Opinie o Piekarnia cukiernia Konkol w Karwia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Piekarnia cukiernia Konkol. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia cukiernia Konkol o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia cukiernia Konkol w Karwia

Jhdhddhj

Pracowałam w tej firmie i spro się nawidziałam i mogę dodać że kierownicy robią co chcą grafik układają tylko pod siebie nie patrzą na to że komuś nie pasuje jakas zmiana mają to totalnie gdzieś zamiast praca trzy zmianowa wygląda to tak że 3 tyg jedna zmiana np popołudnie potem tydz inna i znowu 3 tyg nocek chore.Życia prywatnego wgl nie ma. Do tego (usunięte przez administratora) wgl nie szanuje Kobiet sama doświadczyłam tego na własnej skurze i nie byłam jedyna na której się mści..

Eklerka

Opinia dotyczy " (usunięte przez administratora)bo tak się tytułuje. Jest człowiekiem, który nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Nie potrafi ułożyć grafiku. Nie liczy się z pracownicami,jakby nie dostrzegał, że każdy ma swoje plany, zobowiązania ,a ułożenie grafiku na dwa tygodnie przez tego pana przerasta jego kompetencje. Nie szanuje pracownic,potrafi zmieniać grafik z dnia na dzień,albo podać na ostatnią chwilę. Ciekawe czy kierownictwo wie, że ma tak fatalnego pracownika.

jadhfafa

pracownicy sa pod wpływem alkoholu nie raz widziałam, gdzie w autobusie pili piwo szli do sklepu po 4 paka i szli na piekarnie... przeciez to chore sami alkoholicy tam pracują

Niezadowolona zobsłu

Wyroby są przepyszne. Zawsze znajdzie się coś na co mam ochotę i zaspokoi moją ochotę na coś słodkiego. Ale obsługa sklepu w Czerwonej Torebce Koszalin ul. Poprzeczna to już osobny temat. Zatrudnione tam panie to najbardziej ponure, niemiłe, wręcz wredne osoby od czasów sklepów GS. Przez chwilkę była tam jedna cudowna ekspedientka ale chyba ją zagryzły na zapleczu, jak klienci rozpływali się nad jej uśmiechem i miłą obsługą. Czy te panie opracowują tam wyroki? Zróbcie coś by nie psuły wizerunku firmy, bo Wasze wyroby same się nie sprzedają, a może to jakieś rozwiązanie??? Pozdrawiam osoby pracujące wyrabiają pyszne ciasta.

Sprzedawca

Telefoniczna

1)Czy jestem dyspozycyjna ? Traktowanie kandydata jak śmiecia, rozmowa, mówisz czy jesteś dyspozycyjna, jesli tak to masz pracę, jeśli powiesz, ze wolisz weekend wolny to nie masz pracy. Proste jak budowa cepa... NIE POLECAM .

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Amadeusz

Wysokość zarobków to bardzo indywidualna sprawa i na forum nikt nie poda takich informacji.

ciastko

Witam czy mogli byście mi podać jak kształtują się zarobki pomocnika piekarza jakie są dodatki premie nadgodziny dodatki za nocki jak to wychodzi finansowo . Dzięki .

Nieładnie..

O ile mi wiadomo ten portal ma na celu wyrażenie swojej opinii na temat PRACODAWCY, a nie na temat "KOLEŻANEK".. nieładnie..

Wezme

@Była pracownica

Tak

Była pracownica
@Premium Osowa

Masakra. Nic dziwnego ze ma umowę

Tola

Tylko znajomosci i kasa ratuje byt tej piekarni na rynku,afery typu prezerw...tywy w bułkach zostaly zamiecione pod dywan i jeszcze te sprawy z prochami synalków (usunięte przez administratora)to już żenada,pół piekarni jest już uzależniona,total.syf!dobrze że już tam nie pracuję.

Mała

alaliterska przestań czepiać się Konkola i jego firmy,nie podoba Ci się chleb? to kupuj gdzie indziej nikt nie zmusza Cię do tego abyś tam kupowała pieczywo.Na szczęście jest więcej zadowolonych klientów którzy nie narzekają

alaliterska

WSTYD dla takie firmy chleb od długiego czasu coraz gorszy, same dziury ,widac ze nie zalezy firmie na dobrej opini, moi goscie zrobili zdjęcia podziurowianowego chleba niech oglądają inni jaki chleb piecza firma KONKOL,

Natalia

Chleb jaki sie kupuje w piekarniach Konkol jest coraz mniejszy i coraz drozszy. Do tego dziwne praktyki podnoszenia cen w niedziele. Tracicie kolejnego klienta. Moje sugestie dla Piekarnia cukiernia Konkol: Mniej oszustwa i chytrosci a wiecej pokory i uprzejmosci do klienta

Hophop

Utratą pracy ? Z tego co wiem to ludzie cieszą sie , że dali wypowiedzenie w tej firmie.

Expracownik

Pracowałem w tej firmie . Niestety nie polecam nikomu . Pracownicy są okropni każdy skarży na każdego . Ludzie tam zamiast zająć się swoją praca interesują się innymi . Chodzą i szukają do czego się przyczepić piszą skargi .. Jak człowiek ma się czuć tam dobrze ? Dlatego bez zastanowienia zmieniłem prace

Leszek

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może podpowiecie coś co będzie pomocne?

