmie?

@Iwona

wymagajaca pod wzgledem ilosci roboty. alesie normalnie pracuje.

ren

trzeba sie dobrze zastanowic zanim sie przyjdzie bo robota jestwymagajaca. warunki znosne. ludzie w miare pomocni jak ttrzeba.

Zostaw merytoryczną opinię o VG Polska Sp. Z o.o. - Chełmek

• Jak się pracuje w VG Polska Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VG Polska Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VG Polska Sp. Z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 16 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VG Polska Sp. Z o.o.?

Kandydaci do pracy w VG Polska Sp. Z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VG Polska Sp. Z o.o.