Opinie o L'Oreal Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy L'Oreal Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie L'Oreal Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o L'Oreal Polska w Warszawa

Just

Jakie macie doświadczenia i wrażenia na dziale konsultanta w kiehls? Jakich zarobków można się spodziewać?

Koordynator działu - pytanie

Cześć, Czy ktoś pracuje może w dziale Division? Pojawiła się oferta stanowiska na koordynatora działu i pomoc division’s general manager i sales manager. Może jest ktoś w stanie powiedzieć coś dobrego? Niestety te złe opinie odstraszają. Z góry dziękuje!

Maniek

Ekosystem to bardzo słaba firma dla każdego poszukującego ciekawego doświadczenia. Wysoka średnia wieku powoduje, że atmosfera w firmie jest niepowtarzalna. Firma skutecznie blokuje szansę nie tylko bardzo dynamicznego rozwoju zawodowego ale również poznania grupy bardzo otwartych i ciekawych ludzi, Oczywiście jak wszędzie są miejsca, jak np. chaos, niejasne procedury, zbyt duża rotacja pracowników przez niekompetencje kierownictwa co często wiąże się z zmianą strategii. Z mojego doświadczenia wynika jednak, że to jest świetne miejsce, szczególnie w pierwszych latach kariery zawodowej nauki krętactwa i partactwa zdobytej w tej firmie.

Kandydat Błonie

Człowiek marnuje tylko swój czas na rozmowy w sprawie pracy. Niestety odpowiedzi czy zostały przyjęty lub nie nie doczeka się. Bo po co :-) Brak szacunku dla ludzi, którzy ubiegają się o pracę.

Dokładnie
@Kandydat Błonie

Zgadza się. Zero odpowiedzi, a co najgorsze- wyraźna dyskryminacja ze względu na płeć. Skoro ustalili sobie „wewnętrznie” ze szukają mężczyzny na dane stanowisko, to totalnie nie rozumiem po co marnują czas kobietom. Najlepsze, że dają na rozmowie do zrozumienia ze szukają mężczyzny, ZA TEM PO CO W OGÓLE DZWONIĄ??? Pani z HR bardzo dyplomatyczna i miła, ale kierownik działu jakiegoś tam.... oj musi iść na dywanik do szefa, bo to trochę niepoważne

Przedstawiciel farmaceutyczny

Żenujące ! !!!poziom osób rekrutujacych pponiżej jakichkolwiek moich oczekiwań. Zestaw Pan i Pani. Pan chciał zabłysnąć wiedzą o konkurencji i osobach tam pracujących w taki sposób jakby znał wszystkich i wiedział wszystko . Niestety się pomylił bo osoba ta nie pracuje już tam od ok 1.5 roku. Nie mówiąc już o fakcie , że Pan rekrutujacy nie dorastał osobie o której mówił do pięt. Nie polecam. I mam nadzieje , ze nie dostane się na 2 etap.

Banał

Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Obecnie firma szuka Specjalisty ds. Obsługi Klienta. Jak wygląda praca w firmie, rekrutacja, atmosfera. Warto składać aplikację?

Dam
@Ewa

Chciałabym przestwiec ludzi, którzy chce pracować w dziale księgowości/ self service. Codziennie masa mnóstwo faktur do zaksiegowania, a na koniec dnia wysyłasz raporty ile zrobione. Samodzielnie musisz wszystko wyjaśniać. Procesy nadal nieustawione. Wszystkie księgowania mógłby robić robót. Byłoby mniej pomyłek. Atmosfera bardzo nerwowo. Ludzie pracują po godzinach i tracą zdrowie.

Małgorzata

Mam pytanie do przedstawicieli handlowych z Loreal? Zastanawiam się nad aplikacja, a nie mam doświadczenia w sprzedaży kosmetyków, tylko spożywka, czy mam szanse na zatrudnienie?

aeva

Jakiś czas temu skontaktowała się ze mną Pani z działu HR, w sprawie mojej aplikacji. Zaprosiła na rozmowę, przesłała szczegóły mailem. Odpisałam, że bardzo chętnie wezmę udział w rekrutacji, ale zaproponowałam inny termin spotkania. I tyle. Najwyraźniej propozycja innego terminu spotkania przerosła kompetencje rekruterki, gdyż odpowiedzi nigdy nie otrzymałam. Mail, który wysłałam jakiś czas później, z pytaniem czy mam rozumieć, że moja kandydatura nie będzie dalej rozpatrywana, również trafił w próżnię. Wiele różnych historii z działami HR przerabiałam, ale takiego braku profesjonalizmu nie spotkałam jeszcze nigdzie - gratuluję. Wydawać by się mogło, że taka firma jak L'Oreal powinna reprezentować przynajmniej przeciętny poziom profesjonalizmu w stosunku do kandydatów, tymczasem reprezentuje co najwyżej nowe wyżyny absurdu i żenady.

były pracownik SSC

Nie polecam pracy w dziale Shared Service, a dokładnie stanowiska dotyczące AP, GL a TYM BARDZIEJ TREASURY! Szczególnie praca w tym ostatnim związana jest z dużą ilością stresu oraz projektów , które są prowadzone w sposób chaotyczny przez przełożoną z totalnym brakiem doświadczenia i kompetencji w byciu managerem. Dobrze ze mnie już tam nie ma. Dział SSC - stworzony jako eksperyment, gdzie ludzi są traktowani jako króliki i nikt się nie liczi z twoją opinią. ODRADZAM wszystkim kto chce pracować/aplikować w te działy księgowe. W biznesie tej firmy jest prawdopodobnie o wiele lepiej (przynazmnie nie śą eksperymentem).

