Pizzeria Restauracja Stodoła

Jarocin

Pizzeria Restauracja Stodoła

Opinie o Pizzeria Restauracja Stodoła

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Pizzeria Restauracja Stodoła? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

Jaro

Witam. Stanowczo odradzam, praca bez umowy bo szefowa „nie ma czasu”. Oczywiście pracownicy bez umowy nie widzą wypłaty.

llll

Również pytam jak to jest z ta praca? Bo slyszalam ze szefowa nie placi? czy toprawd?a

Ala

Witam,znalazłam ostatnio ogłoszenie pracy w Pizzerii Restauracji Stodoła w Jarocinie i chciałabym poznać opinie warunków pracy,atmosferę, zarobki itp.

Zostaw opinię o Pizzeria Restauracja Stodoła - Jarocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pizzeria Restauracja Stodoła