Opinie o Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA w Kanie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA w Kanie

@Majk

Jak wyglądają warunki pracy dla inżynierów-mechaników, np. w dziale produkcji, albo utrzymania ruchu? Czy istnieje jakaś szansa na rozwój? Jaka jest atmosfera miedzy pracownikami?

XYZ

W firmie Ekosystem podwykonawcy w Kosmepol to nie jest miejsce pracy dla ludzi mających jakieś ambicje czy chcących się rozwijać, no chyba że wystarczy ci ze wzbogacisz swój słownik o nowe, przekleństwa. W firmie nauczysz się za to jak nie wykazywać inicjatywy, bo prezes pan i władca zawsze ma rację, Kotłownia pracuje na zabezpieczeniach ,które doprowadzą do wybuchu, ponieważ są mostkowane na osprzęcie zewnętrznym kotłów jak i w szafie sterowniczej, nawet fabryczni automatycy nie potrafią zlokalizować błędu Każda zmiana zwłaszcza nocki są początkiem stresu, czy przejadę do końca zmiany i czy będę mógł się przespać a nie zbierać tysiące metrów wody z kotłowni..

Zenek
@XYZ

Przecież Ekosystem nie płaci za wodę, która idzie do kanalizacji po niedopatrzeniu (usunięte przez administratora) lub brak jego umiętnosci w obsłudze kotłowni a jest to bagatelka 10 tysięcy litrów. wody uzdatnionej. Ekosystem nic nie robi żeby to poprawić. najwięcej awarii ma na zmianie nocnej przyuczony (usunięte przez administratora) fachowiec od mycia samochodów (usunięte przez administratora)

XYZ
@Zenek

Zenek co ty o H.......jach pisałeś że ci administrator post pozmieniał z Ekosystemu i z tego specjalisty od mycia samochodów to i tak nić nie będzie jeszcze dużo wody uzdatnionej pójdzie do kanalizacji.

Edek

Za elektrykiem Gregorym smród się ciągnie i będzie ciągnął się dalej, dlatego, że Gregory jest kapusiem w fabryce. Donosi wszystko do biura i dlatego jego wszyscy nie lubią, ale kapuje też na Ekosystem i specjalistę od myjni samochodowych a nie od obsługi kotłowni na jego nocnej zmianie kotłownia zalewana wodą uzdatnioną notorycznie i nikt z tego sobie nic nie robi i jest wszystko cacy. Tysiące litrów wody idzie do kanalizacji

Czy może ktoś powiedzieć jak wygląda praca w IT - atmosfera, zarobki, szkolenia, sprzęt?

poległy
@Zainteresowany

Proszę zapytać (usunięte przez administratora)... Od 2 lat pracuje po 3 - 4 dni w miesiacu... Były miesiące ze nie przyszedł nawet na jeden dzien... Facet robi sobie co chce...(usunięte przez administratora) to dostał awans... BRAWO!!!!

Janek
@Zainteresowany

Kasa słaba - trzeba walczyć o każdy grosz Szkolenia tylko te darmowe, Atmosfera kiedyś super teraz podobno beznadziejna. Sprzęt - helpdesk z najstarszymi na świecie iphonami

Piotrus
@Janek

Nie nasza wina z tym sprzetem :

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Jan

Ile można zarobic jako operator wozka widłowego czy jest ta premia kwartalna?

@Jan

Średnią krajową

W firmie Ekosystem podwykonawcy w fabryce Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA do pracy przy obsłudze gazowej kotłowni zakładowej. Dawniej obsługa kotłowni mogła pracować w systemie 24/48 teraz nie może , zastąpili ich pracownicy obsługi serwisowej obiektu firmy Ekosystem i pracują po 30 godzin na dobę przy zmianie nocnej, chociaż chyba nie wszyscy mają uprawnienia i kwalifikacje do wykonywania tej pracy. Jak to możliwe ,że dopuszcza się do pracy z taką ilościom godzin pracy, przecież to szkodzi życiu i zdrowiu pracowników a także nieuniknionym wypadkiem. Ponad 20 letnia kotłownia parowa takiej mocy w ciągłej eksploatacji to bomba z opóźnionym zapłonem tam pracownik myli się tylko raz jak saper przy unieszkodliwianiu bomby i trzeba o tym pamiętać. Żaden lekarz medycyny pracy nie zgodzi na taki czas pracy. Jak widać gołym okiem pan inspektor na to zgadza tylko udaje ,że o niczym nie wie. Chyba j elektryk Gregory doniósł panu informacje. Szanowny Panie, Starszy inspektorze BHP . jest jeszcze czas na powstrzymanie takich praktyk będących normą właściciela Ekosystemu Tomasza .Dawidz…….uka, on totalnie (usunięte przez administratora) Pana w przestrzeganiu przepisów BHP , chyba ,że chce Pan doprowadzić do tragedii jaka się niedawno wydarzyła w zakładzie (…wypadek śmiertelny. W jednym z wywiadów udzielonych przez panią Dyrektor L’Oréal Warsaw Plant cytuje: (….Bezpieczeństwo oraz dbałość o zachowanie najwyższych standardów – wewnątrz firmy oraz wśród naszych podwykonawców – jest dla nas absolutnym priorytetem. Czy to jest prawda ??.

Wojtek
@Andrzej

Ekosystem to bardzo słaba firma z kresów wschodnich

ZIBI

Pracownicy kotłowni z Ekosystem dalej pracują na zmiany po 12h na zmianie w znacznie cięższych warunkach pracy niż pracownicy na produkcji jak też innych działów fabryki. A może coś się zmieniło?, ale wątpię

@ZIBI

Taki mamy system pracy w Kosmepolu.

Oddany Pracownik

Witam, pracuje w tej firmie od 7 lat, czytam negatywne komentarze i wszystkie pokrywają się z prawda w fabryce Loreal w Kaniach atmosfera pracy na niższych szczeblach jest beznadziejna. Jeden drugiego by sprzedał za „5groszy”praca jest bardzo ciężka, system 4brygadowy na 3 zmiany a zarobki są nieadekwatne. Na każdym kroku tylko podnoszenie norm, szary pracownik traktowany jest jak śmieć o wolne trzeba się prosić i chodzić za przełożonym jak pies za kością a często urlop i tak jest odrzucany- „bo tak” ale kierownik Ci nie powie tego w twarz tylko SMS lub email. Jeżeli masz gardłowa sprawę i uda ci się wyjść godzinę wcześniej to codziennie będzie ci wypominał, że musisz odrobić. Podwyżki rzędu 2% max 3% i standardowa obiecanka za rok będzie lepiej. Przychodzą nowi i maja więcej niż ty po 10latach a kiedyś zapytałem dlaczego to usłyszałem ze „nowych trzeba jakoś zmotywować do pracy” straszna obłuda zakłamanie i mobbing w TV kreowanie się na nie wiadomo co a w środku (usunięte przez administratora) i zakłamanie, w oczy jedno a za plecami.... Kierownicy w każdym dziale i na każdej zmianie mają swoich konfidentów (czyt. lider) i oni oczywiście urlop, podwyżki, premie w pierwszej kolejności. Na rozmowie końcowo rocznej wypomina ci najmniejsze potkniecie a twoje argumenty lub uczynki wykraczające poza twoje obowiązki są olewane. Przełożony mówi „nie pasuje Ci to się zwolnij” a jeszcze jak chorujesz to później jest rozmowa dlaczego tak długo chorujesz a w najgorszym wypadku po powrocie dostajesz wypowiedzenie i słowa przełożonego „ na twoje miejsce jest 5 osob” haha Wszędzie oferty pracy, tu nikt nie chce przyjść. Niektórzy przychodzili i po kilku dniach odchodzili. Ubrania i buty beznadziejne, sztuczne materiały w lato leje się z człowieka a zarząd nic. Wymagają od ciebie wszystkiego a od siebie nic Zarząd i kadry kierownicze chodzą tylko na szkolenia jak manipulować ludźmi Mógłbym tak pisać w nieskończoność szczerze żałuje tych 7 lat pracy ale nie było wyjścia, popracuje do wakacji i odchodzę. Nie polecam, nic niewarty pracodawca proszę omijać z daleka.

@Oddany Pracownik

Nie ma wątpliwości, że konfidentem jest pracownik w dziale elektrycznym jest lider tego działu Gregory pupil szefa BHP.

Sześćdziesiątka /60/
@Oddany Pracownik

Po co czekać do wakacji zwolnij się teraz jak Ci tak ciężko. Pracuje tu 20-lat nie zawsze jest kolorowo ale pierwszy raz słyszę żeby ktoś został zwolniony tylko dlatego że był chory. Mówimy oczywiście o osobie chorej, a nie o takiej co przebywa na zwolnieniu i gdzieś na czarno dorabia. Sam Twój Nic „ Oddany Prcownik „ przecież to brzmi jak Du..po..liz i Kaapuśś. Więcej jaj i chęci do pracy mają tu 60-cio letnie Panie z produkcji i wykonują tu Najcięższą Prace w tej firmie i tak nie płaczą. Zwolnij się i więcej nie płacz Lalusiu.

Oddany Pracownik
@Sześćdziesiątka /60/

Widzę ze znalazła się obrończyni fabryki,tez pracowałem na produkcji jako wózkowy 3lata i nie jest tak kolorowo jak mówisz. i przeszedłem na inny dział z własnej woli mimo tego,że animatorka " Czarna "była zadowolona z mojej pracy i nie chciała abym odszedł. A panie po 60 masz rację ciężko pracują,ale maja podobne zdanie do mojego tylko się z tym nie wychylają ponieważ nie ma to sensu i nie chcą robić sobie problemu bo wiedzą ,że w grudniu będą urywać punkty... Stosowanie epitetów pod moim adresem jest nie na miejscu. Mocna jesteś w internecie.

@Sześćdziesiątka /60/

Napisz coś o tym (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora), liderze elektryków (usunięte przez administratora)widzę ,że masz duże rozeznanie w Kosmepolu.

@Sześćdziesiątka /60/

Uważam,że panie po 60 latach powinny być na emeryturze a nie pracować na produkcji w firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA. Emeryci pracują tylko u podwykonawców takich jak Fenix, Ekosystem i innych za marne grosze.

Sześćdziesiątka /60/
@PeBe

Nigdzie nie napisałam że mam 60-lat to tylko „Nick” ale może żal Ci Duu..pee ściska że pracuje w Kosmepol a nie u podwykonawcy. Żeby zaspokoić Twoją ciekawość to już niedługo, kilka lat policzysz je na palcach jednej ręki. Oczywiście jak umiesz liczyć. Jak czytam te wszystkie żale to zastanawiam się ile tu jeszcze Lalusi pracuje.

@Sześćdziesiątka /60/

(usunięte przez administratora)Fabryka L’Oreal POLSKA i zamieść na typ portalu- będzie fajnie.

@Sześćdziesiątka /60/

Napisz coś o konfidencie Gregorym liderze elektryków widzę ,że masz duże rozeznanie w Kosmepolu.

Produkcja
@Luiza

We wtorek w godzinach nocnych nie było pary na produkcji ze 2 godziny nastąpiła jakaś awaria tak mówił elektryk zakładowy, pracownik kotłowni podobno dzwonił po serwis Ekosystemu ale nikt nie przyjechał jak dowiedziałem się w ochronie. Pracownicy serwisowi Ekosystemu mogli by reagować szybciej na takie awarie. Teraz kto zapłaci za przestój linii produkcyjnej teraz nam będą premie zabierać.

@Sześćdziesiątka /60/

To masz najmniej 55 lat a najwięcej 59 to jesteś już w podeszłym wieku. Jakoś udało mi się policzyć za pomocą kalkulatora. życzę zdrowia i charyzmy w obronie fabryki Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA

@Produkcja

Jak pili to żaden z nich nie przyjedzie nawet jak by się paliło i waliło bo z ryja śmierdzi nawet na drugi dzień. Oni na zakładzie nawet walą wó...ke jak niema w pracy Dem...uka. W razie pożaru nie miałby kto wyłączyć stacji gazowej panie inspektorze BHP.

Cyttynka
@PeBe

Hahahaa... Podziwiam panie które tak na prawdę chwalą sobie tą pracę. Ciężki zap... A zarobki słabe.. I tylko wyścik szczurów.. Życzę takiego nastawienia dobrego aż do emerytury???????????????????? Bo ja bym szybciej tam na ręte trafiła

FALBA
@Oddany Pracownik

PRACUJĘ 4 LATA I JEST TO WIELKIE (usunięte przez administratora) ZGADZAM SIĘ Z KOLEGA

@Eva

Hahahaaa co @Sześćdziesiątka /60/ inspektor BHP zablokował Tobie serwer w fabryce, bo znikłaś ze sceny portalu.

@PeBe

Sukces na forum konfident,Du...po...liz i kappuśś lider działu elektrycznego Gregory dostał powyżej 100 głosów pupil szefa BHP.

@PeBe

Za elektrykiem Gregorym smród się ciągnie i będzie ciągnął się dalej, dlatego, że Gregory jest kapuśśiem w fabryce. Donosi wszystko inspektorowi BHP Ba........uchowi i dlatego jego wszyscy nie lubią.

Łukasz

Maszyny na produkcji stoją zepsute a oni szukają części zamiennych w śmietnikach. Powodzenia?? Ten Mi.....ał to maszyny naprawić nie umie a w śmieciach jest bardzo dobry, na działce wszystko się przyda nawet kostkę brukową wywiózł z zakładu ale oni wszyscy są tacy fajansiarz, a myślą ,że nikt ich nie widzi co oni robią, bo tak im się wydaje.

Józef
@Łukasz

W piątek , też ci z Ekosystemu grzebali w śmieciach, kuźwa!! czego oni tam szukają i znowu dominował w tym Mi......ał

Maria
@Józef

We środę też buszowali w kontenerach śmieciowych chłopcy z Ekosystemu

@Józef

Ten mięsiarz z Ekosystemu złotem obwieszony grzebie w śmietnikach to może on ma tombak na szyi.

Genio
@Maria

W czwartek też przeglądali kontenery śmieciowe pracownicy Ekosystemu.

@Oddany Pracownik

Z punktu widzenia osoby, która współpracowała z pracownikami w firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA. oraz samym Ekosystemem, kierownik biura, który zajmuje pomieszczenie obsługi kotłowni nie jest komfortowa narażeni są bowiem na utratę życia i zdrowia, można jasno powiedzieć, że jednak nie panują tam zbyt przyjazne warunki pracy dla ludzi. Kierownictwo fabryki ma bardzo złe zdanie o serwisie technicznym firmy,tak mówi wielu liderów działów mimo że to doświadczeni ludzie. Zarobki bardzo niskie w stosunku do oczekiwań i doświadczenia. Znałem osoby, które dostały się tam właśnie po znajomości i wiem co te osoby potrafią i jakie zarobki mieli trzeba brać przykład z "przodowników" pracy tzw. specjalistów za których gdzie indziej trzeba było robić robotę, bo sobie nie radzili. No ale na wschodzie to tak wygląda ty zrobisz dla mnie to ja zrobię dla ciebie, przepływ pieniędzy pod stołem to normalka tak jest jak się zatrudnia po rodzinie lub znjamościach w małym mieście na wschodniej granicy Polski, gdzie święta obchodzi się w różnych obrządkach. Pszebój disco polo ” Давай наливай, поговорим” słychać w mieście z głośników na ulicy.

krystyna 56
@PeBe

Pan BHP -owiec to niech się zajmie warunkami pracy na magazynach bo są tropikalne temperatury na magazynach a biuro nie pozwala włączać klimatyzacji bo twierdzi że nie potrzeba ale w biurze to klima im (usunięte przez administratora) chłodzi

Tymek
@krystyna 56

Inspektor BHP w firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA nie ogarnia tematu dostał chłopina stanowisko i trzyma się kurczowo, żeby jego nie wywieźli na taczkach za bramę.

Tymek
@Genio

Oni mają stałe dyżury przy kontenerach śmieciowych w Kosmepolu, maja jakieś układy z firmą sprzątającą.

Genio
@Tymek

Żadnych układów z firmą sprzątająca pracownicy Ekosystemu nie mają lubią segregować śmiecie bo Dem.........uk za mało im płaci to sobie dorabiają na śmieciach ale ciekawe jak oni to wywożą za bramę zakładu czy ochrona ich nie kontroluje Chyba tak?

Tir
@Eva

Konfident Gregory lider elektryków w zakładzie Kosmepol to leń niesamowity tylko patrzy żeby się przespać na nocnej zmianie wyręcza się sku......el pracownikami Ekosystemu , ale tylko dwóch z nich coś potrafi zrobić z elektryki a największy Gamoń to Mi........ał.

Cienki
@krystyna 56

Połowa klimatyzacji jest niesprawna w zakładzie Kosmepolu będących w konserwacji Ekosystemu. Dem........uk ich sam psuje, żeby później naprawiać i zarabiać pieniądze.Mądrzy są ci specjaliści spod białoruskiej granicy.

Klaus
@Oddany Pracownik

O 7 lat za długo tu jest teraz (usunięte przez administratora) do wszystkiego cię przymuszajiom urlop laska wszystko z łaski tylko dać im bata to by cię lali jeszcze i to som fakty nie mit

ciekawy
@Oddany Pracownik

to bylo 7 lat gdzie praca byla dostepna wszedzie wiec po co? pytam z ciekawosci?

John

Bezczelni magazynierzy na załadunku. Awizację mam 6 30 a jest 8 52 i mówią w biurze ze o mnie pamiętają , a obok tir za tirem wjeżdża i wyjeżdża. Najgorsza firma w jakiej byłem!.

Skiszew

Po 1. Czemu na pierwszych stronach admin zamiast najnowszych ,decyduje o pierwszeństwie jakichś beznadziejnych komentarzy (dotyczące elektryka,eko systemu itp.) ,zupełnie nieistotnych dla szukających informacji o pracy w WarsawPlant??? Po 2. Pytanie do p.dyrektor. Czy za prace podczas pandemii ,narażając życie,zdrowie swoje i swoich dzieci i rodzin ,przewiduje pani jakieś premie dla pracowników najniższego szczebla zarabiających na pensje pani i całej fabryki? Po 3. Ludzie czy wy w końcu się zbuntujecie i zaczniecie stawiać warunki? Czy będziecie całe swoje życie tyrali jak mrówki i całowali po nogach za ochłapy ,którymi plują wam w twarz każdego 25 ?Nawet Ukraińcy maja swoją godność a wy jak te (usunięte przez administratora) donosicie na siebie i tyracie na kundelki na łańcuchach Francji.T R A G E D I A ludzie zmieńcie się i zacznijcie szanować ,strajk Włoski z początkiem roku inaczej będą was całe życie dym*** wszyscy i na każdym kroku! To wy jesteście siłą napędową tej fabryki, to bez was fabryka nie ma zysków! Nie biuro,nie dyrektorzy ,kierownicy ,inżynierzy...TO WY I WASZA PRACA!!! Ludzie zacznijmy myśleć i stawiać warunki!

