Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Mika w Lubin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Mika, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Mika o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Mika w Lubin

Weronika Nowy wpis

Witam, na studiach obowiązkowo trzeba odbyć praktyki studenckie związane z danym kierunkiem. Zastanawiam się więc czy istnieje szansa by takie praktyki odbyć właśnie w Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Mika? Ktoś wie?

Mateusz Z. Nowy wpis
Klient

Mecenasa pomógł mi naprostować sprawę i udało nam się ją wygrać. Polecam !

Marzena M. Nowy wpis

Bardzo dobra obsługa przez Pana Mecenasa. Nie było żadnego problemu z odpowiedzią na zadane pytania, pomimo ich ilości, co przełożyło się na wynik sprawy.

? Nowy wpis

Jak wygląda tu odbywanie aplikacji adwokackiej?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Barbara Blazejewska Żyra
 Problem

NIE POLECAM! Mąż korzystał z usług p.Miki. Z góry opłacił tzw.prowadzenie sprawy w kw.3500zł. Adwokat pojawił się na pierwszej i też ostatniej rozprawie i nic nie wskórał. Sprawa zakończyła się na takim etapie jak przeď wynajęciem adwokata. nie polecam

RS

To jest najlepszy adwokat w galaktyce.

Polecam Serdecznie Pana Łukasza. Pan Adwokat Mika rzetelnie podchodzi do sprawy. Jest punktualny i bardzo dokładnie wykonuje swoją prace. Moje ocena to 10/10 :)

Co słychać w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Mika w mieście Lubin? Czekamy na aktualne sprawozdania. Może znajdzie się użytkownik, w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Mika, który ma jakieś info?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Mika - Lubin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Mika
0/5 Na podstawie 0 ocen.