Opinie o Piekarnia cukiernia Konkol w Karwia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Piekarnia cukiernia Konkol. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia cukiernia Konkol o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia cukiernia Konkol w Karwia

Pracował ktoś z Was jako Piekarz w firmie Piekarnia cukiernia Konkol? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Dhsia

Nie ma żadnej rekrutacji pracownik powinien być zdrowy , silny i wydajny

Wanda

Cześć, prawda to z tą zmianą lokalizacji? Ktoś o tym wspominał w komentarzu. Myślicie, że będą zbierali zupełnie nowy zespół albo dobierać nowych ludzi czy raczej pracownicy też się przeniosą, jeżeli to prawda?

@Wanda

Prawda że zmiana lokalizacji , ludzie ze starego (usunięte przez administratora) przejdą na nowy (usunięte przez administratora) :D

Wczasowicz

Ostatnio będąc na urlopie usłyszałem że piekarnia się przenosi. I stąd moje pytanie w całości czy będzie coś robione na miejscu tj w karwii??

Czy w Piekarnia cukiernia Konkol zatrudniani są obcokrajowcy?

Basia

Tak zatrudniani są obcokrajowcy.Bardziej obcokrajowcy niż Polacy tak że śmiało zapraszamy????

BIURO POŚREDNICZE PRACY
@Basia

iLE GODZIN DZIENNNIE PRACUJECIE, ILE BRUTTO PŁACICIE NA GODZINE, CO Z NADGODZINAMI JAK PŁATNE W DNI POWSZEDNIE, CO Z NIEDZIELAMI CZY STAWKA X2 I CZTERY GODZINY MAX ZGODNIE Z PRAWEM, CO Z UBRANIEM I OBÓWIEM ILE TRWA PRZERWA CO Z ŚRODAMI CZYSTOŚCI, JAKIE WYMAGANIA WZGLĘDEM ZNAJOMOŚCI JĘZYKA I WYKRZTAŁCENIA I CZY POMAGACIE W ZNALEZIENIU ZAKWATEROWANIA ITD.

,,,,,
@BIURO POŚREDNICZE PRACY

I jeszcze co ,,,,loty na księży????

@,,,,,

Masz racje. Trochę z dużo tych pytań :) A tak serio to praca jest na dwie zmiany? Grafik dla studenta jest w miarę przyjazny? Można elastycznie ułożyć godziny pracy?

Sprzedawca

Telefoniczna

1)Czy jestem dyspozycyjna ? Traktowanie kandydata jak śmiecia, rozmowa, mówisz czy jesteś dyspozycyjna, jesli tak to masz pracę, jeśli powiesz, ze wolisz weekend wolny to nie masz pracy. Proste jak budowa cepa... NIE POLECAM .

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Wczasowicz

Kiedy w kawii przestanie ,,SMIERDZIEC ,, Konkolem. Wieczorem nie da się otworzyć okna. Zamiast świeżego morskiego powietrza i lasu czuć pieczone pączki. Czego oni tam muszą używać do produkcji że tak ,,jedzie,,,, można to porównać do smrodu z Szadułek. To nie jest normalne. Gdzie ochrona środowiska, sanepid. Wiadomo nikt z tym nic nie zrobi. Pieczywo mają swoje w Biedronce pod zmieniona nazwa,, piekarnia dla ciebie,, tak się nazywa. Tym chlebem następnego dnia można gwoździe wbijać i bułkami,,, które są z ciasta głęboko mrożonego... .

Oop
@Wczasowicz

Bo jest prawdziwa

Zawiedzeni

Każde wakacje zaczynaliśmy od dużej porcji przepysznych ptysi, a w tym roku kompletny zawód, w żadnej cukierni nie ma PTYSI !!!. ŻĄDAMY PRZYWRÓCENIA SPRZEDAŻY PTYSI!!!

Hela

Witam jaka stawka godzinowa na produkcji??

Jaka umowa obowiązuje w Piekarnia cukiernia Konkol podczas okresu próbnego?

as

zlecenie

Klientka

Byłam dziś w waszym sklepie przy Polo we Władysławowie i doznałam szoku. Panie wkładały wszystko bez rękawiczek. We wszystkich sklepach dla klientów zaraz przy wejściu wiszą rękawice, panie sprzedające chodzą w maseczkach. A tu coś takiego. Jak można tak lekceważąco podchodzić do klienta! To karygodne.

@Klientka

Witam, chodzę do tego sklepu często no oczywiście teraz mniej bo jest taka sytuacja a nie inna, i jeszcze się nie spotkałam żeby ekspedientki podały mi towar bez rękawiczek.Ogolem lubię tam chodzić bo dziewczyny są zawsze usmiechniete i jest fajna atmosfera,widocznie nie widziałaś u nich rękawic bo są przezroczyste hi hi.

@Klientka

A pani jak była przygotowana aby zadać o ekspedientki wymaga się od pan a przychodzą ludzie do sklepu nie potafia nawet rąk zdezynfekować i ubrać rękawiczek a przypominam że panie za lada są na 1 Lini ognia

Jprdl
@Klientka

No naprawdę trzeba było gwardie narodową wezwać... Księżniczko

Beata
@Klientka

Ludziom to już odbija niedługo to będziemy w kombinezonach chodzić ???? Dla mnie obsługa na najwyższym poziomie.

Alalala

Firma konkol (usunięte przez administratora) swoich pracowników. Pensje każdego miesiąca są inne tłumacząc się system. Od tego są ludzie, aby nadzorowali system i dbali o dokładne rozliczenia każdego pracownika. Mimo pracy w każdy weekend brak jakichkolwiek dodatków. Jak już coś dodają to gdzieś indziej zabierają i pensja w ogóle nie rośnie. Mają ludzi za (usunięte przez administratora) na każdym kroku.

Zuza

Jakiś czas temu kupowałam bezy w jednej bezie około 5 kawałeczków po skorupkach ,myślę se czasem tak bywa .3 dni póżniej to sam .Rozmawiam z kolezanką ona podobnie.Dziś 3 miesiace później naszło mnie na naleśniki z kremem (kupiłam 4) i co dalej resztki skorupek. Odruch wymiotny wydana kasa poraz kolejny .Nie polecam i będę odradzać znajomym kupowania ciastek w tych sklepach .

Wiecie czy Piekarnia cukiernia Konkol udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ktoś

????????????

Kazik staszewski

Oczywiście, możesz zagniatac ciasto przez SMS i wypiekać laptopem

Zdziwiona

Nie

Mała

Tak udostępnia

Atylaz

Pracownicy bardzo mili, próbujący uporać się z drzwiami (usunięte przez administratora) drze się i wyzywa na około przechodniów rejestracja gpu63c7

Klient

Nie mam nic do waszych wypieków ale obsługa naW.P.w tym małym sklepiku jest fatalna.Niektóere dziewczyny są arogancki e i zachowują się jakby pracowały za kare.

Turysta

Pieczywo super sklep ładny tylko strasznu skwar i ukrop klima niby jest tylko nie działa i kto to widział włączać klimę przy otwartych drzwiach żenada.

Iwona

W jakim trybie pracuje się w Piekarni cukierni Konkol? Ciekawi mnie, po ile godzin się pracuje w tym miejscu oraz jak wygląda grafik - czy jest elastyczny, czy też z góry jest wszystko ustalone. Napiszecie mi coś więcej?

Emilia

Dziś po południu otrzymaliśmy nadmuchane, puste w środku bułki! Skandal! Szkoda, że do torebki zajrzałam dopiero w domu. Już nigdy więcej!

ABC
@Emilia

Hahahaha wszystkie produkty sa pieczone w piecach nie dmuchane ani pompowane. Ludzka tępota jest taka porażająca

Angel

Witam Pracowałam w tej firmie jakieś 3 lata kilka lat temu i czytając te komentarze mam wrażenie że chyba to była inna cukiernia. Pracowałam na trzech punktach Gdynia, Wejherowo, Chwaszczyno i zgrzeszyłabym gdybym coś złego powiedziała o kierownictwu, Pani Asia, Mariusz czy Piotr przeważnie zawsze rozwiązywali problem po jednym telefonie. Ktoś pisze że prosić się trzeba o wkręcenie żarówki, halo trochę organizacji i samodzielności wkręć ją sama to przecież nie żadna filozofia a zawracanie kierownictwu przysłowiowego tyłka takimi pierdołami jest nie na miejscu. Ktoś tu nazwał Pana Mariusza (usunięte przez administratora) znaczenie tego słowa zupełnie nie pasuje mi do tej osoby ( (usunięte przez administratora) to człowiek ordynarny, grubiański, nieokrzesany, niekulturalny, prostak, gbur, prymityw), to tak w kwestii wytłumaczenia znaczenia tego słowa. To prawda że czasami pracowało się 12 godzin ale uprzednio ktoś z kierowników mnie o to prosił czy mogę, nie było musisz. To fakt jedynym minusem było to że przez 3 lata pracowałam na umowę śmieciową ale zatrudniając się uzyskałam informację od Pani Asi że w tej firmie pracuje się na umowę zlecenie, dlatego nie mogłam mieć do nikogo pretensji. To prawda że atmosfera na sklepie bywała czasami nieznośna ale tam gdzie pracują wspólnie kobiety będą zawsze zgrzyty. To prawda że czasami był też problem z urlopem ale zawsze można było dogadać się z dziewczynami pracującymi wspólnie na punkcie i ułożyć tak grafik że każda urlop miała. Czy aż tak zmieniła się atmosfera w tej firmie ? Bo faktycznie strach się tam zatrudnić.

Była pracownica
@Angel

andzela już tyle czasu nie pracujesz (usunięte przez administratora).. masakra dziewczyno

Angel
@Była pracownica

Była pracownico nie zdążyłam przeczytać co napisałaś ale po co robić masakrę i kontynuować temat ????

Była pracownica
@Angel

Po co dalej slodzisz Mariuszowi. Już nic tym nie ugrasz jak kiedyś. Nooo chyba że wrócić chcesz

Zdziwiona

Przestan pisac brednie

Xyz

Kupuję w tej piekarni codziennie bułki i chleb i niestety chyba zrezygnuje, ponieważ bułki robicie coraz mniejsze a cena z dnia na dzień jest coraz wyższa przed wczoraj było 79gr a dzisiaj już 97gr. Będziecie tracić klientów. Niech cena ma się do jakości i wielkości. A u was im cena wyższa tym bułka mniejsza. Nie polecam.

Aster

Jeżeli chodzi o obecna sytuację w piekarni (Gdynia) w czasie pandemii, to mam jednak negatywne spostrzeżenia. Panie ekspedientki bez maseczek lub z maseczkami na brodzie. Jeżeli wchodzi klient, który nie dezynfekuje rąk, to wydaje mi się, że panie powinny zwrócić mu uwagę. Nie ma tak hektarowych powierzchni, żeby nie były w stanie tego zauważyć. Co do pieczywa. Chleb razowy ze słonecznikiem ok. Bulki kupione rano, wieczorem twarde jak kamienie.

@Aster

Ekspedientki nie sa od zwrac nia uwagi klientom, zeby dezynfekowali rece, to juz jest wkraczanie w sfere prywatna i wolnosci drugiego czlowieka, trzeba byc (usunięte przez administratora) , zeby komus nakazywac to robic, kazdy wie co robi i odpowiada za siebie, a maseczki sa bezprawne i zbyteczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia cukiernia Konkol - Karwia

• Jak się pracuje w Piekarnia cukiernia Konkol?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia cukiernia Konkol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia cukiernia Konkol?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia cukiernia Konkol?

Kandydaci do pracy w Piekarnia cukiernia Konkol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia cukiernia Konkol
  • Złota 50