Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka w Jarocin

Były pracownik.

-grafik zmieniający się jak w kalejdoskopie: szefowa pisze smsy 2h przed rozpoczęciem pracy, że zaprasza dziś na zmianę, a o tym, że nie będzie się potrzebnym często informuje od razu po stawieniu się na umówioną godzinę. -nowy pracownik nie otrzymuje żadnego przeszkolenia, a oczekuje sie od niego, że wszystko będzie wiedział i umiał od razu. W przypadku błędów jest obrażany i traktowany jak (usunięte przez administratora). Głośne krzyki na kuchni są na początku dziennym. Generalnie praca idzie najlepiej, gdy nie ma terroryzującej wszystkich szefowej. Gdy się pojawia, oddelegowuje nowych pracowników do wymyślonych zadań, typu sprzątanie, zamiast pozwalać im się uczyć. Zleca coś, po czym krzyczy, że dana osoba to robi. - umowę mają pojedyncze osoby, które otrzymały ją po latach pracy. - za wypłatą trzeba chodzić i o nią prosić, a pracownicy, którzy się nie upominają potrafią czekać nawet 2 miesiące za pieniędzmi. Polecam pracę, jeśli ktoś lubi czuć się upokorzony i chce stracić cały szacunek do siebie :) Mocno dziwię się, że PIP jeszcze nie zajęła się tym (usunięte przez administratora)

Mam pytanie - czy firma nadal funkcjonuje? Z tego, co wyczytałem w sieci, właścicielka niestety zmarła w listopadzie 2023. Czy obecnie ktoś inny przejął prowadzenie firmy?

Były pracownik. Nowy wpis

Monika Nowy wpis

Dziś czekałam półtorej godziny na jedzenie zamawiałam łososia który był surowy tragedia jak można dać surowego łososia to ta kucharka nie widzi że jest surowy to po co się bierze jak nie umie go robi i jeszcze zamawiałam mięsa które były przepyszne bardzo i chyba te mięsa robiła inna osoba i inni ludzie też czekali bardzo długo za jedzeniem

Anna Nowy wpis

Czy wiesz coś więcej na temat zatrudnienia? Czemu jest ono na czarno, czy pracownicy wiedzą na jakich warunkach będą zatrudnieni? Jest opcja dostania umowy po czasie czy coś?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Krysia

W czwartek jedzenie było niedobre a w niedzielę było przepyszne i dlaczego tak jest i nie wiadomo kiedy iść coś zjeść.

Mariola

We wtorek byłam po zupę i spotkała mnie wielka przykrość żal mi szefowej tej restauracji i jak kuchnia wulgarnie odniosła się do mojej osoby dalej niech sobie wyjaśniają między sobą i szkoda mi jest kelnerki

Lucek

Szkoda że nie wiedziałem że w Jarocinie jest tak dobry lokal gdzie można tak przyzwoicie zjeść w miłej atmosferze. POZDRAWIAM OBSŁUGĘ I PANIĄ Odpowiedzialna za tak smacznie jedzenie

Łucja

Pysznie smacznie miło .Super obsuga bardzo miłe i usmiechniete kelnerki jak i Pani przy kasie . Super kuchnia i lokal pozdrawiam

Bardzo dobre jedzenie miła obsługa , wszystko podane do stolika szybko jak sie należy. Polecam z czystym sumieniem

Miła obsługa , smaczne jedzonko .Fajny klimat polecam

Klient

Polecam!!! miła obsługa smacznie miło

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka?

Zofia

Ile godzin dziennie się pracuje w takim razie? I jaką stawkę godzinową proponują? Jest chociaż w miarę wysoka?

Klijent

Nie mam pojecia ile pracowałas w restaracji ale jakbyś była dobrym pracownikem to pracowała bys do dzis .widocznie h ... umiałs / umiałes i teraz zal ci ze inni pracuja w zgranym zespole za godziwe pieniadze a ty ulice szlifujesz .ale jak sie nic nie umie to zaden pracodawca nie bedzie sie wysilał by taki pracownk został .dodaje nie jestem włascicielem tej restauracji ani znajomym włascicielki . Ale nie idzie czytac tych oszczerst byłych pracownikow

Lidia

A stale jeżdżą czy mają chwile bezczynności? Bo zastanawiam się czym by wtedy mogli się zajmować, bo Tobie o dostawcę chodzi? I jakim cudem 13? To nie powinno dobić chociaż do najniższej?

