Opinie o Nik-Pol w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nik-Pol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nik-Pol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nik-Pol w Jarocin

pracus

nik pol to super firma kasa ok i można se miło pracować ,tylko możecie zazdrościć nam pracownikom z NIK-POL

rondel

na paczkowalni smae narkomany robią i baśka co wali amfe

baca

richmond chyba cie (usunięte przez administratora) o ten zakład na rudzie bedzie zamkniety zanim go otworzy

richmond

Wszyscy jesteście nie normalni wszędzie jest dobrze jak was tam niema ja powiem tylko tyle robota jest super za darmo siłownia super płacą chce tam robić cały czas

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
helmut

mam pytanie czy zakład już przeniósł się na rude? jak wyglądają zarobki na produkcji? po ile godzin się pracuje? pozdrawiam

FtośFtoZapierddddala

kto tam pracuje i nie jest na oparach paliwa ?? wszyscy już mają dośc , a przed nami ciągłośc... pracownicy sami sobie taki los gotują..ciągła rywalizacja ...majstrowie psychologicznie podchodza ludzi tak że potrafia sie zmobilizowac i [usunięte przez moderatora] jak głupcy... praca zwykle 6 lub 7 dni w tygodniu ..srednia godzin miedzy 200-300 w miesiacu...! smieszne?? za takie pieniądze....

Jelonek

[usunięte przez moderatora] PREMIE za to że wymyślił złą recepturę UNIKAJCIE GOOOO !!!!!!!!!!!!!

Napierdalacz

U [usunięte przez moderatora] SOBOTY i NIEDZIELE za DWIE osoby , BEZ URLOPU.

aga

Ty chyba nie zrozumiales o czym ja pisalam. To przeczytaj jeszcze raz i moze dojdziesz do pewnego wniosku. Owszem fora sa po to zeby pisac ale i tez po to jest PIP zeby cos z tym zrobic. A niektorzy to wola nazekac niz isc z tym do PIPu. Nie pracujesz juz tam? To zrob cos z tym zeby inni mieli w przyszlosci lepiej. A nie tylko siedzisz na forum i sie uzalasz nad swoim losem. Zawsze znajda sie cwaniaczki ktorzy sa tylko mocni w gebach a jak przychodzi co do czego to glowy w dol i milcza.

Komornik

Nie ma to jak dział wagowych tam nic ino[usunięte przez moderatora] i jest ok i o nic sie nie pytać [usunięte przez moderatora]

ciota

praca - 2013-02-03 19:38:20 mam pytanie są może przyjęcia na rozbiór i ile można zarobić oczywiście przy ilu godzinach czy warto składać papiery jaka atmosfera pracy ile zmian jestsa i zawsze [usunięte przez moderatora] beda zalezy [usunięte przez moderatora] ale okolo 2000-3000tys oczywiscie wszystko na lewo a robisz czasami po 10 h nie warto chyba ze jestes psychycznie chory to pozabijasz wszystkich i bedzie spokoj atmosfera jak w biedronce [usunięte przez moderatora] 3 zmiany a nocki chyba sa najgorsze

praca

jurek

tez slyszalem o przeprowadzce bo [usunięte przez moderatora] podobno ma problemy... no niestety dalej myjemy!! czasami zdaza sie naweet ludwikiem cos machnac :) [usunięte przez moderatora]

JAN PALONY

Jak tam panowie w najlepszym zakładzie pracy...!? Jeszcze nikt nie zdecydował sie zamknąć mu tego [usunięte przez moderatora] i juz nie zamknie bo [usunięte przez moderatora] planuje przeprowadzke na RUDE!! Słyszałem ze od stycznia 2014!! [usunięte przez moderatora] P.S. dalej myjecie wedliny ze zwrotów w sorbinianie??

była pracownica :)

witam cie Robin,dzieki ze wstawiasz sie za starymi pracownikami i to co piszesz to swieta RACJA. pracowalam w syfie 7 lat i zwolnilam sie wlasnie za poniżanie przez majstra [usunięte przez moderatora]. trzeba miec mocną psychike zeby pracowac w tym zakladzie i sily ze stali bo nawet maszyny wysiadają a co dopiero ludzie,Ci wszyscy co sie dobrze na ten temat wypowiadaja to sa tylko majstry[usunięte przez moderatora]

Majster

maly - 2012-10-28 12:09:13 a sa przyjecia w nik polW nik-polu kolego są zawsze przyjęcia :)

maly

a sa przyjecia w nik pol

pracus

ludzie ,dopoki [usunięte przez moderatora],bedzie majstrem,dopoty bedzie tam zle.Wiekszosc ludzi zwolnilo sie przez jego [usunięte przez moderatora] rządy,ponizanie starych pracownikow,wywyszczanie swoich pupili [usunięte przez moderatora].Nie bede pisal ktorzy,bo i tak wszyscy wiedzą.[usunięte przez moderatora]

franek

ale macie problemy jezu ja sie z tego scierwa zwolnilem robie se na spokojnie w tesco w chorzowie zarobie se 1500 zl kolejnego tysiaka zarabiam na lewo i sie nie martwie a wy dalej se robcie [usunięte przez moderatora]

pracownica paczkowalni.I..

Ja wiem .Co mam zrobić żeby mi uwierzyli .Już nie raz to sprawdziłam .I się udało !!!!!!!! Trzeba umieć kłamać !!!! A osiągniesz to co chcesz ? Ja to już zrobiłam. I wierzą mi.

Zostaw merytoryczną opinię o Nik-Pol - Jarocin

• Jak się pracuje w Nik-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Nik-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nik-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nik-Pol?

Kandydaci do pracy w Nik-Pol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nik-Pol