Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA
3 91 184 5 1

Opinie o Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA

Filtruj opinie po kryteriach:

Taki ram

Lipa jednym słowem. Mało kasy duże wymagania. Lepiej do Lidka iść.

Tak9Nie
Zibi

Firma EKO SYSTEM nie przestrzega kodeksu pracy jak i przepisów BHP z kotłowni zrobili sobie świetlicę i jadalnie a gdzie są inspektorzy zakładowi BHP parę niespodziewanych kontroli wraz z wytycznymi rozwiązało by problem

@Zibi

Zibi jak pracowałem w Eko System to też tak było brudne kubki wrzucałem im do kosza ,żeby szukali i umyli brudasy jedne spod białoruskiej granicy

Tak72Nie
@Zibi

Widocznie jest przyzwolenie pana inspektora BHP Ba.....ucha żeby w kotłowni była świetlica i jadalnia chyba w tym zakładzie nie ma stołówki, dlatego inspektor BHP na to zezwala.

Tak82Nie
@PeBe

Dla pana głównego inspektora BHP Kosmepol ważne są tylko buty i okulary i za to każe pracowników jeżeli nie mają ale te brudasy z Ekosystemu wraz z Dem.....kiem chodzą po kotłowni bez okularów i (usunięte przez administratora)i inspektor BHP nic im nie robią, ale w stołówce i świetlicy czyt. Kotłowni w okularach się nie chodzi bo można guza sobie nabić panie inspektorze BHP.

Tak86Nie2
Były elektryk
@Kaz

Szef inspektorów BHP musi zdjąć tabliczki z napisem ZAKAZ WCHODZENIA" do kotłowni i zastąpić napisami " STOŁÓWKA TYLKO DLA EKOSYSTEMU". Innym wstęp wzbroniony.

Tak83Nie
Wózkowy
@Były elektryk

To może behapowiec zamówi katering do kotłowni a Gregory będzie polewał w....ke, i piwo będzie się lało strumieniami. Ale będzie fajna zabawa, tylko kto później po brudasach posprząta.

@PeBe

Poczekaj na Audyt zewnętrzny to może oni coś znajdą na inspektora Ba........ucha to wtedy zlikwiduje stołówkę i biuro Dem.......uka w kotłowni. Tam jest strefa 2 a więc szczególnie chroniona przepisami BHP chociaż jak widać sam inspektor BHP ich nie przestrzega, to co wymagać od Den..........uka z Ekosystemu.

Tak143Nie
LOBO
@Wózkowy

Można też zaprosić do kotłowni na lancz francuzów Za kelnera pracował by elektryk Gregory, wtedy była by niespotykana okazja opić biuro Dem.....uka z Ekosystemu z wielką pompą. w firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA. Niech szef BHP nad tym pomyśli.

Tak88Nie
Gruby
@Były elektryk

Przebywanie w kotłowni oraz spożywanie posiłków przez pracowników Ekosystem w godz. 12 - 18 Inspektor BHP Ba.......uch.

Tak89Nie
LOBO
@Luiza

Winni są moim zdaniem palacze kotłowni na pewno są bez wykształcenia mówiąc krótko Tłumoki nie mogą sobie poradzić z burasami (usunięte przez administratora). Mają za sobą (usunięte przez administratora) ale oni się boją cokolwiek powiedzieć. Behapowiec pan (usunięte przez administratora) im zapewne nie pomoże bo jak nie zrobił porządku do tej pory to i nie zrobi.Trzeba znaleźć sposób żeby wiadomość dotarła do Dyrektor fabryki Kosmepol wtedy coś się ruszy. Ale pracownicy Ekosystemu w dalszym ciągu pracują po 30 godzin na zmianie i śmieją się z inspektora BHP ,że im gó.....no zrobi. Jak by behapowiec dopisywał grafik nie można by było dokonywać zmian bo kopie miał by u siebie.

Tak89Nie41
Parówa
@LOBO

Tłumoki z obsługi kotłowni nie mogą wpuszczać do pomieszczeń kotłowni burasów z Ekosystemu oraz pozwolić na składowanie złomu . Należy również mieć na uwadze fakt, że cała odpowiedzialność za bezpieczeństwo tego wyznaczonego pracownika ochrony i za bezpieczeństwo urządzeń kotłowni spada na prowadzącego eksploatację kotła, bowiem art. 2373. § 1. Kodeksu pracy mówi, że: „Nie wolno dopuścić pracownika do pracy, do której wykonywania nie posiada on wymaganych kwalifikacji lub potrzebnych umiejętności, a także dostatecznej znajomości przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy”. Panie inspektorze BHP B...uch

Tak95Nie13
Gruby
@Parówa

Będących na kacu burasów(usunięte przez administratora) z Ekosystemu to można dopuścić do pracy w fabryce na zmianie , jak by mieli biuro w jednym z baraków tak mają inne firmy zewnętrzne to by się bali , ze śmierdzi wódą a ktoś wejdzie z biura z uzgodnieniem terminu naprawy i zaraz doniesie inspektorowi BHP i kaszana w Kosmepolu na całym froncie.

Tak93Nie14
@LOBO

Widzicie !!! burasy z Ekosystemu to nie są gamonie głosują przeciwko temu postowi , żeby inspektor BHP nie wprowadzał zmian w grafiku pracy kotłowni aby mogli mieć nadgodziny i pracować 30 godzin na zmianie ,ponieważ jeden z burasów został zwolniony, brak jest też pełnej obsady Tłumoków z kotłowni.

Tak97Nie15
@Gruby

Tam denaturat jest w powszechnym użytku

Tak77Nie10
@Gruby

W tych barakach , które zajmuje Ekosystem śmierdzi stokrotnie więcej niż w szalecie miejskim w Pruszkowie , nawet na zewnątrz czuć jest smród gó......na

Tak113Nie28
@PeBe

Teraz wiadomo dlaczego Dem......uk z Ekosystemu nie chce mieć biura w swoich kontenerach dlatego ,że tam gó....nem śmierdzi a w pomieszczeniu dla obsługi kotłowni jest czysto i schludnie bo oni dbają o porządek.

Tak111Nie27
Alibaba
@Luiza

Jak napisał w poście "Kaz" (....) W jednym z wywiadów udzielonych przez panią Dyrektor L’Oréal Warsaw Plant cytuje: (… ) Bezpieczeństwo oraz dbałość o zachowanie najwyższych standardów – wewnątrz firmy oraz wśród naszych podwykonawców – jest dla nas absolutnym priorytetem. Widocznie priorytetem pani Dyrektor jest ,że najwyższy standard jest biuro podwykonawcy Ekosystem jest w pomieszczeniu kotłowni przeznaczonym dla obsługi , gdzie oni jedzą śniadania, co mają iść na stołówkę ach zapomniałem w tym zakładzie stołówki ni ma jak Dem......uk rozłoży się ze swoim przenośnym biurem niejednokrotnie widział to inspektor BHP pan Ba...uch

Tak112Nie12
@Luiza

Ale też dostanie się (usunięte przez administratora) za to,że nie dopilnowała swoich obowiązków służbowych i pozwoliła mieć biuro i jednocześnie stołówkę i pracowników Dem....uka z Ekosystemu.

Tak89Nie3
Bio Fenix
@Zibi

Przepisy BHP i ppż zabraniają przebywania osób nie będącym obsługą kotłowni nie powinni przebywać w pomieszczeniach kotłowni bez pozwolenia inspektora BHP w celu usunięcia jakiej kolwiek awarii pracownicy obsługi kotłowni muszą niezwłocznie odnotować ten fakt w książce ruchu kotłowni wtedy byłby jakiś porządek (usunięte przez administratora) na to nie zwraca uwagi i tak dalej kręci się kabarecik w fabryce Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA.

Tak95Nie11
@Gruby

Ty @Gruby uważaj co piszesz na portalu, oczerniasz pracowników Ekosystemu a przychodzisz do nich na kawę do kotłowni a nie powinieneś tam przebywać uważaj bo kiedyś ci (usunięte przez administratora)do kubka.

Tak77Nie30
@Gruby

Jestem bardzo ciekawy czy nowy dyrektor generalny Ni....els Wes.......terbye Ju......hl, odwoła ze stanowiska inspektora BHP pana Ba......ucha, który w czasie pełnienia swoich obowiązków nie wykazał się kompetencją na zajmowanym stanowisku. Między innymi nie dał rady zlikwidować biura De.......uka z Ekosystemu z pomieszczenia socjalnego w kotłowni przeznaczonego dla obsługi i nie zrobił porządku ze stołówką pracowników Ekosystemu.

Tak91Nie12
Rumun
@Kaz

Dem....uk to we własnych butach chodzi po kotłowni przepisy inspektora BHP Ba......ucha jego nie dotyczą, pan hrabia san ustala przepisy ,które obowiązują na kotłowni jest wciąż na topie, chociaż w pomieszczeniu socjalnym dla obsługi kotłowni obuwie robocze nie obowiązuje zwłaszcza ,ze jest to biuro EKOSYSTEMU.

Tak93Nie11
@PeBe

Byliście kiedyś w trupiarni jaki jest tam specyficzny smród taki sam jest w kontenerach Ekosystemu. Zarząd powinien przenieść te kontenery gdzieś daleko i w ustronne miejsce .A pracownicy powinni w nich palić świece co zniwelowało by ten wstrętny zapach.

Tak55Nie44
@PeBe

Jak jeden z obsługi kotłowni się upił do do tej pory przebywa na leczeniu odwykowym w szpitalu w Parczewie.

Tak22Nie36
@Józef

Co ty piszesz@Józef a skąd wiesz ,że jeden z obsługi kotłowni leczy się na odwyku w Parczewie.

Tak57Nie
Chudy
@Józef

(usunięte przez administratora) piszesz nieprawdę o obsłudze kotłowni, tam pracują naprawdę porządni ludzie i wódki w czasie pracy nie piją.

Tak93Nie1
@Zibi

Ekosystem nie przestrzega kodeksu pracy jak i przepisów BHP, ponieważ ma ciche pozwolenie (usunięte przez administratora) na taką działalność,żeby inspektor BHP przykręcił mu śrubkę to by się zmieniło, ale on tego nie robi. Ważne są tylko buty i okulary , ale brudne ubranie robocze to jego nie interesują Ekosystem nie wypłaca ekwiwalentu za pranie odzieży, ale też nie zwraca kosztów prania w pralni To się musi zmienić(usunięte przez administratora)Decyzja musi być natychmiastowa.

Tak89Nie1
Chudy
@Józef

@Józef chętnie bym tobie ryja obił za to,że napisałeś ten parszywy post na publicznym portalu, weź (usunięte przez administratora) już skończ pisać kłamliwe oskarżenia przeciwko chłopakom z kotłowni bo cały zakład myśli ,że to prawda nawet elektryk Gregory mówi głośno,że to NIEPRAWDA !!!.

Tak92Nie4
Czarna
@Eva

Co admin usunął słowo (usunięte przez administratora)nadzorującej pracę kotłowni w firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA

Skwara
@Józef

Tego co zwolnił (usunięte przez administratora)jest w szpitalu odwykowym.

Tak69Nie6
Gruby Filip
@Henio

@Henio chcesz pewnie zapoznać się z moim prawym sierpowym , ale wtedy karetka ratunkowa potrzebna będzie oraz L4 dłuuuuuugie.

Bazyl
@PeBe

To oni chodzą w gumofilcach po zakładzie ???

Tak29Nie
@Bazyl

Nie w gumiakach we wsi tak chodzą

Tak24Nie
Patrox
@Luiza

Termin audytu będą też znał Dem.......uk z Ekosystemu i na czas kontroli wyniosą się z kotłowni po kontroli wrócą z powrotem.

Tak17Nie
Rusticus
@PeBe

To jeszcze Dem......uk z Ekosystemu ma jeszcze biuro w kotłowni ? to zwyczajnie naraził się kierownictwu fabryki,że mu nie dają nowego lokum na biuro.

Tak10Nie
Rusticus
@Parówa

Jak czytam te wypowiedzi to z tego wynika, że Ekosystem zatrudnia pracownika obsługi kotłowni,który mył kiedyś samochody , ale czy to prawda nie wiem ale kotłownia jeszcze pracuje bo dym leci z kominów.

Tak12Nie
Oddany Pracownik

Witam, pracuje w tej firmie od 7 lat, czytam negatywne komentarze i wszystkie pokrywają się z prawda w fabryce Loreal w Kaniach atmosfera pracy na niższych szczeblach jest beznadziejna. Jeden drugiego by sprzedał za „5groszy”praca jest bardzo ciężka, system 4brygadowy na 3 zmiany a zarobki są nieadekwatne. Na każdym kroku tylko podnoszenie norm, szary pracownik traktowany jest jak śmieć o wolne trzeba się prosić i chodzić za przełożonym jak pies za kością a często urlop i tak jest odrzucany- „bo tak” ale kierownik Ci nie powie tego w twarz tylko SMS lub email. Jeżeli masz gardłowa sprawę i uda ci się wyjść godzinę wcześniej to codziennie będzie ci wypominał, że musisz odrobić. Podwyżki rzędu 2% max 3% i standardowa obiecanka za rok będzie lepiej. Przychodzą nowi i maja więcej niż ty po 10latach a kiedyś zapytałem dlaczego to usłyszałem ze „nowych trzeba jakoś zmotywować do pracy” straszna obłuda zakłamanie i mobbing w TV kreowanie się na nie wiadomo co a w środku (usunięte przez administratora) i zakłamanie, w oczy jedno a za plecami.... Kierownicy w każdym dziale i na każdej zmianie mają swoich konfidentów (czyt. lider) i oni oczywiście urlop, podwyżki, premie w pierwszej kolejności. Na rozmowie końcowo rocznej wypomina ci najmniejsze potkniecie a twoje argumenty lub uczynki wykraczające poza twoje obowiązki są olewane. Przełożony mówi „nie pasuje Ci to się zwolnij” a jeszcze jak chorujesz to później jest rozmowa dlaczego tak długo chorujesz a w najgorszym wypadku po powrocie dostajesz wypowiedzenie i słowa przełożonego „ na twoje miejsce jest 5 osob” haha Wszędzie oferty pracy, tu nikt nie chce przyjść. Niektórzy przychodzili i po kilku dniach odchodzili. Ubrania i buty beznadziejne, sztuczne materiały w lato leje się z człowieka a zarząd nic. Wymagają od ciebie wszystkiego a od siebie nic Zarząd i kadry kierownicze chodzą tylko na szkolenia jak manipulować ludźmi Mógłbym tak pisać w nieskończoność szczerze żałuje tych 7 lat pracy ale nie było wyjścia, popracuje do wakacji i odchodzę. Nie polecam, nic niewarty pracodawca proszę omijać z daleka.

Tak216Nie1
@Oddany Pracownik

Nie ma wątpliwości, że konfidentem jest pracownik w dziale elektrycznym jest lider tego działu Gregory pupil szefa BHP.

Tak123Nie
@Oddany Pracownik

Po co czekać do wakacji zwolnij się teraz jak Ci tak ciężko. Pracuje tu 20-lat nie zawsze jest kolorowo ale pierwszy raz słyszę żeby ktoś został zwolniony tylko dlatego że był chory. Mówimy oczywiście o osobie chorej, a nie o takiej co przebywa na zwolnieniu i gdzieś na czarno dorabia. Sam Twój Nic „ Oddany Prcownik „ przecież to brzmi jak Du..po..liz i Kaapuśś. Więcej jaj i chęci do pracy mają tu 60-cio letnie Panie z produkcji i wykonują tu Najcięższą Prace w tej firmie i tak nie płaczą. Zwolnij się i więcej nie płacz Lalusiu.

Tak201Nie1
Oddany Pracownik
@Sześćdziesiątka /60/

Widzę ze znalazła się obrończyni fabryki,tez pracowałem na produkcji jako wózkowy 3lata i nie jest tak kolorowo jak mówisz. i przeszedłem na inny dział z własnej woli mimo tego,że animatorka " Czarna "była zadowolona z mojej pracy i nie chciała abym odszedł. A panie po 60 masz rację ciężko pracują,ale maja podobne zdanie do mojego tylko się z tym nie wychylają ponieważ nie ma to sensu i nie chcą robić sobie problemu bo wiedzą ,że w grudniu będą urywać punkty... Stosowanie epitetów pod moim adresem jest nie na miejscu. Mocna jesteś w internecie.

Tak188Nie
@Sześćdziesiątka /60/

Napisz coś o tym (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora), liderze elektryków (usunięte przez administratora)widzę ,że masz duże rozeznanie w Kosmepolu.

Tak31Nie
@Sześćdziesiątka /60/

Uważam,że panie po 60 latach powinny być na emeryturze a nie pracować na produkcji w firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA. Emeryci pracują tylko u podwykonawców takich jak Fenix, Ekosystem i innych za marne grosze.

@PeBe

Nigdzie nie napisałam że mam 60-lat to tylko „Nick” ale może żal Ci Duu..pee ściska że pracuje w Kosmepol a nie u podwykonawcy. Żeby zaspokoić Twoją ciekawość to już niedługo, kilka lat policzysz je na palcach jednej ręki. Oczywiście jak umiesz liczyć. Jak czytam te wszystkie żale to zastanawiam się ile tu jeszcze Lalusi pracuje.

Tak111Nie
@Sześćdziesiątka /60/

(usunięte przez administratora)Fabryka L’Oreal POLSKA i zamieść na typ portalu- będzie fajnie.

Tak6Nie3
@Sześćdziesiątka /60/

Napisz coś o konfidencie Gregorym liderze elektryków widzę ,że masz duże rozeznanie w Kosmepolu.

Tak106Nie
Produkcja
@Luiza

We wtorek w godzinach nocnych nie było pary na produkcji ze 2 godziny nastąpiła jakaś awaria tak mówił elektryk zakładowy, pracownik kotłowni podobno dzwonił po serwis Ekosystemu ale nikt nie przyjechał jak dowiedziałem się w ochronie. Pracownicy serwisowi Ekosystemu mogli by reagować szybciej na takie awarie. Teraz kto zapłaci za przestój linii produkcyjnej teraz nam będą premie zabierać.

Tak68Nie
@Sześćdziesiątka /60/

To masz najmniej 55 lat a najwięcej 59 to jesteś już w podeszłym wieku. Jakoś udało mi się policzyć za pomocą kalkulatora. życzę zdrowia i charyzmy w obronie fabryki Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA

@Produkcja

Jak pili to żaden z nich nie przyjedzie nawet jak by się paliło i waliło bo z ryja śmierdzi nawet na drugi dzień. Oni na zakładzie nawet walą wó...ke jak niema w pracy Dem...uka. W razie pożaru nie miałby kto wyłączyć stacji gazowej panie inspektorze BHP.

Tak91Nie4
Cyttynka
@PeBe

Hahahaa... Podziwiam panie które tak na prawdę chwalą sobie tą pracę. Ciężki zap... A zarobki słabe.. I tylko wyścik szczurów.. Życzę takiego nastawienia dobrego aż do emerytury???????????????????? Bo ja bym szybciej tam na ręte trafiła

Tak97Nie1
FALBA
@Oddany Pracownik

PRACUJĘ 4 LATA I JEST TO WIELKIE (usunięte przez administratora) ZGADZAM SIĘ Z KOLEGA

Tak88Nie
@Eva

Hahahaaa co @Sześćdziesiątka /60/ inspektor BHP zablokował Tobie serwer w fabryce, bo znikłaś ze sceny portalu.

Tak77Nie6
@PeBe

Sukces na forum konfident,Du...po...liz i kappuśś lider działu elektrycznego Gregory dostał powyżej 100 głosów pupil szefa BHP.

Tak68Nie
@PeBe

Za elektrykiem Gregorym smród się ciągnie i będzie ciągnął się dalej, dlatego, że Gregory jest kapuśśiem w fabryce. Donosi wszystko inspektorowi BHP Ba........uchowi i dlatego jego wszyscy nie lubią.

Tak95Nie6
Łukasz
Nazwa działu: Produkcja

Maszyny na produkcji stoją zepsute a oni szukają części zamiennych w śmietnikach. Powodzenia?? Ten Mi.....ał to maszyny naprawić nie umie a w śmieciach jest bardzo dobry, na działce wszystko się przyda nawet kostkę brukową wywiózł z zakładu ale oni wszyscy są tacy fajansiarz, a myślą ,że nikt ich nie widzi co oni robią, bo tak im się wydaje.

Tak101Nie5
@Łukasz

W piątek , też ci z Ekosystemu grzebali w śmieciach, kuźwa!! czego oni tam szukają i znowu dominował w tym Mi......ał

Maria
@Józef

We środę też buszowali w kontenerach śmieciowych chłopcy z Ekosystemu

Tak87Nie
@Józef

Ten mięsiarz z Ekosystemu złotem obwieszony grzebie w śmietnikach to może on ma tombak na szyi.

Tak82Nie4
@Maria

W czwartek też przeglądali kontenery śmieciowe pracownicy Ekosystemu.

Tak79Nie3
@Oddany Pracownik

Z punktu widzenia osoby, która współpracowała z pracownikami w firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA. oraz samym Ekosystemem, kierownik biura, który zajmuje pomieszczenie obsługi kotłowni nie jest komfortowa narażeni są bowiem na utratę życia i zdrowia, można jasno powiedzieć, że jednak nie panują tam zbyt przyjazne warunki pracy dla ludzi. Kierownictwo fabryki ma bardzo złe zdanie o serwisie technicznym firmy,tak mówi wielu liderów działów mimo że to doświadczeni ludzie. Zarobki bardzo niskie w stosunku do oczekiwań i doświadczenia. Znałem osoby, które dostały się tam właśnie po znajomości i wiem co te osoby potrafią i jakie zarobki mieli trzeba brać przykład z "przodowników" pracy tzw. specjalistów za których gdzie indziej trzeba było robić robotę, bo sobie nie radzili. No ale na wschodzie to tak wygląda ty zrobisz dla mnie to ja zrobię dla ciebie, przepływ pieniędzy pod stołem to normalka tak jest jak się zatrudnia po rodzinie lub znjamościach w małym mieście na wschodniej granicy Polski, gdzie święta obchodzi się w różnych obrządkach. Pszebój disco polo ” Давай наливай, поговорим” słychać w mieście z głośników na ulicy.

Tak97Nie
krystyna 56
@PeBe

Pan BHP -owiec to niech się zajmie warunkami pracy na magazynach bo są tropikalne temperatury na magazynach a biuro nie pozwala włączać klimatyzacji bo twierdzi że nie potrzeba ale w biurze to klima im (usunięte przez administratora) chłodzi

Tak53Nie
Tymek
@krystyna 56

Inspektor BHP w firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA nie ogarnia tematu dostał chłopina stanowisko i trzyma się kurczowo, żeby jego nie wywieźli na taczkach za bramę.

Tak56Nie1
Tymek
@Genio

Oni mają stałe dyżury przy kontenerach śmieciowych w Kosmepolu, maja jakieś układy z firmą sprzątającą.

Tak53Nie
@Tymek

Żadnych układów z firmą sprzątająca pracownicy Ekosystemu nie mają lubią segregować śmiecie bo Dem.........uk za mało im płaci to sobie dorabiają na śmieciach ale ciekawe jak oni to wywożą za bramę zakładu czy ochrona ich nie kontroluje Chyba tak?

Tak23Nie
@Eva

Konfident Gregory lider elektryków w zakładzie Kosmepol to leń niesamowity tylko patrzy żeby się przespać na nocnej zmianie wyręcza się sku......el pracownikami Ekosystemu , ale tylko dwóch z nich coś potrafi zrobić z elektryki a największy Gamoń to Mi........ał.

Tak26Nie
Cienki
@krystyna 56

Połowa klimatyzacji jest niesprawna w zakładzie Kosmepolu będących w konserwacji Ekosystemu. Dem........uk ich sam psuje, żeby później naprawiać i zarabiać pieniądze.Mądrzy są ci specjaliści spod białoruskiej granicy.

Tak9Nie
Tadeo

ile zarabia pracownik obsługi kotłowni i jakie trzeba mieć uprawnienia do wykonywania tej pracy. jaki jest system.

Tak64Nie10
@Tadeo

Palacze w kotłowni Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA zarabiają 2350zł brutto pracując na zmianie po 12 godzin. Taki system pracy ma firma Ekosystem.Do tego niezbędne są uprawnienia kwalifikacyjne (usunięte przez administratora)

Tak89Nie44
@Elektryk

To co Ne......lka nie może im załatwić podwyżki płac kotłownie to ona nadzoruje chociaż nie ma uprawnień kwalifikacyjnych do dozoru kotłowni gazowej.

Tak116Nie7
Rumun
@Elektryk

Jak rozmawiałem z jednym z pracowników obsługi kotłowni z Ekosystemu to oni pracują na etacie (usunięte przez administratora) -serwisant to zastanawia mnie jakie muszą mieć uprawnienia kwalifikacyjne teraz dla (usunięte przez administratora) wymagane są uprawnienia 2 grupy a jakie dla serwisanta? na to pytanie powinien odpowiedzieć inspektor BHP Ba..........uch.

Tak43Nie2
Czarna
@Elektryk

Jak przy takich temperaturach pracuje obsługa kotłowni , u mnie teraz w biurze za oknem jest 45 stopni to ile jest w hali kotłów? jak mówił pracownik temperatura dochodzi do 75 stopni ,to oni nie powinni tam wchodzić bez specjalnego ubrania,taka temperatura zagraża życiu i zdrowiu pracowników obsługi ale jak znam życie Ekosystem tego nie przestrzega jeżeli szybko zareaguje inspektor BHP Bab.......uch to możne skrócą im czas pracy i poprawią warunki przebywania w takiej temperaturze ale wątpię w szybkie działanie kierownictwa Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA

Tak48Nie
@Czarna

Klimatyzator przenośny by im kupili

Tak31Nie
O-230V

ile zarabia na godzinę elektryk ze średnią wiedzą techniczną praca po 8 godzin dziennie i 40 tygodniowo, blisko mieszkam i chciałbym podjąć pracę w tym zawodzie.

Tak59Nie7
Cwierć fazy
@O-230V

Elektryk w firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA zarabia 4432 zł brutto.

Tak96Nie51
Ochrona
@Cwierć fazy

Liderowi elektryków Gregoremu widocznie wynagrodzenie jest za małe bo śpi na nocnej zmianie w fotelu na kotłowni.

Tak95Nie4
Pe Be
@Ochrona

To gdzie teraz będzie miał sypialnie lider elektryków Gregory przecież on się w domu nie wysypia.

Tak91Nie
@Pe Be

To elektryk (usunięte przez administratora)zrezygnował ze spania w kotłowni, ale czy na pewno.

Tak66Nie2
@Józef

To lider elektryków, kapuśś i gumowe ucho zrezygnował ze spania w kotłowni, ale czy na pewno.

Tak72Nie2
Jarząbek
@Józef

A co na to pan starszy inspektor BHP,że jego pupil donosiciel lider elektryków Gregory sypia w kotłowni.

Tak88Nie1
@Ochrona

Teraz Elektryk Gregory nie sypia na kotłowni znalazł sobie inne miejsce do spania i nikt nie wie gdzie.

Tak14Nie2
Zibi

Witam Czy cosik zmieniło się w tej sprawie Zibi 08.01.2018 20:30 Witam dlaczego w tej firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA - Kanie pracownicy obsługi kotłowni gazowej pracują w systemie 24/48 czy to jest zgodne z prawem pracy czy należało to zgłosić do inspekcji pracy

Tak41Nie14

Od jakiegoś czasu pracownicy obsługi kotłowni pracują po 12 godzin na zmianie

Tak62Nie
AGA

Jestem na forum po raz pierwszy i nie wiem dokładnie jak się tu poruszać i czy czegoś źle nie zacytowałam itd... - więc z góry przepraszam. Mam podobny problem. Mamy w pracy pracowników, którzy pracują jako pracownicy obsługi kotłowni- pracują na zmiany, maja dyżur dobowy przy kotłach gazowych, pompach i filtrach -system 24h/48h. Muszę ustalić w jakim systemie pracy się poruszają. A nie jest to na pewno system równoważny, bo oni nie są ani stróżami ani ochroną - co wynika z KP(w systemie równoważnego czasu pracy, dobowy wymiar czasu może być przedłużony, co do zasady, do 12 godzin, a przy określonych rodzajach prac – nawet do 16 albo 24 godzin). Moja księgowa nawet ma z tym problem, mówi żeby wpisać im równoważny 12/24....? Jaki to ma sens, jeżeli realnie pracują 24/48 ? A w załączniku do umowy dla pracownika musi znaleźć się zapis o systemie pracy i czasie jej wykonywania. Jestem zakręcona ... Proszę o pomoc

Tak71Nie
@AGA

@ AGA ja nie wiem w jakim systemie obsługa kotłowni pracuje po 12 godzin ale chyba nie w systemie równoważnym, ponieważ takiej formy zatrudnienia Dem.....uk z Ekosystemu nie preferuje dlatego,że płaci wynagrodzenie pracownikom do reki z pominięciem ZUS i podatków i dlatego nie wiem jaki jest system zatrudnienia.Chyba,że temu procederowi przyjrzy się bliżej inspektor BHP w firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA pan Ba.....uch. To może wtedy wyjaśni nam procedury stosowane przez Dem.......uka na tym forum.

@Edek

Jest to regułą,że firmy zatrudnione jako podwykonawcy przez Kosmepol Sp. z o.o. (usunięte przez administratora)pracownicy podwykonawców zatrudnieni są na minimalne wynagrodzenie przewidziane prawem tj.2300zł brutto. Częste kontrole w/w urzędów zminimalizowali ten proceder ,ale częśc z tych firm między innymi Fenix, Ekosystem, Edek i Spółka, poza chyba firmą ochroniarską Konsalnet siedziby mają poza Warszawą i tam się rozliczają i tam Urzędy nie przywiązują do tego wagi.

Newsy

(usunięte przez administratora),brakuje tylko slynnego niemieckiego hasla nad brama zakladu...Żyrardowska biedota przemieszana z patologia zasuwajaca na 3zmiany i przerosnieta juz do przesady 'ekipa kawowa'-przepraszam BIUROWA! Ostatnio nawet w swojej enklawie relxu-okolice expressu do kawy,kwiatkow sobie nasadzili :) ze tacy łekologoczni czy zeby przyjemniej sie pilo 8 z rzędu latte machiatto :) o co chodzi z tymi kwiatkami nie wie nikt,i tym lepiej bo by udiadl z wrazenia jakby sie dowiedzial ile kasy na ten projekt poszlo! Ale projekty maja u nas to do siebie ze musza kosztowac bo...tak! A najlepszy byl ostatnio wystep naszego cyrkowca-szołmena znanego wszystkim pierwszego po Bogu p.cowalika! Tak wiec przemowienie zaczelo sie oczywiscie od przedstawienia OGROMNYCH STRAT jakie to firma przynosi (normy podkręcane,podatki wyplyywaja z Polski,dziewczyny na produkcji padaja na pysk- w przerwie pomiedzy przegladaniem fejsbuka i aliexpress) tak wiec jest zle! Panie cowalik,pan juz zes blysnal yntelektem we francji gdzie chciales pan wprowadzic swoje pomysly z Polski (system 3 zmianowy,weekend zaczynajacy sie np.we wtorek w zaleznosci jak grafik sie ulozy) i wiecie jak francuzi przyjeli pysly ynteligenta-cyrkowca? Taczki czekaly na cowalika od razu!!! Francuzi nie sa glupi,tyrac to na nich a nie oni! I bardzo dobrze bo tylko Polacy daja sie poniewierac za glodowe stawki,nawet ukraincy omijaja firme szerokim lukiem:) Aha mamy nawet we firmie Wolne Zwiazki Zawodowe :) ...do ktorych nikt nie nalezy bo sie boi :) Po co to mydlenie oczu? Nie lepiej bylo po prostu postawic szafe,do ktorej kazdy moze powiedziec co mu lezy na sercu,pomysl sprawdzil sie u Ochódzkiego Ryska,efekt bylby ten sam...wiecej info wkrotce!

Tak150Nie
@Newsy

Dobrze by było żeby było więcej takich Newsów na tym forum publicznym, Wiedzieliśmy więcej co się dzieje w Fabryce Kosmepol na poszczególnych działach.

Tak45Nie
Karolina

Sami o sobie piszecie, że nie potraficie stworzyć sobie dobrej atmosfery do pracy!!.

Tak16Nie7
romsn
@Karolina

te wszystkie problemy biorom sie z tego ze nie ma ludzi do pracy na najniższych stanowiskach. Wiedz ludzie sie denerwują bo jest sporo pracy nie do przerobienia.

Tak19Nie
Kwiatek
@Karolina

Atmosferę w pracy kreuje kierownictwo ale jak jest kiepskie to i taka jest atmosfera

Tak122Nie
@Kwiatek

Ale w Ekosystemie jest super atmosfera pomimo tych zamieszczonych postów.

Tak44Nie11
Załamany

Niestety to KATASTROFA... Do niedawna w tej firmie pracowało się całkiem, całkiem. Teraz to jest istna porażka. Po zmianie połowy zarządu jest coraz większy bałagan. Banda dzieciaków, która dorwała się do rządzenia i podejmuje decyzje bez wiedzy w temacie. Widać to też po rosnącej liczbie odejść i to głównie osób, które naprawdę w tej firmie były sensowne i kompetentne. Jeśli ktoś zastanawia się nad podjęciem pracy tutaj, to zdecydowanie nie będzie to dobra decyzja. Przykre to...

Tak96Nie3
MGR
@Załamany

W pełni się z Tobą zgadzam :) Dodam tylko, że do wymienionych cech wartościowego na rynku pracownika należy dodać inteligencję emocjonalną..."dziś oprócz ilorazu inteligencji, czy wybitnych zdolności technicznych na każdym stanowisku konieczny jest jeszcze jeden komponent-inteligencja emocjonalna. To ona zapewnia skuteczność zawodową oraz umiejętność inicjowania i akceptowania zmian" dlatego szczerze polecam "Inteligencję emocjonalną w praktyce" Daniela Golemana. Może jednak czegoś "wszystkim" brak :)

Tak96Nie3
Avinea

Idą zmiany - nowa dyrektor w fabryce wkrótce. Pupilek obecnej dyrektor Ł.J. i jego świta już trzęsą porami, bo chyba czują, że już czas się ich zbliża i koniec ich kariery. :) Polecą główki. Będzie wesoło w naszym fabrycznym ogródku a jeszcze ta głośna sprawa o mobbing w firmie.

Tak73Nie3
Kwiatek
@Avinea

Ale czy nowy Dyrektor zrezygnuje z usług firmy Ekosystem z powodu ,że tak jest krytykowana na tym forum , oraz przynosi wstyd ,ze swojej działalności firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA

Tak90Nie7
@Kwiatek

Te wszystkie posty zamieszczane na tym forum czyta cała Polska. większość czytających na pewno nie ma dobrego zdania o firmie Ekosystem z Białej Podlaskiej zatrudnionej w firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA. Decyzja o dalszej współpracy należny do(usunięte przez administratora)

Tak95Nie5
Łukasz
@Janusz

Jest już firma, która ma zastąpić Ekosystem w fabryce Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA , ale jeszcze jej oficjalnie nie podano do wiadomości zapewne przez jakiś czas będą pracowały równolegle. w tajemnicy trzyma to inspektor BHP Ba......uch.

Tak105Nie5
@Łukasz

Należy zapytać konfidenta i kapuśśia lidera elektryków Gregorego on zapewne ma największą wiedzę w tej kwestii

Tak73Nie4
W100
@Janusz

Halo,halo. Chciałbym po cichu napisać,że masz jakiś problem w swojej schorowanej głowie i proponuję iść na urlop albo do dobrego lekarza.Nie pisz głupot w imieniu wszystkich i nie wylewaj żółci na forum publicznym.Nie wolno też w ten sposób obrażać innych - ta "młoda dziewczyna" z całą pewnością ma dużo większe umiejętności i kompetencje od Ciebie,bo jest po prostu mądrzejsza,robi swoje i nie rozpuszcza kretyńskich plot - tak jak Ty. Więc weź się Ty człowieczku nie psuj ludziom krwi.

Tak101Nie
W100
@Łukasz

Jako obecny pracownik polecam, ale nie dla wszystkich. Zdecydowanie polecam osobą które traktują pracę w Ekosystem poważnie, chce pracować przez dłuższy okres czasu a nie traktować tego miejsca jako przystanku na chwilę. Wiele opinii które czytam jest mocno krzywdząca. Nie wiem dlaczego ktoś pisze że Dem….uk z Ekosystemu zrobił to to i tamto , niezgodnie z przepisami ale nikt mu za to krzywdy dotychczas nie zrobił .W chwili obecnej w Ekosystemie zatrudnionych jest ok. 10-15 osób w tym elektrycy, mechanicy,obsługa dużej kotłowni gazowej o wydajności 10 ton pary na godzinę. Na pewno mogę powiedzieć coś na temat działu w którym pracuję, co nieco o działach z którymi współpracuje, o liderze elektryków Gregorym ale nie o wszystkich i wszystkim co dzieje się w firmie bo działów jest sporo. Dziwne zatem że ktoś wypowiada się tak bardzo negatywnie o całej firmie w tym także o Ekosystemie i pisze tak jak by wiedział wszystko o wszystkich. Praca oczywiście w fabryce Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA nie jest idealna, pracownicy podwykonawców traktowani są po macoszemu, nie mają takich uprawnień jak pracownicy fabryki nie dostają deputatów, dopłaty do obiadów i wiele innych ,Dyrekcja traktuje ich jak piąte koło u wozu a nie jak pracowników, którzy ciężko pracują nad utrzymaniem ruch w fabryce a nie są należycie doceniani przez Zarząd.

Tak107Nie
@W100

W jednym z wywiadów udzielonych przez panią Dyrektor L’Oréal Warsaw Plant cytuje: (….Bezpieczeństwo oraz dbałość o zachowanie najwyższych standardów – wewnątrz firmy oraz wśród naszych podwykonawców – jest dla nas absolutnym priorytetem.

Tak101Nie
Ochrona

W ostatnią niedziele zastał wyłączony prąd w zakładzie w tym też w kotłowni elektryk Gregory pracował do godz.14. sytuacje rozwiązał wezwany elektryk po 55 minutach uruchomienie kotłowni po takim czasie braku prądu jest utrudnione. Na drugiej zmianie nie było dyżurnego elektryka.

Tak52Nie1
Były Elektryk
@Ochrona

żeby uruchomić kotłownię po wyłączeniu napięcia trzeba uruchomić najpierw instalację gazową i odpowietrzyć a obsługa kotłowni nie ma uprawnień gazowych i fabryka stoi. Co pan powie na taką sytuację inspektor BHP pan Ba.......buch.

Tak93Nie1
GZ 50
@Były Elektryk

Jestem tu pierwszy raz i z tego co czytam aż włos się na głowie jeży,iż taka fabryka Fabryka L’Oreal POLSKA nie ma pracowników do obsługi instalacji gazowej średniego ciśnienia taka jest u nas w gazowni, która zasila instalacje gazową palnika w przypadku wyłączeń prądu zadziałają zabezpieczenia w tym zawór gazowy na zewnątrz budynku rozumiem kotłowni. Skrzynka gazowa musi być zamknięta klucz jest pod kontrolą .Wykaz osób uprawnionych do pobrania klucza zatwierdza kierownika zakładu i główny inspektor BHP to oni odnotowują datę , godzinę załączenia gazu i kwitują swoim podpisem.Tak jest u nas w gazowni, przepisy eksploatacji urządzeń gazowych obowiązują wszystkich bez wyjątku. W przypadku wypadku z udziałem gazu Pan główny BHP w firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA będzie odpowiadał, prokurator nie zapomni sprawdzić czy zostały zachowane wszystkie procedury. Za ich uchybienie będzie odpowiadał główny inspektor BHP zakładu ,że dopuścił do pracy pracowników bez uprawnień gazowych i nie zapobiegł takiemu zdarzeniu.

Tak86Nie1
@Były Elektryk

Z tego wynika, że inspektor BHP nieprawidłowo opracował instrukcje uruchomienia kotłowni w stanie awaryjnym.Nie przewidział ,że w stan awarii wchodzi też instalacja gazowa i trzeba ja uruchomić i to robi obsługa kotłowni nieposiadająca odpowiednich uprawnień gazowych.

Tak88Nie1
Paweł
Nazwa działu: Marketing

Witam W jakiej wysokości jest dodatek nocny za 4 brygady w fabryce Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA.

Tak40Nie1
@Paweł

20% dodatku za prace w systemie Czterobrygadowym i 30% dodatku do godzin nocnych.

Tak30Nie
Paweł
@Sześćdziesiątka /60/

Napisz jeszcze proszę, jak wygląda praca w niedziele i święta w systemie czterobrygadowym, czy praca jest dodatkowo płatna i czy za pracę w niedziele i święta jest dodatkowy dzień wolny,

Tak37Nie
gustaw

Praca jest zajebista. Bardzo dużo szkoleń. Bardzo dużo ograniczeń bhp jak i natury urlopowej. Płatności za deputaty - 5zł. Lecz zanim tam przyjdziesz pracować zastanów się czy nadajesz się do pracy na 3zm i w systemie 4 brygadowym. Z tego co widzę to na 10 nowych nadaje się 1 osoba, reszta to odrzuty nie nadające się do jakiejkolwiek pracy.

Tak50Nie
rudolf
@gustaw

co ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakie 5zl za deputaty ,chyba cie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o dziewczyno,deputaty sa za free ,tylko trzeba przepracowac min:(40 godzin w miesiacu)

TakNie16
nomodiss
@gustaw

odrzuty to wy jesteście ! właśnie dlatego tak traktujecie tam ludzi , nie znając własnej wartości :) -Przestań być niezadowolony z siebie-JESTEŚ IDEALNY!

Tak43Nie1
manco
@gustaw

Te szkolenia to pic na wodę fotomontaż

Tak46Nie
helman

Szczera prawda

Tak32Nie
@manco

Żadnych szkoleń BHP nikt nie robi pracownikom obsługi kotłowni jak i też pracownikom z Ekosystemu

Tak77Nie12
TheMygallery

Witam Pracowałem kiedyś w tej hu.....wej firmie Ekosystem ,ale właściciel oszukiwał mnie na pensji , on stosuje jakieś dziwne rozliczenia nie zgodne z kodeksem pracy więc musiałem odejść. Nie polecam pracy w tej firmie.

Tak92Nie8
Zenek
@TheMygallery

@Produkcja 19.07.2018 07:52 Kosmepol polecił mi firmę Ekosystem serdeczny kolega, że jest przyjazna atmosfera i znośne warunki pracy. Praca po 8 godzin do obsługi kotłowni gazowej Ale po przeczytaniu powyższych postów nieco mnie zmroziło. Niekompetentnych przełożonych naoglądałem się w swoim życiu co niemiara i to mnie smuci. Ale gdzie jest prawda? Czy to partacka firma, goniąca za kasą i fuszerka goni fuszerkę? Czy może solidna marka wywiązująca się z zobowiązań i bierze za to kasę, bo to jej prawo - wszak to nie wolontariat. Nie wiem. Wolałbym czytać obiektywne opinie o tej firmie, a nie gorzkie żale zwolnionych, byłych pracowników, często bez żadnych kompetencji, za to ambicji w bród.

Tak58Nie
Zibi

Panie (usunięte przez administratora) "Pracownik musi mieć zagwarantowania 11-godzinny odpoczynek dobowy, czas pracy wraz z pracą nadliczbową nie może przekroczyć 13 godzin na dobę. Tygodniowy czas pracy łącznie z godzinami nadliczbowymi nie może przekraczać przeciętnie 48 godzin w okresie rozliczeniowym. Przestrzegajmy tego zapisu przy wszystkich rodzajach umów a będzie dobrze. Podstawa prawna: art. 131, art. 132, art. 151 § 3 i 4 Kodeksu pracy

Tak82Nie
Nick
@Zenek

Wystarczy, się zatrudnić i samemu sprawdzić kto ma racje.

Tak28Nie6
Ola
@Zenek

Przykro mi że masz takiego Serdecznego Kolegę.

Tak40Nie5
The Mygallery
@Nick

Po co się zatrudniać w tej firmie ,żeby się zaraz zwolnić bo Dem......uk prowadzi kreatywną księgowość(usunięte przez administratora) Czytaj posty "Nick" i wyciągaj wnioski.

Tak91Nie13
@The Mygallery

Jakby Dem......uk z Ekosystemu nie prowadził kreatywnej księgowości to nie budował by trzech domów

Tak86Nie18
Sześćdziesiątka /60/

Wszyscy piszecie jak tu jest ciężko i nadal pracujecie. Chyba coś tu jest nie tak. Pracuje tu wiele osób, jedni bystrzy i łapią wszystko w mig, jak i Ci mniej zdolni którzy nawet po 10-latach nic nie potrafią i nadal pracują. Jak sobie przypomnę jednego wózkowego z produkcji (usunięte przez administratora)Jak ja się cieszę że już nie jeździ na produkcji, to dopiero był (usunięte przez administratora)a teraz, Główna rola w filmie BHP, czyli po tylu latach na wózku nadal jest (usunięte przez administratora). Mimo iż Doprowadził do Wypadku łamiąc przepisy BHP nadal pracuje, to chyba najlepszy przykład na to że nikt tu nie zwalnia pracowników bo tak mu się podoba. Szanse na poprawę dostają wszyscy. T(usunięte przez administratora) Według mnie to chyba nie jest taka najgorsza firma choć pewnie są i dużo lepsze firmy.

Tak131Nie1
@Sześćdziesiątka /60/

Możemy się bawić nawet w usuwanie postów Drogi Administratorze, im śmieszniej tym lepiej.

@Sześćdziesiątka /60/

Nadal uważam że Słowo „Kacza” i „Gamoń” nie są to wulgaryzmy i że Pseudonim Artystyczny każdy może mieć.

Sześćdziesiątka /60/

Wszyscy piszecie jak tu jest ciężko i nadal pracujecie. Chyba coś tu jest nie tak. Pracuje tu wiele osób, jedni bystrzy i łapią wszystko w mig, jak i Ci mniej zdolni którzy nawet po 10-latach nic nie potrafią i nadal pracują. Jak sobie przypomnę jednego wózkowego z produkcji „(usunięte przez administratora) Jak ja się cieszę że już nie jeździ na produkcji, to dopiero był gamoń a teraz, Główna rola w filmie BHP, czyli po tylu latach na wózku nadal jest gamoniem. Mimo iż Doprowadził do Wypadku łamiąc przepisy BHP nadal pracuje, to chyba najlepszy przykład na to że nikt tu nie zwalnia pracowników bo tak mu się podoba. Szanse na poprawę dostają wszyscy. Taki Gamoń jak „(usunięte przez administratora) też ją dostał. Według mnie to chyba nie jest taka najgorsza firma chć pewnie są i dużo lepsze firmy.

Tak86Nie2

Witam,chce przyjść do kosmepou do pracy jako wozkowy na magazyn.moze ktos powiedzieć ,najlepiej żeby napisali sami pracownicy ,jak wygladaja wyplaty,jaka jest tam atmosfera,jak wygląda praca,czy ludzie sa normalni?

Tak8Nie1
Performens maintance
@100

Witam ,to przychodz na magazyn ,atmosfera spoko ,na start winduj stawkę. 3700 -4000 brutto , caly czas potrzebują jakoś nikt się nie zgłasza ,tak że tyle są skłonni wydac na start .powodzenia

Tak16Nie2
Pelaśka
@100

Jednym słowem praca w zakładzie jak i na magazynie jak i na innym dziale prowadzącej do produkcji wygląda po krótkim czasie jak małpy skaczące w zoo. Sztuki, nadgodziny a na koniec roku za wszystkie sugestie itp.. Mechanicy zbierają tylko pieniążki i nagrody a zwykle u szare u pracownikowi oczka przyćmią i super z Pana pracownik ale więcej niż 50 do 100zl Pan podwyżki raz na rok nie dostanie.! Pracujecie nad szacunkiem i nie róbcie Pogoni takiej bo ludzie też tam się psują i między sobą w brygadach przez to realizują i się na wzajem podpierdzielają. Chora atmosfera i głupi wyscik szczurów.. Nie potrzebny.. A maszyny zepsute. Pozdrawiam

Pelaśka
@Pelaśka

Jednym słowem praca w zakładzie jak i na magazynie jak i na innym dziale prowadzącej do produkcji wygląda po krótkim czasie jak małpy skaczące w zoo. Sztuki, nadgodziny a na koniec roku za wszystkie sugestie itp.. Mechanicy zbierają tylko pieniążki i nagrody a zwykle szaremu pracownikowi oczka przyćmią i super z Pana/pani pracownik/czka ale więcej niż 50 do 100zl Pan/pani podwyżki raz na rok nie dostanie.! Pracujecie nad szacunkiem i nie róbcie Pogoni takiej bo ludzie też tam się psują psychicznie i między sobą w brygadach przez to rewalizują i się na wzajem podpierdzielają robiąc straszną i Chorą atmosferę i głupi wyścik szczurów.. Nie potrzebny.. A maszyny zepsute.. Weźcie się za podstawy w tej fabryce a nie ciśniecie ludzi jak cytryny. Pozdrawiam

Tak98Nie
Asd

Po roku ciężkiej pracy na trzy zmiany w systemie 4 brygadowym... uwaga... podwyżka na koniec roku 50zl brutto. Gratulacje :-) Jest Pan b. Dobrym pracownikiem przed Panem nowe wyzwania nowe progi do osiągnięcia a za rok na spotkaniu może będzie lepiej. Nie ma co liczyć na kokosy w tej firmie jako pracownik produkcyjny lub fabrykant. Praca bardzo odpowiedzialna a zarobki wogole nie adekwatne. Także jeśli masz 18 lat jyz teraz idź tam do pracy to może w wieku 30 lat wyciągnie 4,5-5 tys netto ( z dodatkiem nocnym i za 4 brygady) Powodzenia.

Tak86Nie
@Asd

Firma to jeden wielki,,GANG,, (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)i nikt mi nie powie ,że tak nie jest! Nie ma się do kogo zwrócić jak jest problem ,osoby które prowadzą linie nie chcą uczyć nowych albo robią to z wielką łaską i tak nie przekazują swojej wiedzy innym uważają ich za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Taka osoba jest 2 może 3 miesiące i WYPAD ,bo się nie nadaje ,bo jest za tępa itp.Jeśli wcześniej oczywiście sama nie zrezygnuje,bo jest (usunięte przez administratora)!!! To straszne, że jest tyle szkoleń jak to piszecie o BHP itp.i co z tego powinny być tam szkolenia o kulturze dobrego wychowania o szacunku do innych,bo (usunięte przez administratora) tam się roznosi ,ludzie przychodzą zarabiać na CHLEB i odchodzą ,bo nikt nie pozwoli sobie na takie traktowanie i nikt na nie zresztą nie zasługuje ,żeby go traktować jak śmiecia i kogoś gorszego,to właśnie ci co odchodzą są wartościowi i może by docenili pracę i na pewno zmienili wizerunek firmy ,bo to ludzie tworzą atmosferę dobry przykład i pomoc dla innych.Tam jednak tego nie ma (są tylko nieliczne jednostki) Ludzie odchodzą ,bo nie wytrzymują psychicznie i nie chcą zarazi się tą złą energią a reszta jak juz wcześniej było wspomniane to ,, nie nadają się (usunięte przez administratora),TŁUMOKI ITP.,, Szkoda ,że taka Duża Firma mająca markę i niby ciesząca się dobrą opinią nie interesuje się tym kogo zatrudnia i co się dzieje w jego Firmie :)

Tak145Nie
JAN

Lubię atmosferę w Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA za: pracownicy są zobligowani do ścisłego i absurdalnego przestrzegania BHP, inaczej kara, utrata premii miesięcznej i rocznej, samo prawdopodobieństwo spowodowania wypadku skutkuje utratą premii. Przepisy te natomiast nie są respektowane przez służby BHP, szczególnie szefa tej komórki, na co często zwracali uwagę pracownicy podczas cotygodniowych krótkich odpraw poświęconych zasadom produkcji i BHP

Tak102Nie
Heniek

Może podpowiecie czy firma potrzebuje pracowników?

Tak1Nie33

Karolina

@Zibi @Kaz forum dotyczy pracy w firmie Kosmepol, a Wy piszecie o innej firmie. Proszę swoje uwagi na jej temat kierować w odpowiednio przypisanym do tego wątku. Czy ktoś z użytkowników mógłby odpowiedzieć na pytania użytkownika o nicku @100? @Stella Z jakiego źródła i co dobrego słyszałaś o Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA? Podziel się, proszę, bardziej szczegółowymi informacjami, które mogą być cenne dla pozostałych użytkowników.

Tak1Nie13
Bajazyd
@Karolina

Eko system jest zatrudniony jako jeden z podwykonawców przez Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA i należy o tym pamiętać . Karolina dlaczego zmieniłaś treść postu brzmienie było całkiem inne niż obecnie może zamieściłaś by jego jeszcze raz na szczęście ,że go skopiowałem i mam na swoim kompie.

Tak46Nie1
Hanna

Czy jest tak dobrze, że nie widać was na forum?

TakNie16
Stella

Słyszałam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Tak8Nie40
Luiza

Za te przekręty, które robi Eko System trzeba zawiadomić ABW to oni zaprowadzą porządki w firmie L'Oréal oraz Polski nie bedą tak oszukiwać jak do tej pory.

Tak86Nie
Karolina

@Zibi Forum służy do oceniania pracodawców, a nie pracowników. Kandydatów interesują warunki umowy, wynagrodzenie, system pracy. Czy możesz napisać coś na ten temat? @Kaz Czy jesteś pewien, że Twoje działania były główną przyczyną zwolnienia Ciebie z pracy? Czy w firmie Kosmepol Fabryka L’Oreal można pracować na pół etatu?

Tak2Nie9
@Karolina

Eko System z Białej Podlaski podwykonawca zatrudniony przez L Oreal Polska i przez tą firmę nadzorowany powinien przestrzegać prawo - jeżeli tak nie to powinien płacić wysoką karę. Tak mówi kodeks pracy : "Pracownik musi mieć zagwarantowania 11-godzinny odpoczynek dobowy, czas pracy wraz z pracą nadliczbową nie może przekroczyć 13 godzin na dobę. Tygodniowy czas pracy łącznie z godzinami nadliczbowymi nie może przekraczać przeciętnie 48 godzin w okresie rozliczeniowym. " Przestrzegajmy tego zapisu przy wszystkich rodzajach umów a będzie dobrze. Podstawa prawna: art. 131, art. 132, art. 151 § 3 i 4 Kodeksu pracy

@Karolina

Karolina proszę czytać ze zrozumieniem, że w firmie Eko System zatrudnioną przez przez L Oreal Polska przepracowałem parę lat i wiem co piszę 240 godzin minimum przepracowanych co miesiąc z najniższą stawkę krajową bez godzin a nadliczbowych Eko System nie przestrzega podpisanych umów a byłem zatrudniony na pełny wymiar czasu pracy tj zgodnie z kodeksem pracy.

Tak43Nie
Były Elektryk
@Zibi

Zibi załóż sprawę w Sądzie Pracy przeciwko EKO System ale tylko w Warszawie to na pewno wygrasz i uzyskasz odszkodowanie za przepracowane godziny nadliczbowe i inne świadczenia bo w Białej Podlaskiej nie masz szans a przy okazji dostanie się też przy okazji firnie L'Oréal , że zatrudnia taką firmę, która wyzyskuje pracowników zdecydowanie odradzam pracę w Eko System z Białej Podlaskiej.

Tak96Nie1
Iza

Słyszałam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy rekrutują?

TakNie30
Kambodżak

L'Oréal jak jesteś szarym pracownikiem w fabryce czy biurze to często oferuje mobing i chamskie zachowania ze strony kierownictwa. Jeśli nie włazisz w d......ę swojemu kierownikowi to źle się to dla ciebie skończy - albo sam odejdziesz albo cię wywalą. Dopóki dyrekcja była z zagranicy to jeszcze jakoś było i szanowało się ludzi. Jak od kilku lat są nasi "menagierowie" to jest kolesiostwo, bumelanctwo, nepotyzm i złe traktowanie ludzi. Kto dłużej jeszcze pracuje to wie, że pozbywa się ludzi z doświadczeniem i wiedzą. I przyjmuje się młode wilczki, co nie mają wiedzy, ale potrafią się płaszczyć przed rodzimymi "menagierami".

Karolina

@Jacek Czy wiesz jak wyglądają inne aspekty pracy w firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA? Czy pracodawca oferuje pracownikom świadczenia socjalne lub premię za dobre wyniki w pracy? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna i ilu się składa etapów? Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

Tak1Nie1
@Karolina

Pracownicy kotłowni i tak będą pracować w systemie 24/48 ja tak pracowałem wiele lat w Eco System ąż mnie zwolnili gdy zacząłem się upominać o właściwe rozliczenia czasu pracy .Agnieszka z L Oreal Polska o tym wie ale nic nie robi , żeby ulżyć tym chłopakom. pracujących w ciężkich warunkach pracy i zarabiają najniższą krajową.

Tak33Nie17
FRANCZESKO

OGOLNIE FIRMA PRACA ATMOSFERA I PRZELOZENI PLUS DONOSICIELE TO JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora) I SZAMBO.

Tak16Nie
@FRANCZESKO

Jednym z donosicieli jest elektryk z długim stażem pracy pan Gregory

Tak76Nie

Zostaw opinię o Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA - Kanie