Mosze
@Skiszew

Okazja do stawiania warunków jest jak nigdy,kto im przyjdzie teraz pracować?Emeryci czy towarzystwo spod budki z piwem?Nawet Ukraina nie wjedzie bo Covid. Może p. dyrektor sama stanie na 4 a Nikuś kogucik będzie butelek i koreczków sypał? Po za tym nowe osoby musi ktoś przeszkolić,kto je przeszkoli jak nie MY??? Wszystko idzie w górę ,opłaty za mieszkanie,jedzenie,prąd a tu się pensje zatrzymały kilka lat temu!Tylko postawienie warunków i strajk Włoski, albo zostaniemy motłochem,tanią siła roboczą i napychaczami kieszenie zachodnich koncernów.

Rose25
@Skiszew

Jeżeli uważasz że za mało zarabiasz to co tu jeszcze robisz poszukaj pracy lepiej płatnej i nie narzekaj bo jak ci tak źle to się zwolnij A nie buntujesz innych pracownikow

Rose 25
@Mosze

Jak ci nie pasuje firma to sie zwolnij I poszukaj pracy gdzie nie ma Covida a czy strajk Wloski to jest ustalony przez Zarzad Firma placi nam pracownikom za sypanie butelek I korkow Dyrekcja jest od czego innego chyba jestes niedoceniony a w tej firmie.

Ada
@Skiszew

Tak czytam i nie dowierzam,ze pracuje tam taki "zasiedmiociemnogrod" Covid-19 jest na calym swiecie wiesz...z wyjatkiem Antarktydy,podobno... Proponuje sie tam przenieść.. Albo wogóle"nie chućta tam"

Mosze

Po 1. Czemu mnie atakujesz? Czy napisałam źle pisząc,że cała fabryka powinna w końcu wywalczyć większe pensje??? Ot cała dyskusja z biurem,przecież WIDZIAŁAŚ CO PODPISUJESZ.Żelazny argument.Powiedz mi dlaczego fabryka ma takie kłopoty z przyjęciem nowych pracowników?Dlaczego przez KILKA LAT na produkcji NIE POJAWIŁ SIĘ NIKT kto nadawałby się do pracy?Przecież tu jest tak wspaniałe!Jak to możliwe?

MartaM

Witajcie, skonczyłam studia z zakresu chemii kosmetycznej. Zaproszono mnie na rozmowę o pracę w tej firmie, jako pomocnik przy produkcji kosmetyków. Jakich pytań moge sie spodziewac na rozmowie? Na poczatku sie cieszyłam, bo to w sumie praca w "zawodzie", w dodatku od razu po studiach, jednakze po tych komentarzach mam obawy... a jak z zarobkami? Pozdrawiam

Jest całkiem ok
@MartaM

Cześć, wszystko zależy gdzie będziesz pracować, jeśli praca bardziej biurowa to jak najbardziej polecam, można się rozwijać awansować. Jeśli praca przy maszynach produkcyjnych to daruj sobie, bo praca na 4 brygady. Generalnie złe komentarze to tutaj piszą desperaci, którzy mają problemy ze sobą. Jeśli chodzi o zniżki na produkty to jest sklepik, w którym są produkty 40-60% taniej niż w zwykłych sklepach plus raz na jakiś czas są wyprzedaże gdzie jest jeszcze taniej. Jeśli dopiero skończyłaś studia to polecam programy stażowe, dobra pensja, rozwijasz się i sprawdzasz czy to dla Ciebie.

Margines
@Jest całkiem ok

Desperatką to ty jesteś ,w dodatku z problemami logicznego rozumowania tekstu...Komuś po studiach opisujesz pracę dla motłochu na linii produkcyjnej?Jako argumenty podajesz zniżki w sklepiku i na wyprzedażach...Typowa patola,tak jak 99% fizoli tam charujących.Do emerytury będziesz robiła na tej swojej linii ,cieszyła się z wyprzedaży i kłaniała się w pas za ochłapy ,które ledwo starcza ci od 25 do 25 a nazywasz to pensją.Ludzie zacznijcie się szanować ,Loreal Kanie to pracodawca dla DESPERATÓW ,którzy już nigdzie indziej nie są w stanie znaleść przyzwoitej pracy.

Ja tez uważam ze jest ok
@Margines

Tez uważam ze jest ok, tak trzeba się wykazać jeśli chcesz awansować ale to tak jak wszędzie, firma oferuje możliwości rozwoju także dla osób z 4b, zaraz pewnie usłyszę ze to dla lizusów tylko, ale się z tym nie zgadzam, trzeba się zaangażować i coś pokazać i można się tez rozwijać na liniach produkcyjnych i nie jest to motłoch, Wszędzie znajdziesz różnych ludzi tych mniej i bardziej zaangażowanych i tym którym dana pozycja wystarcza w firmie no i oczywiście narzekających ale nadal pracujących w tej firmie od kilkunastu lat, wiec chyba nie jest tak źle skoro nadal jej nie zmienili Ja polecam sporo się nauczyłem ale jak wszędzie są plusy i minusy, to od Ciebie zależy co wybierzesz, zaryzykuj najwyżej zrezygnujesz

MartaM
@Ja tez uważam ze jest ok

Dziekuje za odpowiedzi. Czy to prawda, ze pracuje się w tej firmie także w sob i niedziele? :O bo tez takie pogłoski przeczytałam. Mieszkam w Warszawie i jakbym miała jeździć do pracy tyle kilometrów, nawet w weekendy, wstawać o 4 w nocy na poranne zmiany i zarabiać (jak niektórzy piszą) 2200 zł max to mi się odechciewa...????

4b
@MartaM

Marta fabryka pracuje 24/24 7 dni w tygodniu, biura pracują pon- piątek, ludzie produkcyjni w 4b co oznacza, ze czasami pracujesz w soboty i niedziele ale masz wolne w poniedziałek i wtorek, zależy to od grafiku. Zarobki zależą od pozycji, można szybko uzyskać awans i piąć się w górę, są podwyżki co roku i premie, zaraz pewnie ktoś się odezwie ze byle jakie, myśle ze wszystko zależy od tego czego oczekujesz i co chcesz w życiu robić

4b
@4b

A i za prace w 4b jest dodatek 20% wynagrodzenia wiec sporo

Dorota

Wiecie może czy można liczyć na zniżki na ich produkty później?

Co z tymi ludźmi
@Dorota

Następna patologia,będzie tyrać za grosze żeby stać w kolejce od 4rano po szampon za 4 zł... Kubeł zimnej wody se kobito na łeb wylej

Edyta
@Dorota

Tak Dorota można kupić taniej produkty

@Edyta

Tak możesz kupić taniej ,od Edytki która wchodząc pierwsza na wyprzedaż spakuje do toreb wszystkie cenniejsze produkty,perfumy itp.(dla psiapsiułek).Przez co ci ,którzy wejdą po niej mogą już tylko taniej kupić szampon albo wodę micelarną...

@Co z tymi ludźmi

Ja nie jestem (usunięte przez administratora)nie życzę sobie aby tak nas nazywano. Skoro sie nie podoba zmian prace i nie ponizaj osób tu pracujacych

KIEROWNIK MAGAZYNU

Pani kierownik magazynu szantażuje pracowników, mobbing, nie daje urlopów a jeśli już ma taką chęć to trzeba przyjść na nadgodziny, dzwoni i straszy pracowników że jak nie przyjdą z wolnego do pracy to ich zwolni. Nie ma podejścia do ludzi faworyzuje, dzieli sobie ludzi na tych lepszych i gorszych, próbuje ich stłamsić i poniżyć .

Helmut
@KIEROWNIK MAGAZYNU

Nagranie się robi tel zbiera podpisy pracownikuw i do detekcji i wylatuje spraktykowane w innej firmie gwarantuje to jest mobig

Klaus
@KIEROWNIK MAGAZYNU

To prawda cała firma o tym mówi

Agata

W Ekosystem pracują pracownicy typu dziwacy i cudacy dlaczego wprowadzają w błąd tą dziewczynę z działu technicznego, która ich nadzoruje a ona nie ma pojęcia o eksploatacji kotłowni parowej.

Przemo

Z biura Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA nadzoruje Ekosystem z Białej Podlaskiej bezpośrednio pani (usunięte przez administratora) ale ona skończyła staż w firmie i nie ma doświadczenia w prowadzeniu nadzoru nad takim obiektem jaki jest kotłownia o wydajności 9 ton pary na godzinę. Ponadto nie ma uprawnień energetycznych dozorowych. Wobec czego (usunięte przez administratora) robi jej wodę z mózgu a ona nie jest w stanie mu przeciwstawić.

Jan Ewangelista

W Ekosystem pracują specjaliści którzy przepracowali maksymalnie kilka lat w branży bez doświadczenia, wykształcenia i podstawowej wiedzy praktycznej i zdroworozsądkowego myślenia. Stosują chamskie zagrywki traktując swoich kolegów z którymi pracują bądź pracowali z pogardą. No cóż ale to jest kultura białoruska wyssana z mlekiem matki.

Trochę tego jest : opieka zdrowotna dla pracownika i dzieci, karty multisport, premia, praca jest w 4b wiec jest dodatek to wynagordzenia, różne karty podarunkowe a święta ....:

Patrox

W Ekosystemie nie ma żadnych dodatków, brak pakietu socjalnego i innych świadczeń jakie mają pracownicy Kosmepolu

@Patrox

Ale pytanie było o Kosmepol a nie Ekosystem, chyba powinieneś się przerzucić na inną stronę

Hanna
@Odpowiedz

@Odpowiedz Kolega pewnie się pomylił. Z tego co piszesz socjal w Kosmepol jest bardzo zachęcający. A jakie są zasady przyznawania premii?

@Hanna

Premie zależą od wyników fabryki, działu, w zależności od działu są tam wpisane różne cele

@Odpowiedz

Kiedyś byliśmy pracownikami Kosmepolu ale po reorganizacji jesteśmy teraz w Ekosystem i wszystkie dodatki jakie mieliśmy w Kosmepolu nagle zniknęły. Sprzędli nas,żeby nie ponosić odpowiedzialności za eksploatację starej nie zmodernizowanej kotłowni.

@Zibi

To jak widać Ekosystem nie wypłaca żadnych dodatków, ale za system 4 brygadowy musi. Trzeba to zgłosić do inspektora BHP.

@Luiza

Po pierwsze nie musi dawać dodatku za 4 brygady. To dobra wola pracodawcy, po drugie co do tego ma bhp? Możesz do pip się poskarżyć

Wydaje mnie się,że musi dawać dodatek za system 4 brygadowy

@Luiza

Nie musi zgodnie z przepisami, pojęcie 4B nie istnieje już w kodeksie od dawna ”Art. 140. § 1, rozkład czasu pracy może przewidywać różne godziny rozpoczynania pracy w dniach, które zgodnie z tym rozkładem są dla pracowników dniami pracy” - wszystkie wyjaśnienia w internecie

@Pap

Zakład pracuje w ruchu ciągłym po 8 godzin na zmianie z pewnymi wyjątkami przewidzianym na konserwacje urządzeń ale kotłownia pracuje po 12 godzin na zmianie w ruchu ciągłym wobec czego jaki to jest system i jak ma być rozliczany.

@Luiza

Luiza to jest strona Kosmepol i ta fabryka pracuje na zmiany w 4B ale nie jest to ruch ciągły a Ekosystem powinnaś wyjaśnić na stronie Ekosystem a nie tutaj

Karol
@Pap

Należy zauważyć,że Ekosystem jest w strukturach fabryki Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA i wszystkie uwagi i nieprawidłowości należny właśnie zamieszczać na tej a nie innej stronie tego forum. To boli Kosmepol że zatrudnia taką firmę i co gorszę na działania takie pozwala,że mechanicy, elektrycy pracujący w Kosmepol i podlegający działowi technicznemu fabryki i co dziwne?? są na liście płacy Ekosystemu.

pap
@Karol

z calym szacunkiem ale chyba nie rozumiesz co to znaczy "w strukturach" jest jedną z kilkuset firm która coś robi dla kosmepola, nie ma żadnej zależności w tych firmach. jesli dziala nie legalnie zglos do pip, kosmepol nawet nie bardzo ma prawo ich sprawdzać.

@Pap

Pracownicy kotłowni z Ekosystem też pracują na zmiany w 4B tylko 12h na zmianie w znacznie cięższych warunkach pracy niż pracownicy na produkcji jak też innych działów fabryki.

Kiki
@Zibi

To warto przejść na produkcje

@Pap

Inspektor BHP dopuścił do pracy pracownika ,który nie spełnia warunków. W Kosmepolu fabryki L’Oreal POLSKA wszyscy śmieją się nie mówiąc o ochronie która ma więcej wynagrodzenia za siedzenie niż pracownik obsługi kotłowni z uprawnieniami eksploatacyjnymi, chociaż jeden z nich nie uzyskał pełnych uprawnień eksploatacyjnych grupy 2 chodzi o punkt 10 tego uprawnienia.

@Luiza

(usunięte przez administratora) dopuścił się uchybienia przepisów BHP Nie wolno zatrudniać osób bez sprawdzonych kwalifikacji przy samodzielnej eksploatacji sieci oraz urządzeń i instalacji określonych w rozporządzeniu Min. Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003 Dz. U. Nr 89 poz. 828 i Nr 129, poz. I 184 oraz z 2005r. Nr 141, poz. I 189). Jeśli stwierdzisz, że pracownicy eksploatują urządzenia, instalacje lub sieci niezgodnie z przepisami, musisz ponownie przeprowadzić sprawdzenie ich kwalifikacji.

Karol
@pap

Wiem co znaczy struktura: Pozwala określić formalne relacje i zależności oraz podział uprawnień i odpowiedzialności. Struktura organizacyjna może dotyczyć organizacji kilku różnych zewnętrznych komórek, które pracują wspólnie, a nawet komórek zewnętrznych, które mają własną organizację, jednak zorganizowały współpracę poszczególnych swoich części, np. działów czy brandów.

Robert
@Pap

Inspektor BHP powinien zagwarantować godziwe warunki pracy obsłudze kotłowni, ponieważ jak dotychczas nie zrobił nic z czasem pracy na tym stanowisku a to chyba jest w jego kompetencjach.Nie można przerwać pracy tej starej kotłowni gazowej z powodu ,że trzeba by było przerwać produkcje w fabryce a to jest niemożliwe. Ekosystem podjął się eksploatacji kotłowni w stanie jakim jest, ale nic nie robi żeby zmodernizować tą wyeksploatowaną kotłownie że starymi ponad 20 letnimi kotłami Sefako. Trzeba też przeszkolić obsługę ,żeby posiadali większą wiedzę odnośnie warunków eksploatacji kotłowni parowych ale Dem......uk nic nie robi w tej kwestii a na pomoc fabryki Kosmepol nie ma na co liczyć.

Ryszard
@Pap

To nic dziwnego ,że fabryce Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA ciągle nowych ludzi przybywa , bo tam ruch jest jak w autobusie do Grodziska, jeżeli chodzi o rotację pracowników jak napisała to Zyta w swoim wątku.Jak tak dalej to w fabryce będzie taki ruch pracowników jak w Pruszkowie na stacji w godzinach szczytu. Ile wydają na szkolenia nowych pracowników, ale na podwyżki pensji brak jest pieniążków.

Grazyna
@Ryszard

Ludzie, nie rozumiem tej wymiany, jak Wam nie pasuje, to dziwie się ze nadal tam pracujecie, co Was tam tak trzyma mocno?

Gruby

Ale Dem........uk z Ekosystemu ma swój algorytm do wyliczania wynagrodzenia pracownikom.

Ryszard
@Grazyna

Do emerytury zostało mi jeszcze 2lata więc muszę pracować w tym hu.......ym zakładzie jakim jest Kosmepol w którym nie ma szacunku dla pracowników, traktowani są gorzej jak psy. Podobno w Ekosystemie jest lepiej ale tam pracują znajomi Dem.......uka oni też jadą na oparach przecież to podwykonawca rządzony przez tą Kosmepol.

@Ryszard

Dlatego tak jest ,że fabryka Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA nie cieszy się dobrą opinią w regionie.zatrudniają na umowę zlecenie płacąc minimalne wynagrodzenie a wymagania mają duże. Nie jest to fabryka żeby spełniała wymogi europejskie mogli by się wynieść z Polski do Afryki albo na Białoruś.

@Patrox

W Kosmepolu właśnie szukają elektromechanika na miejsce murarza i zobaczcie jakie oferują świadczenia w Ekosystem oferuje jakieś może ktoś napisze jakie. • umowę o pracę • konkurencyjne wynagrodzenie • pakiet benefitów o karta multisport o prywatna opieka zdrowotna o ubezpieczenie na życie o program emerytalny o dofinansowanie do posiłków w restauracji na terenie fabryki o dojazd do pracy (na każdą zmianę z Warszawy, Żyrardowa, Pruszkowa i Grodziska) o zniżkę na wszystkie produkty należące do Grupy L’Oréal sprzedawane na rynku polskim o bogaty pakiet socjalny

@Karol

Tak potwierdzam jestem na liście płac Ekosystemu bo w fabryce nie było dla mnie etatu, tak jak etatu w fabryce Kosmepol nie ma dla mechanika, któremu pensje wypłaca mu Dem.......uk z Ekosystemu.

Wołodia
@Zibi

To co ta kotłownia wybuchnąć może???

Anka
@pap

Ale nie musi zatrudniać tak marnej firmy gdzie przekręt jest na porządku dziennym

Przemo

Z biura Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA nadzoruje Ekosystem z Białej Podlaskiej bezpośrednio pani N......li ale ona skończyła staż w firmie i nie ma doświadczenia w prowadzeniu nadzoru nad takim obiektem jaki jest kotłownia o wydajności 9 ton pary na godzinę. Ponadto nie ma uprawnień energetycznych dozorowych. Wobec czego Dem..........uk robi jej wodę z mózgu a ona nie jest w stanie mu przeciwstawić.

Zibi

Firma EKO SYSTEM nie przestrzega kodeksu pracy jak i przepisów BHP z kotłowni zrobili sobie świetlicę i jadalnie a gdzie są inspektorzy zakładowi BHP parę niespodziewanych kontroli wraz z wytycznymi rozwiązało by problem

@Zibi

Zibi jak pracowałem w Eko System to też tak było brudne kubki wrzucałem im do kosza ,żeby szukali i umyli brudasy jedne spod białoruskiej granicy

@Zibi

Widocznie jest przyzwolenie pana inspektora BHP Ba.....ucha żeby w kotłowni była świetlica i jadalnia chyba w tym zakładzie nie ma stołówki, dlatego inspektor BHP na to zezwala.

@PeBe

Dla pana głównego inspektora BHP Kosmepol ważne są tylko buty i okulary i za to każe pracowników jeżeli nie mają ale te brudasy z Ekosystemu wraz z Dem.....kiem chodzą po kotłowni bez okularów i (usunięte przez administratora)i inspektor BHP nic im nie robią, ale w stołówce i świetlicy czyt. Kotłowni w okularach się nie chodzi bo można guza sobie nabić panie inspektorze BHP.

Były elektryk
@Kaz

Szef inspektorów BHP musi zdjąć tabliczki z napisem ZAKAZ WCHODZENIA" do kotłowni i zastąpić napisami " STOŁÓWKA TYLKO DLA EKOSYSTEMU". Innym wstęp wzbroniony.

Wózkowy
@Były elektryk

To może behapowiec zamówi katering do kotłowni a Gregory będzie polewał w....ke, i piwo będzie się lało strumieniami. Ale będzie fajna zabawa, tylko kto później po brudasach posprząta.

@PeBe

Poczekaj na Audyt zewnętrzny to może oni coś znajdą na inspektora Ba........ucha to wtedy zlikwiduje stołówkę i biuro Dem.......uka w kotłowni. Tam jest strefa 2 a więc szczególnie chroniona przepisami BHP chociaż jak widać sam inspektor BHP ich nie przestrzega, to co wymagać od Den..........uka z Ekosystemu.

LOBO
@Wózkowy

Można też zaprosić do kotłowni na lancz francuzów Za kelnera pracował by elektryk Gregory, wtedy była by niespotykana okazja opić biuro Dem.....uka z Ekosystemu z wielką pompą. w firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA. Niech szef BHP nad tym pomyśli.

@Były elektryk

Przebywanie w kotłowni oraz spożywanie posiłków przez pracowników Ekosystem w godz. 12 - 18 Inspektor BHP Ba.......uch.

LOBO
@Luiza

Winni są moim zdaniem palacze kotłowni na pewno są bez wykształcenia mówiąc krótko Tłumoki nie mogą sobie poradzić z burasami (usunięte przez administratora). Mają za sobą (usunięte przez administratora) ale oni się boją cokolwiek powiedzieć. Behapowiec pan (usunięte przez administratora) im zapewne nie pomoże bo jak nie zrobił porządku do tej pory to i nie zrobi.Trzeba znaleźć sposób żeby wiadomość dotarła do Dyrektor fabryki Kosmepol wtedy coś się ruszy. Ale pracownicy Ekosystemu w dalszym ciągu pracują po 30 godzin na zmianie i śmieją się z inspektora BHP ,że im gó.....no zrobi. Jak by behapowiec dopisywał grafik nie można by było dokonywać zmian bo kopie miał by u siebie.

Parówa
@LOBO

Tłumoki z obsługi kotłowni nie mogą wpuszczać do pomieszczeń kotłowni burasów z Ekosystemu oraz pozwolić na składowanie złomu . Należy również mieć na uwadze fakt, że cała odpowiedzialność za bezpieczeństwo tego wyznaczonego pracownika ochrony i za bezpieczeństwo urządzeń kotłowni spada na prowadzącego eksploatację kotła, bowiem art. 2373. § 1. Kodeksu pracy mówi, że: „Nie wolno dopuścić pracownika do pracy, do której wykonywania nie posiada on wymaganych kwalifikacji lub potrzebnych umiejętności, a także dostatecznej znajomości przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy”. Panie inspektorze BHP B...uch

@Parówa

Będących na kacu burasów(usunięte przez administratora) z Ekosystemu to można dopuścić do pracy w fabryce na zmianie , jak by mieli biuro w jednym z baraków tak mają inne firmy zewnętrzne to by się bali , ze śmierdzi wódą a ktoś wejdzie z biura z uzgodnieniem terminu naprawy i zaraz doniesie inspektorowi BHP i kaszana w Kosmepolu na całym froncie.

@LOBO

Widzicie !!! burasy z Ekosystemu to nie są gamonie głosują przeciwko temu postowi , żeby inspektor BHP nie wprowadzał zmian w grafiku pracy kotłowni aby mogli mieć nadgodziny i pracować 30 godzin na zmianie ,ponieważ jeden z burasów został zwolniony, brak jest też pełnej obsady Tłumoków z kotłowni.

@Gruby

Tam denaturat jest w powszechnym użytku

@Gruby

W tych barakach , które zajmuje Ekosystem śmierdzi stokrotnie więcej niż w szalecie miejskim w Pruszkowie , nawet na zewnątrz czuć jest smród gó......na

@PeBe

Teraz wiadomo dlaczego Dem......uk z Ekosystemu nie chce mieć biura w swoich kontenerach dlatego ,że tam gó....nem śmierdzi a w pomieszczeniu dla obsługi kotłowni jest czysto i schludnie bo oni dbają o porządek.

Alibaba
@Luiza

Jak napisał w poście "Kaz" (....) W jednym z wywiadów udzielonych przez panią Dyrektor L’Oréal Warsaw Plant cytuje: (… ) Bezpieczeństwo oraz dbałość o zachowanie najwyższych standardów – wewnątrz firmy oraz wśród naszych podwykonawców – jest dla nas absolutnym priorytetem. Widocznie priorytetem pani Dyrektor jest ,że najwyższy standard jest biuro podwykonawcy Ekosystem jest w pomieszczeniu kotłowni przeznaczonym dla obsługi , gdzie oni jedzą śniadania, co mają iść na stołówkę ach zapomniałem w tym zakładzie stołówki ni ma jak Dem......uk rozłoży się ze swoim przenośnym biurem niejednokrotnie widział to inspektor BHP pan Ba...uch

@Luiza

Ale też dostanie się (usunięte przez administratora) za to,że nie dopilnowała swoich obowiązków służbowych i pozwoliła mieć biuro i jednocześnie stołówkę i pracowników Dem....uka z Ekosystemu.

Bio Fenix
@Zibi

Przepisy BHP i ppż zabraniają przebywania osób nie będącym obsługą kotłowni nie powinni przebywać w pomieszczeniach kotłowni bez pozwolenia inspektora BHP w celu usunięcia jakiej kolwiek awarii pracownicy obsługi kotłowni muszą niezwłocznie odnotować ten fakt w książce ruchu kotłowni wtedy byłby jakiś porządek (usunięte przez administratora) na to nie zwraca uwagi i tak dalej kręci się kabarecik w fabryce Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA.

Henio
@Gruby

Ty @Gruby uważaj co piszesz na portalu, oczerniasz pracowników Ekosystemu a przychodzisz do nich na kawę do kotłowni a nie powinieneś tam przebywać uważaj bo kiedyś ci (usunięte przez administratora)do kubka.

Janusz
@Gruby

Jestem bardzo ciekawy czy nowy dyrektor generalny Ni....els Wes.......terbye Ju......hl, odwoła ze stanowiska inspektora BHP pana Ba......ucha, który w czasie pełnienia swoich obowiązków nie wykazał się kompetencją na zajmowanym stanowisku. Między innymi nie dał rady zlikwidować biura De.......uka z Ekosystemu z pomieszczenia socjalnego w kotłowni przeznaczonego dla obsługi i nie zrobił porządku ze stołówką pracowników Ekosystemu.

Rumun
@Kaz

Dem....uk to we własnych butach chodzi po kotłowni przepisy inspektora BHP Ba......ucha jego nie dotyczą, pan hrabia san ustala przepisy ,które obowiązują na kotłowni jest wciąż na topie, chociaż w pomieszczeniu socjalnym dla obsługi kotłowni obuwie robocze nie obowiązuje zwłaszcza ,ze jest to biuro EKOSYSTEMU.

Janusz
@PeBe

Byliście kiedyś w trupiarni jaki jest tam specyficzny smród taki sam jest w kontenerach Ekosystemu. Zarząd powinien przenieść te kontenery gdzieś daleko i w ustronne miejsce .A pracownicy powinni w nich palić świece co zniwelowało by ten wstrętny zapach.

Józef
@PeBe

Jak jeden z obsługi kotłowni się upił do do tej pory przebywa na leczeniu odwykowym w szpitalu w Parczewie.

@Józef

Co ty piszesz@Józef a skąd wiesz ,że jeden z obsługi kotłowni leczy się na odwyku w Parczewie.

Chudy
@Józef

(usunięte przez administratora) piszesz nieprawdę o obsłudze kotłowni, tam pracują naprawdę porządni ludzie i wódki w czasie pracy nie piją.

@Zibi

Ekosystem nie przestrzega kodeksu pracy jak i przepisów BHP, ponieważ ma ciche pozwolenie (usunięte przez administratora) na taką działalność,żeby inspektor BHP przykręcił mu śrubkę to by się zmieniło, ale on tego nie robi. Ważne są tylko buty i okulary , ale brudne ubranie robocze to jego nie interesują Ekosystem nie wypłaca ekwiwalentu za pranie odzieży, ale też nie zwraca kosztów prania w pralni To się musi zmienić(usunięte przez administratora)Decyzja musi być natychmiastowa.

Chudy
@Józef

@Józef chętnie bym tobie ryja obił za to,że napisałeś ten parszywy post na publicznym portalu, weź (usunięte przez administratora) już skończ pisać kłamliwe oskarżenia przeciwko chłopakom z kotłowni bo cały zakład myśli ,że to prawda nawet elektryk Gregory mówi głośno,że to NIEPRAWDA !!!.

Czarna
@Eva

Co admin usunął słowo (usunięte przez administratora)nadzorującej pracę kotłowni w firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA

Skwara
@Józef

Tego co zwolnił (usunięte przez administratora)jest w szpitalu odwykowym.

Gruby Filip
@Henio

@Henio chcesz pewnie zapoznać się z moim prawym sierpowym , ale wtedy karetka ratunkowa potrzebna będzie oraz L4 dłuuuuuugie.

Bazyl
@PeBe

To oni chodzą w gumofilcach po zakładzie ???

Tir
@Bazyl

Nie w gumiakach we wsi tak chodzą

Patrox
@Luiza

Termin audytu będą też znał Dem.......uk z Ekosystemu i na czas kontroli wyniosą się z kotłowni po kontroli wrócą z powrotem.

Rusticus
@PeBe

To jeszcze Dem......uk z Ekosystemu ma jeszcze biuro w kotłowni ? to zwyczajnie naraził się kierownictwu fabryki,że mu nie dają nowego lokum na biuro.

Rusticus
@Parówa

Jak czytam te wypowiedzi to z tego wynika, że Ekosystem zatrudnia pracownika obsługi kotłowni,który mył kiedyś samochody , ale czy to prawda nie wiem ale kotłownia jeszcze pracuje bo dym leci z kominów.

Przepo
@Zibi

Dla takiej firmy jak Ekosystem to nie ma nawet porządnego biura w biurowcu Kosmepolu tylko kotłownia jest dla nich odpowiednia, niech siedzą tam tłumoki Jak inspektor BHP łamie przepisy i toleruje taką sytuacje to w razie jakiegoś wypadku to on będzie odpowiadał przed prokuratorem.

Waldi

Ci palacze w kotłowni jak pracują po 24 godziny to śpią w kotłowni w nocy, ponieważ mają tam wstawione łóżko i co od nich więcej wymagać jak oni nie mają odpowiedniej szkoły i przeszkolenia był tam kiedyś dobry (usunięte przez administratora) z odpowiednim wykształceniem ale chyba odszedł, We wrześniu okaże się czy Ekosystem wygra przetarg na następne lata czy zastąpi ich inna firma, która jest już na zakładzie i wykonuje jakieś pracę. Lepiej żeby Ekosystem już zakończył działalność w Kosmepolu to są kręty i oszukańcy nigdy nie powiedzą prawdy o stanie technicznym fabryki dla nich się liczą duże pieniążki jakie tam zarabiają

@Waldi

Teraz to zatrudnili jakiegoś pracownika myjni samochodowej co nie ma pojęcia o pracy w kotłowni a uprawnienia kwalifikacyjne to mu załatwili tak mówią elektrycy w zakładzie.

@Edek

Ten pracownik nie ma wykształcenia energetycznego ani odpowiedniego przeszkolenia nie odbył t stażu na kotłowni tylko samochodowe to jak może pracować w kotłowni parowej.

Wacław
@Waldi

Tą leżanke to powinni im zabrać z pomieszczenia socjalnego z kotłowni tam też śpią proacownicy techniczni Ekosystem do Daw......uka

@Wacław

Tam przychodzą panny z trzeciej zmiany do tego z najdłużej pracującego i do tego kierowcy z Angli

Jurek
@Luiza

Nie tylko Kosmepol ponosi odpowiedzialność prawną ,że pozwolił podwykonawcy Ekosystem zatrudnienie pracownika bez odpowiedniego wykształcenia jak też umożliwienie mu zdobycie uprawnień pomimo ,że wcześniej nie miał tych uprawnień.Na myjni samochodowej nie jest wymagane uprawnienia energetyczne.

Franek
@Edek

A pracowników, którzy znali się dobrze na eksploatacji kotłowni gazowej to pozwalniali a zatrudnili głąbów z myjni samochodowej

Zostaw merytoryczną opinię o Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA - Kanie

• Jak się pracuje w Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA