Opinie o Multitop Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k. w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Multitop Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Multitop Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multitop Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k. w Lubin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Multitop Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k.?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Multitop Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k. na Doradca Ubezpieczeniowy? 17 marca ogłoszenie na Lento.pl.

MultiTop Ubezpieczenia Nowy wpis

Wynagrodzenie wypłacane jest w formie prowizji, raz w miesiącu.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Multitop Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Jolanta Nowy wpis
@MultiTop Ubezpieczenia

a czy można liczyć u Państwa na jakieś premie uznaniowe? Jeśli tak to w jakich przypadkach są one przyznawane ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Multitop Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k. odbywa się w siedzibie firmy?

MultiTop Ubezpieczenia

W sprawie rekrutacji proszę o kontakt telefoniczny 692 981 172 lub email: ljozwiak@multitop.com.pl Rozmowa nie musi odbywać się w siedzibie głównej.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Multitop Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko doradca ubezpieczeniowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jak dużo osób pracuje w Multitop Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k.?

MultiTop Ubezpieczenia

W sprawie tak szczegółowych pytań proszę o kontakt telefoniczny 692 981 172 lub email: ljozwiak@multitop.com.pl

Pracuje u was ktoś na pół etatu ?

MultiTop
@Marta

Praca w MultiTop Ubezpieczenia jest pracą na podstawie umowy agencyjnej i polega na byciu Agentem. Nie ma wyznaczonego limitu godzin pracy.

Mikołaj
@MultiTop

Mam przez to rozumieć, że jest to zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej? Nie wiem, czy dobrze to zrozumiałem, ale chciałbym się tego upewnić. Napiszcie, proszę, czy również osoby bez doświadczenia zawodowego mają tam szanse na zatrudnienie. Miło będzie tak po prostu to ustalić.

MultiTop
@Mikołaj

Agenci, ktorzy pracują w MultiTop Ubezpieczenia prowadzą albo własną działalność gospodarczą albo mają podpisaną z nami umowę zlecenie. Jest w tej kwestii dowolność. Doświadczenie nie jest konieczne. Uczymy wszystkiego od podstaw.

Czy pracodawca Multitop Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Łukasz Jóźwiak

Robimy wszystko aby każdy z naszych współpracowników miał chęć do pracy :) Zapraszamy do kontaktu :)

Czy można liczyć w Multitop Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k. na prywatną opiekę medyczną?

MultiTop Ubezpieczenia

W MultiTop Ubezpieczenia pracownicy mają dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Łukasz Jóźwiak

Można liczyć :) Zapraszamy do kontaktu :)

Ile jest zmian w Multitop Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k.?

AMS

Proszę doprecyzować pytanie.

AMS

Proszę doprecyzować pytanie

Jak ze studentami w Multitop Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k.? Chętnie zatrudniają?

Multitop Ubezpieczenia

Witam Studentów bardzo chętnie zatrudniamy W sprawie oferty proszę o kontakt telefoniczny 692 981 172 lub email ljozwiak@multitop.com.pl

Agnieszka

Ile trwa okres probny w tej firmie ?

Multitop Ubezpieczenia
@Agnieszka

Witam Pani Agnieszko W naszej firmie nie ma okresu próbnego. Jeśli jest Pani zainteresowana ofertą pracy, proszę do mnie zadzwonić. Pozdrawiam Łukasz Jóźwiak

Czym MultiTop ubezpieczenia sp. z o.o. sp. k. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Łukasz

Zapraszam po szczegóły na maila ljozwiak@multitop.com.pl

Patrycja

Czy trzeba mieć ukończone jakieś szkolenia?

Łukasz
@Patrycja

Tak trzeba mieć ukończone szkolenia po szczegóły zapraszam na maila ljozwiak@multitop.com.pl

np

Gorąco polecam współpracę z firmą Multitop Ubezpieczenia. To co mnie do nich przekonało to wspaniała, wręcz rodzinna atmosfera, wzajemna pomoc oraz bardzo duże wsparcie jakie jest udzielane na każdym etapie współpracy, firma organizuje dużo szkoleń i stawia na rozwój osób współpracujących. W ofercie mają wszystkie liczące się na rynku towarzystwa oraz bardzo szeroki wachlarz produktów (od komunikacji, przez majątek, grupówki, życie indywidualne po wysoce specjalistyczne produkty) co daje wręcz nieograniczone możliwości doradztwa. Multitop dba również o przygotowanie współpracowników do wymagań stawianych przez zmiany prawa, opracowuje procedury i niezbędne materiały. Na szczególną uwagę zasługuje też ogólna przejrzystość i uczciwość zarówno w stosunku do klientów jak i współpracowników, zawierane umowy są jasne i czytelne, możliwości awansu są jasno określone. I na koniec to co jest bolączką wielu agencji czyli prowizje... w Multitop są one wypłacane ZAWSZE NA CZAS i zgodnie z załącznikami prowizyjnymi, współpracownicy otrzymują wszystkie bonusy i premie jakie im przysługują.

Agata

Witam, ostatnie wpisy dotyczące pracy w MultiTop ubezpieczenia pochodzą z ubiegłych lat więc podejrzewam, że nie są do końca aktualne a w firmie od tamtego czasu mogło dojść do wielu zmian. Czy mam rację i na poparcie tego ktoś z pracowników opisze obecną sytuacje związaną z warunkami pracy w tej firmie? Czy warto do niej aplikować?

Właściciele firmy bardzo rzetelni. Atmosfera przesympatyczna. Pomoc z ich strony wielka. Bardzo szeroki zakres produktów, chociaż ich wybór zależy od Ciebie. Na kilka ofert podobnej współpracy nic i nikt lepszy nie mógł się mi trafić :-). Jestem mega zadowolona.

mw
@ja

Podczas współpracy są rzetelni ale jak przyjdzie do rozstania się to wysyłają faktury do opłaty po kilkaset złotych!!!

mw

Witam! Proszę omijać tą firmę szerokim łukiem a tym bardziej chodzi o pracę w tej firmie (usunięte przez administratora)nawet jakby ktoś się zdecydował współpracować z tą firmą to szczególnie zwracać uwagę na zapisy w umowach, które są skonstruowane w nie jasny sposób KNF już na nich się wkurza. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Witam! Proszę omijać tą firmę szerokim łukiem a tym bardziej chodzi o pracę w tej firmie (usunięte przez administratora)nawet jakby ktoś się zdecydował współpracować z tą firmą to szczególnie zwracać uwagę na zapisy w umowach, które są skonstruowane w nie jasny sposób KNF już na nich się wkurza.

Agata

Czy ktoś z odwiedzających forum, orientuje się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Poprzednie opinie na temat MultiTop ubezpieczenia, były bardzo pozytywne, plusem była atmosfera oraz szkolenia.Ważna jest tez kwestia zatrudnienia ,może napisze ktoś z pracowników czy można liczyć na premie? Stałą umowę?

hghj

nie tylko ty sie spóźniłeś. ja także nie ywkazałam sie nalezytym refleksem i przeoczyłam te oferty :(

monia

byłam, widziałam i jestem nadal. kilka poziomów współpracy, pomoc w każdym zakresie zarówno dla osób początkujących jak i ludzi szukających poszerzenia oferty. a przede wszystkim: uczciwi i płacą. a to dla mnie podstawa :)

Zostaw merytoryczną opinię o Multitop Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k. - Lubin

Multitop Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k.
3.8/5 Na podstawie 8 ocen.

Multitop Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k.