Opinie o Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA w Kanie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA w Kanie

Były Elektryk

Jak pracowałem w firmie Ekosystem u Tomasza u Dawidz…….uka, jako elektryk w fabryce Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA to pracownicy obsługi kotłowni nie mieli żadnego przeszkolenia w Weishaupt czy producenta kotłów Sefako jak też pracownicy serwisu tej firmy. W związku z czym jak oni mogą bezpiecznie obsługiwać tak starą kotłownie parową 10 bar pary. Panie, Starszy inspektorze BHP Piotr. Ba….uch. jest jeszcze czas na powstrzymanie tragedii jaka wisi w powietrzu ale pan o tym wie i dopuszcza o obsługi tej kotłowni w kotłowni jest ciśnienie gazu średnie a oni nie mają uprawnień gazowych .No i jeszcze szatnia i stołówka oraz magazyn złomu w kotłowni a co mówią przepisy BHP. Jednakże tzw. dobra praktyka wskazuje, że w pomieszczeniach ruchu energetycznego (kotłownie, nastawnie, rozdzielnie elektryczne, węzły cieplne, nastawnie itp.) nie składuje się żadnych sprzętów ani urządzeń niezwiązanych z eksploatacją zainstalowanych urządzeń podstawowych. (usunięte przez administratora)

W firmie Kosmepol Fabryka L’Oreal chodzą plotki ,że Kosmepol rozstaje się z firmą Ekosystem napiszcie czy to prawda?

Fiona
@Piotr

To niemożliwe ,żeby odeszli z fabryki Kosmepol to kto przejmie tych ludzi , których zatrudnia Ekosystem, chyba tylko cieszy się elektryk Gregory. to on na nich donosił kapuś jeden

Katarzyna
@Piotr

dzień dobry ,jak mogę dostać się do pracy w Kosmepol pomożecie? przez jaką agencję rekrutują?

Hanna
@Katarzyna

Jeżeli jesteś zainteresowana pracą w Kosmepolu wystarczy, że prześlesz im swoją aplikację (CV) wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja.kosmepol@loreal.com - taka właśnie informacja widnieje na stronie oficjalnej firmy: https://www.loreal.pl/kariera/kim-mozesz-byc/kariera-w-fabryce.htm W jakim dziale chciałabyś tam pracować?

Wojtek

O tym się mówi w firmie

Stanislaw
@Wojtek

Ekosystem jest już długo w Kosmepolu i należy ich wymienić bo myślą,że pozjadali wszystkie rozumy są butni zwłaszcza szef doprowadzili centrale klimatyzacyjne do ruiny z powodu braku konserwacji a po zatem nie mają pracowników wykształconych w tym kierunku.

Ewelina
@Piotr

Jak mówią w biurze podobno jest już firma, która zastąpi Ekosystem na dzień dzisiejszy poprawia to co nie udało się naprawić Dem...........ukowi. To samo jest w kotłowni oni naprawiali stacje uzdatniania wody i zrobili to dobrze Ekosystem nie umiał.

Waldek
@Stanislaw

To oni nie mają chłodniarza na etacie??

@Waldek

To firma ze wschodniej granicy polski i w dodatku rodzinna gdzie każdy prowadzi działalność gospodarczą żeby było taniej nie wszyscy mają wykształcenie chłodnicze jest jeden elektryk spod Grodziska ale on nic nie umie.

Elektryk
@Ewelina

Taką przeróbkę zaproponował kiedyś pracownik serwisu kotłowni i została zrealizowana dopiero teraz, ale (usunięte przez administratora) nie potrafił tego zrobić, teraz problemy z dostarczeniem wody uzdatnionej się skończą.

Tadeusz

A jak naez nowy mechani-murarz?Co sądzicie?

0-230V
@Tadeusz

Mechanik z niego żaden może jako murarz się sprawdzi

Toffik

To pracownicy Ekosystemu nie są na kwarantannie bo widzę ich na zakładzie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Ryszard

Czy prezes Ekosystemu przebadał na koronowirusa wszystkich dziadków z kotłowni.