Wiktor

Myślę, że byłoby dużo lepiej pracować gdyby każdy zajął się swoją pracą a nie szukaniem sensacji!!!

Joanna

@Nena, każda opinia zawsze będzie subiektywną oceną. Każdy z pracowników ma inne priorytety i wymagania względem pracodawcy. Zdarza się, że pracownicy udzielają się na forum po kilka razy. Może warto przekonać się samej i po prostu aplikować, albo zapytać bezpośrednio w Piekarni o warunki pracy?

nickowa865
@Joanna

Aplikować bezpośrednio ? Najpierw zapytają czy ktoś z rodziny pracuje, jeśli tak to porozmawiaja, jeśli nie to twierdzą, że się odezwę, ale niestety tego nie zrobią. Nie masz znajomości ? jesteś nikim

byłypracownik
@Joanna

Inne priorytety? Stała praca, umowa o pracę, uczciwa stawka, szefostwo, które jest wyrozumiałe i GRZECZNE w stosunku do pracowników, miła atmosfera w pracy, chęć dawania z siebie jak najwięcej, by szefostwo mogło to docenić i przyjazne stosunki z klientami bez WSTYDU, jednocześnie praca w JEDNYM miejscu, normalny, cały etat, nie dwa - czy to są złe priorytety? Nie wydaje mi się. Priorytetami Waszej firmy jest dojenie z pracowników ile się da, chamskie podejście, czepianie się o WSZYSTKO i nie szanowanie czyjegoś zdania ani czasu i poświęcenia. To chyba WASZE priorytety są jakieś chore. I jak widzę Twoim priorytetem Joanno jest wertowanie gowork jako samozwańczy administrator. Jesteś kierownikiem Konkola, masz pod sobą wiele sklepów, zajmij się swoimi podwładnymi zamiast marnować tu czas na gadanie głupot i robienie z siebie idiotki.

były pracownikk na szczescie
@byłypracownik

100% sie zgadzam, mydlenie oczu a firma sie sypie. Jeszcze ci synalkowie włascicieli co sie maja za nie wiem kogo lenie smierdzace by sie wzieli jeden z drugim za prawdziwa prace na produkcji to nie byly by prochy w głowie

Joanna

@Ekspedientka Rozumiem, dziękuję. Czy mogę spytać o to, na jakim stanowisku jesteś zatrudniona konkretnie w firmie Konkol oraz jakie są Twoje warunki zatrudnienia? Będę wdzięczna. @Pracoownica A czy możesz powiedzieć, jaka umowa jest oferowana na początku współpracy z firmą? Ponadto, czy jeśli jest to któraś z umów cywilnoprawnych, to czy istnieje możliwość potem przejść na umowę o pracę?

Ekspedientka
@Joanna

Pracuję na stanowisku sprzedawca. Umowa o pracę. Dodam, że podstawą jest szanować swoja pracę a na pewno zostanie to zauważone i docenione.

byłaekspedientka
@Ekspedientka

zauważone i docenione?! hahaha Chyba pracowałam w zupełnie innej firmie

ha
@Joanna

ooo i już będzie podwyżka za lizanie dupyyyy

Joanna

@pracownik, czy przed przyjęciem do pracy pracodawca przedstawił Ci warunki pracy? Czy wiedziałeś ile będziesz zarabiał? Może warto bezpośrednio porozmawiać z szefem firmy, czy próbowałeś? Jak odniesiesz się do uwag klienta firmy Piekarnia cukiernia Konkol. Napisał on, że nie jest zadowolony z jakości i smaku chleba. Czy zgadzasz się z jego opinią?

ex
@Joanna

Nie da się na rozmowie o pracę stwierdzić czy dana stawka jest adekwatna czy nie. Po jakimś czasie pracy dopiero ma się pełny obraz obowiązków i tego czy stawka jest adekwatna do wykonywanych czynności, poziomu stresu w miejscu pracy itd. Takie teksty, że na rozmowie była mowa o stawce są żenujące. Szczególnie, kiedy pracuje się pod takimi kierownikami jak Mariusz czy Pani. Pan Piotr był chyba najbardziej empatycznym kierownikiem mimo, iż srogim. Z Panią kompletnie nie dało się rozmawiać czy załatwić czegokolwiek, traktuje Pani ludzi z góry, jak jakiś ograniczonych umysłowo a Mariusz jest po prostu c.h.a.m.e.m. Nawet mój nowy szef, który przez jakiś czas zamawiał od Was ogromne ilości chleba po rozmowach z Panią stwierdził, że jest Pani paskudną osobą.

Joanna

@ławeczka, mobbing to bardzo mocne oskarżenie, czy rzeczywiście odnosisz wrażenie, że sytuacja panująca w firmie jest aż tak zła by można było użyć właśnie tego sformułowania odnośnie sytuacji jaka panuje w Piekarni Konkol? Przytoczę tu definicję mobbingu w celu rozstrzygnięcia sprawy - Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.

bla
@Joanna

traktowanie pracownika jak śmiecia lepiej brzmi?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia cukiernia Konkol - Karwia

• Jak się pracuje w Piekarnia cukiernia Konkol?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia cukiernia Konkol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia cukiernia Konkol?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia cukiernia Konkol?

Kandydaci do pracy w Piekarnia cukiernia Konkol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia cukiernia Konkol
  • Złota 50