Klient krotoszyn

Nie znam pani (usunięte przez administratora)i nigdy tam nie pracowałem . Ale z menu restauracji korzystałem nie raz nie dwa i polecam pyszne jedzenie miła obsuga i ładny lokal wszystko na swoim miejscu , Byle tak dalej .Z tego co czytam w innych opiniach to ludzka podłość i zazdrość nie zna granic , z opisow domyslam sie ze to byli pracownicy ktorzy nie nadawali sie do zmywana talerzy i przez takich ludzi nieporadnych życiowo cierpimy my klijeci bo coraz mniej tak dobrych restaracji z tak dobrym jedzeniem jak stodoła pani mirosławy.pozdrawiam włascicieli

To sie popisales
@Klient krotoszyn

Nieporadny jestes Ty ale umyslowo xD "klijenci"? Z jakiego to jezyka, bo polsku to sa klienci

@To sie popisales

No dobra, napisał jak napisał ale chyba to nie opinia o jego znajomości poprawnej polszczyzny tylko o firmie, co nie? Negujesz jego zdanie?

Jaka jest kultura pracy w Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka?

Co jest?

-10

Alicja
@Co jest?

Aż tak nisko oceniasz? Czy o co chodzi?

Smakosz

Nie mam pojecia co sie dzieje w tym jarocinie byłem kilka razy w restaracji stodoła - dodam ze duzo podróżuję. I jest tam bardzo smacznie i przyzwoicie ruch normalny raz wiekszy raz mniejszy . Wpisy byłych pracownikow sa przerażające wysłał bym ich do pracy w sezonie nad morze w gorach sezon jest cały rok co by oni wtedy powiedzieli gdzie stoliki zajete od rana do wieczora tam jest (usunięte przez administratora) ..... tam nie ma opierdalania a tu co niektorym sie w (usunięte przez administratora) przewraca bo musza troche popracowac ale własnie tak jest w małych miastach gdzie brak ludzi do pracy daje im okazje do bycia wazniejszymi od włascicieli ktorzy nieraz wypruwaja sobie zyły by wiązać koniec z koncem .ale jak ktoś to powiedział - ludzka podłość nie zna granic

Jarocin

Polecam restauracje jak i jedzenie pizze itd .miła obsługa uśmiechnięte dziewczyny az miło . Nie wiem co dzieje sie na zapleczu ale w dzisiejszych czasach ludzie zapominaja kto jest włascicielem a kto pracownikim i po co przychodzi do pracy . Po dziewczynach ktore tam pracują wydać usmiech na twarzy z tego wyciagam wnioski ze w/ w opinie to stek bzur pisanych przez konkurecje lub przez byłch pracowników którzy chcieli być włascicielami

Helena

czyli dałeś sobie całkowicie spokój? z tego co czytam to to nie była jednorazowa sytuacja, ludzie piszą że ogólnie szkoda czasu na tą firmę.

Miroslawa Sójka

Zdarzenie losowe, może warto było być czasami wyrozumiałym . Jeśli pracodawca umawia rozmowy i potencjalni pracownicy nie przychodzą na rozmowę nie informując o tym to jest wporządku? Takie sytuacje są na porządku dziennym średnio 3 osoby na 10 umówionych pojawia się na rozmowie.

Bo w Jarocinie czas się zatrzymał 20 lat temu, w dużych miastach patrzy się na kompetencje a nie na płeć- jak kobieta to do obsługi a jak facet to jako kierowca, a niby czemu? Chyba ważne żeby jakość usługi była na wysokim poziomie a ten jest zależny od czyichś umiejętności a nie wyglądu. Bardzo konserwatywne, zamknięte myślenie.

Lidia

Ciekawe czemu właściwie tak postrzegają młode dziewczyny. Są jakieś dowody na to, że powodowały jako kierowca więcej wypadków czy coś? Bo chyba trzeba podejść i tej pani wyjaśnić, że popełnia błąd myślowy. Oni przypadkiem taką postawą sami sobie nie szkodzą?

Lidia

Czyli tu nawet kobiety w tym zakresie testowane nie były? Nie da się im jakoś wykazać, że być może warto?

Lidia

Czy to nie brzmi trochę sprzecznie odnośnie tego traktowania, o którym tu piszesz? Podejrzewam, że pod jednym z zacenzurowanych słów kryje się tu coś negatywnego, ale skoro według Ciebie gwarantowane są tu groszowe stawki to trochę nie jest sprzeczny fakt, że idzie to niby w parze ze złym traktowaniem? Bo raczej miałoby to sens wobec z wyższego wynagrodzenia, które mogłoby zostać uznane jako argument do takich działań. Przecież to jasne, że jak ktoś dostaje mało i jest źle traktowany to od razu będzie chciał odejść?

Lidia

Jezu, jeśli faktycznie jest tak jak napisałeś to naprawdę okropna atmosfera do pracy, mnie to by pewnie ręce się cały czas trzęsły. No ale widzisz, ona tak obserwuje pewnie, żeby nikt niczego właśnie nie zjadł, może ktoś kiedyś często tu podkradał i ona ma uraz teraz?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka - Jarocin

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka?

Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042