Opinie o L'Oreal Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy L'Oreal Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie L'Oreal Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o L'Oreal Polska w Warszawa

Chętna

Zawsze jest tak, że jedni będą ganić firmę a inni zachwalają. Ja myślę, że jak ktoś pracuje uczciwie to zawsze będzie miał dobrze.

K -na
@Chętna

ale tu jeszcze nie bylo jednej pochwalnej opinii... Takie rzeczy jak nagrywnie rozmow z wspolpracownikami to jakis horror..i terror...jesli tak naprawde jest, To tylko czubek gory lodowej ..i atmosfra zaszczucia i wrogosci musi byc namacalna zeby cos takiego robic.. Za zadne skarby bym w cos takiego nie weszla..Przerazajace

Kompletnie niepoważna firma. Starałem się o stanowisko przedstawiciela handlowego. Przeszedłem przez dwa etapy rozmowy i zostałem zaproszony na ostatni do Warszawy (dodam, że to drugi koniec Polski). Pojechałem, umówiliśmy się na feedback w ciągu tygodnia. Jak można się domyśleć nie otrzymałem go w umówionym terminie.. Kiedy zadzwoniłem po dwóch tygodniach do pani koordynator aby zapytać się o odpowiedź zostałem poproszony o jeszcze kilka dni. Minęły dwa miesiące i nadal nikt się nie odezwał. Także jeśli szanujecie swój czas to radzę omijać tą firmę szerokim łukiem

Pat
@Kandydat

Te firmy wszystkie powinno się skarżyć. Jeśli już chcesz się bawić w jakieś etapy to powinna być rozmowa telefoniczna spotkanie i tyle. A oni robią sobie jaja z ludzi tworząc kilka etapów gdzie cały proces rekrutacyjny trwa z 2 miesiące. Chore.

operator Nowy wpis

Dobre zarobki za cenę stresu i udziale w wyścigu gryzoni. Ogólna zasada firmy: "cel uświęca środki", masz być trybikiem realizującym plan, dużo robić i nie dyskutować. Jeśli choć trochę skrzypisz dostaniesz się na złom. Z drugiej strony niektórzy pracują tam przez wiele lat i robią kariery w firmie, dosłownie od 0 do bohatera, oczywiście poparte właściwym do stanowiska wykształceniem i zaangażowaniem. Żeby, to osiągnąć musisz mieć jednak odpowiednie "predyspozycje" i kręgosłup moralny niczym dżdżownica, to znaczy im elastyczniejszy tym lepszy.

Chętna

yeuop
@Chętna

Istotnie zawsze tak może być, problem polega na tym, że ilość negatywnych komentarzy jest zbyt duża, by tłumaczyć je tak lakoniczną uwagą. Po za tym wiele z tych negatywnych komentarzy podaje merytoryczne argumenty, nie jest to narzekanie malkontentów i leniów tylko ludzi zaangażowanych.

xd
@yeuop

jest tez zla atmosfera bo cvi co pracuja musza za dwoch bo inni sie opierdxzielaja,pracownik siedzi i hgodzine rozmawia z brygadzista gdy inny robi i jeszcze na nim sie4 wyzywaja ze za malo

Jolanta
@xd

No więc kogo tu winić, tego co nie robi czy tego co nadrabia za dwóch i narzeka?

Grzesiek
@xd

jakbym widział brygadę d i b w up1 na konfekcjonowaniu-gdzie jeden musi pracować za dwóch przy czym ten pierwszy nie ma prawa się skarżyć bo zaraz ten drugi który nic nie robi zacznie temu pierwszemu wytykać wszystkie błędy nawet te zmyślone jakby on sam ich nie robił, przez co ten który zapierdala będzie musiał jeszcze bardziej zapierdalać bo się grupa wraz z kierownikiem brygady od niego się odtwórcą i będą mu jeszcze robić na złość.

K -na Nowy wpis

Anna Nowy wpis

Dzień dobry. Czy podpowiecie państwo na jakie warunki można liczyć na stanowisku PH farmacji ? Jakie wynagrodzenie,.jakie auto i czy też do użytku prywatnego ? Ile mniej więcej wizyt dziennie, czy targety są realne czy bardziej z kosmosu i jak wygląda ogólnie atmosfera w tej firmie ?

Czy w L'Oreal Polska są szkolenia zewnętrzne?

Przedstawiciel farmaceutyczny

Żenujące ! !!!poziom osób rekrutujacych pponiżej jakichkolwiek moich oczekiwań. Zestaw Pan i Pani. Pan chciał zabłysnąć wiedzą o konkurencji i osobach tam pracujących w taki sposób jakby znał wszystkich i wiedział wszystko . Niestety się pomylił bo osoba ta nie pracuje już tam od ok 1.5 roku. Nie mówiąc już o fakcie , że Pan rekrutujacy nie dorastał osobie o której mówił do pięt. Nie polecam. I mam nadzieje , ze nie dostane się na 2 etap.

Banał

Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
kandydat na kandydata

Rozmowa kwalifikacyjny na bardzo slabym poziomie. Pytania nie mające żadnego sensu. Nie polecam pracodawcy

@kandydatka
@Kandydat

No niestety muszę potwierdzić ten schemat w zupełnie innym procesie rekrutacyjnym. Szkoda. Wcześnie wystawiają sobie wizytówkę pracodawcy który nie posiada szacunku do czasu innych ludzi.

Pat

Zażenowany

To jest absolutna tragedia i zupełna porażka. Firma promuje ten biznesowy konkurs Brandstorm dla studentów i absolwentów, twierdząc, że to najszybsza droga do ich drzwi, że CV uczestników przechodzi przez screening i trafia na pierwszy etap rekrutacji. To jednak bezczelne kłamstwo. Zamiast tego, firma wydaje się tylko wykorzystywać młode talenty i pomysły przedstawiane na Brandstormie, nie oferując prawdziwej szansy na zatrudnienie. Moja rada - omijajcie ten konkurs szerokim łukiem. To marnowanie czasu, nerwów, a co gorsza, zgoda na wykorzystanie Waszych pomysłów za darmo. To jest również dość symptomatyczne - skoro konkurs, który powinien budować pozytywny wizerunek pracodawcy w ramach employer brandingu, okazuje się być jedną wielką ściemą i (usunięte przez administratora)młodych talentów, to wyobraźcie sobie jak są traktowane osoby, które są już zatrudnione w tej firmie.

Co jaki czas w L'Oreal Polska można ubiegać się o podwyżkę?

Alina

Ta firma to dno. Duza rotacja, typowe chamskie korpo podejscie, do tego osoby ktore wgl nie znaja sie na swojej pracy (mowa tu o dziale marketingu)

Szczery

Witam. Aplikowalem do L'Oreal. Odbyłem dwa etapy rozmowy kwalifikacyjnej. Jeden w miescie zamieszkania, drugi w Warszawie w centrali firmy. Nie ukrywam: pierwszy etap bardzo mnie zaskoczyl, gdyż pytania jakie padly byly z gatunku "prosze wymienić 10 zastosowań szklanki"... takie pytania na rozmowach o pracę byly "rewolucyjne" i na topie 20 lat temu. Brak pytań o doświadczenie, o znajomisc lokalnego rynku, o relacje z klientami. Ale ok... dostalem sie na drugi etap, gdzie rozowe mprowadził Pan o inicjałach SS. Rozmowa niewiele różnia sie od pierwszego etapu. Podobne pytania, podobne traktowanie z góry. Brak szacunku do kandydata wyrazony strojem - znoszone jeansy i koszula w krate. Skoro oczekuje sie od kandydata odpowiedniego stroju, taki sam wypada ubrac. Pan SS solennie obiecał informację zwrotną do końca następnego tygodnia. Informacja taka nie pojawiła się. Jeski ktoś, na etapie rekrutacji, nie potrafi dotrzymać slowa jak to rokuje na wspolpracę i o czym świadczy? Świadczy o braku profesjonalizmu i braku poszanowania dla kandydata, jako czlowieka... Girma pozuje na profesjonalne miejsce pracy... bezpodstawnie. Aha.. coś co jest istotne - zarobki: 5500 brutto maksymalnie dla kandydata z kilkunastoletnim stażem, doświadczeniem i kontaktami na rynku... wrażenia to nie robi. Pozdrawiam

@Szczery

Rzeczywiście za takie doświadczenie to pensja dosyć mała. No chyba że jeszcze jakieś premie obiecywali?

@Szczery

Ja miałam rozmowę na pH ogólnie poziom rozmowy totalne dno. Pani kierownik z poznania wraz z dyrektorem koniecznie musiała pokazać ze jest się zerem. To ze się nie ma dosw w danej branży to nie oznacza ze trzeba ludzi zrównywać z błotem. Pytania nie na miejscu. Wszystko owiane tajemnica jakie zarobki ile godzin dziennie pracy jakie targety jaki samochód itp. Uwielbiam brak jakiejkolwiek informacji czy kolejny etap czy nie. A Od nas jako osób szukających prace oczekują nie wiadomo czego.

Byłypracownik00

Moja praca dla L’Oreal trwała niecałe pół roku. Miała ona miejsce w jednym z warszawskich butików. Było to jedno z bardziej traumatycznych doświadczeń w moim życiu zawodowym. Zwykły (usunięte przez administratora) zawinięty w złoty papierek. Jeden z wymogów rekrutacji na kierownika salonu to z pewnością żółte papiery, bo nie wierze aby dosłownie każdy menager był na tyle „nieobliczalny” w swoich zachowaniach. Przez moja pol roczna „karierę” przez butik przewinęło sie dwóch kierowników. Pierwszy, po zgłoszeniu problemu do biura został przesunięty i jak sie później okazało w firmie panuje również takie zjawisko jak kolesiostwo i nepotyzm. Kolejny kierownik, młody, niedoświadczony pomyleniec ze wsi, z rozchwianym ego, który nienawidzi kobiet i nie akceptuje sprzeciwu. Nagrywanie siebie nawzajem na dyktafony, kłamstwa i koloryzowanie, to klasyczna odpowiedz na „dialog” między pracownikami a kierownictwem firmy Loreal. O kierownikach tej konkretnej marki skincare, można by było napisać trzystronicowy esej, a raczej donos do pewnych organów państwowych. Absolutnie nie polecam.

KAM

Szukają na stanowisko Key Account Managera. Jak wygląda rekrutacja (ile etapów, po angielsku, o co pytają) i jakie zarobki? Duża rywalizacja wewnętrzna? Delegacje?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w L'Oreal Polska? Chętnie zatrudniają?

Amatorka pracy

L'Oreal Polska to bardzo fajna firma, tylko dla chcących pracować!!!

Phh
@Amatorka pracy

L'Oreal to duży koncern, który liczy kilka działów. Każdy dział kierowany jest przez innych ludzi, więc w zależności gdzie i z kim się pracuje warunki pracy są inne. Nie należy generalizować, że w firmie pracuje się dobrze lub źle. Mój dział był fajny do 2014r - zmieniły się struktury , kadra zarządzająca i teraz człowiek jest tylko KORPORACJA w pełnym słowa znaczeniu. Dla osób działających jak maszyny, którym praca wypełnia i całe życie - polecam. Uwaga! Nielimitowany czas pracy - pracodawca wypłaca ekwiwalent za nadgodziny, więc nie funkcjonuje praca "od do". Na plus samochód do celów prywatnych - brak kilometrówki, bogaty system benefitow pozapłacowych : opieka medyczna, socjal, karta sportowa. Sercem każdej firmy są ludzie - moje serce przestało bić jakiś czas temu... Kontakty pozostały, mimo że każdy mieszka i pracuje już w innych miejscach.

KaR
@Phh

ekwiwalent za nadgodziny? że co????

Phh
@KaR

Firma zakłada pracę w godzinach nadliczbowych, w związku z tym ustawowo wypłaca ekwiwalent pieniężny w śmiesznej kwocie za nadgodziny.

yeuop
@Amatorka pracy

Tak, bardzo fajna, dla takich co lubią urobić się po pachy za zupe pochliptajkę i ziemniaka, a na koniec usłyszy: "czemu tak mało". Pozdrawiam Cię Amatorko pracy - nie wkręcając ludzi.

dramat
@Amatorka pracy

dziekujemy za opinie pracownika biura...nie z nami te numery bruner

Elżbieta
@dramat

Co masz na myśli? To szeregowy pracownik nie może lubić tej pracy?

Lola
@Amatorka pracy

(usunięte przez administratora)i nadgorliwych nie brakuje na niektuch działach baranuw

Absolutnie
@Amatorka pracy

To prawda. Jak ktoś lubi pracować to tu jest co robić. Warunki pracy są bardzo dobre, a atmosfera jakby rodzinna. Spędzamy ze sobą każdą porę dnia i nocy, soboty i niedziele. Natomiast zarobki są na takim poziomie, że prawie każdy z nas ma problem finansowy, bo już nie wiemy gdzie mamy pieniądze upychać. Taka sytuacja ;-)

M.

Dzień dobry. Jak pracuje się w SSC? Szczególnie interesuje mnie dział CM i GL. Czy praca do wyrobienia w 8h czy nadgodziny? Czy jest dużo zautomatyzowanych procesów Czy raczej manualnych? Jaka atmosfera, warunki pracy, etc.?

Zainteresowana
@M.

No właśnie... dobre pytania, ale nikt nie odpowiada... tak dobrze, że nikt nie zagląda na forum, czy tak słabo że się nikomu nie chce komentować? ;)

Gila

Tak nas oszukujecie , straszne (usunięte przez administratora) Kupiłam szampon dwa dni temu loreal 400 ml .Postanowiłem kupic ten sam produkt tylko w innym sklepie zawartość 500 ml pisze większe opakowanie..w domu zauważyłam że wysokość produktów jest taka sama..co zrobilam zważyłam .Okazuje się że jest w jednym szamponie 389 ml a w drugim 410 ml ..Szok tak nas oszukujecie

Czy ktoś został zaproszony na rozmowę na stanowisko Junior Brand Managera?

Kaira
@Kandydat

Jestem w szoku, że szukają kogoś z zewnątrz bo na to stanowisko awansują zwykle osoby po stażu….

@Kaira

Ciekawa sprawa. Może akurat osoby na stażu nie nadawały się tym razem? Albo nie chciały? Ciekawa jestem o ile korzystniejsze warunki proponują przy takim awansie?

Hej, jakieś opinie o pracy na stanowisku Koordynatora Logistyki Wysyłkowej w Błoniu? Widzę, że oferta "wisi" na portalach ofertowych kolejny raz, zatem jestem ciekawa odnośnie zarobków, atmosfery w pracy, rozwoju, podejścia przełożonych??

Jak pracuje się marketingu Loreal? Warto? Czemu tyle osób na wysokich stanowiskach odeszło do Oceanic?

@Kandydat

Pracowałam w Lorealu i Oceanicu. Nie ma porównania, jeżeli chodzi o poziom kultury i podejście do pracownika. Oceanic góra zdecydowanie.

@Kasia

Serio aż tak skrajnie z warunkami? A jest szansa, żebyś je bardziej szczegółowo porównała? Fajnie by było mieć szerszy ogląd

Julia

Hej! czy ktoś by mógł mi powiedzieć o stanowisku Junior GL Accountant (Fixed Assets)? I jakie pytania padają na rozmowie rekrutacyjnej i czy odbywa się po angielsku?

KasiaAsia
@Julia

Hejka! Miałam w połowie sierpnia rozmowę na juniora w GLu. Po angielsku tylko kilka pytań standardowych sprawdzających czy mówisz płynnie. Dodatkowo pytania ściśle księgowe, jak masz doświadczenie w księgowości to ez dasz radę, ale pytania dosyć szczegółowe szczegółowe. Sama atmosfera dosyć sztywna, 4 osoby na rozmowie, tylko jedna ma włączoną kamerkę.

@KasiaAsia

I był tylko ten jeden etap?

Agnieszka Pindor
@KasiaAsia

Ja to mam fajnie Czy się stoi czy się leży pensja mi należy! Najlepsza robota. Lepszej nie znajdę.

@Agnieszka Pindor

A na jakim stanowisku jesteś że tak masz?

Zostaw merytoryczną opinię o L'Oreal Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w L'Oreal Polska?

Zobacz opinie na temat firmy L'Oreal Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w L'Oreal Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy L'Oreal Polska?

Kandydaci do pracy w L'Oreal Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

L'Oreal Polska