Anonym
@były pracownik SSC

Własnie chciałam zaaplikować na stanowisko Treasury, ale się powstrzymam... Czy w GL tez jest tak zle? Jak duze jest SSC?

Stefan

Ktoś coś wie jak wygląda praca w kontrolingu w fabryce w kaniach?

Zibi
@Stefan

Chyba nie szukają tam teraz nikogo...

@Zibi

Nie szukają nikogo też w firmie Ekosystem podwykonawcy w fabryce Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA do pracy przy obsłudze gazowej kotłowni zakładowej. Dawniej obsługa kotłowni mogła pracować w systemie 24/48 teraz nie może , zastąpili ich pracownicy obsługi serwisowej obiektu firmy Ekosystem i pracują po 30 godzin na dobę przy zmianie nocnej, chociaż chyba nie wszyscy mają uprawnienia i kwalifikacje do wykonywania tej pracy. Jak to możliwe ,że dopuszcza się do pracy z taką ilościom godzin pracy, przecież to szkodzi życiu i zdrowiu pracowników a także nieuniknionym wypadkiem. Ponad 20 letnia kotłownia parowa takiej mocy w ciągłej eksploatacji to bomba z opóźnionym zapłonem tam pracownik myli się tylko raz jak saper przy unieszkodliwianiu bomby i trzeba o tym pamiętać. Żaden lekarz medycyny pracy nie zgodzi na taki czs pracy. Jak widać gołym okiem pan inspektor na to zgadza tylko udaje ,że o niczym nie wie. Chyba j elektryk Gregory doniósł panu informacje. Szanowny Panie, Starszy inspektorze BHP Piotr. Ba….uch. jest jeszcze czas na powstrzymanie takich praktyk będących normą właściciela Ekosystemu Tomasza .Dawidz…….uka, on totalnie oszukuje Pana w przestrzeganiu przepisów BHP , chyba ,że chce Pan doprowadzić do tragedii jaka się niedawno wydarzyła w zakładzie (…wypadek śmiertelny. W jednym z wywiadów udzielonych przez panią Dyrektor L’Oréal Warsaw Plant cytuje: (….Bezpieczeństwo oraz dbałość o zachowanie najwyższych standardów – wewnątrz firmy oraz wśród naszych podwykonawców – jest dla nas absolutnym priorytetem. Czy to jest prawda ??.

@Kaz

Widzę, że masz najświeższe informacje o tym, jak obecnie wygląda praca w firmie L'Oreal Polska. Napisałeś o tym, że pracownicy obsługi serwisowej pracują aż po 30 godzin przy zmianie nocnej. Jest to bardzo duży czas pracy, dlatego zastanawia mnie, czy mają oni przewidziane odpowiednie przerwy w ciągu takiego dnia? Jeżeli wiesz ile, to napisz, proszę, czy jest to jedna dłuższa, czy może kilka krótszych przerw.

Były Elektryk
@Kaz

Jak pracowałem w firmie Ekosystem u Tomasza u Dawidz…….uka, jako elektryk w fabryce Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA to pracownicy obsługi kotłowni nie mieli żadnego przeszkolenia w Weishaupt czy producenta kotłów Sefako jak też pracownicy serwisu tej firmy. W związku z czym jak oni mogą bezpiecznie obsługiwać tak starą kotłownie parową 10 bar pary. Panie, Starszy inspektorze BHP Piotr. Ba….uch. jest jeszcze czas na powstrzymanie tragedii jaka wisi w powietrzu ale pan o tym wie i dopuszcza o obsługi tej kotłowni w kotłowni jest ciśnienie gazu średnie a oni nie mają uprawnień gazowych .No i jeszcze szatnia i stołówka oraz magazyn złomu w kotłowni a co mówią przepisy BHP. Jednakże tzw. dobra praktyka wskazuje, że w pomieszczeniach ruchu energetycznego (kotłownie, nastawnie, rozdzielnie elektryczne, węzły cieplne, nastawnie itp.) nie składuje się żadnych sprzętów ani urządzeń niezwiązanych z eksploatacją zainstalowanych urządzeń podstawowych. Podobne stanowisko, w szczególności podczas kontroli, prezentują inspektorzy PIP, PIS, PSP i UDT.

Artek
@Stefan

Mogę szczerze polecić pracę w DAF (Dział Administracji i Finansów). Z tego co wiem stanowisko pojawiło się ze względu na to, że poprzednia Pani Kontroler została przeniesiona/awansowana "na zachód". W kontrolingu obecnie pracują osoby z bardzo długim doświadczeniem (ponad 15 lat) i wiedzą wszystko co się dzieje w fabryce, a CFO jest jedną z najsympatyczniejszych osób jakie miałem okazję poznać. Sam dział jest dość mały i zgrany, więc na codzień nie ma takiej korporacyjnej atmosfery i jest stosunkowo luźno. Jeśli chodzi o godziny pracy to przesiadywanie w nadgodzinach jest raczej wyjątkiem niż codziennością. Ze względu na atmosferę mogę polecić pracę w 100%.

0-230V
@Kaz

Niech szef BHP sam sprawdzi im uprawnienia kwalifikacyjne i dobrze by było żeby podpisywał grafik pracy w kotłowni. Wtedy Dem......uk z Ekosystemu by jego nie oszukiwał jak robi to do tej pory wszyscy w biurze o tym wiedzą tylko nie inspektor BHP

@0-230V

Dem....uk z Ekosystemu wie jak zrobić w jajo głównego inspektora BHP i to robi , jest od niego o wiele mądrzejszy Tak trzymać!! Jak elektryk (usunięte przez administratora)wchodził na kotłownie to też nie zakładał okularów ale to gumowe ucho i pupil inspektora to może?

Janeczka
@Kaz

Jaki gł.........pi musi być ten inspektor BHP B........uch, że chce jeszcze rozmawiać z Dn.........iem z Ekosystemu to wszystko przez te buty i okulary.

@0-230V

Teraz to zatrudnili jakiegoś pracownika myjni samochodowej co nie ma pojęcia o pracy w kotłowni a uprawnienia kwalifikacyjne to mu załatwili tak mówią elektrycy w zakładzie.

@Były Elektryk

Jak to możliwe,że fabryka L’Oreal POLSKA nie była w stanie zapewnić przeszkolenia zawodowego u producentów urządzeń będących na wyposażeniu kotłowni zakładowej. Czy pan inspektor BHP uczynił wszystko aby zapewnić im szkolenie wiąże się to z zapewnieniem bezpieczeństwa i zdrowia pracowników wykonujących tą ścieżką pracę.

Elektryk
@Mariusz

Przychodzą na godz 6 do pracy pracują do 18, później od 18 do 6 i od 6 do 17 ile to jest godzin pracy bez żadnego odpoczynku, jak umiesz liczyć taka praktyka w firmie Ekosystem jest na porządku dziennym jeżeli nie ma obsady i grafik idzie w ruch

@Grażynka
@Andrzej

@Janusz ale ,żeby przejść specjalistyczne przeszkolenie trzeba też mieć odpowiednie wykształcenie tego wymagają producenci urządzeń grzewczych, nie można szkolić np. piekarza, ślusarza, aptekarza czy pracownika myjni, oni nie mają pojęcia o tej pracy i takie szkolenie im nic nie da tylko stracone koszty i czas. Fabryka Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA powinna wysłać na takie szkolenia ludzi mających odpowiednie wykształcenie lub długi staż w wykonywanym zawodzie oraz uprawnienia kwalifikacyjne grupy 1,2,3 mających już ugruntowaną wiedzę w tym temacie dlatego koszty i czas szkolenia szybko się zwrócą pracodawcy i mamy wtedy pewność,że posiadamy kadrę na wysokim poziomie technicznym. Dyrektor L’Oréal Warsaw Plant cytuje: (…)Bezpieczeństwo oraz dbałość o zachowanie najwyższych standardów – wewnątrz firmy oraz wśród naszych podwykonawców – jest dla nas absolutnym priorytetem.

Spawacz
@Edek

Podobno Dem........uk zatrudnił też hydraulika spawacza co nie umie podwijać gwintów konopią a palnika gazowego nie miał dawno w ręku ale był tani to jego zatrudnił Dobry hydraulik - spawacz to na rynku żąda 6tyś. netto, na miesiąc plus do tego pomocnik.

@Spawacz

Przecież (usunięte przez administratora) szuka takich nieudaczników ale tylko żeby byli tani i nie pili za dużo wó......dki.

0-230V
@Elektryk

Dem......uk rozpisuje te godziny na jedną z firm, które ma zarejestrowane w Białej Podlaskiej, ale to robi bezprawnie, ponieważ tylko jedna z firm Dem....uka Ekosystem ma oficjalnie umowę z firmą Kosmepol - L'Oreal Polska i Urząd Skarbowy go kiedyś za to ściganie, ponieważ pieniądze płaci pod stołem i nie odprowadza składek do ZUS i Urzędu Skarbowego. Wystarczy tylko przesłuchać pracowników Ekosystemu i wszystko jasne, stąd się bierze ta kreatywna księgowość.

@Kaz

Do tej pory Dem........uik cały czas robi w ciula głównego inspektora BHP jak ten się daje, to dobrze ???

Edyta
@Edek

To on umie obsługiwać tak wielką i starą kotłownie, kiedyś i tak na jego zmianie zabraknie pary na produkcję, kto będzie odpowiadał za błędy tego pracownika.

Iwona
@Były Elektryk

Witam byłego pracownika - skoro już nie pracujesz...może się przedstawisz? Jeśli dobrze byłoby wiedzieć z kim pracowałeś i kto w taki sposób traktuje swoich pracowników. Dla w firmy Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA będzie to cenna informacja, tak samo jak przyszłych kandydatów.... nie możliwe jest,żeby inspektor główny fabryki nie reagował na takie zdarzenia.

Ochrona
@Elektryk

Niejednokrotnie pracownicy Ekosystemu wejście na teren fabryki odbijali się o godz 6 i powtórnie odbijali wyjście z fabryki następnego dnia o godz 17. Więc znacznie przekraczali system godzin pracy, pracowali bez przerwy 35 godzin.

MGR
@Kaz

Jeżeli piszesz to pisz w swoim imieniu! Jako aktualny pracownik muszę Ci powiedzieć, że jednak nie wszyscy tak twierdzą i mówią. Więc jednak Twoje przekonanie co do braku wyjątku niestety nie jest już aktualne. Możesz to od jutra reszcie po cichu przekazać skoro tylko w ten sposób rozmawiacie na firmie :) Tak na koniec dobra rada - skoro się angażujesz, zwyczajnie Ci zależy, czujesz się nie docenioną osobą do tego posiadasz wiedzę, umiejętności, profesjonalizm i ta Twoja ciężka praca nie jest odpowiednio wynagradzana to się nie martw - bez problemu z tym powyżej znajdziesz pracę w dzisiejszej rzeczywistości. Jak mawia jeden lider elektryków Gregory co rozmawia głośno podczas pobytu w firmie "obecnie jest rynek pracownika" :) śmiało! I jeszcze jedno - gratuluję posiadania informacji z każdego działu naszej firmy. Mało jest osób u nas, które mają do czynienia z ludźmi z każdego działu :) Z tego bardzo zadowolony jest główny inspektor BHP

Piqś
@0-230V

Drodzy współpracownicy, obecni i inni... z uwagi na sytuację jaka nas w ostatnim czasie dotknęła.....zmiana zarządu zwracam się z prośbą o zaprzestanie wymiany zdań w takiej formie na portalu. Przecież wszyscy dobrze się znamy...chcesz coś komuś zakomunikować....zrób to wprost!!! Chyba że nie masz odwagi...a jeśli jej nie masz...to nie miej do końca albo bądź sobą i mów głośno co myślisz.... Trochę szacunku do współpracowników. Mam przypuszczenia kto jest nadawcą tych przykrych słów (z którymi ja osobiście się nie zgadzam) ... zwracam się jednak z prośbą o trochę szacunku. Zamieszczenie takich informacji odnośnie działalności firmy Ekosystem wiąże się z nieprzewidywanymi skutkami wobec firmy działającej w fabryce L'Oreal Polska.

@Mariusz

Przerwę w pracy to ma konfident ,lider elektryków jak śpi na nocnej zmianie w kotłowni.

Nick jak nikt
@Mariusz

inspektor BHP w firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA pan Ba.....uch pewnie wie,że cześć wynagrodzenia jest płacona pod stołem z pominięciem podatku i ZUS ale jeszcze robi jakieś dziwne obliczenia z jakiegoś wzoru matematycznego jak ktoś napisał w wątku na tym portalu publicznym wykonuje Dem.........uk, przecież on łamie prawo i czyni to świadomie, żeby się wzbogacić, ale przyjdzie czas, że Urząd Skarbowy i ZUS upomni się o swoje jeżeli któryś z pracowników złoży zawiadomienie o przestępstwie i wtedy doo........pa mokra. Nikt z pracowników nie wie w jakim systemie pracuję wzory umów jakie stosuje Dem......uk nie są zgodne z kodeksem pracy jak mi powiedział jeden z pracowników Ekosystemu

@Edek

Dem........uk zatrudnił tego pracownika i dał mu wysoką pensję, żeby on po pracy mył mu te samochody - złomy profesjonalnie.

Elektryk
@Józef

Przecież ten nowy pracownik z myjni to nie ma pojęcia o kotłowni i już miał kilka awarii to naprawiał serwis

PeBe
@Andrzej

Dem.....uka z Ekosystemu nie stać na profesjonalne szkolenie pracowników obsługi kotłowni.

@PeBe

Nieprawdą jest ,że jego nie stać na profesjonalne szkolenie pracowników obsługi kotłowni, ponieważ inspektor BHP pan (usunięte przez administratora) od niego tego nie wymaga.

@Edek

Nie ważne co potrafisz, jakie masz doświadczenie i co chcesz osiągnąć. Tutaj liczą się znajomości bo inaczej czeka Cię fala że strony starszych Pracowników.Nikt nie szanuje twojej pracy a co najważniejsze Twojego Zdrowia!! Bhp na bardzo wysokim poziomie a dlaczego? , ponieważ inspektor pan .Bab…….uch wymaga tylko okularów i butów ubranie robocze możesz mieć brudne. Tak chodzą chłopaki z Ekosystemu do pralni oni mają daleko. Na koniec i tak starsi koledzy naplują Ci w twarz a na koniec zrobią z Ciebie idiotę. Zarobki śmieszne! Pora się obudzić Panowie trochę szacunku wprowadzić między pracownikami,w fabryce Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA.

@Józef

Dem....uk ma kilka ładnych samochodów takich jak Lexus, Land Rover , Mercedes Toyota, żeby nie pracował w firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA zapewne nie było go na te marki samochodów stać.

@Nick jak nikt

Krótkie wiadomości opisywane przez Państwa są bardzo przydatne i treściwe, nawet nie pracując w firmie można tylko sobie wyobrazić jakie sytuacje wybiegające poza granice prawa mają tam miejsce. Współczuje i doradzam zawiadomić zewnętrzne organy które to skontrolują i w ten sposób zostanie to ukarane. W wiadomościach opisujecie instytucje PIP to jest jak na początek bardzo dobry pomysł. Pamiętajcie Państwo niereagowanie na takie sytuacje tylko pozwala czuć się bezkarnym osobom które łamią prawo. Osoby które widzą coś takiego a nie reagują, pamiętajcie kiedyś kiedy zmieni się układ sił, przewaga znajomych wam może się stać się to samo. Wtedy nie miejcie pretensji do kogoś tylko wróćcie pamięcią do tych sytuacji.

@Były Elektryk

Z punktu widzenia osoby, która współpracowała z pracownikami w firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA. oraz samym Ekosystemem, kierownik biura, który zajmuje pomieszczenie obsługi kotłowni nie jest komfortowa narażeni są bowiem na utratę życia i zdrowia, można jasno powiedzieć, że jednak nie panują tam zbyt przyjazne warunki pracy dla ludzi. Kierownictwo fabryki ma bardzo złe zdanie o serwisie technicznym firmy,tak mówi wielu liderów działów mimo że to doświadczeni ludzie. Zarobki bardzo niskie w stosunku do oczekiwań i doświadczenia. Znałem osoby, które dostały się tam właśnie po znajomości i wiem co te osoby potrafią i jakie zarobki mieli trzeba brać przykład z "przodowników" pracy tzw. specjalistów za których gdzie indziej trzeba było robić robotę, bo sobie nie radzili. No ale na wschodzie to tak wygląda ty zrobisz dla mnie to ja zrobię dla ciebie, przepływ pieniędzy pod stołem to normalka tak jest jak się zatrudnia po rodzinie lub znajomościach w małym mieście na wschodniej granicy Polski, gdzie święta obchodzi się w różnych obrządkach. Przebój disco polo ” Давай наливай, поговорим” słychać w mieście z głośników na ulicy.

Luiza
@Nick jak nikt

Przelicz sobie podstawę przez wartość 1,3 - 1,34. Pewnie pomyślisz sobie "wow, ale super, ile dodatków w tej firmie" 20% - 30%. Tylko pamiętaj, że dla ciebie podstawy są dość niskie, więc sumarycznie kokosów nie ma. Oczywiście dostaniesz mniej niż mityczna w tym kraju średnia krajowa, ale czy wynagrodzenie dużo poniżej 1000 euro czy zarobki sprzątaczki we Francji jest atrakcyjne? Na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć sam. Koledzy zawsze dla mnie mówili, że w firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA. się nie dorobisz, ale też biedować nie będziesz" :) Ekosystem czy Fenix musi się z tym liczyć tego wymaga kierownictwo fabryki , ale oni nie mają wglądu do księgowości Dem..........uka jak i nie mają wglądu do księgowości Fenixu jak też nic nie wiedzą w nieprawidłowościach zawartych w umowach pracy niezgodnych z kodeksem pracy zatrudnionych w Ekosystemie lub Feniksie.

Marian
@PeBe

Inspektor BHP nie reaguje na takie sytuacje bo tego nie chce widzieć ,co wyprawiają podwykonawcy w fabryce Kosmepol a czy wiecie dlaczego niektórzy pracodawcy nie chcą świadomych pracowników? Nie chcą, gdyż pracownik przeszkolony i uświadomiony, znający swoje prawa i obowiązki może być roszczeniowy, czegoś się domagać, czegoś chcieć. Dla pracodawcy najlepszy jest taki pracownik, który siedzi, jak mysz pod miotłą, nie zna swoich praw i niczego się nie domaga.

Zuza
@Edek

To(usunięte przez administratora) komis samochodowy ma jak ma coś dobrego to chętnie bym sama kupiła.

@Wózkowy

Elektryk tylko odpoczywa w kotłowni po ciężkiej pracy po usunięciu awarii maszyny na produkcji.

Patrox
@Andrzej

Przecież Dem.......uk z Ekosystemu nie szkoli nikogo w firmie zewnętrznej , szkoli ich sam byle jak, bo nie ma do tego uprawnień i dlatego oni nic nie umieją.

@Patrox

A czy wiecie, jak przebiega proces onboardingu w dziale sprzedaży w L'Oreal? Z tego, co piszecie to u Was jest z tym bardzo kiepsko.

Wanda
@Patrox

Chyba tego pracownika co porwali czerwoni khmerzy nie trzeba było tak szkolić jak innych gamoni zatrudnionych w kotłowni przez Ekosystem.

Patrox
@Wanda

Nie trzeba było jego szkolić on miał i tak duże doświadczenie w systemie techniki grzewczej. Innym szkolenie zajmowało i po dwa miesiące, ponieważ nie byli profesjonalnie szkoleni i tak wszystkiego nie ogarniali i nieogarnianą do dzisiaj. Urządzenia w coraz gorszym stanie a serwis Ekosystemu ich nie naprawia.

@Patrox

@Patrox A ci powiesz na temat możliwości awansu w L'Oreal Polska? Jest to możliwe w tej firmie?

Peya
@Małgorzata

Nie polecam. Odszedłem sam po latach bo to już nie ten sam loreal. Kolesiostwo, awanse tylko dla (usunięte przez administratora), dasz komplement dyrektorce jednej czy drugiej, pójdziesz na poranna kawkę, zamkniesz się z nią w pokoju na ploteczki lub jesteś pieskiem na posyłki to dostaniesz podwyżkę lub awans. Jeśli zaś nie wchodzisz w ich gierki to jesteś z góry skazany na porażkę bo cokolwiek dobrego nie zrobisz to nie tylko nie podziękują ale nawet będą szukać na ciebie haka by się ciebie pozbyć bo nie pasujesz do ich układanki. Byłem świadkiem takich akcji kilka razy (mam tu na myśli konkretny dział w centrali). Nie chce mówić ze każdy dział jest zły. Niestety wszystko zależy od managera a loreal trzyma na stanowiskach dyrektorskich tych którzy siedzą w firmie od lat i nikt ich nie rusza mimo niedowozenia wyników i ogromnej rotacji w dziale. Skoro tyle ludzi odchodzi przez jednego managera to dlaczego nikt nie reaguje??? Kobiety wracają z macierzyńskiego i o ile miały dobre relacje z managerem to maja gdzie wrócić. Jeśli zaś nie były w tym półświatku to nie miały gdzie wrócić .... a podobno to firma prorodzinna... Ogólnie nie polecam ludziom którzy się szanują i chcą się rozwijać.

Jako

Firma leci sobie w .uja. Na rekrutacji specjalnie zapytałem o poinformowanie mnie nawet w przypadku decyzji negatywnej. Nie dostałem przez tydzień żadnej odpowiedzi mimo zapewnień, że chcą być w porządku i nie marnować mojego czasu. Nie wiem po co zapraszają na te rozmowy, żeby ludziom czas i pieniądze marnować na dojazd. Skoro się cv nie podoba to od razu nie zapraszać. Buraki i tyle.

@Jako

Firmy bardzo często odzywają się tylko do osób, które przeszły weryfikację pozytywnie. Czy mógłbyś przybliżyć jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna i czy była trudna do przejścia?

Planner

Miałam assesment center i rozmowy z 2 managerami w ciągu 1 dnia. Sprawnie to rozegrali,obiecano wyniki po 2och tygodniach. Niestety, minął miesiąc a odpowiedzi nadal brak.

@Planner

Jak sytuacja wygląda obecnie, dostałaś już jakąś odpowiedź po kolejnym miesiącu oczekiwania? Fajnie, gdy firma daje jakąś informację zwrotną, to zawsze duży plus w oczach potencjalnych pracowników.

Kitka

Szukają na medycznego. Wiecie coś? Sporo tu opinii o fabryce, ale nie znalazłam nic o pracy w terenie. Może ktoś? coś?

nen

Stracony czas! Co z tego że dobrze płacą (zależy na jakich stanowiskach)jak codziennie chce Ci się rzygać chodząc do pracy. W biurze zero szacunku dla ludzi. Depresji można się tylko nabawić. Same stanowiska kierownicze a im wyższe tym gorzej chamskie. Jeżeli masz choć odrobinę rozumu trzymaj się z dala od tej firmy. Nie jest to ani dobre miejsce aby zacząć ani długo tam nie wytrzymasz. Straszna rotacja pracowników, niektórzy tylko kilka dni wytrzymują i jeszcze jak odchodzisz to wielkie zdziwienie.

kasia
@nen

zgadzam się całkowicie czym wyżej tym gorzej wyścig szczurów zero zasad , klasy fałszywe obłudne uśmiechy układy nawet często prostytucja koleżanek które pragna szybkiego awansu nie polecam dla osob szanujących siebie i swoje rodziny

@kasia

Prostytucja???

pracownik10lat
@nen

główny budynek może taka atmosfera. ale za to drugie biuro na Annopol jest super atmosfera:)

Zosia
@Ania

Gdzie one to robiły czy w fabryce Kosmepol jest (usunięte przez administratora)

Cwierć fazy
@kasia

Kasia - napisz coś o tych kogucikach co te kurki dziabią

@Zosia

@Zosia robili to na kotłowni i tam mieli legowisko bo tam jest ciepło i woda bieżąca.

@Edek

Te legowisko jeszcze jest to chyba z niego korzysta na nocnej zmianie konfident,lider elektryków.żeby się przespać i kąpiel może wziąć rano po przespanej nocy.

Eva

Mieszkam w Komorowie w pobliżu fabryki Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA z kotłowni tej fabryki wydobywa się dym nieraz taki czarny jak z krematorium jak się dowiedziałam konserwacją tych urządzeń zajmuje się firma Ekosystem z Białej Podlaskiej obawiam się ,że oni nie mają certyfikatów do serwisu zainstalowanych tam urządzeń. Zgłosiłam to jednostki Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska w Warszawie w celu przeprowadzenia badań odnośnie jakości powietrza i emisji spalin z tej fabryki.

MGR
@Eva

Kiedy w firmie Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA wymienią te stare 25 letnie kotły na bardziej nowoczesne , ponieważ one emitują dużą zawartość szkodliwych związków chemicznych do atmosfery. 25 lat temu były inne normy emisji spalin do atmosfery a obecnie są inne bardziej rygorystyczne dla trucicieli powietrza, We Francji było by to niemożliwe dawno zamknęli by taką fabrykę.

Edyta
@MGR

Kto odpowiada za ochronę środowiska w fabryce Kosmepol Sp. z o.o. Fabryka L’Oreal POLSKA , chyba nie Daw......uk z Ekosystemu.i kto zapłaci kary z przekroczoną emisję CO2 czy protokoły z przeglądów kotłów a wydrukami komputerowymi chowane są pod dywan aby nie ujrzały światła dziennego.

Asia

Proces rekrutacji pozostawia wiele do życzenia. Bardzo nieprofesjonalne podejście. Byłam zaproszona na 2 etap rekrutacji na piątek a w czwartek o 22.00 dostałam maila odwolujacego spotkanie ze względu na chorobie Pani z którą miała być rozmowa oraz informacją, że skontaktują się ze mnie w kolejnym tygodniu aby ustalić nowy termin. Jako, że nikt się do mnie nie odezwał napisałam zapytanie czy rekrutacja jeszcze trwa ponieważ nie dostałam informacji. Pan odpisał, że Pani jest na zwolnieniu i skontaktuja się za kilka dni aby ustalić termin. Po kilku dniach dostałam maila z podziękowaniem za udzial w rekrutacji, ale niestety moje kompetencje nie są wystarczające... Po co więc ta cała szopka z 2 etapem i przeciąganie tego w czasie?

Nowa
@Asia

Widzę, że w HR się nic nie zmieniło. Nadal się zachowują tak jak by komuś robili łaskę; )

Firma dla ludzi bez ambicji. Jeśli jesteś leniem migającym się od roboty, lubiącym plotki i patologiczne zachowania przełożonych to będziesz się czuć jak pączek w maśle. Firma ma dobrą opinię ale rotacja pracowników w tej firmie mówi sama za siebie. Kto ma więcej oleju w głowie to bez problemu znajduje lepsze warunki zatrudnienia i godne warunki pracy. Kopanie pod ludziami dołków to w tej korpo standard, zawiść, wyssane z palca oskarżenia i ciągłe zmiany decyzji z różnych działów powodujące dezinformację to stan codzienny. Wytrzyma tam dłużej człowiek psychicznie chory albo totalnie bez skrupułów, bez empatii, nastawiony na stołek. Awans czy zmianę stanowiska można uzyskać tylko poprzez kontakty, NIGDY przez ciężką pracę- nie piszę tutaj tylko o sobie ale o ludziach z którymi pracowałam. Ciężką pracą nie osiągniesz nic, nawet jeśli będziesz pracować 24/7! Nikt Cię nie doceni- czasem ktoś powie "good job" po czym posypią się maile co mogło by być lepiej- mimo że nie miałeś na to wpływu! Firma ogólnie uwielbia nacisk, presję, na wielu stanowiskach totalny brak kompetencji. Na własne oczy widziałam jak stanowiska dostają ludzie bez kwalifikacji ale "znajomi" kogoś tam. Wciskają swoich, a potem dziwią się dlaczego ludzie się zwalniają i mają dość tego cyrku. Dla mnie wielkie WIELKIE rozczarowanie. W planach ambitna praca dla lidera rynku, w rzeczywistości chęć rzucenia się z mostu. Dziś mam pracę dwa szczeble wyżej niż w L'Oreal. Za dobre pieniądze, bez ciśnień. Stres jest w każdej pracy ale różnica polega na tym czy jest związany z presją czasu/ odpowiedzialnością, czy z niekompetencji ludzi z którymi pracujesz i przełożonymi którzy mówią rzeczy wyssane z palca, nie mające przełożenia do Twojej pracy, narzędzi do pracy, oraz udzielonych pełnomocnictw. Dywizja nie ma znaczenia. Znam ludzi, którzy odeszli z różnych stanowisk, nie liczę ich na palcach tylko w dziesiątkach osób... nic dodać nic ująć. Szkoda. Najgorsze jest to że widzisz jak na Twoich oczach sypie się dział tylko dlatego że pracujesz z ludźmi którzy wolą plotki od własnej pracy. Nie polecam pracy. Najgorsze miejsce wg mojego doświadczenia. Nie dotyczy firmy poza Polską. Ludzie, których znam zza granicy to fantastyczni ludzie... Polska? No jak to w Polsce: Janusze i Grażyny wiedzą lepiej jak ślizgać się i niszczyć psychicznie ludzi. Nie ten robol to inny. Szacunek tylko na piśmie.

Z pozdrowieniami były pracowni
@anonymous

Potwierdzam opinie o fabryce. Oczywiście, pomijając te o Polsce słowa. Firma żenująca i na wyjątkowo niskim poziomie nakręcona jedynie pracą ambitnych stażystów i zastraszonych pracowników niższego szczebla. Reszta to totalne obiboki i żenada. A to wszystko spowodowane niskim poziomem menadżmentu, który nie interesuje się niczym poza swoim nosem. Każdy patrzy tylko na siebie i spuszcza się na widok żabojadów, którzy mają ich szczerze w poważaniu i traktują jak tania siłę roboczą z Indii. Praca za miskę ryżu, brak wynagradzania zasłużonych wieloletnich pracowników. Podsumowujac jedyne co pozytywnego można o tej firmie powiedzieć to to że posiada znana markę i wygląda nie najgorzej w cv bo najlepiej też nie.

Carmen
@Z pozdrowieniami były pracowni

Również pracowałam w tej firmie tylko , że na magazynie i niestety wszystko co tu jest napisane to prawda. Brak szacunku do pracowników z dłuższym stażem np.10,12,15 lat ,wychodzi kolesiostwo i kto przyniesie więcej plotek i częściej skarży na kolegów. Atmosfera do bani , jak ciężko pracujesz to dokładają Ci jeszcze więcej obowiązków i nawet nie potrafią powiedzieć dziękuję , brygadzistki ....to jest dopiero kpina , same mało co wiedzą a udają niezwykle mądre , nie potrafią przyznać się do własnego błędu i kłamią na każdym kroku . Pracowałam tam 9 lat i na początku atmosfera była w miarę fajna i ludzie też , w momencie zmiany na stanowisku prezesa i zwolnieniu dyrektora wszystko się posypało , przyszli nowi mało kompetentni ludzie i załoga z dłuższym stażem zaczęła się zwalniać,przyjmowali wszystkich jak leci i niestety doprowadzili tę firmę na dno i to jest przykre. Dzięki takiej polityce firmy ja postanowiłam się zwolnić i wcale tego nie żałuję dzisiaj pracuję w firmie która się rozwija i daje te możliwości pracownikom. Więc w pewnym sensie ja mogę tylko podziękować ze taka atmosfera i niekompetentni przełożeni i koleżanki które chodzą i donoszą dali mi powód do tego aby się zwolnić . DZIĘKUJĘ tam

@Carmen

Czy w ciągu tych 9 lat, które przepracowałaś na rzecz firmy L'Oreal Polska udało Ci się awansować na wyższe stanowisko? Firma daje możliwości wyboru odpowiedniej dla nas ścieżki rozwoju zawodowego, czy raczej nie ma szans na to, aby liczyć na jakieś awanse bądź podwyżki za rzetelnie wykonywanie obowiązków? Tego typu informacja będzie na pewno istotna dla potencjalnych kandydatów.

Zniesmaczony

Proces rekrutacji w tej firmie to kpina. (usunięte przez administratora) umawia się na rozmowy, nie dzwoni, nie odbiera, oddzwania po 3 dniach, umawia spotkani, spotkanie zostaje przesunięte na inną godzinę w dniu spotkania (!) . Wcześniej wspomniana Pani, NIGDY nie odbiera telefonu, to już chyba taka taktyka... W trakcie rekrutacji zmieniają nazwę stanowiska pracy oraz zakres obowiązków o czym kandydat dowiaduje się dopiero na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeśli już na samym początku firma ma takie podejście do potencjalnego pracownika to co jest później? JEDEN WIELKI BAŁAGAN I STRATA CZASU.

Ewelina
@Zniesmaczony

Wnioskuję, że w ostatnim czasie brałeś udział w rekrutacji do L'Oreal Polska. Skąd zainteresowanie tą firmą? Chciałabym również wiedzieć, jak oceniasz atmosferę panującą w trakcie rozmowy o pracę? Czy osoba ją przeprowadzająca była zainteresowana Twoimi odpowiedziami?

Kasia Sz.

Miałam okazje uczestniczyć w rekrutacji w Loreal - zrezygnowałam ze względu na kontakt z HR, Pani pisała maile z błędami, zdania pourywane... bardzo nieprofesjonalnie. Troszkę więcej sie spodziewałam po takiej firmie.

nikita
@Kasia Sz.

Kasia mogłabyś napisać jak przebiegał pierwszy etap? Z góry dziękuję

Abc
@Kasia Sz.

Hmm, to dziwne, bo od dluzszego czasu osoba zajmująca się rekrutacja w dziale HR jest mezczyzna

Wiem
@Abc

Nie tylko, od wielu lat jest mężczyzna oraz kobiety

Patrycja

@anonymous Mogę poznać przesłanki, przez które masz taką opinię? Co dokładniej ponadto rozumiesz przez "oskarżenia", o których piszesz? Poza tym, w Twojej wypowiedzi jest wiele poważnych zarzutów względem firmy L'Oreal. Chciałabym w związku z tym spytać, czy mógłbyś konkretnie napisać, czym się dane sytuacje objawiały, gdy pracowałeś w firmie? Nie neguję, ani nie potwierdzam Twojej opinii. Jako osoba bezstronna proszę Cię po prostu o więcej konkretnych informacji, za które będę Ci wdzięczna.

AGA
@Patrycja

Jestem na forum po raz pierwszy i nie wiem dokładnie jak się tu poruszać i czy czegoś źle nie zacytowałam itd... - więc z góry przepraszam. Mam podobny problem. Mamy w pracy pracowników, którzy pracują jako pracownicy obsługi kotłowni- pracują na zmiany, maja dyżur dobowy przy kotłach gazowych, pompach i filtrach -system 24h/48h. Muszę ustalić w jakim systemie pracy się poruszają. A nie jest to na pewno system równoważny, bo oni nie są ani stróżami ani ochroną - co wynika z KP(w systemie równoważnego czasu pracy, dobowy wymiar czasu może być przedłużony, co do zasady, do 12 godzin, a przy określonych rodzajach prac – nawet do 16 albo 24 godzin). Moja księgowa nawet ma z tym problem, mówi żeby wpisać im równoważny 12/24....? Jaki to ma sens, jeżeli realnie pracują 24/48 ? A w załączniku do umowy dla pracownika musi znaleźć się zapis o systemie pracy i czasie jej wykonywania. Jestem zakręcona ... Proszę o pomoc

DziękujęZaOdpowiedź

Hej! Czy mogę ktoś z Was opisać, czy warto zatrudnić się w księgowości (GL) w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o L'Oreal Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w L'Oreal Polska?

Zobacz opinie na temat firmy L'Oreal Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w L'Oreal Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy L'Oreal Polska?

Kandydaci do pracy w L'Oreal Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

L'Oreal Polska