Opinie o Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA w Kanie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA w Kanie

ginger

Cześć, czy ktoś opisze jak wyglądają staże odbywane w fabryce, jakie jest wynagrodzenie?

Yankee
@ginger

na stażach dostajesz projekt do wykonania ale oczywiscie poznajesz tez codzienna prace i wykonujesz proste zadania, 2400

Stażysta
@Yankee

Czy po stażach zatrudniają do pracy? Czy tylko można odbyć staż i do widzenia?

Witam. Mam pytanie czy warto aplikować na elektomechanika. Jak płacą? Jakieś benefity? Atmosfera? Pozdrawiam

Zakład konfidentów
@Nowy

Nie wiem jak płacą ani czy warto,ale napiszę Ci żebyś uważał na (usunięte przez administratora)... Wyjątkowy przykład powiedzenia PO TRUPACH DO CELU. Łeb jakich mało,pierwsze ucho zakładu... Skąd ludzie wynoszą takie zachowania? Czy oni dostają jakieś premie za ilość osób na które zakapowały do dyrekcji?

Patrox
@Zakład konfidentów

W firmie Ekosystem jest jeden pracownik kotłowni z długim stażem pracy co donosi do biura. Przez niego musiał się jeden zwolnić.Jak kierowca autobusów z Anglii pracuje na kotłowni zamiast jego.

Długo pracujacy
@Nowy

Warto, trzeba sporo pracować i się angażować, ale gdzie dziś nie trzeba, benefitów sporo, enel-med, multisport, premia kwartalna za wyniki, paczki, produkty ... dużo tego Atmosfera w porządku

Tak to jest
@Nowy

Uważaj na typka od konserwacji(imię na R),takiego przyd***pasa nie widziałem nigdzie!Przez niego już autobusy odjeżdżają później bo pierdoła stała za budką i paliła i nie zobaczyła ze autobus odjeżdża.Zawsze miły ,uśmiechnięty a w biurze siedzi pod stołem kierownika...Połyka i zdaje sprawozdanie co ludzie w firmie mówią. Jak będzie trzeba opiszę jego pracę w poprzedniej firmie gdzie też był mechanikiem i dołki pod ludźmi kopał ale wykopali jego...

@Tak to jest

jest jeszcze jeden kapuś co w biurze nadaje na długich falach elektryk Gregory

@Patrox

Najdłużej pracuje na kotłowni Wienio czy to on jest konfidentem nie bardzo w to wieże, ale wszystko jest możliwe.

Przemo
@Adam

Wienio to często przebywa w biurze to może coś nadaje na kolegów .On jest już na emeryturze to powinien iść na zasłużony odpoczynek

Pomagam

Praca jak praca zależy od działu. Dużo ludzi się sprzedaje. Żeby awansować trzeba mieć kolegów i lizać (usunięte przez administratora) Na to pozwalają sobie kierownicy itp. Jest jeszcze Łysy dyrektor do BHP. Kawał świni sam się nie stosuje do zasad jakie są na zakładzie a zwalnia innych. Płacą taka sobie jak by nie dodatki za 4Brygady i dodatek nocny to nic by człowiek nie zarobił. Jak pójdziesz na nadgodziny to raz zapłacą raz nie jak się dopatrzysz. później trzeba czekaćna przelew

Iść czy nie iść

Pojawiła się oferta na operatora maszyn do produkcji kosmetyków. Ktoś mógł by się wypowiedzieć na temat tego stanowiska ? Warto czy sobie darować ? Jak atmosfera na dziale operatorów ?

Omijaj ten francuski burd***
@Iść czy nie iść

Nie ma co wierzyć we wszystko co się tu czyta,wystarczy przyjść by samemu zobaczyć że jest jeszcze gorzej

Hmm
@Omijaj ten francuski burd***

A jakiekolwiek szczegóły ? Bo tak to i ja o obecnej firmie mógł bym powiedzieć albo nawet i gorzej ;)

Hmm
@Hmm

Poczytaj wcześniejsze komentarze nt.pracy na produkcji,nie chce mi pisać 100x tego co napisali poprzednicy.Ja osobiście nawet wrogowi nie poleciłabym pracy w tej firmie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Kaz