@Ryszard

A temperaturę to mierzą dziadkom z kotłowni to starsi ludzie i istnieje zagrożenie ,że przywloką zarazę na zakład. Co na to inspektor BHP(usunięte przez administratora)

Ochrona
@Zyta

Jeden z obsługi nie przychodzi do pracy

Viola
@Zyta

Inspektor BHP B.......... nic nie robi, żeby mierzyli temperaturę przed wejściem na zakład

@Viola

Przed wejściem na teren zakładu wszyscy mają nie ona temperaturę każdy kto wchodzi.

Waldek

Ta praca to kosmos, po prostu żyć, nie umierać. Pracuję na produkcji z fajnymi babkami, mam na rękę 4.800 zł i jeszcze zawożą mnie i przywożą, brak słów....

Bronek

Kolega mnie mówił , że zwalnia się miejsce w firmie Ekosystem w kotłowni Kosmepol chciałbym się dowiedzieć ile zarabia się jako operator kotłów.

@Bronek

Dostaniesz najniższą krajową brutto plus 20% dodatku za pracę w systemie czterobrygadowym i 30% dodatku „liczone od podstawy” za pracę w godzinach nocnych.

Witam chciałbym się dowiedzieć ile zarabia się jako operator wagowni? I czy warto tam zacząć pracę?

3700,- brutto plus 20% dodatku za pracę w systemie czterobrygadowym i 30% dodatku „liczone od podstawy” za pracę w godzinach nocnych.

Dzięki za odp. A czy praca w ogóle na tym dziale jest ok? Chodzi mi o dział wagowna.

I jak w ogóle z podwyżkami bo słyszałem że są indywidualne i czy są w miarę normalne czy jakieś groszowe sprawy?

Firma jak każda inna, podwyżki są dla ulubieńców. Proponuje przyjść do pracy i samemu ocenić.

Ring

Z każdej brygady odeszło po kilka osób,sam może wyciągniesz wnioski i będziesz miał odpowiedź na swoje pytanie. Nie trać czasu,szkoda twojego zdrowia.

Ryszard

jestem po świeżym szkoleniu BHP właśnie rozpocząłem zmianę oraz i zastanawiam się dlaczego pracownicy kotłowni pracują po 12 godzin na zmianie, chociaż na ostatnim szkoleniu mówili,że czas pracy w fabryce Kosmepol nie może przekraczać 8 godzin na zmianie. Dlaczego te informacje są sprzeczne ze stanem faktycznym i komu na tym zależny żeby ci pracownicy pracowali po 12 godzin za najniższe wynagrodzenie, przecież te dziadki tam się męczą tylko patrzyć jak ,który umrze na zawał na tak długiej zmianie. W nocy na zmianie powinno ich dwóch być. A co na to inspektor BHP

Witam zastanawiam się nad aplikacją do działu utrzymania ruchu jako elektromechanik. Warto poprosze o opinie Pozdrawiam

nowy
@Nowy

widzę ze zero opini nt pracy w dziale utrzymania ruchu

@nowy

Chcesz pracować z Gregorym konfidentem i kapusiem on ciebie natychmiast doniesie jeżeli popełnisz najmniejszy błąd

Zyta

Widzicie sami co się dzieje we Francji żółte kamizelki na ulicach zadyma niesamowita ludzie upominają się o swoje godne życie i godziwą zapłatę za wykonywaną prace W fabryce Kosmepol L" Oreal Polska też chodzą w żółtych kamizelkach obowiązkowo ale rozróby nie ma możne nastąpił już czas, żeby ją zacząć,ponieważ zarząd francuski traktuje Polskich pracowników jak murzynów z Afryki gdzie jeszcze mają swoje kolonie. Tylko Ukraińcy się cieszą ,że Bandera pomógł im pracować w Polsce.Nie narzeka tylko elektryk Gregory , ponieważ dostaje nagrody za donoszenie na pracowników do inspektora BHP(usunięte przez administratora)

Jola
@Zyta

Francuski prezydent Emmanuel Macron jak był w Polsce to nakazał francuskim firmą działających w Naszym kraju na zatrudnianie ukraińców w fabrykach na terenie Polski.

Do przyszłych wykorzystanych

Sznujcie swój czas i nie traćcie go w tej firmie, szanujcie samych siebie i nie dajcie robić z siebie robotów za marne ochłapy, w Lorealu nazywają to PENSJĄ. Praca na produkcji to akord, pensja ok 3tyś za pracę w każdy weekend i nocki, system cztero brygadowy. Zapomnijcie o umowie bezpośredniej z Lorealem, cały czas umowa przez agencję. Nie dajcie się omamić na rozmowie, czy też plotkami w Lorealu, umowy dostają tylko psiapsiułki i znajomi obecnych pracowników. Zmarnowałam w tym obozie 2 miesiące zanim pokapowałam się w obowiązujących tam układach.

Martin

Praca w tej firmie przypomina (usunięte przez administratora) Cały czas zwiększa się jedynie zakres obowiązków. Nie ma poszanowania dla pracowników. Nawet średniego szczebla. Panuje tam kolesiostwo i układziki. Osoby, które spotkał ciężki los - choroba lub po prostu macierzyństwo zostają wykluczeni z systemu. To nie przystoi światowej marce. Jedyny + to wpis do CV jako pracodawca L'oreal

Leo
@Martin

Właśnie z takich układzików korzysta Ekosystem ,wygrywa wszystkie przetargi , ponieważ dostaje cynk z biura o ofertach złożonych przez konkurentów i tak się dzieje już od lat. wiem kto mu nadaje informacje w sprawie przetargów. kiedyś napiszę jak nie będę pracował już w Kosmepol.

Pod stołem kopery płyną
@Leo

Widocznie od lat nikomu nie zależy na tym żeby się temu przyjrzeć, a przetargi wciąż te same firmy wygrywają i obsługują Kosmepol. Znam jedną taką Panią "od przetargów"

Kacha

Widzicie na terenie fabryki Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA jest nawet restauracja i fabryka oferuje dofinansowanie do posiłków pracownikom Kosmepolu. A co proponuje firma Konsolnet , Fenix , Ekosystem.Te firmy nic nie proponuje swoim pracownikom tylko wody można się napić z baniaka nawet kawa z automatu oczywiście płatna, jest tylko dla pracowników fabryki.

Marysia

Manipulowanie algorytmem wyliczania wynagrodzenia jest znane tylko przez Dem…….uka szefa Ekosystemu, nawet główna księgowa fabryki Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA nie jest w stanie tej wyliczanki zrozumieć jak mi się wydaje jest to przekręt robiony przez Ekosystem.

@Zibi Forum służy do oceniania pracodawców, a nie pracowników. Kandydatów interesują warunki umowy, wynagrodzenie, system pracy. Czy możesz napisać coś na ten temat? @Kaz Czy jesteś pewien, że Twoje działania były główną przyczyną zwolnienia Ciebie z pracy? Czy w firmie Kosmepol Fabryka L’Oreal można pracować na pół etatu?

Zibi
@Karolina

Eko System z Białej Podlaski podwykonawca zatrudniony przez L Oreal Polska i przez tą firmę nadzorowany powinien przestrzegać prawo - jeżeli tak nie to powinien płacić wysoką karę. Tak mówi kodeks pracy : "Pracownik musi mieć zagwarantowania 11-godzinny odpoczynek dobowy, czas pracy wraz z pracą nadliczbową nie może przekroczyć 13 godzin na dobę. Tygodniowy czas pracy łącznie z godzinami nadliczbowymi nie może przekraczać przeciętnie 48 godzin w okresie rozliczeniowym. " Przestrzegajmy tego zapisu przy wszystkich rodzajach umów a będzie dobrze. Podstawa prawna: art. 131, art. 132, art. 151 § 3 i 4 Kodeksu pracy

Zibi
@Karolina

Karolina proszę czytać ze zrozumieniem, że w firmie Eko System zatrudnioną przez przez L Oreal Polska przepracowałem parę lat i wiem co piszę 240 godzin minimum przepracowanych co miesiąc z najniższą stawkę krajową bez godzin a nadliczbowych Eko System nie przestrzega podpisanych umów a byłem zatrudniony na pełny wymiar czasu pracy tj zgodnie z kodeksem pracy.

Były Elektryk
@Zibi

Zibi załóż sprawę w Sądzie Pracy przeciwko EKO System ale tylko w Warszawie to na pewno wygrasz i uzyskasz odszkodowanie za przepracowane godziny nadliczbowe i inne świadczenia bo w Białej Podlaskiej nie masz szans a przy okazji dostanie się też przy okazji firnie L'Oréal , że zatrudnia taką firmę, która wyzyskuje pracowników zdecydowanie odradzam pracę w Eko System z Białej Podlaskiej.

@Karolina

Ekosystem zatrudnił murarza na etacie mechanika, który nie ma pojęcia o mechanice ten gamoń został zatrudniony po znajomości i jak tu ma być dobrze w firmie Kosmepol Fabryka L’Oreal , jeżeli dzieją się takie rzeczy.

Bartosz
@PeBe

Czy nowo zatrudniona osoba na stanowisku mechanika mogła liczyć na odpowiednie szkolenie wprowadzające? To bardzo ważne w przypadku, gdy osoba ta nigdy nie pracowała na podobnym stanowisku.

Grażyna
@Bartosz

Na stanowisku mechanika wymagane przeszkolenie trzeba też mieć odpowiednie wykształcenie tego wymagają procedury zakładowe, nie można szkolić np. piekarza, murarza, ślusarza, aptekarza czy pracownika myjni, oni nie mają pojęcia o tej pracy i takie szkolenie im nic nie da tylko stracony czas. Fabryka Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA powinna szkolić ludzi mających odpowiednie wykształcenie lub długi staż w wykonywanym zawodzie oraz uprawnienia kwalifikacyjne mających już ugruntowaną wiedzę w tym temacie dlatego czas szkolenia szybko się zwrócą pracodawcy i mamy wtedy pewność,że posiadamy kadrę na wysokim poziomie technicznym. Dyrektor L’Oréal Warsaw Plant cytuje: (…)Bezpieczeństwo oraz dbałość o zachowanie najwyższych standardów – wewnątrz firmy oraz wśród naszych podwykonawców – jest dla nas absolutnym priorytetem.

Luiza
@Karolina

W fabryce Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA zatrudnia firmy zewnętrzne takie jak Ekosystem, Feniks i inne, żeby się pozbyć balastu socjalnego i traktują ludzi, którzy są roszczeniowi upominają się o swoje warunki pracy wyrzuceniem za bramę.

Luiza
@Grażyna

Właśnie szukają w Kosmepol na stanowisko Elektromechanika i jakie musi spełniać warunki Wykształcenie mechaniczne lub elektryczne • Umiejętność odczytywania schematów elektrycznych, schematów maszyn i urządzeń • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki, elektryki • Gotowość do pracy na hali produkcyjnej • Sumienność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w pracę • Umiejętność analitycznego myślenia • Uprawnienia SEP gr E1 – mile widziane • Doświadczenie w pracy przy maszynach pakujących - mile widziane A murarz im tylko ściankę tylko postawi i wytynkuje, żeby nie patrzyć na to wszystko co tam się dzieje

Zyta

W fabryce Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA ciągle nowych ludzi przybywa , bo tam ruch jest jak w autobusie do Grodziska, jeżeli chodzi o rotację pracowników. Tylko lider elektryków Gregory jest nie do ruszenia. Konfident do biura donosi i jest aktywny na tym forum. Nawet na Ekosystem donosi. W firmie, która nie szanuje swoich pracowników, która nie liczy się z ich zdaniem, gdzie krnąbrność, pogarda i seksizm to ciągle obserwowane zjawiska w Kosmepol.

Anka
@Zyta

witaj. Zyta jestem przerażona Twoją opinią....pracujesz w Kaniach? Zadzwoń do mnie ,przecież telefon masz. pozdrawiam Anka.

Ekosystem wymienił zawory gazowe na rampie gazowej palnika kotła nr.1, ponieważ palnik nie chciał się uruchomić fachowcy z tej firmy stwierdzili,że powodem są nieszczelne zawory nie robiąc próby szczelności przedmiotowych zaworów.Palnik w dalszy ciągu się nie uruchamia pomimo wymiany zaworów na nowe przez co naraził na znaczne koszty fabrykę Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA

Serwis

Chciałeś napisać,że Ekosystem naraził na znaczne koszty fabrykę Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA z powodu błędnej decyzji serwisu, pomimo wymiany zaworów gazowych palnik i tak nie startuje za każdym razem i przechodzi w awarie czy tak??

@Serwis

Dokładnie tak jak napisał serwis i w szafie elektrycznej jest taki bałagan,że nie można dojść co do czego jest podłączone, niezgodnie ze schematem elektrycznym.

Dorota

Mam do was ogromną prośbę i zapraszam do napisania nowych wieści w temacie firmy Ekosystem w fabryce L’Oreal POLSKA chętnie dowiemy się informacji na temat aktualnego zatrudnienia w tej firmie, kwestie warunków pracy oraz dodatków socjalnych również będą tu bardzo przydatne dla wielu osób! Zachęcam was do odświeżenia tego wątku! . Kwestie te są szczególnie istotne, zachęcam zatem do odpowiedzi.

Mimi 65
@Dorota

Pracuję w firmie Ekosystem już pół roku, szczerze mówiąc nie rozumiem większości wątków zamieszczonych na forum. Z mojego punktu widzenia ludzie z którymi ja współpracuję nie zwracają uwagi na potrzeby jakie wiążą się z wykonywaniem tej pracy, pracując w wysokiej temperaturze przy małej wilgotności powietrza po 12 godzin jednoosobowo w tak ciężkich warunkach na zmianie nocnej , dlaczego nie po 8 godzin tak jak wszyscy??. Widocznie zgodził się na taki system pracy BHP –owiec ale on pracuje w klimatyzowanym biurze więc nie ma pojęcia jak ciężkie są warunki pracy zagrażające życiu i zdrowiu ludzi wykonujących tą pracę. Część wynagrodzenia dostaje na pasku resztę pod stołem w banknotach Wszystko jest elegancko poukładane zgodnie z przepisami, w miarę widać co i dlaczego wisi w ramkach na ścianie tylko wystarczy przeczytać. Awansów niema tak jak i szkoleń, brak jest też pakietu socjalnego takiego jaki mają pracownicy fabryki L’Oreal POLSKA. Podobno jednego pracownika dobrego serwisanta renomowanej firmy palnikowej z dużym doświadczeniem technicznym porwali czerwoni khmerzy wystawili na pole śmierci ,i nie wiadomo czy wróci do pracy a resztę Dem….. uk. wysłał szukać złota w Klondike a u niego coraz droższe samochody i nowe domy rosną w górę.

@Dorota

Według ZUS Ekosystem Biała Podlaska ubezpieczonych jest 8 osób reszta (usunięte przez administratora) lub na działalności tak unika płacenia podatków. Jednym słowem firma krzak, krzak się wyrwie i po firmie.

Teresa
@PeBe

Myślę, że forum nie jest odpowiednim miejscem do rozstrzygania tego typu spraw. Próbowałeś gdzieś zgłaszać swoje wątpliwości na temat Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA? Z chęcią poznam Twoją opinię o samej pracy w firmie, jeśli jesteś jej pracownikiem.

@Teresa

PeBe (...)Widocznie jest przyzwolenie pana inspektora BHP Ba.....ucha żeby w kotłowni była świetlica i jadalnia chyba w tym zakładzie nie ma stołówki, dlatego inspektor BHP na to zezwala. W węźle cieplnym jest szatnia z szafkami ubraniowymi W pomieszczeniu dla obsługi kotłowni biuro prowadzi Ekosystem. Należy nadmienić, że nadzór z ramienia fabryki Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA jest inspektor BHP i to on między innymi kontroluje podwykonawcę Ekosystem. Proszę zapoznać się ze wszystkimi wątkami na tym portalu społecznym i wtedy wszystko będzie jasne co dotyczy podwykonawców oraz co należy zrobić żeby naprawić te nieprawidłowości.

Piquś
@Dorota

Zwracam się do was z prośbą jeszcze raz (...) Drodzy współpracownicy, obecni i inni... z uwagi na sytuację jaka nas w ostatnim czasie dotknęła.....zmiana zarządu zwracam się z prośbą o zaprzestanie wymiany zdań w takiej formie na portalu. Przecież wszyscy dobrze się znamy...chcesz coś komuś zakomunikować....zrób to wprost!!! Chyba że nie masz odwagi...a jeśli jej nie masz...to nie miej do końca albo bądź sobą i mów głośno co myślisz.... Trochę szacunku do współpracowników. Mam przypuszczenia kto jest nadawcą tych przykrych słów (z którymi ja osobiście się nie zgadzam) ... zwracam się jednak z prośbą o trochę szacunku. Zamieszczenie takich informacji odnośnie działalności firmy Ekosystem wiąże się z nieprzewidywanymi skutkami wobec firmy działającej w fabryce L'Oreal Polska

Patrox
@PeBe

Firma Kosmepol w fabryce L’Oreal POLSKA dużo zatrudnia firmy jednoosobowe tzw firmy krzak, zatrudnia też lidera elektryka o ksywce Gregory donosiciela, konfidenta i strasznego lenia ulubieńca inspektora BHP.

@PeBe

reszta pracuje bez umowy o pracę czyli na czarno

Bartosz
@PeBe

Z wątku dowiedziałem się, że niektórzy pracownicy współpracują z firmą Kosmepol na podstawie własnej działalności gospodarczej. Zastanawia mnie, od czego uzależnione jest to, czy otrzymamy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, czy może jednak pracodawca zaproponuje formę współpracy na podstawie działalności gospodarczej?

Były elektryk

KTS- Elpom Firma Ekosystem z Białej Podlaski wywodzi się z upadłej firmy KTS- Elpom Nadarzyn, który miał filje w Białej Podlaskiej na ul.Sidorskiej 117, to oni konserwowali urządzenia przemysłowe klimatyzacji i wentylacji oraz grzewcze w firmie Kosmepol w fabryce L’Oreal POLSKA ale pracownicy byli pracownikami Kosmepol ze wszystkimi uprawnieniami uprawnień socjalnych. Po przejęciu obowiązków serwisowych przez firmę Ekosystem warunki pracy zmieniły się radykalnie brak jest pakietu socjalnego ,warunki w jakich pracują pracownicy kotłowni są katastrofalne zagrażające życiu i zdrowiu, w pomieszczeniu socjalnym pracowników jest biuro Ekosystemu. Gdzie jest inspektor BHP zezwalający na takie warunki pracy w wysokiej temperaturze poniżej normy wilgotności powietrza bez zapewnienia odpowiednich warunków pracy w systemie 12 godzinnym. Są to warunki szczególnie niebezpieczne. Dlatego powinien być wypłacany dodatek do wynagrodzenia.

Sok z buraka
@Były elektryk

Trzeba zgłosić ten fakt do inspekcji pracy, ale nie przyniesie to oczekiwanych rezultatów przez pracowników w firmie Kosmepol w fabryce L’Oreal POLSKA. Ta firma ma za wysokie przebicie i PIP im nic nie zrobi.

Zostaw merytoryczną opinię o Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA - Kanie

• Jak się pracuje w Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA