Opinie o Kancelaria Prawna LEXUS w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna LEXUS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawna LEXUS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna LEXUS w Wrocław

Maya

Dopiero po przejściu do konkurencyjnej firmy zobaczyłam jak niski poziom prezentuje Lexus, zarówno pod względem kultury pracy jak i pensji oraz premii. To jest dobre miejsce dla osób zaraz po studiach, które chcą zdobyć "jakieś" doświadczenie i ruszyć dalej.

xx

Kilka razy miałam opóźnienie w spłacie kredytu - nigdy nie było to 30 dni. Teraz wydzwaniają do mnie co chwila , pomimo, że termin płatności wynosi 28 dzień miesiąca.

Janusz

Cześć, mieliście może okazję odbycia stażu albo praktyki w kancelarii Lexus? Istnieje w ogóle taka możliwość? Jeśli tak, to czy jest to płatne i czy można się czegoś nauczyć? Czekam na opinie, każdy wpis jest cenny. :)

Firma ta bez postaw nęka mnie esemesami prubując wyłudzić pieniądz proponowałem jeśli coś jestem dłużny wytąpić na drogę sądowom podałem moją kancelarje adwokacką reakcja tej firmy nękanie esemesami wniosek sam się nasuwa wyłudzenie

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kancelaria Prawna LEXUS na stanowisko Doradca ds. serwisu w Lexus Trójmiasto? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Emila

Osobiście jesem bardzo zadowolona z pracy w Lexusie i nie wyobrazam sonie obecnie zmiany pracodawcy. stanęli na wysokości zadania i pomimo pandemii mam codziennie bardzo dobrze zorganizowany dzień pracy przez co nie mam kiedy podjadac i nie tyje jak koleżanki w innych firmach co siedza, dlubią w nosie i udają że coś robią żeby ich tylko pracowadca nie wyje..... na zbity ryj. Polecam każdemu kto szuka pracy, oczywiście jak beda rekrutowali bo juz dawno nie widziałam ogłoszeń że kogoś szukają do pracy

Mia IMPERA UKRAINE

Співробітники цієї компанії регулярно надсилають нам SMS-повідомлення. Ми ніколи не мали нічого спільного з цим економічним суб’єктом. Якщо (тут ми адресуємо свої слова цій компанії) ми запрошуємо вас надіслати кореспонденцію на адресу в Україні, ми вважаємо, що суд у Львові вирішить усі ваші проблеми! Ми не надсилаємо привітання такій настирливій компанії, і ми сподіваємось, що у вас вистачить мужності виступити перед нашим судом!

Nofa

Jestem w firmie od jakiegoś czasu i nie mogę narzekać. Obecnie pracuję zdalnie, mam odpowiednio zorganizowany dzień pracy- nie musze się zrywać wcześnie rano aby dojechać do pracy, nie marnuje przez to życia. generalnie jest w porządku i jeśli ktoś szuka spokojnej pracy i v całkiem spoko pracodawcy to mam nadzieje że tych kilka słów mu pomoże i pomogłam w decyzji.

Łucja
@Nofa

To bardzo fajnie, że kancelaria Lexus oferuje możliwość pracy z domu. Możesz napisać szerzej, jak to wygląda? Czy macie wyznaczone konkretne godziny pracy?

Czy pracownicy Kancelaria Prawna LEXUS chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Aśka

Niedawno jedni tak się zintegrowali, że skończyło się alimentami po 9 miesiącach.

@Aśka

Ale to była impreza integracyjna czy zwykła delegacja?

Lul

Dzien dobry ja z takim zapytaniem czy lexus wykresla z bik

Nicole
@Lul

Nie. Wykreślić cię może tylko bank. Lub zgłoś się do arbitra bankowego.

Były kandydat

(usunięte przez administratora) Po pomyślnej rozmowie kwalifikacyjnej zostałem wysłany do medycyny pracy. Miałem czekać na termin rozpoczęcia swojej pracy, który co chwile był przesuwany. Koniec końców osoba odpowiedzialna za rekrutacje przestała odpowiadać na moje smsy. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim olewaniem, a tym bardziej nie spodziewałbym się tego w takiej poważnej firmie. Dodatkowo lokalizacja - obrzeża obrzeż Wrocławia. Na wsi, pośród pol, lasów i domków jednorodzinnych. Autobus jezdzi raz na kilka godzin. Sory, nie za najnizsza krajowa

@Były kandydat

Żadna to poważna firma. Szukaj czegoś na poziomie a nie takie bylejakostwa

Jestem byłym pracownikiem. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Atmosfera straszna, próbują zrobić z kancelarii korporacje, cisną na wyniki do tego stopnia że rywalizacja jest nie do zniesienia. Jak masz jakieś pytania to nie możesz do kierowniczki podejść tylko musisz napisać maila albo "radzić sobie sam". Kierownictwo nie wspiera, możesz polegać jedynie na wspolpracownikach. Możesz spodziewać się tego że będzie ci zwracana uwaga że masz telefon prywatny albo za dużo kawy pijesz. No i cały czas pompa pompa na wyniki. Nie możesz proponować spłaty w dogodny dla dłużnika sposób, masz twardo trzymać się bezsensownych zasad ustalonych przez nie wiadomo kogo. Nie możesz być empatyczny, masz zrobić wszystko by wymusić deklarację mimo tego że system pracy nie przynosi rezultatów bo co z tego że wymusisz deklaracje jak dłużnik nie spłacić a ty masz go naklonic do spłaty w najbliższe 3-5 dni. Masakra. Zero swobody jako negocjator, nie ma perspektyw rozwoju zawodowego. Poza tym lokalizacja za rzekami za lasami za bagnami tak jak ktoś wcześniej już pisał.(usunięte przez administratora)

Czy w firmie Kancelaria Prawna LEXUS są regularne szkolenia pracownicze?

Dział HR

W Kancelarii oprócz szkoleń wstępnych, stanowiskowych czy wdrożeniowych są przeprowadzane szkolenia uzupełniające, organizowane zgodnie z aktualnymi potrzebami szkoleniowymi.

Saimon

Żenada nawet po spłacie co chwilę dzwonią. Brak komunikacji między pracownikami to chyba u nich norma amatorstwo po całości jak ktoś szuka na siłę pracy to powodzenia

Ferry

Kupa śmiechu i amatorstwa w wydaniu lexusowym!!! Szorują poniżej dna...

Łucja
@Ferry

Co chcesz powiedzieć przez ten komentarz? Dlaczego napisałeś, że Lexus to amatorka? Uzyskam jakieś uzasadnienie tej opinii?

Jaka umowa obowiązuje w Kancelaria Prawna LEXUS podczas okresu próbnego?

Dział HR

W trakcie okresu próbnego pracownik zatrudniany jest na umowę o pracę na okres 3 miesięcy.

Szkoda zachodu, słabo płacą, lokalizacja kiepska, HR stara się kreować wizerunek firmy ale jej to słabo wychodzi

@Kandydat

Chyba się nie zgodzę - płaca bardzo przyzwoita, lokalizacja piękna-można zjeść posiłek na dworze, chwile złapać oddech i odpocząć nie koniecznie na betonach w mieście, dookoła dużo zieleni, nie ma problemu z postawieniem auto. Atmosfera dobra, w firmie pracuje dość sporo osób.

PRACOWNIK2

Fajnie, że w firmie są jednak osoby zadowolone tylko tak się zastanawiam czy to nie jest przepadkiem kadra zarządzająca?Ja osobiście do pracy przyjeżdżam, aby pracować i nie mam czasu na spędzanie czasu na łonie natury (dlatego argument, że można odpocząć jest nietrafiony). Odnosząc się do płacy to zależy jak kto rozumie słowo "przyzwoicie". Atmosfera jest ok, ale zawsze się psuje przed wypłatami premii i wtedy jest mało przyjemnie.

v

chacha cha chac placa przyzwoita che che che bo umre ze smiechu telokalziacja fakt cudowna ale na tm plusów koniec:)

Kilka lat

Kilka lat robię już w lexusie i jak wszędzie indziej raz lepiej raz gorzej . Ale skoro ja i wiele innych osób pracuje w firmie po kilka lat to znczy ze az tak tragicznie jak co niektórzy piszą to nie jest . I tak przy okazji przecież nie ma przymusu pracy jak komuś źle to niech zmieni robotę

Marika
@Kilka lat

Pewnie opinia napisana przez Panią z HR, dla podratowania reputacji firmy, ale to raczej na niewiele się zda, bo każdy czyta również negatywne opinie, które w zastraszającym tempie są usuwane (przypadek? Nie sądzę), polecam lepsze podejście do ludzi, szanowanie ich a nie będziemy musieli wylewać tutaj swojego niezadowolenia a dwa jeśli w firmie byłoby super to wiele osób pokusiło się o pozytywny komentarz.

Kilka lat
@Marika

Opinia napisana przez osobę która pracuje kilka lat .... Pani z HR tyle u nas nie pracuje . Czasami jak czytam te negatywne wpisy to myślę że większość z nich napisała jedna osoba, która chyba dawo powinna zmienić pracę, chyba że już to zrobiła... i żeby było jasne ja nikogo nie bronię. Chodzi mi tylko o to że w Lexusie jest dokładnie tak jak w większości firm w Polsce , czyli raz lepiej a raz gorzej

@Kilka lat

Mógłbyś bardziej szczegółowo przedstawić swoje zdanie dotyczące zatrudnienia? Chciałby dowiedzieć się jaka jest obecnie atmosfera w firmie i czy nowi pracownicy są wprowadzani w zakres swoich obowiązków przez osoby bardziej doświadczone? Takie koleżeńskie relacje są ważne, więc liczę, że napiszesz jak to wygląda w firmie.

v
@Kilka lat

nie jest jak w wiekszosci jest ch...o jak nigdzie indziej uwierz wiem co pisze mam n koncie kilka dobrych firm branzowych i porownanie do Lexusa:)

Byłam na rozmowie w kancelarii, bardzo nie profesjonalne podejście do kandydata. (usunięte przez administratora) Stawki śmieszne jak na obecny rynek pracy. (usunięte przez administratora)

@Kandydat

Możesz coś więcej napisać o rozmowie kwalifikacyjnej do pracy w Kancelaria Prawna LEXUS? Jestem ciekaw, czy osoby prowadzące rekrutację sprawdzały w jakiś sposób Twoją wiedzę z zakresu prawa. Napisz, proszę, jak ta rozmowa wyglądała.

Kris

Trochę w tym miejscu spędziłem czasu, i bardzo zle się na to wszytsko patrzy, z dnia na dzień jest coraz gorzej, atmosfera od dłuższego czasu jest zła, robi się dobra minę do złej gry, zarządzania brak, chyba nie ma osoby która by nie była zmęczona takim obrotem spraw, szczególnie że "docenia" się osoby które tak naprawdę najwięcej mieszają, cieszę się że moja przygoda się skończyła, choć szkoda mi wszytskich osób które ciężko pracują w tym miejscu i na to miejsce. Od dłuższego czasu obserwuje też GoWork i mogę śmiało powiedzieć że większość z tych opinie jest prawdą, każdy dokonuje własnego wyboru jednak jak mam być szczery to nie polecam tego miejsca do pracy, jeśli chodzi o współpracowników to lepszych nie mialem ale jeśli chodzi o górę to jest to paranoja, i pewnie tak jak poniższe komentarze i mój zostanie zbanowany, ale mam nadzieję że komuś uda się to przeczytać. Niech nie zwiodą Was milutkie usmiechy to tylko dobra przykrywką......

Misiek
@Kris

Niestety muszę potwierdzić słowa Krisa z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Dawniej można było mówić głośno o tym co się człowiekowi nie podoba, teraz lepiej nie ryzykować. Nie ma w firmie osoby, która umiała by ugasić złe nastroje wśród pracowników, dawniej robiła to dziewczyna z HR - u, teraz tego działu praktycznie nie ma. Oficjalnie jest, ale to tylko teoria w praktyce to kolejna osoba z kadry zarządzającej, dla ktorej pracownicy są mało istotni, bo liczy się tylko przychód. Ja też kończę swoją przygodę z tą firmą, szkoda tylko że z takimi smutnymi spostrzeżeniami.

Kajka

Smutne to takie że usuwane są przez administratora , komentarze które nie są wulgarne i obraźliwe, jak widać firma mocno dba o to aby nikt nie mógl przeczytać wszytskich opinie. Myślę że jest to trochę chowanie głowy w piasek.

@Kajka

Z reguły administrator usuwa komentarze, które w swojej treści łamią zasady forum. Dlatego dobrze jest przestrzegać regulaminu, wtedy nie ma podstaw do usunięcia wpisu. Wracając do meritum wątku ciekawi mnie, czy istnieje możliwość odbycia stażu w Kancelaria Prawna LEXUS? Wiesz może, czy osoby wybierające się od tego roku na studia prawnicze mogą się załapać w tej kancelarii?

Arek D.
@Andrzej

Ale bzdet. Jerry nie siedź na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna LEXUS - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna LEXUS?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna LEXUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna LEXUS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna LEXUS
1.8/5 Na podstawie 190 ocen.

Kancelaria Prawna LEXUS