Opinie o Piekarnia cukiernia Konkol w Karwia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Piekarnia cukiernia Konkol. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia cukiernia Konkol o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia cukiernia Konkol w Karwia

Pracownik ab

W tej firmie robi się coraz gorsza atmosfera . Każdy chce być kierownikiem . Całe biuro myśli że może rozporzadzac dziewczynami w sklepach. Kilka lat umowa zlecenie na 1miesiąc a podpisywania co 3-4 miesiące. NIE POLECAM

Joanna

Pracujesz obecnie w firmie Piekarnia cukiernia Konkol? Chętnie usłyszymy więcej na temat oferowanych warunków zatrudnienia. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Chory po pączka h

Ma coraz nędzniejsze wypieki nie polecam zjadłem pączki trzy dni bolał mnie brzuch i czułem smak starego łoju

Chory po pączka h

Sprzedawca

Telefoniczna

1)Czy jestem dyspozycyjna ? Traktowanie kandydata jak śmiecia, rozmowa, mówisz czy jesteś dyspozycyjna, jesli tak to masz pracę, jeśli powiesz, ze wolisz weekend wolny to nie masz pracy. Proste jak budowa cepa... NIE POLECAM .

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Temore

W Żelistrzewie są bardzo miłe Panie ekspedientki. Naprawdę kompetentne osoby, mimo tego do cukierni zaglądam co raz rzadziej. Jednym zdaniem : Ceny w górę, jakość w dół. No niestety, na początku ciasta byly smaczne, a ceny przystępne. Teraz czysta kpina. Powyżej ktoś napisał o bezie z owocami, mam podobne doświadczenie. Ciasto kupione w Puckiej cukierni, było skisłe. Moim zdaniem powinny być chłodnie do ich przechowywania. Poza tym mam pytanie do pracowników, czy jakoś szczególnie zmienił się skład waszych produktów? Dostałam strasznego uczulenie po wyrobach z waszej cukierni, czego nigdy wcześniej nie było

uczciwy

bieda

ogrudek

bieda i jeszcze raz bieda tam jest taki duży zakład a płaci więcej ukraincom niż polakom gdzie jest sprawiedliwość a polacy za naj niżą krajową teraz pracują i bez urlopu 7 dni w tygodniu bez umowy a ukrajincy je mają a polak na śmieciówce tam robi i za naj niszą krajową tylko nadgodziny go ratują. szef sam wyjeżdza na urlop a ludzie za grosze robią dobrze że zmieniłem prace mam więcej płacone i więcej wolnego a też pracuje w cukierni polecam zmięcie prace bo rodzina jest ważniejsza!!!

Uczciwy pracownik POLAK
@ogrudek

Zgadzam się. Ukraińcy śmieją się nam w oczy, że jak coś nie mogą załatwić to idą " do gory", postekaja i dostają to co chcą. A co z tekstami szefostwa, że najpierw muszą zadbać o pracowników, którzy dłużej pracuja w firmie ? Jak to ma się do tego, że Ukraińcy dostają od razu umowę o pracę, a Polacy pracujący 5,6,7 lat nadal mają zlecenie ? No chyba ze jestes z Karwii bo pracownicy z Karwii tez maja szczególne wzgledy. Ludzie to nie bydło, żeby coś wymagać i mówić przemowy o "poświęceniu się i starania dla firmy" trzeba samemu coś dac- umowę o pracę. Przecież jak firma nie dba o pracownika to czego oczekuje

Stała klientka

Chciałam się podzielić niemiłą sytuacją jaka miała dzisiaj miejsce na sklepie w Koszalinie podczas gdy robiłam tam zakupy. Pani ekspedientka (blondynka) bardzo niemiło potraktowała swoją koleżankę z pracy przy innych klientach. Aż sama poczułam się nie swojo i nie chciała bym być na miejscu tej dziewczyny. Obsługa bardzo miła, pieczywo pyszne, ale przez takie sytuacje sklep może stracić.

Wanda
@Stała klientka

A ja muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z tego sklepu. Miła obsługa bez względu na Panie stojące za ladą, blondynki są tam dwie jak się nie mylę w tym jedna Pani Ola z taką Panią z rudymi włosami pracują, ale nie ważne tak czy inaczej nigdy nie spotkałam się tam z jakimiś nieprzyjemnościami czy w kontakcie z klientem czy w relacjach pomiędzy pracownikami, kiedyś tylko dwa razy zostałam oszukana przy wydawaniu reszty przez jedną dziewczynę ale słyszałam, że ktoś w końcu ją zwolnił. Myślę, że śmiało mogę powiedzieć, że jest to dobry sklep i dobre wypieki.

Klientka Danuta

Bardzo niemiła obsługa na Chwaszycznie. Dzisiaj po 14 robilam tam zakupy, pani niemiła arogancka... zachowywała się tak jakbym robiła jej problem i przeszkadzała Nie polecam

X
@Klientka Danuta

Zgadzam się co do Pani z Chwaszczyna. Obrazona ma cały świat, niemiła i niezadowolona ale ponoć nie mają ludzi do pracy ale mnie jako klienta to nie interesuje .

Natalia
@X

Ja stałam za Panią i nie widziałam nic złego w zachowaniu ekspedientki. Za TO Pani miała takie wymagania ze najlepiej kupić bułkę której nie ma na półce a i jeszcze posmarowana masłem. Najlepiej jak będzie Pani robiła zakupy wirtualne bez kontaktów bliższych z cywilizacją. I proszę się nie podpisywać fałszywym imieniem, Pani ANIU!

Niezadowolona klientka

Chciałam przekazać moja opinie na temat sklepu na Morenie w Alfa Centrum. Nie jest tajemnicą ze zamierzacie się Państwo rozbudowywać, jednak proponuje zacząć od wymiany obsługi. Nie uwierzę w to, że nie ma ludzi do pracy. Proszę mi wierzyć, że nie liczy się ilość tylko jakoś na którą również składa się obsługą. Ekspedientki mam wrażenie ze nie znają składu pieczywa, każda mówi co innego, Panie niemiłe, potrafią pomimo kolejki wyjść na zakupy do biedronki. Niesamowity syf który jest widoczny przez często otwarte drzwi na zapleczu. Proponuje zrobić ankietę na temat obsługi klienta ponieważ ja i moi znajomi od bardzo dawna nie robimy u Państwa zakupów, no czasami przyjdę po beze bo jest wyśmienita. Pozdrawiam

Julita

To fakt też ostatnio zauważyłam zmianę i to dużą to prawda z tymi dziurami Sądziłam że mi po prostu przestał smakować ? o co chodzi ?????

halo

No to dobrze, że firma i jej zachowania odpowiadają @J, ale mnie bardziej ciekawi to czy zarobki są adekwatne do powierzanych zadań, wiecie czy jest to teraz możliwe? Podobno się miały pojawić jakieś premie po wakacje, zwłaszcza dla początkujących pracowników.

Niezadowolony klient :)

Witam, Z waszych produktów korzystam prawie codziennie ,ale to co mnie dzisiaj spotkało w cukierni ktora mieści sie w Żukowie ,to jest śmiechu warte . Pieczywo ktore kupiłam było twarde i nie nadaje sie do jedzenia wiec pieniądze w błoto poszły . Cukiernia jest nie dawno otwarta w tej miejscowości . Na poczatku było wszystko okej.. otwarte wszystko świeże .. no tak trzeba zachęcić ludzi a potem sprzedawać im chrusty. Ciasto -metrowiec tak samo pozostawia duzo do życzenia . To co było na otwarciu a to co dzieje sie teraz to jest jak jakas komedia . Nie dziwie sie ze poszukujecie ludzi skoro nikt nie chce w takiej atmosferze pracowac i oszukiwać klientów i sprzedawać takich produktów . Niestety zrazilam sie i na pewno nie odwiedzę i nie polecę waszych wypieków.

wierna pracownica

Witam. Również jestem pracownicą w Naszej Firmie. Zarobki średnie moim zdaniem bo 12zł na h to nie dużo. Szefostwo i kierownictwo zero szacunku do pracownika. Piątek, świątek i niedziela ani dnia praktycznie wolnego, a urlop z łaską skoro miesiąc przed wybłagasz jeden, dwa dni. Nie doceniają niczego, twojego poświęcenia, zaangażowania i dokładności. Pani J. utopiłaby każdą dziewczynę w szklance wody, mimo tego że dobrze wypełnia swoje obowiązki znajdzie zawsze coś. Pracuję tutaj bo muszę, ale to tylko kwestia czasu. 3 lata to za dużo.

Również pracownica
@wierna pracownica

Nie zgadzam się z wierna pracownica. Również pracuje tutaj kilka lat i mogę śmiało powiedzieć, że P. J jako jedynej zależy. Jest konkretna i jak czegoś potrzebujemy to zawsze możemy Ja poprosić, można na niej polegać. Z innymi kierownikami fajnie się żartuje, ale chyba nie na tym to polega. Ważne sprawy tylko z Panią Asia, a to nie Jej wina ze nie ma ludzi do pracy a pracuje 5 lat i śmiało mogę powiedzieć, że najwięcej narzekają koleżanki które interesuje jedynie kolor paznokci i czy pensja jest na koncie .

Pytałem się niedawno znajomej (pracowała tam) czy składać cv, bo widzialem ich ogłoszenie do pracy na produkcji. Jej odpowiedź: "Nie idz tam. Wyzysk i traktują cie jak g....wno". Potwiefdzi ktoś jeszcze?

kierowca

podobno są...tylko ciekawi mnie ile można wyciągnąć za kółkiem w tej piekarni.

kierowca

witam interesuję mnie praco jako kierowca w piekarni...czy ktoś się orientuję ile w przybliżeniu zarabia taki kierowca?

Angie

Najlepiej złożyć cv bez względu na to czy są oferty pracy w tej firmie czy też nie. Zapewnić Cię mogę na 200 %, iż wynagrodzenie jest na czas , sama przebywam na macierzyńskim i co miesiąc na koncie 7 mam pieniążki. Musze jeszcze odnieść się do nagonek na koleżankę K z Morskiej bo nóż w kieszeni mi się otwiera , pracowałam z koleżanką dwa lata i bzdurą jest to że rozmawia i nie wykazuje się w pracy. zasuwa tak samo jak pozostałe dziewczyny a nawet bym powiedziała że odwala najgorszą robotę jaką są zamówienia bo na prawde utrafić z ilością towaru jest ciężko., wiem bo trzy lata w tej firmie pracowałam. Jesli prowadzi jakieś rozmowy to są to rozmowy prowadzone na temat znajdujących się produktów, prosze mi uwierzyć czasami klient jest tak wymagający że chce znać dokładny skład danego ciasta itp. Z kolei inny klient przychodzi wygadać się ekspedientce i takiego też trzeba wysłuchać. Praca na Morskiej nie jest lekka ponieważ jest duży przemiał klientów. Pozdrawiam zwłaszcza zawistnych ludzi ;)

limee
@Angie

Widze Andzela nie możesz żyć bez Konkola, nie pozdrawiam

@limee

A ja pozdrawiam wszystkich zawistnych, i prosze nie robic błędów w moim imieniu ;)

@limee

Gosc
@Angie

Na Morskiej ale gdzie we Władku?? ? Bo jeśli we Władku to przemiał wczasowiczów trwa tylko 2 miesiące.

A ja chciałbym zwrócić na coś innego uwagę: na to jak właściciele traktują swoich pracowników. Szefostwo jednych traktują lepiej a innych gorzej. Zwłaszcza szef. Kiedyś można było z nim pozartowac, porozmawiać, jak swój z swoim a teraz strach się odezwać a broń Boże mieć inne zdanie - szef wie najlepiej i zawsze ma rację. Najbardziej boli ze zostajesz w pracy 2 h dłużej a masz swoje plany i rodzinę a szef nawet dziękuję nie powie tylko "obciążyć"... nie pamiętam kiedy szef podziękował za cokolwiek. Inni mogą więcej bo szef ich faworyzuje i to naprawdę boli - tak po ludzku. To boli ze z jednymi żartuje a innych ma za złodziei...

Zofia

A ja jestem oburzona obsługa w Państwa sklepie na Myśliwskiej. Na litość boska ! Pracują tam same niemiłe Panie które nie mają szacunku do pracy i do klienta. Bardziej są zainteresowane długością i wyglądem swoich sztucznych paznokci . Bardzo proszę jako wierny klient o interwencję, a jak czytam to widzę, że to już kolejna negatywna uwaga dotycząca personelu na tym sklepie. Myślę że szefostwu zależy na tym aby klienci nie odchodzili, a mój mąż osobiście zwracał kierownikowi sklepu uwagę na temat obsługi.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia cukiernia Konkol - Karwia

• Jak się pracuje w Piekarnia cukiernia Konkol?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia cukiernia Konkol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia cukiernia Konkol?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia cukiernia Konkol?

Kandydaci do pracy w Piekarnia cukiernia Konkol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia cukiernia Konkol
  • Złota 50