Opinie o L'Oreal Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy L'Oreal Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie L'Oreal Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o L'Oreal Polska w Warszawa

Anzelm

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie. Atmosfera w pracy jest podła. Kierownictwo przypadkowe i aroganckie. Brak szacunku do pracowników.

Łucja
@Anzelm

W jaki sposób się zachowują, co robią, że określasz atmosferę w tej firmy za podłą?

Karma wraca
@Łucja

Polecam zmianę D i p. Monikę M. Super nauczycielka da ci taka lekcje że popamiętasz uważa się za (usunięte przez administratora) lepsza od wszystkich zresztą jej wyraz twarzy mówi wszystko robi taka selekcję że nikt nie chce z nią pracować lider czy tam tzw animator wie a i tak pcha swierzakow w jej szpony to dopiero chore.... mają niezła beke z tego Góra myślę że nic nie wie albo poprostu ma wyjeb... śmiech na sali kradną na potęgę mimo że deputaty są co miesiąc. Jednym słowem tragedia niepolecam atmosfera straszna..bo praca jest ok tylko ludzie nie chcą uczyć czyżby bali się o swe (usunięte przez administratora) że młodsi ich zastąpią czy co

@Karma wraca

Serio ?? Niby co takiego niby wzięły?

Łucja
@Karma wraca

Piszesz, że ludzie nie chcą uczyć... To nie ma żadnych szkoleń dla świeżych pracowników?

@Karma wraca

Miałam niestety podobne doświadczenia z panią Moniką...

Mati

Krótki opis. Miałem rozmowę z Regionalnym na Podkarpacie, regionalny to przerost formy nad treścią. Podobno przyjął kogoś, A tu po 2 miesiącach pojawia się kolejne ogłoszenie. Ciekawe dlaczego?

@Mati

Może potrzebują kolejnej osoby? Czemu od razu kazdy ma negatywne skojarzenia z takimi ogłoszeniami?

Szczery

Przepraszam za literówki w poprzednim poście. Spieszylem sie

Hej napiszcie czy można u nich zatrudnić się bezpośrednio czy tylko przez Agencję Pracy Tymczasowej

Przedstawiciel farmaceutyczny

Żenujące ! !!!poziom osób rekrutujacych pponiżej jakichkolwiek moich oczekiwań. Zestaw Pan i Pani. Pan chciał zabłysnąć wiedzą o konkurencji i osobach tam pracujących w taki sposób jakby znał wszystkich i wiedział wszystko . Niestety się pomylił bo osoba ta nie pracuje już tam od ok 1.5 roku. Nie mówiąc już o fakcie , że Pan rekrutujacy nie dorastał osobie o której mówił do pięt. Nie polecam. I mam nadzieje , ze nie dostane się na 2 etap.

Banał

logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Lila

Cześć, czy możecie napisać na temat pracy jako Przedstawiciel farmaceutyczny na terenie Podkarpacia. Jest ogłoszenie i się zastanawiam czy wysyłać. Ile wizyt, jaki szef/szefowa, GPS, praca w domu, jak są produkty postrzegane przez farmaceutów. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Czy w L'Oreal Polska panuje luźna atmosfera?

Agatka

Jeżeli chodzi o fizycznych, to ciągłe ciśnienie! (usunięte przez administratora) rywalizacja między brygadami, prości ludzie którzy cieszą się że dostali nagrodę za pomysł jak zwiększyć sobie samym normy. Ręce opadają normalnie! Dyrekcja dziś przyzna pare stówek a jutro wezwanie na dywanik, czemu podkręcone normy nie są wykonane. Biuro to inny świat, tak jakby zupełnie inna firma.

@Agatka

zgadza się, poza tym pracuje się na starych maszynach które notorycznie się psuja a kierownicy jak i dyrektor działu mają to gdzieś. Masz produkować nawet jeśli miałbyś co chwilę podchodzić do maszyny i próbować ją ponownie uruchomić.

Magda

Pani w czerwonych włosach i okularach bardzo niekompetentna, niesympatyczna. Nie polecam raz jeszcze, szczególnie osobom, które planują zacząć pracę w tej firmie. Ja na rozmowie byłam - strata czasu

Jolanta
@Magda

A możesz powiedzieć jak przebiegła ta rozmowa, co obiecywali i jakie padły pytania?

Magda
@Jolanta

Typowe - o mocne i słabe strony, o umiejętność pracy w grupie, o poprzednie stanowiska. Nic, co mogłoby w jakiś sposób zaskoczyć :) Rozmowa tak jak pisałam, mocno średnia, o ile nie negatywna. Atmosfera bardzo denna.

Radek

Jak tak czytam to nie wiem czy wierzyć w słowa L'Oreal chyba jednak testują

Jolanta
@Radek

To sobie to dokładnie sprawdź w internecie. Niestety ale dalej testują.

Testują na zwierzętach

Radek

Przepraszam jestem za szybko piszący nie doczytałem że L'Oreal nie testuje na zwierzętach bardzo przepraszam popieram tą firmę

Testują na zwierzętach

Ostatnio byłam na rozmowie o pracę na staż, rozmowa po angielsku, wyszło całkiem okej w moim mniemaniu... ale dlaczego 1 gwiazdka? Przez ludzi. Sama Pani przeprowadzająca rozmowę była znośna(usunięte przez administratora). Nie wiem dlaczego takie firmy zatrudniają tak chamskie osoby, da się odnieść wrażenie, że traktują ludzi z góry. Nie polecam, a już na pewno nie polecam pracy z wspomnianymi Paniami, na Grzybowskiej. Na całe szczęście dostałam się na staż do innej firmy ze zgranym zespołem.

Hejka. Po narodzinach dziecka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Wydaje mi się, że dowiem się więcej o firmach z Warszawy. Proszę, opiszcie jak się Wam pracuje w firmie L'Oreal? Czy mają wysokie stawki? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Pozdrawiam Piotr

Cześć! Czy mógłby ktoś mi przybliżyć jak wygląda proces rekrutacyjny na staż w ramach Fabryki Talentów i jakich pytań można sie spodziewać?

Misio

Witam jakie są zarobki na początek dla magazyniera?

Małgorzata
@Misio

Nic nie wiem o konkretnych zarobkach Magazyniera w L'Oreal, ale ponoć oferują tam: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez agencję pracy tymczasowej z możliwością późniejszego zatrudnienia w strukturach L’Oreal, konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet benefitów (dofinansowanie obiadów, paczki z naszymi produktami). Już wysłałeś swoją aplikację, czy jeszcze czekasz?

Misio
@Małgorzata

Dawno wysłałem, ale jeszcze nie otworzyli

arek
@Małgorzata

@Małgorzata "nic nie wiem, ale ponoć oferują tam paczki z naszymi produktami"? Chyba powinnaś się pożegnać z tą pracą, skoro nic nie wiesz :)

Obiektywny

Drodzy państwo, jeżeli zapewniacie na rekrutacji że o wyniku ( niezależnie od stanowiska ), poinformuje cię kandydata to należy to zrobić. Na moją Negatywną ocenę , zasługuje Dyrektor Dywizji ale i HRPartner. Cóż, korporacyjny bełkot i brak szacunku, pokazuje że Państwo nie zasługujecie na dobrych pracowników, ponieważ oni się szanują i nie będą zadawali się z ignorantami. Tyle w temacie cenionego i szanowanego pracodawcy bo w takim świetle Państwo się kreujecie, a tak naprawdę to zwykły sflaczały Balon, ta wasza firma. Jaki Autorytet lidera, takie działania.

Nie polecam. Bratem udział w rekrutacji, przeszedłem do drugiego etapu. Pierwszy etap - rozmowa z Hr. Brak odpowiedzi przez długi czas. Odpowiedzi na maila z zapytaniem o dalsze etapy rekrutacji nie dostałem. Ale odezwał się do mnie bezpośrednio kierownik szukający kogoś do swojego zespołu, zaprosił na drugi etap rekrutacji. Potem cisza. Brak odpowiedzi od kierownika a potem i od hr na temat wyniku rekrutacji... brak szacunku do kandydatów. Rozumiem gdy firma nie ma w zwyczaju informować o negatywnym wyniku rekrutacji, ale nawet nie odpisać na maile z zapytaniem? Przecież to 3 minuty czasu... nie polecam, bo kandydat się przygotowuje, poświęca czas, sprawdza wyniki finansowe, czyta o wartościach i finalnie się okazuje, ze słowa piękne ale czyny za tym nie idą.

Wiecie może czy w L'Oreal Polska szukają chętnych na staż?

Tak. Przyjmą każdego bezterminowo na bezpłatny staż albo za miskę zupy.

Helena

@Pracownik, dzięki za Twoją opinię, choć nie uważam, żeby była ona zbyt merytoryczna. Również poszukuję informacji, czy jest możliwość odbycia stażu w tej firmie i miałam nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej z tego forum. Czy możesz rozwinąć swoją myśl i napisać coś więcej na temat czasu trwania stażu, wynagrodzenia i możliwości zatrudnienia po jego odbyciu?

Dupczyc

W tym roku nadal będzie premia za trzeźwość w pracy? Bo na razie cisza.

tomek albo romek

Powiem szczerze, że nie spodziewałem się wystawki ze strony takiej firmy jak Loreal ale jak widać da się. Aplikowałem na stanowisko analityczne, godzinna merytoryczna rozmowa po angielsku z kierownikami działu, atomsfera profesjonalna i dało się odczuć, że poszło dobrze.. Oczywiście puste zapewnienia o szanowaniu kandydatów i odzewie w max 2 tygodnie niezależnie od wyniku. Zero odzewu, zero szacunku. Wstyd... Na rozmowe o pracę opanowałem wszystkie brandy wchodzące w portfolio firmy, na mnie i mojej żonie już nic nie zarobicie..pozytywnych skojarzen nie buduje się hamstwem:)

Zostaw merytoryczną opinię o L'Oreal Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w L'Oreal Polska?

Zobacz opinie na temat firmy L'Oreal Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w L'Oreal Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy L'Oreal Polska?

Kandydaci do pracy w L'Oreal Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

L'Oreal Polska