Opinie o Piekarnia cukiernia Konkol w Karwia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Piekarnia cukiernia Konkol. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia cukiernia Konkol o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia cukiernia Konkol w Karwia

Klient niezadow

Konkol to (usunięte przez administratora), Pieczywo dmuchane, zwykła przemysłówka. Rewelacyjne pieczywo wg starych receptur tylko piekarnia Minkowice i piekarnia tradycyja. Idźcie z Konkola do piekarni Minkowice na nauke i nauczcie się piec pieczywo jak za dawnych lat. Gęste smacznie i długo świeże. Konkol zero jakości to porażka.

Obostrzenia.

Czy panie pracujące w Rumi na ulicy gdańskiej są zwolnione z obowiązku noszenia maseczek w pracy tj w sklepie ? Ja rozumiem że są wypudriwane umalowane, ale je też dotyczy noszenie maseczek po drugiej stronie lady. Podobnie na ulicy pomorskiej.

Klient
@Obostrzenia.

Wasze wyroby to totalne badziewie. Zwykła przemysłówka i niska jakość z cukrem nawet w zwykłym chlebie. Kupują tylko proste ciemniaki którym bez różnicy co jedzą aby tanio.

Gabi Nowy wpis

Widziałam, że wczoraj wrzucono ofertę na mój rejon w ekspedientki do piekarni. Opis jest tak krótki ze aż tu przyszłam. Jak wy macie w końcu z tymi umowami? jest napisane w typie umowy, że dają zlecenie, a jak czytam opis to piszą, że piekarnia zatrudni eksponentkę na stałe. Tam o okres próbny chodzi z tym zleceniem?

Czyli na co patrzą podczas rozmowy? pojawiła się wcześniej opinia o tym, że maja napływ dużej liczby CV więc zastanawiam się na podstawie czego tak ostatecznie wybierają kandydata? chce iść na piekarza, w tym przypadku to krótka rozmowa i od razu idziesz na dzień próbny?

10 lat kupowalem Nowy wpis

chlebek zwykły niestety jest smietnikiem juz teraz chleb nie nadaje się do jedzenia nawet tego samego dnia jest smuerdzacy czuć kwas i nie tylko nie polecam juz

Tu naprawdę występuje tak duża selekcja piekarzy jak jedna Pani opisała? Spływa dużo CV? To czego wymagają by można było chociaż przyjść na dzień próbny? jest teraz taki? Jak wdrożenie wygląda?

Sprzedawca

Telefoniczna

1)Czy jestem dyspozycyjna ? Traktowanie kandydata jak śmiecia, rozmowa, mówisz czy jesteś dyspozycyjna, jesli tak to masz pracę, jeśli powiesz, ze wolisz weekend wolny to nie masz pracy. Proste jak budowa cepa... NIE POLECAM .

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Piekarnia cukiernia Konkol?

Natalia

25 minut stałam na korytarzu i czekałam aż ktoś przyjdzie. Miłe to nie było. Pytania standardowe, nawet miła rozmowa. Pani wzięła mój numer i zadeklarowała, że do mnie zadzwoni i sama określiła termin. Nie zadzwoniła, ja się przytomniałam i dostałam informacje, że mam się uzbroić w cierpliwość bo nagle dostali dużo cv....i ze oddzwoni- to było 2,5 mca temu, ale niesmak pozostał i złe wrażenie.

Widzę podane niedawno zarobki kierownika piekarni. 7,000 zł to będzie jak na razie max? A możecie mi napisać jak się pracuje na tym stanowisku? czy te kwoty są adekwatne? Jaki zakres obowiązków wychodzi w praktyce?

Ulka

Od czego zależą zarobki piekarza? Pytam, ponieważ w ogłoszeniu, które wystawili, pojawiły się widełki aż 4500-7000 tysięcy, a to przecież spory przedział. A Wy jak zarabiacie? Od czego to może zależeć? Ciekawe, najpierw pomyślałam, że może chodzi o doświadczenie, ale nie chcę zgadywać w sumie.

Piekarz
@Ulka

7000 zarabia kierownik piekarni.Pracownik zarabia 4500 po sezonie kiedy roboty jest mniej .Natomiast 5000 w sezonie pracując od 10 do 12 godzin

Dominika

Chciałabym dopytać o posade Ekspedientki. Właśnie szukają kogoś w internecie. Niech ktoś opowie więcej o tym zajęciu, a najbardziej to jestem ciekawa, tej pracy do 19.00 bo tak napisali w ogłoszeniu. To o której zaczyna się tę zmianę, skoro do tej godziny jest praca?

Laura
@Dominika

Jak w piekarni idzie się na 5 do pracy

Malwina
@Laura

5 dni z rzędu czy jak? W jednym ogłoszeniu dla mechanika maszyn oraz urządzeń gdy szukali chyba na cztery wakaty to było napisane, że to praca na trzy zmiany. To ilu mechaników robi na takiej jednej? I ile teraz się na tym stanowisku zarabia skoro z rok temu było to od 32 do 38 zł brutto?

Natala

Widziałam tutaj w komentarzach, że piekarz może zarabiać nawet do 8 tysięcy ( ponoć tak mieli w ofercie pracy napisane). A mogę wiedzieć w jakich godzinach pracuje piekarz? Czy ma stałe godziny pracy?

MIKI

Niestety to było pyszne pieczywo - zamieniło się w (usunięte przez administratora) i dwa metry mułu - nie polecam!!!

Obostrzenia.

Xxx
@Obostrzenia.

A Pani jak boi że się zarazi to może Pani kupować zakupy przez internet.

Nila

Dokładnie ,, takie mamy przepisy a nie zakładając maseczki nie szanuje się innych.

Honorata
@Nila

Ale bzdury gadacie :D Może nie mogą nosić?

As
@Obostrzenia.

To wszystko to kłamstwo nie ma żadnego virusa tylko kogoś wkręcają

Wanda

A nadal trzeba nosić? Już trochę czasu od pandemii minęło. Są jeszcze jakieś środki bezpieczeństwa czy wszystko jest jak wcześniej? Co z pracą zdalną, jest taka opcja?

Klient

Klient niezadow

Jak wygląda ścieżka kariery w Piekarnia cukiernia Konkol? Czy trudno jest zdobyć awans?

Dominika

Szukam info o pracy Piekarza w firmie, bo mam brata, który szuka takiej posady. Jest napisane w aktualnej ofercie, że kasa to 4000 - 8000 zł na miesiąc. Czy ta kasa zależna jest od wielkości doświadczenia i wtedy jak się ma je np. 10 lat, to dostaje się większą kasę? Jak to wygląda z tymi widełkami?

Lola

Skład pieczywa niestety pozostawia wiele do życzenia,szkoda że na Pomorzu wszędzie na każdym kroku tylko ta piekarnia,już naprawdę Hert jest bardziej wartościowy,może najwyższy czas trochę pozamykać interesu żeby zrobić miejsca dla lepszych piekarni,a karmienie ludzi takim śmieciowym jedzeniem powinno zacząć być bardziej obserwowane,dosłownie ani jednej bułki bez cukru w składzie(mówimy o zwykłym pieczywie,nie słodkim),pełno E,i innego szajsu, przykro mi że nad morzem tylko takie badziewie

Blondi
@Lola

Szanowna Pani Lolu nikt nie każe kupować Pani pieczywa u Konkola , może Pani iść gdzie indziej gorzkie żale niech sobie Pani w kieszeń schowa, nikogo nie interesuje Pani opinia na temat pieczywa od Konkola.Boli Panią że Konkol wygryzł konkurencję? Widocznie jest najlepszy na całym Pomorzu bo nie tylko konkurencja poszła w krzaki ale Konkol zyskał więcej stałych klientów którzy chwalą sobie pieczywo z tej a nie innej piekarni.Droga wolna skoro tak Pani chwali Herta to proszę kupować u Herta. Całe szczęście że takich klientek jak Pani Pani Lolu jest nie dużo Nie pozdrawiam

Baracus
@Blondi

Witam ten portal właśnie służy do wylewania żali, niestety Konkol zdominował pomorze, ale długo to nie potrwa bo jakość ich wyrobów jest tragiczna. Wygląda na to, że z ilość i wielkość nie idzie w parze z jakością.

Baracus

No to właśnie dałem opinie o byłym pracodawcy

Marco
@Lola

"Nad morzem tylko taki badziew"? - z tym że pieczywo z Konkola to badziew oczywiście się zgodzę ale również można zakupić przepyszne pieczywo z Minkowic

Daro

Piekarnia Myśliwska obsługa to tragedia tak tu jeszcze nie było Ukrainki bez języka bułki kajzerki to min lub nie wypieczone

Czy w firmie Piekarnia cukiernia Konkol można pracować zdalnie?

Stupid

Tak można, pięć bułki przez internet

Katarzyna
@Stupid

Hm, może pyta się o księgowość, co za robota księgować zdalnie? Zamiast się wyzłośliwiać z błędami to napisz lepiej ile cukiernik zarobi za miesiąc? Może bym zmieniła pracę :)

Pewnie, że tak! Musisz tylko posiadać przyłącze elektryczne 3 fazowe. Dostajesz wtedy piec i pieczesz w domu. Kierowca nad ranem odbiera. Musisz mieć więc też budzik.

Dominika

Hahahah no tak, jako piekarz to nie za bardzo zdalnie. Ale są chyba jakieś posady administracyjne, np. w dziale kadr, marketing, administracja. Tutaj jest taka opcja zdalna lub hybrydowa? Są takie stanowiska w ogóle czy tu raczej nie ma takich miejsc pracy?

Sprzedawca

Witam . Piekarnia cieszy się dobrą opinią wyroby zwłaszcza cukiernicze są na wysokim poziomie. Ale muszę napisać coś od strony sprzedawców ze sklepów .. kierowca który jeździ na terenie gminy Gniewino pan Mariusz O. Zachowuje się tak jakby nic go nie obchodziło, jest odpychający dla osób które niestety muszą z nim współpracować. Bywa bezczelny, arogancki, i nie słucha tego co się do niego mówi, czasem gdy ma swój lepszy dzień podchodzi do współpracy na poważnie, ale tych dni bywa coraz mniej . Może przeczyta tą opinię ktoś, kto w końcu zainteresuje się swoim pracownikiem i jego podejściem do pracy ???? A co do wiarygodności mojego wpisu.. zawsze można obdzwonić kilka sklepów i sprawdzić czy to co tu pisze jest zgodne z prawdą ..

Hahah
@Sprzedawca

Nie tylko na sklepach niestety jak przyjeżdża po towar to zachowuje się tak samo , ktoś powinien mu utrzeć nosa bo zachowuje się jakby to on był najważniejszy

Pracował ktoś z Was jako Piekarz w firmie Piekarnia cukiernia Konkol? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Dhsia

Nie ma żadnej rekrutacji pracownik powinien być zdrowy , silny i wydajny

Wanda

Cześć, prawda to z tą zmianą lokalizacji? Ktoś o tym wspominał w komentarzu. Myślicie, że będą zbierali zupełnie nowy zespół albo dobierać nowych ludzi czy raczej pracownicy też się przeniosą, jeżeli to prawda?

@Wanda

Prawda że zmiana lokalizacji , ludzie ze starego (usunięte przez administratora) przejdą na nowy (usunięte przez administratora) :D

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia cukiernia Konkol - Karwia

• Jak się pracuje w Piekarnia cukiernia Konkol?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia cukiernia Konkol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia cukiernia Konkol?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia cukiernia Konkol?

Kandydaci do pracy w Piekarnia cukiernia Konkol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia cukiernia Konkol
  • Złota 50