L'Oreal Polska

L'Oreal Polska

Opinie o L'Oreal Polska

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Olga

Jak się trafi taki człowiek na stanowisku to w każdym miejscu może się tak zachowywać.

Ramires

Czy ktoś słyszał, że L'Oreal Polska już zamiótł sprawę o mobbing przez managera na Daniszewskiej i zgodził się wypłacić kasę osobie poszkodowanej żeby sprawę uciszyć? Tak się działa w koncernach, że niby cacy jest, a traktują ludzi jak przedmioty. Wszystko ładnie, ale na obrazku, a potem kasa idzie, żeby sprawa ucichła, bo reputacja ucierpi. Kolejna sprawa o mobbing jest w fabryce w Pruszkowie. Ciekawe, czy też im się uda zamieść pod dywan, za kasę ?

SzukającPracy

Jak wygląda praca na produkcji pod Warszawą? Chodzi o zarobki po prostu ile msc idzie zarobić i czy święta ustawowo wolne od pracy tez sie pracuje? Zamierzam składać tam aplikacje ale nie wiem czy bedzie mi sie to oplacac

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi ciekawostkami o L'Oreal Polska? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Tadek

Czy ktoś wie o przypadkach mobbingu w centrali na Daniszewskiej i w fabryce pod Warszawą? Chciałem składać papiery do fabryki, ale znajomi, którzy tam pracują mi odradzili, że słabo płacą i do tego jeszcze słaba atmosfera. Po tym co usłyszałem jak traktują pracowników to zapał mi już minął. Myślałem, że choć żabojady mają normalne podejście do pracowników :(.

Amadeo
@Tadek 07.02.2018 16:06

Na Daniszewskiej dyrektorek został oskarżony przez pracownika o mobing i sprawa chyba już poszła do sądu, ale zakończyła się ugodą bo Loreal wiedział, że przegra i bał się smrodu w mediach. Sypnęli kasą, żeby tylko smród się nie rozniósł. Podobnie jest w fabryce, tam podobno też jest jakiś typek z dyrekcji co dręczy ludzi.

Gość

Nieprofesjonalnie HR. Najpierw nie oddzwaniaja o tej porze, na którą się sami umawial, a potem dzwonia kiedy im sie podoba. Samo spotkanie rekrutacyjne nie lepsze, dwa razy przekladali w ostatniej chwili godzinę rozmowy rekrutacy. Pytani tylko czy jest to wynikiem braku organizacji pracownicy HR, czy po prostu sprawdzają stopień desperacji kandydata i to na ile będzie elastyczny by się zgadzać na wszystkie ich zachcianki. Mnie takie podejście odstraszylo i wolę nie sprawdzać czy by mnie przypadniem nie traktowano w ten sam sposób, już jako ich pracownika.

zawiedziona
@Gość 06.01.2018 21:02

Miałam to samo. 2 dni przez nich straciłam czekając na telefon i jak już zabrałam się za swoje sprawy i nie mogłam rozmawiać to nagle telefon. W sklepie rozmawiać raczej nie będę... Zadzwonię za pół godziny skończyło się brakiem jakiegokolwiek odzewu od tygodnia ponad, a jak sama próbowałam się skontaktować to nikt nie odbiera. Bardzo mi zależało, bo wymarzony staż, ale szkoda nerwów chyba...

Aneta

Jak wyglada praca , atmosfera w dziale HR Loreal? Jakie są zarobki?

nen

Stracony czas! Co z tego że dobrze płacą (zależy na jakich stanowiskach)jak codziennie chce Ci się rzygać chodząc do pracy. W biurze zero szacunku dla ludzi. Depresji można się tylko nabawić. Same stanowiska kierownicze a im wyższe tym gorzej chamskie. Jeżeli masz choć odrobinę rozumu trzymaj się z dala od tej firmy. Nie jest to ani dobre miejsce aby zacząć ani długo tam nie wytrzymasz. Straszna rotacja pracowników, niektórzy tylko kilka dni wytrzymują i jeszcze jak odchodzisz to wielkie zdziwienie.

gość

Pojawiło się ogłoszenie na Supply Plannera. Skąd ten wakat? Możecie coś powiedzieć o warunkach pracy?

Misiek

Czy wiecie coś na temat stażu w laboratorium jakości? Bardzo dziwi mnie, że tak często pojawiają się takie oferty. Czyżby aż tak duża rotacja ludzi? Jestem w szoku jak czytam tak negatywne opinie o tej firmie. Z drugiej strony o wszystkich innych z podobnej branży są podobne np. Bell....

@Misiek 18.05.2017 14:26

W labo jest duża rotacja ,niektórzy stazysci znajdują coś innego a niektórzy są przyjmowani na kontrolera ,w labo są pustki dlatego chętnie przyjmują ,polecam choć jako stażysta ok jedna zmiana ale po przejściu na umowę nie każdemu pasuje 3 zmiany w 4 brygadowce z tad te roszady,atmosfera jest dobra i pomocna

Kasia Sz.

Miałam okazje uczestniczyć w rekrutacji w Loreal - zrezygnowałam ze względu na kontakt z HR, Pani pisała maile z błędami, zdania pourywane... bardzo nieprofesjonalnie. Troszkę więcej sie spodziewałam po takiej firmie.

Abc
@Kasia Sz. 05.07.2017 09:14

Hmm, to dziwne, bo od dluzszego czasu osoba zajmująca się rekrutacja w dziale HR jest mezczyzna

Amatorka pracy

L'Oreal Polska to bardzo fajna firma, tylko dla chcących pracować!!!

Phh
@KaR 30.10.2017 13:22

Firma zakłada pracę w godzinach nadliczbowych, w związku z tym ustawowo wypłaca ekwiwalent pieniężny w śmiesznej kwocie za nadgodziny.

Daga

Handlowiec jest od tego żeby budować relacje z klientami , sprzedawać , dbać o godne reprezentowanie firmy a nie ganiać z językiem na brodzie od sklepu do sklepu i nie robić nic tylko zdjęcia. Loreal to firma która żyje że sprzedaży a nie z robienia zdjęć. Kosmetyki to nie spożywka i im prędzej się ktoś opamięta tym lepiej będzie dla wszystkich.

Patrycja

W sieci pojawiła się oferta dla kandydatów na Product Managera - czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z rekrutacją na to stanowisko? Z ilu etapów składa się proces? Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej?

Chętna

Zawsze jest tak, że jedni będą ganić firmę a inni zachwalają. Ja myślę, że jak ktoś pracuje uczciwie to zawsze będzie miał dobrze.

Obecna

Ale wszystkim jest dobrze w firmie bo nie ma wcale skarg! Chyba że powyjeżdżali ludzie na wakacje i nikt nic nie pisze. L'Oreal jest dobrą firmą i jeśli ktoś nie ma chęci tu pracować to lepiej nie szukać dziury w całym.

Czarujka

@Phh Uderz w stół a nożyce się odezwą. Rzeczywistość jest taka, że ludzie nie pracują uczciwie a wymagają.

Cezary

Uważam, że takie fora służą pieniaczom do wylewania swoich złości. Ludzie szukają opinii żeby podjąć decyzję o pracy ale często zniechęcają się. Sam słyszałem jak zwolniony za alkohol odgrażał się.

Misiek

Chętna

L'Oreal Polska to fajny pracodawca i myślę, że niejedna osoba zgodzi się ze mną.

A.

jakie inne miejsca polecacie, z lepsza atmosfera?

Niuśka

Pracuję w L'Oreal od dawna i śpię spokojnie, bo to stabilna firma z perspektywami. Mam również całkiem niezłe zarobki ale myślę, że wypracowałam sobie wysokość zarobków bardzo sumienną pracą. Krótko mogę powiedzieć, że jaka praca taka płaca i nie ma co obwiniać firmy.

niezdecydowana

Witam, a jak jest w Kaniach? Interesuje mnie dział obsługi klienta.

Kinga

L'Oreal Polska jest fajną firmą. Pracuje tu i jest na tyle dobrze, że nie mam zamiaru nawet myśleć o zmianie pracy. Często jest tak, że aktywne na forum są osoby, które nie przepracowujace się.

Iglik

Jaką pensję otrzymują przedstawiciele handlowi loreal? Moja kumpela jest P.H. W Poznaniu i twierdzi że ma 5kafli na łapę bez wyrabiania planu, czy to prawda??

Phh
@Iglik 29.03.2017 21:44

Nieprawda!

Natalia

L'Oreal to świetna firma, ale z pewnością nie dla każdego.

Bonusów??? o czym TY mówisz? Siedzę tam 6 lat i jedyny bonus jaki dostałam to marną paczkę na Święta za którą trzeba było jeszcze zapłacić podatek.... super bonus! Chyba że o takie coś Ci chodzi. Ale ja też już szukam pracy bo zero życia prywatnego, tylko stres, praca w nadgodzinach i zryty łeb.

Patrycja

Jak wygląda atmosfera w pracy?

Ninka

Być pracownikiem tak znanej na świecie marki powinno dla każdego pracownika być chlubą. Z tego co mi wiadomo zarobki są całkiem dobre a poza tym jest sporo innych bonusów o których nikt nie wspomina.

Ola

Ci, którzy chcą pracować w LOrealu, jak zaczną, szybko przypomną sobie dlaczego im odradzano. Dla szefostwa Loreala każdy pracownik to śmieć, którego trzeba wykorzystać maksymalnie i manipulując nim, mówiąc, ze jest cudownym "świeciem" wyciągać z niego jak najwiecej bezsensownej, niestrategicznej, operacyjnej pracy. Nie dajcie się!

Zostaw opinię o L'Oreal Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie L'Oreal Polska