Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka w Jarocin

Adrian

Wcześniej przeczytałem, że pracuje się tu po kilkanaście godzin. Czy tak jest codziennie, codziennie trzeba być dyspozycyjnym?

Adrian

A co jeżeli pracownik w dniu urlopu naprawdę nie może przyjechać? Jakie konsekwencje czekają go wtedy?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pizzeria Restauracja Stodoła?

ixi

Pytanie : Czy umiesz zmywać?

Odp

Nie masz się co przejmować rozmowa bo jedyne o co Cie spytają to czy kiedyś już gdzieś pracowałas/es i od kiedy możesz zacząć :) jednak nie polecam pracy w tej restauracji - chyba, że lubisz być wykorzystywana/y

Mariusz
@Odp

Dlaczego twierdzisz, że osoby tam pracujące są wykorzystywane? Bardzo mnie zaciekawił Twój wpis, dlatego też chciałbym, abyś go uargumentował i bardziej opisał. Możesz to zrobić? Będę wdzięczny.

Odp
@Mariusz

Pracodawca twierdzi, że powinno się być na każde jego zawołanie. Pisanie wiadomości pół godziny przed pracą, że ma się wolne uważam za niestosowne, tym bardziej, że takie sytuacje pojawiają się często. Dodatkowo brak wyznaczonych przerw na śniadanie.. Nie można usiąść na 15 minut i w spokoju zjeść.

Anonim7

Nie polecam w ogóle przychodzić na rozmowę, bo strata własnego czasu, a umowy nie da. :)

Bb

Jeśli od długiego czasu ,od kilku lat ciągle jest ogłoszenie ,że potrzebują pracowników ,to jak myślicie co jest. Każda nowa osoba nie nadaje się do pracy i jest uczciwie traktowana ,czy coś z pracodawcą jest nie tak.

Meg

Szok, że w dzisiejszych czasach są jeszcze tacy pracodawcy

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ixi

Głowno dowodząca za barem blondi wieczorem chowa z bufetu menu z deserami bo nie chce się jej przygotowywać deserów. Mirka wiedziałaś? To patrz lepiej w kamery, masz ich tam na żgane w lokalu od (usunięte przez administratora) .Potem pinidzy nima na wypłaty.

Jak długo trwa proces awansu w Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka?

Adonis

Awans to jest wtedy jak się jakimś cudem dostanie umowę do ręki

Irena

Jestem kucharką z zawodu, kilka lat spędziłam we Włoszech, więc na pizzy się znam. Szukam teraz pracy, może ktoś wie, czy pizzeria przetrwała pandemię? Jak się tam obecnie pracuje?

Rttt
@Irena

(usunięte przez administratora) bez normowanych godzin pracy, a pizza tam to parodia tego dania- najtańsze składniki, ciasto okropne. Nie polecam

Darek

@Biber Nie przesadzaj, że nie ma umowy. A może to wpis z inspiracji konkurencji?

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Pizzeria Restauracja Stodoła? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

ixi

Zapewnia, że nie będzie umowy :)

Biber

Szefowa zatrudnia bez umowy (usunięte przez administratora) ja się da nic, potrąca z wynagrodzenia za napoje , wypłata oczywiście po terminie zawsze spóźniona, masakra. Wykorzystywanie na maksa pracownika.

Jaro

Witam. Stanowczo odradzam, praca bez umowy bo szefowa „nie ma czasu”. Oczywiście pracownicy bez umowy nie widzą wypłaty.

llll

Również pytam jak to jest z ta praca? Bo slyszalam ze szefowa nie placi? czy toprawd?a

Ala

Witam,znalazłam ostatnio ogłoszenie pracy w Pizzerii Restauracji Stodoła w Jarocinie i chciałabym poznać opinie warunków pracy,atmosferę, zarobki itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka - Jarocin

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka?

Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.

Firma Handlowo-Usługowa Mirosława Celka-Sójka