Nie szukają nikogo też w firmie Ekosystem podwykonawcy w fabryce Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA do pracy przy obsłudze gazowej kotłowni zakładowej. Dawniej obsługa kotłowni mogła pracować w systemie 24/48 teraz nie może , zastąpili ich pracownicy obsługi serwisowej obiektu firmy Ekosystem i pracują po 30 godzin na dobę przy zmianie nocnej, chociaż chyba nie wszyscy mają uprawnienia i kwalifikacje do wykonywania tej pracy. Jak to możliwe ,że dopuszcza się do pracy z taką ilościom godzin pracy, przecież to szkodzi życiu i zdrowiu pracowników a także nieuniknionym wypadkiem. Ponad 20 letnia kotłownia parowa takiej mocy w ciągłej eksploatacji to bomba z opóźnionym zapłonem tam pracownik myli się tylko raz jak saper przy unieszkodliwianiu bomby i trzeba o tym pamiętać. Żaden lekarz medycyny pracy nie zgodzi na taki czs pracy. Jak widać gołym okiem pan inspektor na to zgadza tylko udaje ,że o niczym nie wie. Chyba j elektryk Gregory doniósł panu informacje. Szanowny Panie, (usunięte przez administratora)W jednym z wywiadów udzielonych przez panią Dyrektor L’Oréal Warsaw Plant cytuje: (….Bezpieczeństwo oraz dbałość o zachowanie najwyższych standardów – wewnątrz firmy oraz wśród naszych podwykonawców – jest dla nas absolutnym priorytetem. Czy to jest prawda ??.

Były elektryk

Jak pracowałem w firmie Ekosystem u Tomasza u Dawidz…….uka, jako elektryk w fabryce Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA to pracownicy obsługi kotłowni nie mieli żadnego przeszkolenia w Weishaupt czy producenta kotłów Sefako jak też pracownicy serwisu tej firmy. W związku z czym jak oni mogą bezpiecznie obsługiwać tak starą kotłownie parową 10 bar pary. Panie, Starszy inspektorze BHP Piotr. Ba….uch. jest jeszcze czas na powstrzymanie tragedii jaka wisi w powietrzu ale pan o tym wie i dopuszcza o obsługi tej kotłowni w kotłowni jest ciśnienie gazu średnie a oni nie mają uprawnień gazowych .No i jeszcze szatnia i stołówka oraz magazyn złomu w kotłowni a co mówią przepisy BHP. Jednakże tzw. dobra praktyka wskazuje, że w pomieszczeniach ruchu energetycznego (kotłownie, nastawnie, rozdzielnie elektryczne, węzły cieplne, nastawnie itp.) nie składuje się żadnych sprzętów ani urządzeń niezwiązanych z eksploatacją zainstalowanych urządzeń podstawowych. Podobne stanowisko, w szczególności podczas kontroli, prezentują inspektorzy PIP, PIS, PSP i UDT.

Bronek Bonk

W Ekosystem wzrasta poziom (usunięte przez administratora) na zakładzie fabryki Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA - Kanie. Chyba czują ,że zbliża się ich koniec i odejdą z fabryki w ten sposób skończy się utrapienie z tą firmą i wrócą kompetentni pracownicy obsługi technicznej oraz zwolnieni palacze obsługi kotłowni. Przestanie być wywózka materiałów z zakładu na prywatne posesje pracowników obsługi technicznej i papier zawsze będzie w pomieszczeniach socjalnych kotłowni.

Elektryk

W firmie Ekosystem znowu pracownicy obsługi kotłowni pracują po 24 godziny na zmianie ,(usunięte przez administratora)

Patrox
@Elektryk

Teraz jest okres urlopowy i obsada palaczy w kotłowni jest nie pełna a zastępstwa brak dlatego muszą pracować w systemie 24 godzinnym i inspektor BHP nie ma nic do powiedzenia.

Witam czy ktoś może się określić jakie zarobki są jako operator wózka widłowego na magazynie?

Mimi 65

Pracuję w firmie Ekosystem już ponad rok, szczerze mówiąc nie rozumiem większości wątków zamieszczonych na forum. Z mojego punktu widzenia ludzie z którymi ja współpracuję nie zwracają uwagi na potrzeby jakie wiążą się z wykonywaniem tej pracy, pracując w wysokiej temperaturze przy małej wilgotności powietrza po 12 godzin jednoosobowo w tak ciężkich warunkach na zmianie nocnej , dlaczego nie po 8 godzin tak jak wszyscy??. Widocznie zgodził się na taki system pracy BHP –owiec ale on pracuje w klimatyzowanym biurze więc nie ma pojęcia jak ciężkie są warunki pracy zagrażające życiu i zdrowiu ludzi wykonujących tą pracę. Część wynagrodzenia dostaje na pasku resztę pod stołem w banknotach Wszystko jest elegancko poukładane zgodnie z przepisami, w miarę widać co i dlaczego wisi w ramkach na ścianie tylko wystarczy przeczytać. Awansów niema tak jak i szkoleń, brak jest też pakietu socjalnego takiego jaki mają pracownicy fabryki L’Oreal POLSKA. Podobno jednego pracownika dobrego serwisanta renomowanej firmy palnikowej z dużym doświadczeniem technicznym porwali czerwoni khmerzy wystawili na pole śmierci ,i nie wiadomo czy wróci do pracy a resztę Dem….. uk. wysłał szukać złota w Klondike.

Bernadeta
@Mimi 65

Ten post był już kiedyś zamieszczony na tym forum

ANIA

Czy ktoś z Państwa orientuje się, z którego przystanku przy dworcu centralnym odjeżdża autobus do fabryki?

Ryszard

Inspektor BHP (usunięte przez administratora) Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA powinien zlikwidować łóżko w pomieszczeniu socjalnym obsługi kotłowni , ponieważ na nocnej zmianie to obsługa śpi zamiast pilnować pracy kotłów.P(usunięte przez administratora)to głośno chrapią jak się wejdzie w nocy do kotłowni a jak ma zmianę ten gruby hydraulik to wyczuwa się won alkoholu.

Wieniek

Poczekajmy do września to się wszystko wyjaśni, kto złoży lepszą ofertę.

@Wieniek

Ty Wieniek po przejściu na emeryturę zamierzasz jeszcze pracować na kotłowni jako (usunięte przez administratora)

@Andrzej

Andrzej chciałeś napisać operator kotłów

@Wieniek

Operator kotłów Wieniek i elektryk Gregory to kapusie wszystko donoszą do biura na Ekosystem zamiast pracować mają dodatkowe zadanie

Dzień dobry czy ktos moze napisac czy na bhp z agencji pracy sa testy żeby się zatrudnić i tak ciezko jest ze każdy odradza ta pracę ,wszystkim ,

Gosia
@Ania

Dzień dobry, tak są testy, ale spokojnie wszystko jest wytłumaczone na szkoleniu, myśle ze jest ciężko jak w każdej pracy, jak komuś się nie podoba to zawsze znajdzie coś negatywnego, jak chcesz pracować to próbuj

Edyta

Witam czy sa przyjecia na produkcje i jakie sa zarobki i jest autobus z Pruszkowa do firmy ,ile zmian jest i gdzie aplikowac można o informacje,pozdrawiam

BożyDar
@Edyta

Daj spokój dziewczyno, naprawdę chcesz zap*** w systemie 3 zmianowym,każdy weekend, umowa przez agencję za niecałe 3tyś?Rozejrzyj się, do okoła ofert pracy jest mnóstwo.

OK
@Edyta

Zarobki 3000,- brutto system pracy Czterobrygadowy, jedna niedziela w miesiącu wolna. Dodatek za Czterobrygadówke 20%, za nocki 30%. Wchodząc do portierni jest skaner, skanujesz swoje CV i czekasz na telefon. Możesz też przez agencje „Adeco” ostatni było nawet ogłoszenie na OLX. Powodzenia.

OK

OLX Nr. Ogłoszenia ID.589929319

@BożyDar

Dziękuję za informacje ale obawiam sie tej pracy skoro tak wyglada praca na produkcji wole jeździć do w,wy ,ale mam pytanie ludzi mili sa dla pracowników ,czy nie bardzo

Bastek

Niestety nie jest tak słodko jakby się wydawało. Atmosfera w firmie jest słaba, a to za sprawą marnej jakości kierownictwa. Wynagrodzenia są przeciętne. Rotacja pracowników jest spora. Zatrudnianie na stanowiska biurowe często odbywa się po znajomości, bo mierny kierownik chce mieć obok siebie miernego znajomego, który nie będzie przerastał go wiedzą i kompetencjom.

Jan Ewangelista

W Ekosystem pracują specjaliści którzy przepracowali maksymalnie kilka lat w branży bez doświadczenia, wykształcenia i podstawowej wiedzy praktycznej i zdroworozsądkowego myślenia. Stosują chamskie zagrywki traktując swoich kolegów z którymi pracują bądź pracowali z pogardą. No cóż ale to jest kultura białoruska wyssana z mlekiem matki.

Wieniek
@Jan Ewangelista

(...) Ludzie zapomną to, co powiedziałeś, zapomną, co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną, jak się przez ciebie poczuli".

Edyta

Dzień dobry jak wyglada praca na produkcji warto apilkowac a ludzie mili i jakie sa tam zarobki moze ktos napisać dziękuję

Ryszard

Obowiązek zakrywania ust i nosa dotyczyć będzie m.in. zakładów pracy (w tym także biur) Ciekawe czy pracownicy Ekosystemu będą tego przestrzegali , ponieważ biuro ma prezes Ekosystemu w pomieszczeniu socjalnym pracowników kotłowni a odległość nie będzie zachowana. Czy prezes Ekosystemu zapewnił wystarczającą ilość maseczek i rękawiczek jednorazowych dla obsługi kotłowni. Ale czy inspektor BHP (usunięte przez administratora)!!! tego dopilnuje ma pole do egzekwowania obowiązujących przepisów od pana prezesa – zobaczymy jak nie to telefon na policje lub do powiatowego inspektora sanitarnego przy okazji zapewne sprawdzą i zakład Kosmepol.

Grazyna
@Ryszard

Fajnie jakbyś dokładnie przeczytał ustawę bo pracownicy nie musza nosić maseczek w zakładach pracy Ust. 2

@Grazyna

To nie jest ustawa tylko rozporządzenie a to jest istotne Grażynko

Grazyna

To przeczytaj dobrze rozporządzenie

@Grazyna

Zgodnie z rozporządzeniem również w pracy wymagane jest zachowanie niezbędnych rygorów dotyczących dystansu pomiędzy pracownikami oraz stosowania środków ochronnych (rękawiczki, maseczki) i płynów dezynfekcyjnych.

@Ryszard

Pracodawca musi zapewnić pracownikom dodatkowe środki bezpieczeństwa, m.in. do zapewnienia osobom zatrudnionym, niezależnie od podstawy zatrudnienia, rękawiczek jednorazowych lub środków do dezynfekcji rąk. Z szatni i pomieszczeń socjalnych najlepiej korzystać rotacyjnie w mniejszych grupach, zachowując minimalny odstęp, a minimalny odstęp między stanowiskami pracy to 1,5 m. Te odległości ze względu na produkcji nie są zachowane oraz na kotłowni, gdzie ma biuro Ekosystem.Przydała by się niezapowiedziana inspekcja sanitarna.Pracownicy na zmianie mogą być zagrożeni koronowirusem. Chyba nadzór inspektora BHP B..... jest niewystarczająca.

@Bastek

A proszę mi pokazać gdzie na produkcji nie jest zachowana odległość 1.5m. Linie są na tyle duże że jest to zachowane. Na liniach 2osobowych noszone są prxylubice i maseczki i proszę nie pisać kłamstw. A lepiej pioracowac na Lini to się zobaczy czy jest 1.5n czy nie.

Hej, czy w firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA płacą za nadgodziny?

Edek

W firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA raz płacą a raz nie płacą.

@Edek

Jak to raz płaca raz nie płaca wyjaśnij dzięki

Edek

(usunięte przez administratora). to dostaje dodatek za przepracowane godziny nadliczbowe natomiast kierownik nie lubi (usunięte przez administratora)i każe mu odebrać godziny i jeszcze zaniża ich ilość

Elektryk
@Edek

Gregory to dostaje dodatek za godziny nadliczbowe a ma ich trochę ,ale to kapuś i jest ulubieńcem biura

Zostaw merytoryczną opinię o Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA - Kanie

• Jak się pracuje w Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA