Opinie o Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA w Kanie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA w Kanie

Asd

Po roku ciężkiej pracy na trzy zmiany w systemie 4 brygadowym... uwaga... podwyżka na koniec roku 50zl brutto. Gratulacje :-) Jest Pan b. Dobrym pracownikiem przed Panem nowe wyzwania nowe progi do osiągnięcia a za rok na spotkaniu może będzie lepiej. Nie ma co liczyć na kokosy w tej firmie jako pracownik produkcyjny lub fabrykant. Praca bardzo odpowiedzialna a zarobki wogole nie adekwatne. Także jeśli masz 18 lat jyz teraz idź tam do pracy to może w wieku 30 lat wyciągnie 4,5-5 tys netto ( z dodatkiem nocnym i za 4 brygady) Powodzenia.

Elektryk
@Asd

Firma to jeden wielki,,GANG,, (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)i nikt mi nie powie ,że tak nie jest! Nie ma się do kogo zwrócić jak jest problem ,osoby które prowadzą linie nie chcą uczyć nowych albo robią to z wielką łaską i tak nie przekazują swojej wiedzy innym uważają ich za (usunięte przez administratora) Taka osoba jest 2 może 3 miesiące i WYPAD ,bo się nie nadaje ,bo jest za tępa itp.Jeśli wcześniej oczywiście sama nie zrezygnuje,bo jest (usunięte przez administratora)!!! To straszne, że jest tyle szkoleń jak to piszecie o BHP itp.i co z tego powinny być tam szkolenia o kulturze dobrego wychowania o szacunku do innych,bo (usunięte przez administratora) tam się roznosi ,ludzie przychodzą zarabiać na CHLEB i odchodzą ,bo nikt nie pozwoli sobie na takie traktowanie i nikt na nie zresztą nie zasługuje ,żeby go traktować jak śmiecia i kogoś gorszego,to właśnie ci co odchodzą są wartościowi i może by docenili pracę i na pewno zmienili wizerunek firmy ,bo to ludzie tworzą atmosferę dobry przykład i pomoc dla innych.Tam jednak tego nie ma (są tylko nieliczne jednostki) Ludzie odchodzą ,bo nie wytrzymują psychicznie i nie chcą zarazi się tą złą energią a reszta jak juz wcześniej było wspomniane to ,, nie nadają się (usunięte przez administratora),TŁUMOKI ITP.,, Szkoda ,że taka Duża Firma mająca markę i niby ciesząca się dobrą opinią nie interesuje się tym kogo zatrudnia i co się dzieje w jego Firmie :)

JAN

Lubię atmosferę w Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA za: pracownicy są zobligowani do ścisłego i absurdalnego przestrzegania BHP, inaczej kara, utrata premii miesięcznej i rocznej, samo prawdopodobieństwo spowodowania wypadku skutkuje utratą premii. Przepisy te natomiast nie są respektowane przez służby BHP, szczególnie szefa tej komórki, na co często zwracali uwagę pracownicy podczas cotygodniowych krótkich odpraw poświęconych zasadom produkcji i BHP

Heniek

Może podpowiecie czy firma potrzebuje pracowników?

@Zibi @Kaz forum dotyczy pracy w firmie Kosmepol, a Wy piszecie o innej firmie. Proszę swoje uwagi na jej temat kierować w odpowiednio przypisanym do tego wątku. Czy ktoś z użytkowników mógłby odpowiedzieć na pytania użytkownika o nicku @100? @Stella Z jakiego źródła i co dobrego słyszałaś o Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA? Podziel się, proszę, bardziej szczegółowymi informacjami, które mogą być cenne dla pozostałych użytkowników.

Bajazyd
@Karolina

Eko system jest zatrudniony jako jeden z podwykonawców przez Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA i należy o tym pamiętać . Karolina dlaczego zmieniłaś treść postu brzmienie było całkiem inne niż obecnie może zamieściłaś by jego jeszcze raz na szczęście ,że go skopiowałem i mam na swoim kompie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Hanna

Czy jest tak dobrze, że nie widać was na forum?

Stella

Słyszałam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Luiza

Za te przekręty, które robi Eko System trzeba zawiadomić ABW to oni zaprowadzą porządki w firmie L'Oréal oraz Polski nie bedą tak oszukiwać jak do tej pory.

Iza

Słyszałam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy rekrutują?

Kambodżak

L'Oréal jak jesteś szarym pracownikiem w fabryce czy biurze to często oferuje mobing i chamskie zachowania ze strony kierownictwa. Jeśli nie włazisz w d......ę swojemu kierownikowi to źle się to dla ciebie skończy - albo sam odejdziesz albo cię wywalą. Dopóki dyrekcja była z zagranicy to jeszcze jakoś było i szanowało się ludzi. Jak od kilku lat są nasi "menagierowie" to jest kolesiostwo, bumelanctwo, nepotyzm i złe traktowanie ludzi. Kto dłużej jeszcze pracuje to wie, że pozbywa się ludzi z doświadczeniem i wiedzą. I przyjmuje się młode wilczki, co nie mają wiedzy, ale potrafią się płaszczyć przed rodzimymi "menagierami".

@Jacek Czy wiesz jak wyglądają inne aspekty pracy w firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA? Czy pracodawca oferuje pracownikom świadczenia socjalne lub premię za dobre wyniki w pracy? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna i ilu się składa etapów? Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

Kaz
@Karolina

Pracownicy kotłowni i tak będą pracować w systemie 24/48 ja tak pracowałem wiele lat w Eco System ąż mnie zwolnili gdy zacząłem się upominać o właściwe rozliczenia czasu pracy .Agnieszka z L Oreal Polska o tym wie ale nic nie robi , żeby ulżyć tym chłopakom. pracujących w ciężkich warunkach pracy i zarabiają najniższą krajową.

FRANCZESKO

OGOLNIE FIRMA PRACA ATMOSFERA I PRZELOZENI PLUS DONOSICIELE TO JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora) I SZAMBO.

Zibi
@FRANCZESKO

Jednym z donosicieli jest elektryk z długim stażem pracy pan Gregory

Jacek

Wysokość wynagrodzenia uzgadniana jest z każdym indywidualnie. Na forum to można pisać wszystko a jak jest to dowiemy się w odpowiednim momencie.

Viola

ale akcja w piątek przed północą włączył się alarm główny fabryki LOreal stałyśmy na dużym mrozie 15 minut aż mnie spust zmarzł Jak nam mówili to nic się nie stało pękła jakaś rura i zalała czujkę pożarową i włączyła alarm. Nawet straż pożarna nie potrafiła jej wyłączyć

Barbur

Ogólnie to paskudna atmosfera tu panuje w fabryce. Podobno jest też sprawa o mobing i jest w to zamieszany ktoś z zarządu, dlatego przyjeżdża ktoś z centrali koncernu, bo jak to wyjdzie za mury fabryki to reputacja firmy mocno ucierpi. W fabryce, aż huczy o tym. Wiele wartościowych osób odeszło lub musiało odejść z fabryki z powodu tej atmosfery i złego traktowania pracowników przez managerów.

raganarok

niestety wiekszośc opini to fakt,atmosfera tragedia ,niewiem od czego zaczac moze od brygadzistow na magazynie opakowac ,wiec tak kwiatek to (usunięte przez administratora) olewa wszystko ma w (usunięte przez administratora) ludzi jak cos chcesz uzyskac to nie uzyzkasz urolp itp narzedzia do pracy ,czarek to popapranic dyktator ktory uwaza ze mu wszystko wolno ,jezdzi po ludziach ,drze ryja niewiadomo naco ,rumun to ciagle spi na nockach i tez ma wywalone na ludzi, ,a jest jeszcze sławek z plastrem miodu na (usunięte przez administratora) i lepiej niepodawac mu reki bo on nawet po toalecie nie myje ,oglolnie ten (usunięte przez administratora) jaos sie kreci ale jak ktos ma rozum to szybko spi.eprzy z tamtąd ,atmosfera tragedia mobing,a kierowniczka tylko kiwa głowa a oni sie dziwia ze ludzi niemaja.

manco
@raganarok

dokładnie nic dodać nic ująć, podziękować tylko kierownictwu głównie pani dyrektor

spieprzajdziadu

powiem tak,kwiatek robi loda czarkowi ,czarek robi rumunowi a rumun robi loda koniowi ,banda popaprancow ,zapier..jak niewiem a sprobuj mniec wlasne zdanie to cie w paletach wydymaja,oglnie i jeden wieki (usunięte przez administratora) i nic wiecej ,uciekac i trzymac sie z daleka.i ch.uj ci wam w odbyt.pedzie i tyle

Mrr3

Jaki jest system pracy w fabryce?Czy są wolne weekendy?Interesuję mnie praca na produkcji jako operator.Bardzo proszę o odpowiedź.

manco
@Mrr3

na colo trzy zmiany weekendy wolne, szampony czterobrygadówka raz w miesiącu niedziela wolna

AGA

Jestem na forum po raz pierwszy i nie wiem dokładnie jak się tu poruszać i czy czegoś źle nie zacytowałam itd... - więc z góry przepraszam. Mam podobny problem. Mamy w pracy pracowników, którzy pracują jako pracownicy obsługi kotłowni- pracują na zmiany, maja dyżur dobowy przy kotłach gazowych, pompach i filtrach -system 24h/48h. Muszę ustalić w jakim systemie pracy się poruszają. A nie jest to na pewno system równoważny, bo oni nie są ani stróżami ani ochroną - co wynika z KP(w systemie równoważnego czasu pracy, dobowy wymiar czasu może być przedłużony, co do zasady, do 12 godzin, a przy określonych rodzajach prac – nawet do 16 albo 24 godzin). Moja księgowa nawet ma z tym problem, mówi żeby wpisać im równoważny 12/24....? Jaki to ma sens, jeżeli realnie pracują 24/48 ? A w załączniku do umowy dla pracownika musi znaleźć się zapis o systemie pracy i czasie jej wykonywania. Jestem zakręcona ... Proszę o pomoc

Zibi

Witam dlaczego w tej firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA - Kanie pracownicy obsługi kotłowni gazowej pracują w systemie 24/48 czy to jest zgodne z prawem pracy czy należało to zgłosić do inspekcji pracy

Szampon

Jeżeli chodzi o pracę na magazynie to kompletnie nie polecam! Charówa przez bite 8h + zmiany nocne ,za to wszystko firma oferuje aż 2.5tyś zł! Nie masz czasu zejść z wózka i pójść do toalety podczas gdy Twój brygadzista ze swoją świtą ogląda na komputerze filmiki i wychodzi 4h wcześniej do domu...Jeżeli zostaniesz na nadgodzinach,które zawsze są mile widziane bo braki w pracownikach mag. są tam normą ,oszukają Cię i pieniędzy za nadgodziny nie zobaczysz! Tak proszę Państwa działa Światowy Koncern Loreal! Szukanie oszczędności odbija się tylko na pensjach fizoli ,biuro to Kierownik zastępcy kierownika do spraw kierowniczych zarządzający kierownikami... "szczególna kasta" słoików... Pieniądze w firmie są MARNOTRAWIONE NA LEWO I PRAWO....na nikomu nieportrzebne pierdoły!

Kania
@Szampon

Kolego ,brygadzistów jest czterech.Pisząc że "brygadzista ze swoją świtą ogląda w biurze filmy i wychodzi 4godz. wcześniej' napisz od razu że chodzi o 'pracownika' wszech czasów-Kwiatka, my wiemy o kogo chodzi ale Ci którzy to czytają niekoniecznie .To po pierwsze primo,po drugie pisząc o 'kierownikach' chodziło Ci chyba o awanse na Dyrektorów i podwyżki pensji z tą promocją związane...Dyrektorów w Kosmepolu ostatnio pojawiło się więcej niż grzybów w Polskich lasach...Co do pozostałych poruszonych przez Ciebie aspektów zgadzam się w 100%.Morale w pracy z dnia na dzień coraz niższe, słabiutkie pensje,pracy coraz więcej, spotkanie za spotkaniem mające na celu pranie mózgów wmawiając Ci jak bardzo musimy szukać oszczedności (czyt. nie płacić Ci podwyżki) podczas gdy pieniądze są wydawane na lewo i prawo lekką rączką,ludzie to widzą!

Zostaw merytoryczną opinię o Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA - Kanie

• Jak się pracuje w Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA