Opinie o Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA w Kanie

Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA
counter
3 95 332 5 1
Elektryk
Pracownik

W firmie Ekosystem znowu pracownicy obsługi kotłowni pracują po 24 godziny na zmianie ,(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak8Nie4
Zgłoś3
Patrox Nowy wpis
Pracownik
@Elektryk

Teraz jest okres urlopowy i obsada palaczy w kotłowni jest nie pełna a zastępstwa brak dlatego muszą pracować w systemie 24 godzinnym i inspektor BHP nie ma nic do powiedzenia.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
KIEROWNIK MAGAZYNU Nowy wpis
Pracownik

Pani kierownik magazynu szantażuje pracowników, mobbing, nie daje urlopów a jeśli już ma taką chęć to trzeba przyjść na nadgodziny, dzwoni i straszy pracowników że jak nie przyjdą z wolnego do pracy to ich zwolni. Nie ma podejścia do ludzi faworyzuje, dzieli sobie ludzi na tych lepszych i gorszych, próbuje ich stłamsić i poniżyć .

Pomocna?
Tak6Nie6
Zgłoś5
Ja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Pracownik
 Pytanie

Witam czy ktoś może się określić jakie zarobki są jako operator wózka widłowego na magazynie?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Iść czy nie iść
Kandydat
 Pytanie

Pojawiła się oferta na operatora maszyn do produkcji kosmetyków. Ktoś mógł by się wypowiedzieć na temat tego stanowiska ? Warto czy sobie darować ? Jak atmosfera na dziale operatorów ?

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś
Omijaj ten francuski burd*** Nowy wpis
Pracownik
@Iść czy nie iść

Nie ma co wierzyć we wszystko co się tu czyta,wystarczy przyjść by samemu zobaczyć że jest jeszcze gorzej

Pomocna?
Tak6Nie1
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Nowy
 Pytanie

Witam. Mam pytanie czy warto aplikować na elektomechanika. Jak płacą? Jakieś benefity? Atmosfera? Pozdrawiam

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
Zakład konfidentów
@Nowy

Nie wiem jak płacą ani czy warto,ale napiszę Ci żebyś uważał na (usunięte przez administratora)... Wyjątkowy przykład powiedzenia PO TRUPACH DO CELU. Łeb jakich mało,pierwsze ucho zakładu... Skąd ludzie wynoszą takie zachowania? Czy oni dostają jakieś premie za ilość osób na które zakapowały do dyrekcji?

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Patrox
Pracownik
@Zakład konfidentów

W firmie Ekosystem jest jeden pracownik kotłowni z długim stażem pracy co donosi do biura. Przez niego musiał się jeden zwolnić.Jak kierowca autobusów z Anglii pracuje na kotłowni zamiast jego.

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
Długo pracujacy
Pracownik
@Nowy

Warto, trzeba sporo pracować i się angażować, ale gdzie dziś nie trzeba, benefitów sporo, enel-med, multisport, premia kwartalna za wyniki, paczki, produkty ... dużo tego Atmosfera w porządku

Pomocna?
Tak1Nie6
Zgłoś
Mimi 65

Pracuję w firmie Ekosystem już ponad rok, szczerze mówiąc nie rozumiem większości wątków zamieszczonych na forum. Z mojego punktu widzenia ludzie z którymi ja współpracuję nie zwracają uwagi na potrzeby jakie wiążą się z wykonywaniem tej pracy, pracując w wysokiej temperaturze przy małej wilgotności powietrza po 12 godzin jednoosobowo w tak ciężkich warunkach na zmianie nocnej , dlaczego nie po 8 godzin tak jak wszyscy??. Widocznie zgodził się na taki system pracy BHP –owiec ale on pracuje w klimatyzowanym biurze więc nie ma pojęcia jak ciężkie są warunki pracy zagrażające życiu i zdrowiu ludzi wykonujących tą pracę. Część wynagrodzenia dostaje na pasku resztę pod stołem w banknotach Wszystko jest elegancko poukładane zgodnie z przepisami, w miarę widać co i dlaczego wisi w ramkach na ścianie tylko wystarczy przeczytać. Awansów niema tak jak i szkoleń, brak jest też pakietu socjalnego takiego jaki mają pracownicy fabryki L’Oreal POLSKA. Podobno jednego pracownika dobrego serwisanta renomowanej firmy palnikowej z dużym doświadczeniem technicznym porwali czerwoni khmerzy wystawili na pole śmierci ,i nie wiadomo czy wróci do pracy a resztę Dem….. uk. wysłał szukać złota w Klondike.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Bernadeta
@Mimi 65

Ten post był już kiedyś zamieszczony na tym forum

Pomocna?
Tak8Nie4
Zgłoś
ANIA
Użytkownicy czekają na odpowiedź 74 dni.
 Pytanie

Czy ktoś z Państwa orientuje się, z którego przystanku przy dworcu centralnym odjeżdża autobus do fabryki?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Mógłbyś napisać czy poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze ewentualne świadczenia dodatkowe?

Pomocna?
Tak3Nie2
Zgłoś
Odpowiedz
@Pytanie

Trochę tego jest : opieka zdrowotna dla pracownika i dzieci, karty multisport, premia, praca jest w 4b wiec jest dodatek to wynagordzenia, różne karty podarunkowe a święta ....:

Pomocna?
Tak12Nie5
Zgłoś
Patrox
@Pytanie

W Ekosystemie nie ma żadnych dodatków, brak pakietu socjalnego i innych świadczeń jakie mają pracownicy Kosmepolu

Pomocna?
Tak28Nie
Zgłoś
Odpowiedz
@Patrox

Ale pytanie było o Kosmepol a nie Ekosystem, chyba powinieneś się przerzucić na inną stronę

Pomocna?
Tak4Nie10
Zgłoś
Hanna
@Odpowiedz

@Odpowiedz Kolega pewnie się pomylił. Z tego co piszesz socjal w Kosmepol jest bardzo zachęcający. A jakie są zasady przyznawania premii?

Pomocna?
Tak6Nie18
Zgłoś
Odpowiedz
@Hanna

Premie zależą od wyników fabryki, działu, w zależności od działu są tam wpisane różne cele

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś
Zibi
@Odpowiedz

Kiedyś byliśmy pracownikami Kosmepolu ale po reorganizacji jesteśmy teraz w Ekosystem i wszystkie dodatki jakie mieliśmy w Kosmepolu nagle zniknęły. Sprzędli nas,żeby nie ponosić odpowiedzialności za eksploatację starej nie zmodernizowanej kotłowni.

Pomocna?
Tak22Nie
Zgłoś
Luiza
@Zibi

To jak widać Ekosystem nie wypłaca żadnych dodatków, ale za system 4 brygadowy musi. Trzeba to zgłosić do inspektora BHP.

Pomocna?
Tak22Nie1
Zgłoś
Pap
@Luiza

Po pierwsze nie musi dawać dodatku za 4 brygady. To dobra wola pracodawcy, po drugie co do tego ma bhp? Możesz do pip się poskarżyć

Pomocna?
Tak4Nie4
Zgłoś
Luiza
@Pap

Wydaje mnie się,że musi dawać dodatek za system 4 brygadowy

Pomocna?
Tak21Nie
Zgłoś
Pap
@Luiza

Nie musi zgodnie z przepisami, pojęcie 4B nie istnieje już w kodeksie od dawna ”Art. 140. § 1, rozkład czasu pracy może przewidywać różne godziny rozpoczynania pracy w dniach, które zgodnie z tym rozkładem są dla pracowników dniami pracy” - wszystkie wyjaśnienia w internecie

Pomocna?
TakNie10
Zgłoś
Luiza
 Rekomendacja
@Pap

Zakład pracuje w ruchu ciągłym po 8 godzin na zmianie z pewnymi wyjątkami przewidzianym na konserwacje urządzeń ale kotłownia pracuje po 12 godzin na zmianie w ruchu ciągłym wobec czego jaki to jest system i jak ma być rozliczany.

Pomocna?
Tak19Nie1
Zgłoś
Pap
@Luiza

Luiza to jest strona Kosmepol i ta fabryka pracuje na zmiany w 4B ale nie jest to ruch ciągły a Ekosystem powinnaś wyjaśnić na stronie Ekosystem a nie tutaj

Pomocna?
Tak2Nie15
Zgłoś
Karol
@Pap

Należy zauważyć,że Ekosystem jest w strukturach fabryki Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA i wszystkie uwagi i nieprawidłowości należny właśnie zamieszczać na tej a nie innej stronie tego forum. To boli Kosmepol że zatrudnia taką firmę i co gorszę na działania takie pozwala,że mechanicy, elektrycy pracujący w Kosmepol i podlegający działowi technicznemu fabryki i co dziwne?? są na liście płacy Ekosystemu.

Pomocna?
Tak27Nie1
Zgłoś
pap
@Karol

z calym szacunkiem ale chyba nie rozumiesz co to znaczy "w strukturach" jest jedną z kilkuset firm która coś robi dla kosmepola, nie ma żadnej zależności w tych firmach. jesli dziala nie legalnie zglos do pip, kosmepol nawet nie bardzo ma prawo ich sprawdzać.

Pomocna?
Tak1Nie18
Zgłoś
Zibi
@Pap

Pracownicy kotłowni z Ekosystem też pracują na zmiany w 4B tylko 12h na zmianie w znacznie cięższych warunkach pracy niż pracownicy na produkcji jak też innych działów fabryki.

Pomocna?
Tak23Nie
Zgłoś
Kiki
@Zibi

To warto przejść na produkcje

Pomocna?
Tak9Nie9
Zgłoś
Luiza
@Pap

Inspektor BHP dopuścił do pracy pracownika ,który nie spełnia warunków. W Kosmepolu fabryki L’Oreal POLSKA wszyscy śmieją się nie mówiąc o ochronie która ma więcej wynagrodzenia za siedzenie niż pracownik obsługi kotłowni z uprawnieniami eksploatacyjnymi, chociaż jeden z nich nie uzyskał pełnych uprawnień eksploatacyjnych grupy 2 chodzi o punkt 10 tego uprawnienia.

Pomocna?
Tak31Nie
Zgłoś
PeBe
@Luiza

(usunięte przez administratora) dopuścił się uchybienia przepisów BHP Nie wolno zatrudniać osób bez sprawdzonych kwalifikacji przy samodzielnej eksploatacji sieci oraz urządzeń i instalacji określonych w rozporządzeniu Min. Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003 Dz. U. Nr 89 poz. 828 i Nr 129, poz. I 184 oraz z 2005r. Nr 141, poz. I 189). Jeśli stwierdzisz, że pracownicy eksploatują urządzenia, instalacje lub sieci niezgodnie z przepisami, musisz ponownie przeprowadzić sprawdzenie ich kwalifikacji.

Pomocna?
Tak26Nie
Zgłoś
Karol
@pap

Wiem co znaczy struktura: Pozwala określić formalne relacje i zależności oraz podział uprawnień i odpowiedzialności. Struktura organizacyjna może dotyczyć organizacji kilku różnych zewnętrznych komórek, które pracują wspólnie, a nawet komórek zewnętrznych, które mają własną organizację, jednak zorganizowały współpracę poszczególnych swoich części, np. działów czy brandów.

Pomocna?
Tak27Nie
Zgłoś
Robert
@Pap

Inspektor BHP powinien zagwarantować godziwe warunki pracy obsłudze kotłowni, ponieważ jak dotychczas nie zrobił nic z czasem pracy na tym stanowisku a to chyba jest w jego kompetencjach.Nie można przerwać pracy tej starej kotłowni gazowej z powodu ,że trzeba by było przerwać produkcje w fabryce a to jest niemożliwe. Ekosystem podjął się eksploatacji kotłowni w stanie jakim jest, ale nic nie robi żeby zmodernizować tą wyeksploatowaną kotłownie że starymi ponad 20 letnimi kotłami Sefako. Trzeba też przeszkolić obsługę ,żeby posiadali większą wiedzę odnośnie warunków eksploatacji kotłowni parowych ale Dem......uk nic nie robi w tej kwestii a na pomoc fabryki Kosmepol nie ma na co liczyć.

Pomocna?
Tak33Nie
Zgłoś
Ryszard
@Pap

To nic dziwnego ,że fabryce Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA ciągle nowych ludzi przybywa , bo tam ruch jest jak w autobusie do Grodziska, jeżeli chodzi o rotację pracowników jak napisała to Zyta w swoim wątku.Jak tak dalej to w fabryce będzie taki ruch pracowników jak w Pruszkowie na stacji w godzinach szczytu. Ile wydają na szkolenia nowych pracowników, ale na podwyżki pensji brak jest pieniążków.

Pomocna?
Tak32Nie
Zgłoś
Grazyna
@Ryszard

Ludzie, nie rozumiem tej wymiany, jak Wam nie pasuje, to dziwie się ze nadal tam pracujecie, co Was tam tak trzyma mocno?

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Gruby

Ale Dem........uk z Ekosystemu ma swój algorytm do wyliczania wynagrodzenia pracownikom.

Pomocna?
Tak21Nie
Zgłoś
Ryszard
@Grazyna

Do emerytury zostało mi jeszcze 2lata więc muszę pracować w tym hu.......ym zakładzie jakim jest Kosmepol w którym nie ma szacunku dla pracowników, traktowani są gorzej jak psy. Podobno w Ekosystemie jest lepiej ale tam pracują znajomi Dem.......uka oni też jadą na oparach przecież to podwykonawca rządzony przez tą Kosmepol.

Pomocna?
Tak34Nie
Zgłoś
Luiza
@Ryszard

Dlatego tak jest ,że fabryka Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA nie cieszy się dobrą opinią w regionie.zatrudniają na umowę zlecenie płacąc minimalne wynagrodzenie a wymagania mają duże. Nie jest to fabryka żeby spełniała wymogi europejskie mogli by się wynieść z Polski do Afryki albo na Białoruś.

Pomocna?
Tak17Nie
Zgłoś
Luiza
@Patrox

W Kosmepolu właśnie szukają elektromechanika na miejsce murarza i zobaczcie jakie oferują świadczenia w Ekosystem oferuje jakieś może ktoś napisze jakie. • umowę o pracę • konkurencyjne wynagrodzenie • pakiet benefitów o karta multisport o prywatna opieka zdrowotna o ubezpieczenie na życie o program emerytalny o dofinansowanie do posiłków w restauracji na terenie fabryki o dojazd do pracy (na każdą zmianę z Warszawy, Żyrardowa, Pruszkowa i Grodziska) o zniżkę na wszystkie produkty należące do Grupy L’Oréal sprzedawane na rynku polskim o bogaty pakiet socjalny

Pomocna?
Tak13Nie1
Zgłoś
Elektryk
@Karol

Tak potwierdzam jestem na liście płac Ekosystemu bo w fabryce nie było dla mnie etatu, tak jak etatu w fabryce Kosmepol nie ma dla mechanika, któremu pensje wypłaca mu Dem.......uk z Ekosystemu.

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Wołodia
@Zibi

To co ta kotłownia wybuchnąć może???

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Ryszard

Inspektor BHP (usunięte przez administratora) Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA powinien zlikwidować łóżko w pomieszczeniu socjalnym obsługi kotłowni , ponieważ na nocnej zmianie to obsługa śpi zamiast pilnować pracy kotłów.P(usunięte przez administratora)to głośno chrapią jak się wejdzie w nocy do kotłowni a jak ma zmianę ten gruby hydraulik to wyczuwa się won alkoholu.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Wieniek

Poczekajmy do września to się wszystko wyjaśni, kto złoży lepszą ofertę.

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś
Andrzej
@Wieniek

Ty Wieniek po przejściu na emeryturę zamierzasz jeszcze pracować na kotłowni jako (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Bastek
@Andrzej

Andrzej chciałeś napisać operator kotłów

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Bastek
@Wieniek

Operator kotłów Wieniek i elektryk Gregory to kapusie wszystko donoszą do biura na Ekosystem zamiast pracować mają dodatkowe zadanie

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
ginger
 Pytanie

Cześć, czy ktoś opisze jak wyglądają staże odbywane w fabryce, jakie jest wynagrodzenie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Yankee
@ginger

na stażach dostajesz projekt do wykonania ale oczywiscie poznajesz tez codzienna prace i wykonujesz proste zadania, 2400

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Ania
 Pytanie

Dzień dobry czy ktos moze napisac czy na bhp z agencji pracy sa testy żeby się zatrudnić i tak ciezko jest ze każdy odradza ta pracę ,wszystkim ,

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Gosia
@Ania

Dzień dobry, tak są testy, ale spokojnie wszystko jest wytłumaczone na szkoleniu, myśle ze jest ciężko jak w każdej pracy, jak komuś się nie podoba to zawsze znajdzie coś negatywnego, jak chcesz pracować to próbuj

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Edyta
 Pytanie

Witam czy sa przyjecia na produkcje i jakie sa zarobki i jest autobus z Pruszkowa do firmy ,ile zmian jest i gdzie aplikowac można o informacje,pozdrawiam

Pomocna?
Tak5Nie2
Zgłoś
BożyDar
@Edyta

Daj spokój dziewczyno, naprawdę chcesz zap*** w systemie 3 zmianowym,każdy weekend, umowa przez agencję za niecałe 3tyś?Rozejrzyj się, do okoła ofert pracy jest mnóstwo.

Pomocna?
Tak19Nie
Zgłoś
OK
@Edyta

Zarobki 3000,- brutto system pracy Czterobrygadowy, jedna niedziela w miesiącu wolna. Dodatek za Czterobrygadówke 20%, za nocki 30%. Wchodząc do portierni jest skaner, skanujesz swoje CV i czekasz na telefon. Możesz też przez agencje „Adeco” ostatni było nawet ogłoszenie na OLX. Powodzenia.

Pomocna?
Tak11Nie1
Zgłoś
OK
@Edyta

OLX Nr. Ogłoszenia ID.589929319

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Edyta
@BożyDar

Dziękuję za informacje ale obawiam sie tej pracy skoro tak wyglada praca na produkcji wole jeździć do w,wy ,ale mam pytanie ludzi mili sa dla pracowników ,czy nie bardzo

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Bastek

Niestety nie jest tak słodko jakby się wydawało. Atmosfera w firmie jest słaba, a to za sprawą marnej jakości kierownictwa. Wynagrodzenia są przeciętne. Rotacja pracowników jest spora. Zatrudnianie na stanowiska biurowe często odbywa się po znajomości, bo mierny kierownik chce mieć obok siebie miernego znajomego, który nie będzie przerastał go wiedzą i kompetencjom.

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Jan Ewangelista

W Ekosystem pracują specjaliści którzy przepracowali maksymalnie kilka lat w branży bez doświadczenia, wykształcenia i podstawowej wiedzy praktycznej i zdroworozsądkowego myślenia. Stosują chamskie zagrywki traktując swoich kolegów z którymi pracują bądź pracowali z pogardą. No cóż ale to jest kultura białoruska wyssana z mlekiem matki.

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś
Wieniek
@Jan Ewangelista

(...) Ludzie zapomną to, co powiedziałeś, zapomną, co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną, jak się przez ciebie poczuli".

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś
Edyta

Dzień dobry jak wyglada praca na produkcji warto apilkowac a ludzie mili i jakie sa tam zarobki moze ktos napisać dziękuję

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Ryszard

Obowiązek zakrywania ust i nosa dotyczyć będzie m.in. zakładów pracy (w tym także biur) Ciekawe czy pracownicy Ekosystemu będą tego przestrzegali , ponieważ biuro ma prezes Ekosystemu w pomieszczeniu socjalnym pracowników kotłowni a odległość nie będzie zachowana. Czy prezes Ekosystemu zapewnił wystarczającą ilość maseczek i rękawiczek jednorazowych dla obsługi kotłowni. Ale czy inspektor BHP (usunięte przez administratora)!!! tego dopilnuje ma pole do egzekwowania obowiązujących przepisów od pana prezesa – zobaczymy jak nie to telefon na policje lub do powiatowego inspektora sanitarnego przy okazji zapewne sprawdzą i zakład Kosmepol.

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś
Grazyna
@Ryszard

Fajnie jakbyś dokładnie przeczytał ustawę bo pracownicy nie musza nosić maseczek w zakładach pracy Ust. 2

Pomocna?
TakNie11
Zgłoś
Ryszard
@Grazyna

To nie jest ustawa tylko rozporządzenie a to jest istotne Grażynko

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś
Grazyna
@Ryszard

To przeczytaj dobrze rozporządzenie

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Ryszard
@Grazyna

Zgodnie z rozporządzeniem również w pracy wymagane jest zachowanie niezbędnych rygorów dotyczących dystansu pomiędzy pracownikami oraz stosowania środków ochronnych (rękawiczki, maseczki) i płynów dezynfekcyjnych.

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś
Bastek
@Ryszard

Pracodawca musi zapewnić pracownikom dodatkowe środki bezpieczeństwa, m.in. do zapewnienia osobom zatrudnionym, niezależnie od podstawy zatrudnienia, rękawiczek jednorazowych lub środków do dezynfekcji rąk. Z szatni i pomieszczeń socjalnych najlepiej korzystać rotacyjnie w mniejszych grupach, zachowując minimalny odstęp, a minimalny odstęp między stanowiskami pracy to 1,5 m. Te odległości ze względu na produkcji nie są zachowane oraz na kotłowni, gdzie ma biuro Ekosystem.Przydała by się niezapowiedziana inspekcja sanitarna.Pracownicy na zmianie mogą być zagrożeni koronowirusem. Chyba nadzór inspektora BHP B..... jest niewystarczająca.

Pomocna?
Tak13Nie2
Zgłoś
Ja
@Bastek

A proszę mi pokazać gdzie na produkcji nie jest zachowana odległość 1.5m. Linie są na tyle duże że jest to zachowane. Na liniach 2osobowych noszone są prxylubice i maseczki i proszę nie pisać kłamstw. A lepiej pioracowac na Lini to się zobaczy czy jest 1.5n czy nie.

Pomocna?
Tak1Nie4
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Hej, czy w firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA płacą za nadgodziny?

Pomocna?
Tak2Nie7
Zgłoś
Edek
@Pytanie

W firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA raz płacą a raz nie płacą.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Pytanie
@Edek

Jak to raz płaca raz nie płaca wyjaśnij dzięki

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Edek
@Pytanie

(usunięte przez administratora). to dostaje dodatek za przepracowane godziny nadliczbowe natomiast kierownik nie lubi (usunięte przez administratora)i każe mu odebrać godziny i jeszcze zaniża ich ilość

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
Elektryk
@Edek

Gregory to dostaje dodatek za godziny nadliczbowe a ma ich trochę ,ale to kapuś i jest ulubieńcem biura

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
Były Elektryk

Jak pracowałem w firmie Ekosystem u Tomasza u Dawidz…….uka, jako elektryk w fabryce Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA to pracownicy obsługi kotłowni nie mieli żadnego przeszkolenia w Weishaupt czy producenta kotłów Sefako jak też pracownicy serwisu tej firmy. W związku z czym jak oni mogą bezpiecznie obsługiwać tak starą kotłownie parową 10 bar pary. Panie, Starszy inspektorze BHP Piotr. Ba….uch. jest jeszcze czas na powstrzymanie tragedii jaka wisi w powietrzu ale pan o tym wie i dopuszcza o obsługi tej kotłowni w kotłowni jest ciśnienie gazu średnie a oni nie mają uprawnień gazowych .No i jeszcze szatnia i stołówka oraz magazyn złomu w kotłowni a co mówią przepisy BHP. Jednakże tzw. dobra praktyka wskazuje, że w pomieszczeniach ruchu energetycznego (kotłownie, nastawnie, rozdzielnie elektryczne, węzły cieplne, nastawnie itp.) nie składuje się żadnych sprzętów ani urządzeń niezwiązanych z eksploatacją zainstalowanych urządzeń podstawowych. (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak14Nie
Zgłoś
Piotr

W firmie Kosmepol Fabryka L’Oreal chodzą plotki ,że Kosmepol rozstaje się z firmą Ekosystem napiszcie czy to prawda?

Pomocna?
Tak21Nie3
Zgłoś
Fiona
@Piotr

To niemożliwe ,żeby odeszli z fabryki Kosmepol to kto przejmie tych ludzi , których zatrudnia Ekosystem, chyba tylko cieszy się elektryk Gregory. to on na nich donosił kapuś jeden

Pomocna?
Tak15Nie4
Zgłoś
Katarzyna
@Piotr

dzień dobry ,jak mogę dostać się do pracy w Kosmepol pomożecie? przez jaką agencję rekrutują?

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś
Hanna
@Katarzyna

Jeżeli jesteś zainteresowana pracą w Kosmepolu wystarczy, że prześlesz im swoją aplikację (CV) wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja.kosmepol@loreal.com - taka właśnie informacja widnieje na stronie oficjalnej firmy: https://www.loreal.pl/kariera/kim-mozesz-byc/kariera-w-fabryce.htm W jakim dziale chciałabyś tam pracować?

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Wojtek
@Piotr

O tym się mówi w firmie

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś
Stanislaw
@Wojtek

Ekosystem jest już długo w Kosmepolu i należy ich wymienić bo myślą,że pozjadali wszystkie rozumy są butni zwłaszcza szef doprowadzili centrale klimatyzacyjne do ruiny z powodu braku konserwacji a po zatem nie mają pracowników wykształconych w tym kierunku.

Pomocna?
Tak18Nie
Zgłoś
Ewelina
@Piotr

Jak mówią w biurze podobno jest już firma, która zastąpi Ekosystem na dzień dzisiejszy poprawia to co nie udało się naprawić Dem...........ukowi. To samo jest w kotłowni oni naprawiali stacje uzdatniania wody i zrobili to dobrze Ekosystem nie umiał.

Pomocna?
Tak17Nie
Zgłoś
Waldek
@Stanislaw

To oni nie mają chłodniarza na etacie??

Pomocna?
Tak17Nie
Zgłoś
Ryszard
@Waldek

To firma ze wschodniej granicy polski i w dodatku rodzinna gdzie każdy prowadzi działalność gospodarczą żeby było taniej nie wszyscy mają wykształcenie chłodnicze jest jeden elektryk spod Grodziska ale on nic nie umie.

Pomocna?
Tak17Nie
Zgłoś
Elektryk
@Ewelina

Taką przeróbkę zaproponował kiedyś pracownik serwisu kotłowni i została zrealizowana dopiero teraz, ale (usunięte przez administratora) nie potrafił tego zrobić, teraz problemy z dostarczeniem wody uzdatnionej się skończą.

Pomocna?
Tak14Nie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA - Kanie

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA